Manikiūras

Layfkhaki manikiūrui

Layfkhaki manikiūrui

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip užpildyti nagus, kad nepatektų odos?
 2. Kaip sukurti sklandžią dangą?
 3. Kaip pratęsti manikiūro gyvenimą?
 4. Dizainas, kurio dėka jūs negalite pamatyti, kaip auginti nagus
 5. Ką daryti, jei lakas sutirštėjo?
 6. Kiti įdomūs patarimai

Šiuolaikiškais rankomis šiandien sunku įsivaizduoti be elegantiškų nagų dizaino. Jei lankotės profesionaliame salone, kapitonas, žinoma, žino, kaip padaryti tvarkingą ir gražią nagų dailę. Tačiau ne kiekvienas turi galimybę reguliariai lankyti specialistus. Norint, kad manikiūras būtų tinkamai atliekamas namuose, yra daug rekomendacijų ir įsilaužimo į gyvenimą.

Kaip užpildyti nagus, kad nepatektų odos?

Visų pirma, jums reikia išmokti dažyti jūsų nagus rankomis švelniai, nepažeidžiant odos aplink nagus, neliesdami odelės. Tai padės šiomis žiniomis apie tinkamą aprėpties techniką, kuri apima šias taisykles:

 • visada valykite ir sutepkite danga, nenaudokite šio rankų kremo;
 • procesas negyvas odeles;
 • Pradinį lašelį visada naudokite tiesiai virš odelių linijos, tik tada nuleiskite šepetį žemyn;
 • kitas žingsnis yra ištiesti lašą išilgai nago linijos tiesiai išilgai linijos ir šonų;
 • nespauskite ant šepečio, judesiai turi būti tvarkingi, lygūs, nesusiję;
 • nenaudokite kito sluoksnio tol, kol ankstesnis neišdžiūvo;
 • parinkti aukštos kokybės klampią dangą su patogiu šepetėliu, kuris nesiskirsto;
 • prieš padengiant šepetį;
 • nagų plokštelių dažymui „po odelėmis“ naudokite specialų ploną šepetį.

Yra daug papildomų padėjėjų, kurie padės sukurti nagus, o ne už kraštų. Juos verta apsvarstyti išsamiau.

 • Visų pirma - tai scotch. Jei norite su juo sukurti modelius, iš anksto paruošite šablonus, jei taikinys yra tvarkingas danga, pakanka trijų juostelių kiekvienam nagui. Šiems tikslams jums reikia siauro tipo juostos: raštinės, dažymo, elektros juostos. Klijuokite juosteles ant šonų ir galų gale, paspauskite jį tinkamai, tarsi nustačius nagą. Po to galite pradėti laką.
 • Specialūs korekcijos žymekliaikurie parduodami profesionaliose parduotuvėse. Šio korektoriaus šerdis yra prisotinta lako nuėmikliu. Naudodamiesi tokiu padėjėju, galite iš karto pašalinti bet kokį praleidimą.
 • Speciali apsauga lipdukų pavidalu taip pat galima įsigyti nagų rinkoje. Jie pritvirtina aplink nagą prie odos ir apsaugo nuo atsitiktinio nagų lako.
 • Priemonės, taikomos aplink nagą: rankų kremas yra maistingiausias ir riebesnis, vazelinas, PVA klijai. Po odos pašalinimo, kad būtų pašalinta kempinė, juos reikia uždėti ant odos.

Čia svarbu įsitikinti, kad nė vienas iš šių įrankių nepatenka į plokštę, kitaip jis paprasčiausiai neveiks.

 • Odos gynėjas - Tai profesionalus įrankis, kurio pakanka ant odos ir išdžiūti. Gauta plėvelė po manikiūro yra lengvai pašalinama kartu su laku.

Kaip sukurti sklandžią dangą?

Nepakanka tik lako padengimui, svarbu, kad danga būtų labai sklandi. Namuose galite pasiekti lygią nagų plokštelę, jei žinote keletą lako naudojimo paslapčių. Būtina, kad lakas būtų kuo arčiau prie odelių, kitaip jis susidarys įspūdį, kad nagas jau išaugo. Kad paviršius būtų lygus, laikykitės šių pagrindinių taisyklių:

 • Neleiskite drėkinantiems ir kitiems riebalų turintiems produktams patekti į nagus;
 • nagas turi būti sausas, šlapioji plokštė gali nulupti, be to, sunku pastebėti pterygiumą, kuris turi būti visiškai pašalintas;
 • Jokiu būdu nelaikykite lako ant sulankstytų nagų, svarstyklės neturėtų būti; šiuo atveju, jūs turite arba vinis nagus, arba juos sustiprinti gruntu, pagrindo sluoksniu, minkštu gelu, akrilo milteliais.

Vinys atrodo lygus, kai dažai yra ant viso paviršiaus, vizualiai teisinga nagų forma, o nagų dugnas yra lygus. Norint tai pasiekti, keletas gyvenimų įsilaužimo iš profesionalių menininkų padės.

 • Sureguliuokite nagų lovą su minkštu geliu arba pagrindu. Technika yra tokia: kiekvienas iš šių produktų turėtų būti uždengtas ir išdžiovintas, tada kitas sluoksnis, plonesnis, kuris nebėra džiovinamas; Į centrą įdedame produkto lašą, pastumkite jį šepečiu prie kraštų, laikykite nagą apverstoje būsenoje, tada išdžiovinkite.
 • „Po kutikula“ - vaizdinė išraiška, bet kuriuo atveju ji neturėtų būti. Be to, volai taip pat turi būti apdoroti, kitaip gražus nagų atskleidimas neveiks. Lengviausias būdas tai padaryti yra specialus manikiūro įtaisas.
 • Būtinai sureguliuokite plokštelės formą.. Plokščio tipo nagai koreguojami plačiu akrilo milteliais, paliekant plonas laisvas juosteles šonuose.

Kaip pratęsti manikiūro gyvenimą?

Jūs galite padaryti manikiūrą, kuris trunka kuo ilgiau sau. Svarbu atsižvelgti į keletą nagų meno specialistų rekomendacijų.

 • Sekite ilgį. Pernelyg ilgi nagai, žinoma, atrodo įspūdingi, tačiau kasdieniame gyvenime jie nėra itin aktualūs ir nepatogūs. Kuo ilgesnis vinis, tuo lengviau ją sugadinti.

Pirmenybė teikiama vidutinei arba trumpai formai, ant kurios danga yra patvaresnė.

 • Rūpinkitės odele. Tai yra labai svarbus niuansas, nes šiurkštus raguotas odos lakas sukels odą. Naudokite aliejus, kremus, krūmynus, nuplėškite negyvą odą specialiu lazdeliu arba nuimkite jį išjungti.
 • Namų manikiūras dažnai prasideda nagų vonia, tai negerai, nes stabilus manikiūro drėgnis yra nepriimtinas. Atsipalaiduokite tarp SPA procedūrų ir dangtelio, nepakanka rankų nuvalymo. Nagų plokštelė šiltoje vonioje mirksi, užtrunka šiek tiek laiko. Jei neturite laukti laiko, lakas labai greitai įtrūksta.
 • Naudokite bazę. Jis užtikrina puikų ryšį tarp pigmento ir plokštės. Tai labai svarbus tarpinis sluoksnis, kuris apsaugo nagus ir leidžia dizainui ilgą laiką išlikti originalioje formoje. Jei danga dažniausiai nuplėšia nagų kraštą, pabandykite pridėti papildomą pagrindo sluoksnį prie krašto.
 • Neišsaugokite ant lakų. Naudokite įrodytus, gerbiamų prekių ženklus. „Tinkamo“ produkto nuoseklumas turi būti vidutinio storio, išimti šepetį ir leisti susidaryti lašai. Jei tai trunka sekundę - lakas plinta, jei daugiau nei 4 sekundės - per storas ir greitai džiūsta.
 • Pakankamai dengiama bet kokia danga. Kuo daugiau sluoksnių, tuo trumpesnis manikiūras. Būtinai palaikykite džiovinimo laiką tarp sluoksnių. Pirma, leiskite pamatui išdžiūti, tada pritaikykite pigmentą, leiskite jam išdžiūti, pereikite prie antrojo sluoksnio, jie visi turėtų būti ploni.

Išdžiūvus danga, tuoj pat neturėtumėte pradėti namų ruošos darbų: plauti grindis ir indus. Palaukite bent valandą.

 • Nepamirškite viršutinės aprėpties. Šis sluoksnis puikiai sutvarkys jūsų dizainą ir apsaugo nuo išorinės agresijos.
 • Atminkite apie saugos priemones. Dirbdami su vandeniu ir chemikalais, mūvėkite pirštines.
 • Atlikite korekciją laiku. Manikiūras reikia reguliariai atnaujinti. Kasdien drėkinkite rankas, periodiškai atnaujinkite viršutinį dangtį.

Dizainas, kurio dėka jūs negalite pamatyti, kaip auginti nagus

Jei neįmanoma atnaujinti dizaino kas kelias savaites, galite pasikliauti tokiomis kompozicijomis, kuriose nagų augimas nėra toks pastebimas.Yra vadinamųjų ilgų žaidimų rūšių nagų dailė. Ilgą laiką jų nagai atrodo gerai prižiūrimi, o augimas beveik nepastebimas.

 • Grįžtamoji prancūzų kalba Šis faktinis mėnulio manikiūro metodas yra ne tik labai neįprastas ir kūrybingas, bet ir labai praktiškas. Pakanka palikti skyles originalioje formoje, kad manikiūras ilgą laiką atrodytų švieži. Jei nagų pradžia puošia spalvą, galite tiesiog atspalvį, nes ji auga.
 • Madinga geometrija. Šis dizainas šiandien yra neįtikėtinai populiarus, nes jis puikiai tinka beveik bet kokiam vaizdui. Geometrijos praktiškumas priklauso nuo to, kad galite išdėstyti juosteles, trikampius ar kvadratus bet kokia tvarka ir bet kurioje vietoje ant nagų plokštės. Geometrijos atsitiktinumas labai ilgą laiką sukuria šviežio dizaino iliuziją.
 • Dot minimalizmas. Kitas sezono smūgis yra minimalizmas, jo taškai praktiškai yra pagrindiniai. Čia tas pats principas veikia kaip ir geometrija - atsitiktinumas, taškų buvimo taisyklių nebuvimas leidžia eksperimentuoti. Nude danga ir keli taškai viduryje, net po mėnesio, gali atrodyti labai tvarkingi.
 • Pusė dizaino. Šio metodo lustas yra palikti dalį nago nepažeistos. Pigmentas naudojamas tik pusėje plokštės ir papuoštas pagal pageidavimą. Tokio manikiūro ilgaamžiškumo principas yra toks pat, kaip ir mėnulio.
 • Nude stilius. Ši elegantiška minimalizmo tendencija leidžia labai ilgai grožėtis beveik nepastebimu dizainu. Nagų dailės specialistai prognozuoja neįtikėtiną populiarumą ateities sezonams su nuogas.

Ką daryti, jei lakas sutirštėjo?

   Visų pirma, jūs turite suprasti, kodėl tai vyksta, ir neleiskite lakui tokiu būdu pablogėti. Lakas turi skysčių, kurie ilgainiui išgaruoja, lakas sutirštėja ir išdžiūsta. Tačiau žmogiškąjį veiksnį galima laikyti dažna priežastimi. Netinkamas laikymas ir naudojimas, temperatūros svyravimai per trumpą laiką gali sugadinti laką. Verta laikytis šių atkūrimo metodų:

   • Jei ši problema jau įvyko, galite įsigyti profesionalių skiediklių, jei galite juos nusipirkti; tiesiog naudokite keletą lašų, ​​kad jūsų mėgstamiausia danga ilgą laiką džiaugtųsi savo kokybe;
   • jei nėra jokio skiediklio, galite naudoti skaidrią laką, nors šis metodas pratęsia lako naudojimo trukmę tik vienu sluoksniu;
   • acetono turintys skysčiai yra labiausiai paplitęs ir paprastas metodas, tačiau, deja, tokiu būdu praskiestas lakas truks ilgai, atsiras lustai ir įtrūkimai; pusė buteliuko yra pakankamas, kad pasiektų ketvirtadalį arbatinio šaukštelio nagų lako valiklis;
   • temperatūros didinimas padeda gerai sutirštinti lakuotą laką, todėl pakanka butelį panardinti į karštą vandenį ir laikyti kelias minutes; verdantis vanduo šiam tikslui netinka, nes lakų temperatūrų skirtumas yra ypač kenksmingas, šis metodas nėra itin patvarus, nes poveikis išnyks kartu su aušinimu;
   • tokiems tikslams pradėta naudoti gana neseniai, tačiau jau gerai įrodė save; pakanka įpilti vieną šaukštą vandens ir palikti jį stovėti, tačiau buteliuko purtyti nereikia;
   • jei skubiai reikia skiesti gelio pagrindo laką, nė vienas iš pirmiau minėtų metodų neveiks; Galite naudoti bet kokį alkoholį turintį produktą - alkoholį, degtinę, tačiau, deja, dažnai negalite naudoti šio metodo, lako kokybė žymiai sumažėja.

   Svarbu! Jei krekingo craquelure, jūs galite saugiai mesti jį, nė vienas metodas neveiks su šia nuostabia danga, gaivinimas bus beprasmis.

   Kiti įdomūs patarimai

   Yra ir kitų namų manikiūro paslapčių, kad nagai nesulaužtų, bet Danga jau seniai išliko šviežia ir veiksminga, ty:

   • Pradedant dengti dangą, visada pradėkite dešine ranka, nepaisant to, kad tai yra sunkiau; jei esate kairiarankis, pradėkite tapyti savo kairiuoju, geriau naudoti visą dėmesį ir kantrybę sudėtingesniame procese;
   • rekomenduojama plona lako danga; kuo mažiau pinigų ant šepečio, tuo lengviau jį taikyti;
   • Venkite pagrindo ant odos, uždenkite visus galus pagrindu ir pigmentu, reguliariai stiprinkite nagų plokštelę;
   • geltonais nagais danga yra mažiau patvari, nes į jį viršutiniame sluoksnyje buvo įmirkytas tam tikras kiekis pigmento, tokiu atveju plokštės poliruojamos buferiu;
   • kad nebūtų lizdinės plokštelės, jokiu būdu nekratykite butelio prieš manikiūrą, tiesiog sukite butelį tarp delnų;
   • Venkite dengimo prie šildymo sistemų ir oro kondicionierių, šiuo atveju yra didelė netolygios padengimo tikimybė;
   • naudoti specialius džiovinimo įrankius arba tiesiog laikykite nagus šaltu vandeniu.

   Įvairiame gyvenime įsilaužimo manikiūre žr. Šį vaizdo įrašą.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys