Manikiūras

Kaip pasirinkti ir naudoti akrilinius dažus nagams?

Kaip pasirinkti ir naudoti akrilinius dažus nagams?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas taikoma?
 2. Akrilo dažų privalumai ir trūkumai
 3. Taikymo technologija
 4. Kaip naudoti piešimui ant nagų?
 5. Dizainas
 6. Patarimai

Akriliniai dažai, kuriuos matėme drobėse, tapo nuostabiu nagų dizaino priedu. Jie leidžia jums sukurti spalvingus spalvingus paveikslus ant nagų, ir kapitonas privalo tik įvaldyti jų naudojimo techniką.

Kas taikoma?

Taikyti ant nagų plokštės paviršiaus akrilo dažai gali būti naudojami šepečiai, pagaminti iš sintetinės medžiagos arba taškų. Šis įrankis yra kiekvieno meistro rinkinyje, nes jie tiesiog dirba su akrilu (ypač jei manikiūras atliekamas namuose). Tai leidžia jums sukurti nuostabius akrilinius modelius, o dažai neturi laiko rinkti į gabalus, nes greitai džiūsta.

Taškai atrodo kaip įprastas plunksnakočiai - jo stiebas baigiasi apvaliu metalo galu. Tai padeda sukurti nedidelius akrilo dažų brėžinius (šepečiai naudojami kitiems). Taškai (arba taškinis šepetys, kaip meistrai jį vadino) padeda sukurti ne tik taškus ant nagų, o tai padeda lengvai pritaikyti abstrakciją, nėrinių ornamentą, sukurti gėlių modelį. Paprasta iš konstruktyvaus požiūrio, įrankis yra būtinas tik moterims, kurios tik įsisavina darbo su akrilu techniką. Tai leidžia lengviau kurti paprastas ir sudėtingas kompozicijas. Bet koks piešinys atrodys gražus (net jei jis yra paprastas žirnis), o daugelis modelių yra labai paprasti atlikti, techniniu požiūriu, tiesiog reikia pabandyti suprasti procesą ir vadovautis profesionalų patarimais.

Akrilo dažų privalumai ir trūkumai

Toliau pateikiami akrilo dažų privalumai. (kodėl tai patogiau naudoti nei gelio blizginimo priemonės ir kitos medžiagos).

 • Akriliniai dažai yra daug pigesni.
 • Didžiulis spalvų ir atspalvių pasirinkimas.
 • Akrilinių dažų konsistencija leidžia lengviau dirbti su juo (palyginti su kitomis medžiagomis). Jis suteikia kapitonui daugiau galimybių kuriant sudėtingas kompozicijas, kurių negalima padaryti lakais ar geliais.
 • Nagų dažai sutirštėja ir koaguliuoja per kelias sekundes, o tai leidžia atlikti 3D efektą nagui (nors šis metodas yra labai sudėtingas ir turės būti įvaldytas ilgą laiką).

  Ši medžiaga turi ne tik privalumų, bet ir trūkumų. Pavyzdžiui, dažai nagams džiūsta ant šepečio kiekvieną kartą, kai jis pasilieka po to, kai užtepamas pirmas sluoksnis. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl kapitonas užima daugiau laiko tokiam manikiūrui sukurti. Turime nuolat valyti įrankius arba dirbti labai greitai, ir tai yra prieinama tik šeimininkams, turintiems didelę patirtį. Sušaldyti dažai ant teptuko jį sutirština, todėl nebegalima atkurti anksčiau įvykdytos linijos subtilumo. Akrilą valo tik vandeniu, todėl geriau nuplauti šepetį kiekvieną kartą po pirmojo sluoksnio padengimo ir nuvalykite popieriniu rankšluosčiu.

  Taikymo technologija

  Prieš naudodami akrilinius dažus ant nagų, jie turi būti tvarkomi:

  • suderinti formą;
  • poliruoti nagus;
  • padengti pagrindinį sluoksnį.

  Jei antroji ir trečioji sąlygos nebus įvykdytos, akrilas ant nagų bus nelygiai išdėstytas, visi manikiūro lūkesčiai pablogės.

   Galite įsivaizduoti darbo su akrilo dažais technologiją.

   • Nuimkite odeles, išgręžkite nagus, naudokite nagų rinkmeną norimai formai. Dirbkite su standartiniu manikiūro rinkiniu.Pirma, visi nagai yra paduodami (kol jie yra sausi), kitaip nagų plokštelė paprasčiausiai išskleis. Po šiltos vonios pašalinama per didelė oda.
   • Nagų lakavimui svarbu ir reikalinga - šis etapas leidžia lyginti paviršių, pašalinti pažeidimus.
   • Po to reikia nuspręsti, kokį modelį planuojama taikyti nagams, ir paruošti viską, kas reikalinga tolesniam darbui.

   Iš įrankių, kurių jums reikės:

   • akriliniai dažai;
   • stikline vandens;
   • šepečiai ir taškai;
   • vienkartinės servetėlės;
   • dažų maišymo paletė;
   • medinės lazdelės;
   • skaidrus lakas ar gelis, kad gautų rezultatą.

   Kaip naudoti piešimui ant nagų?

   Norint sukurti gražų piešinį, jums reikia sekti paprastas žingsnis po žingsnio instrukcijas.

   • Iš vamzdelio išspauskite šiek tiek dažų ant paletės. Jums nereikia iš karto išspausti daug medžiagos, nes ji greitai džiūsta (geriau pridėti daugiau vėliau).
   • Jei akrilas atrodo per storas, galite jį atskiesti pridedant vandens lašelio ir sumaišykite.
   • Norima spalva lengvai pasiekiama maišant keletą atspalvių.

   Dažai turi būti visiškai sausi, prieš pradėdami padengti jį su grynos gelio lako apdailos sluoksniu. Jei nenorite laukti, brėžinys bus išteptas, o kontūrai neteks aiškumo.

    Kiekvieną kartą, kai šepetys turi ne tik nuvalyti, ir praplauti vandeniu ir iš jo pašalinti drėgmę. Kai kurie žmonės linkę šiek tiek atskiesti akrilą vandeniu - jis džiūsta lėčiau, tampa mažiau ryškus ir lankstesnis. Dažai yra visiškai saugūs žmonėms, nes jie nėra toksiški, bet parduodami bet kurioje biuro parduotuvėje ir yra pigūs. Ją galite įsigyti su rinkiniu, ir galite pasirinkti sau tinkamą diapazoną.

    Labai įvairios spalvų paletės išsklaido visas fantazijos ir realybės ribas. Profesionalūs nagų dizaino meistrai gali sukurti nuostabias nuotraukas su nagų akrilo dažais. Ši medžiaga pašalinama iš nagų naudojant standartinį nagų lako valiklį.

    Dizainas

    Labai žavingas šviesiai mėlynos spalvos nagų vaizdas įsimylėjo sąžiningą lytį, taigi ši spalva nėra madingi. Nagų dizaino meistrai bando jį nugalėti: jie naudoja debesuotojo dangaus nuotraukas, piešia subtilius kukurūzus, prideda paveikslą pagal Khokhloma.

    Su daug patirties, galite sukurti Kinijos Naujieji Metai nuotrauką, naudodami akrilo dažus, arba dažyti moliūgą, išreiškiant savo meilę Helovui.

    Akrilinių dažų privalumas yra tas, kad jūs galite sukurti savo gyvenimą visame gale ar piešti visą galaktiką. Jūs galite imtis nedidelių putų gabalų ir, sudrėkindami juos norima spalva, sukurkite įdomių žaidimų.

    Mėgaukitės abstrakcijos ir linijos populiarumu. Jie piešia plonu šepečiu. Jie sulaužo nagą į skirtingas zonas, bando vizualiai keisti savo formą - kad jis taptų ilgesnis ar ilgesnis.

    Jūs galite padaryti savo asmeninį stilių šiek tiek prabangiau, tiesiog pasirinkti tinkamus papuošalus nagams. Lengvai naudojant juodą akrilinį dažą ir smulkų šepetį, kad sukurtumėte nėrinius. Kad jie nebūtų nuobodu ir monotoniški. jų komplemento prancūzų fliteris. Siekiant užtikrinti maksimalų efektą, verta naudoti keletą kristalų kompozicijos viduryje. Spindelių spalva ir pagrindinis fonas priklauso nuo moters individualių pageidavimų.

    Jei turite patirties su aiškiais akrilo geliais, tuomet jūs turėtumėte tikrai stengtis sukurti akvariumo efektą. Galite piešti viską: jūrą, gėlių kompozicijas, peizažus, tik abstrakciją. Šio metodo akcentas yra tas, kad visos detalės, pavyzdžiui, uždarytos po storu stiklu arba užšaldytos lede.

    Patarimai

    Norint gražiai tvarkyti nagus, Turite sekti profesionalų patarimus:

    • nesumaišykite įvairių gamintojų dažų, nes poveikis gali būti netikėtas;
    • būtina įsigyti iš sintetinių medžiagų pagamintus kietus šepečius, nes akrilas yra sunki medžiaga ir reguliarus šepetys negali su ja susidoroti (bus neįmanoma padaryti aiškios linijos);
    • maišant spalvas verta prisiminti, kad kai kurie atspalviai išdžiūvę atrodo tamsesni;
    • taip, kad akrilas greitai neišdžiūtų, jis turi būti sudrėkintas vandeniu iš purškimo buteliuko.

    Jei įsisavinsite paprastą darbo su akriliniais dažais metodus, tada prieš šeimininką bus atidarytos daugybės galimybių. Nuostabi ir spalvinga paletė leis jums sukurti tikrus šedevrus. Nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti naujus dalykus.

    Kaip naudoti akrilinius dažus, žr. Šį vaizdo įrašą.

    Parašykite komentarą
    Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

    Mada

    Grožis

    Ryšys