Odinės striukės

Kaip lyginti odos striukę namuose?

Kaip lyginti odos striukę namuose?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Geriausias būdas
 2. Neefektyvūs ir draudžiami metodai
 3. Naudingos rekomendacijos
 4. Užkirsti kelią raukšlėms

Oda yra praktiška ir patvari medžiaga, leidžianti ją plačiai naudoti siuvant viršutinius drabužius. Dėl puikių dekoratyvinių savybių ir didelių dėvėjimų odos striukės yra labai populiarios ir daugelį metų išeina iš mados. Tačiau ilgalaikio saugojimo metu ant daiktų atsiranda mėlynės ir raukšlės, todėl odos švelninimo namuose problema yra daugiau nei tinkama.

Geriausias būdas

Yra keletas odos striukių išlyginimo būdų, o vienos iš jų pasirinkimas priklauso nuo medžiagos kokybės ir storio, mėlynės laipsnio ir būtinos įrangos prieinamumo.

 • Natūralus lyginimas. Šio metodo esmė yra ta, kad produktas pakabinamas ant pakabos ir paliekamas kelias dienas. Raukšlių tiesinimo terminas priklauso nuo medžiagos storio ir kokybės. Pavyzdžiui, plonos odos modeliai gali visiškai išlyginti per tris dienas, o jei produktas šiek tiek raukšlėjęs, pakaks vienos dienos. Striukės iš storos kiaulės ištiesinamos daug ilgiau - kai kuriais atvejais gali užtrukti iki septynių dienų. Pagrindinė šio metodo naudojimo sąlyga turėtų būti tinkamas pakabų pasirinkimas. Produktas neturėtų būti per plonas, o jo dydis turi aiškiai atitikti striukės dydį. Geriausias variantas būtų medinis arba platus plastikinis pakabos. Nerekomenduojama naudoti plonų vielos modelių.

Jei striukė nėra labai raukšlėta arba ką tik nupirkta, tada įprastinė daiktų kojinė padeda: striukė turi būti dėvima, visiškai užsandarinta ir vaikščiojo jame 2-3 valandas.

 • Garų vonia. Šis metodas yra gana veiksmingas ir leidžia jums įdėti daug raukšlių. Norint atlikti lyginimą, reikia uždėti striukę ant pakabos ir pakabinti ant vonios. Tada jums reikia uždaryti duris į kambarį ir atidaryti karštą vandenį. Po to, kai vonios kambarys yra pripildytas garais, stenkitės ištiesinti stiprią sumušimą ir raukšles sausomis rankomis, neišstumdami odos ir veikdami itin atsargiai. Po 15 minučių karštas vanduo gali būti išjungtas, o produktas paliekamas vonios kambaryje. Paprastai tai, kad striukė buvo pradinė išvaizda, pakanka 50 minučių.

Naudojant garų pirtį, reikia užtikrinti, kad virimo vandens lašai nepatektų ant produkto. Priešingu atveju, išdžius, ant odos gali atsirasti balti dėmės.

 • Naftos valymas. Šis metodas apima žemės riešutų sviesto naudojimą. Kad sklandžiai atsirastų mėlynių, problemines sritis reikia apdoroti aliejuje sudrėkintu medvilniniu tamponu. Tam tikrais intervalais procedūra turėtų būti kartojama dar 4 kartus. Riešutų aliejus gali greitai ir giliai mirkyti į odos poras ir efektyviai ištiesinti medžiagą. Šis metodas yra labai veiksmingas ir leidžia atsikratyti senų raukšlių ir raukšlių, kuriuos sukelia ilgalaikis saugojimas. Baigus gydymą, rekomenduojama striukę uždėti ant pakabos ir pakabinti vėdinamoje patalpoje 2-3 valandas.

Pagrindinė naftos išlyginimo sąlyga - odos paviršiaus švarumas. Priešingu atveju nešvarumai bus absorbuojami kartu su aliejumi giliai į odą, todėl bus labai sudėtinga valyti šį produktą.Tačiau riešutmedžio aliejus, kurio pagrindinė žaliava yra graikiniai riešutai, yra gana brangus įrankis, dėl kurio tokiu būdu išlyginant švarką reikės tam tikrų investicijų. Žymiai sumažinus procedūros kainą, bus pakeista brangesnė kompozicija pigesniam petrolatui, glicerinui arba ricinos aliejui. Odos gaminio apdorojimas šiais įrankiais ne tik padės greitai ištiesinti žieves, bet ir apsaugoti odą nuo ankstyvo džiovinimo.

 • Garų generatoriaus naudojimas. Prieš pradėdami pašalinti odinės striukę, turėtumėte perskaityti informaciją etiketėje. Taigi, vandeniu atstumiančiais junginiais impregnuoti modeliai apskritai negali būti garinami. Nesant kontraindikacijų, šis metodas gali būti saugiai naudojamas, ypač todėl, kad jis yra gana veiksmingas. Garinimas turėtų prasidėti nuo gaminio paruošimo. Norėdami tai padaryti, reikia atlaisvinti kišenes, atlaisvinti kailį nuo gaubto ir uždėti striukę ant pakabos. Tada įjunkite garų generatorių arba lygintuvą su vertikalaus garo pasirinkimu ir sklandžiai garinkite raukšles.

Rekomenduojama laikyti prietaisą 10–15 cm atstumu nuo odos paviršiaus, bandydami nejudėti ant vienos sekcijos ilgiau nei tris sekundes. Tokiu atveju poveikis turi būti atliekamas taškiniu būdu, ir jums nereikia visiškai garinti viso produkto.

 • Sausas išlyginimas. Šio metodo esmė yra labai švelnus ir kruopštus gaminio lyginimas su šiltu lygintuvu. Jūs galite lyginti odos gaminius iš apatinės pusės, arba iš priekinės pusės, naudodami vyniojimo popierių arba storą medvilninį audinį. Labai svarbu neleisti tiesioginiam kontaktui tarp geležies ir odos paviršiaus. Dėl šios priežasties šiuo atveju draudžiama naudoti marles arba smulkius audinius. Nenaudokite reljefinių virtuvinių rankšluosčių, vadinamųjų „vaflių“: oda turi gana minkštą tekstūrą ir šios medžiagos tekstūra gali būti įspausta ant medžiagos.

Odos lyginimas turi būti atliekamas žemiausioje temperatūroje, kuri paprastai atitinka vieną geležies reguliatoriaus padalijimą. Paprastai šilkografija ir kiti jautrūs audiniai yra lyginami šioje temperatūroje. Lyginimas palei raukšles turėtų būti atliekamas labai atsargiai, kad oda būtų atvėsta. Probleminės sritys, tokios kaip rankovės, apykaklės ir pečiai, turi būti išlygintos naudojant priedus, o jei jų nėra, galite naudoti rankšluostį, suvyniotą ir patalpintą gaminyje. Griežtai draudžiama naudoti garą ir pasilikti vienoje vietoje ilgiau nei dvi sekundes.

 • Spaudos naudojimas. Jei asmuo nėra namuose ir nėra galimybės tradiciniu būdu trinti produktą, paspaudimo metodas bus labai sveikintinas. Ši technologija priklauso taupymo kategorijai ir nereikalauja specialių įrankių ir buitinių prietaisų. Spauda tinka knygų kaminai, keptuvė arba baseinas su vandeniu ir plytelėmis, suvynioti į audinį. Striukė turi būti dedama ant kieto paviršiaus, pvz., Ant stalo, ir spauskite spaustukus. Šioje padėtyje dalykas paliekamas naktį, o ryte jis pakabinamas ant pečių, kad būtų ištiesintas.

Neefektyvūs ir draudžiami metodai

Vienas iš neefektyviausių odos striukių švelninimo būdų yra ištiesinimo raukšlės su plaukų džiovintuvu. Sausas oras neigiamai veikia odos paviršių ir daro jį kietą ir rupią. Be to, mažai tikėtina, kad lyginant senus raukšles. Natūralios odos naikinimo procedūra yra karšto vandens naudojimas.

Skiedžiant gaminį verdančiu vandeniu, susmulkintos vietos, žinoma, ištiesės, tačiau medžiaga gali deformuotis ir pakeisti spalvą. Tai nepadės panaikinti raukšlių ir probleminės srities tempimo skirtingomis kryptimis. Tai tik sugadins gaminio išvaizdą, o raukšlės išliks.

Naudingos rekomendacijos

Dažnai, lyginant drabužius, susidaro gana neįprastos situacijos. dėl kurių galite naudoti paprastus, bet tuo pat metu ir praktinius patarimus.

 • Siekiant tinkamai pašalinti apykaklę nuo apykaklės, būtina įveikti ją abiejose pusėse per tankų audinį, tada nedelsiant patrinti žemės riešutų sviestą arba vazeliną į odą. Sunkių raukšlių atveju procedūra turi būti kartojama du kartus, ir paprastai tai pakanka, kad apykaklė gautų originalią išvaizdą, o striukė atrodo nauja.
 • Jei yra įvairių odos drabužių defektų, jokiu būdu negalima naudoti garo. Ši procedūra gali pabloginti padėtį, o probleminės sritys taps pastebimos. Tokiu atveju tinka naftos perdirbimui arba sausam lyginimui.
 • Ištiesinant žiemos striukes su nenuimama izoliacija, rekomenduojama naudoti garintuvą. Po apdorojimo produktas turi būti pakabintas ant pakabos ir keletą valandų paliktas vėdinamoje patalpoje.
 • Po garų poveikio, oda turi būti gerai išdžiovinta. Tačiau nerekomenduojama tai padaryti prie šildymo prietaisų ar tiesioginių saulės spindulių. Produktas turi būti gerai vėdinamoje vietoje, kurioje yra normalus drėgmės lygis.

Užkirsti kelią raukšlėms

Siekiant išvengti raukšlių ir mėlynės, odos striukė turi būti tinkamai laikoma. Geriausias sandėliavimo variantas būtų drabužių spinta, kurioje gaminys laisvai pakabintų ant pakabų ir nebūtų sulankstytas spintoje. Praktinis sprendimas būtų naudoti atskirą atvejį modeliui saugoti. Tai padės apsaugoti striukę nuo pastovaus mechaninio įtempio, kurį jis bus atidarytas kiekvieną kartą atidarius spintelių duris.

Taip pat labai svarbu laikytis drėgmės režimo patalpoje, kurioje laikomi odos gaminiai. Per sausas oras drėgmės išgaruos odos porose ir greitas medžiagos sutraukimas, o per drėgnas oras prisidės prie pernelyg didelio vandens išsiliejimo, pradinio blizgesio nykimo ir praradimo. Be to, jei striukė yra sudrėkinta lietus, tuomet nerekomenduojama įdėti į spintą. Pirma, oda turi būti visiškai sausa ir tik po to ją galima išimti.

Kompetentinga priežiūra ir švelnus kojinės gali žymiai pailginti odos gaminių tarnavimo laiką ir užtikrinti jų originalios išvaizdos išsaugojimą per visą tarnavimo laiką.

Kaip apipavidalinti odinę striukę, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys