Odinės striukės

Moteriškos striukės iš natūralios odos

Moteriškos striukės iš natūralios odos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Suvart
 3. Populiarūs odos tipai
 4. Reti odos tipai
 5. Kombinuota oda
 6. Perforuota oda
 7. Kaip odos storis veikia elastingumą?
 8. Kaip parduotuvėje atskirti natūralią odą nuo dirbtinio?
 9. Patarimai, kaip pasirinkti

Šiuolaikiniai viršutiniai drabužiai moterims atitinka gyvenimo ritmą - tai gražus ir funkcionalus. Visų pirma tai yra moterų odinė striukė. Tai ne tik madingi, bet ir praktiniai dalykai, kurie vis labiau populiarėja.

Net senovės žmonės dėvėjo raugintų gyvūnų odą. Praėjus šimtmečiams vėliau, kai viršutinių drabužių gamyboje buvo pasiekta tekstilės ir trikotažo, odos drabužiai vis dar populiarūs.

Kelnės, švarkai, šalmai, pagaminti iš natūralios odos, buvo vairuotojų priedai. Ir tik 60-aisiais, roko ir ritinio dėka odos striukė tapo kiekvieno modo kulto drabužiu.

Odiniai drabužiai tapo įvairūs, moterims buvo švarkai. Jie buvo dekoruoti spynomis, užtrauktukais, metalinėmis kniedėmis, puoštomis kailiais ir juostelėmis. Buvo žieminės odinės striukės versijos.

Įžymūs mados dizaineriai vis dažniau kuria madingus odinių kelnių, sijonų ir švarkų vaizdus.

Kaip ir kiekvienas drabužis, odinės striukės turi privalumų ir trūkumų.

Privalumai

 • Ekologiška medžiaga. Striukės iš natūralios odos nekenkia sveikatai.
 • Jie yra šilti ir patogūs vėjuotais ir lietingais orais, šalčiuose, jei striukė yra pagaminta iš aukštos kokybės, tinkamai apsirengusios medžiagos.
 • Praktiška dėvėti. Jei dėvėjote odinę striukę, galite lengvai nuimti ją nuvalydami kempine arba audiniu, po to, kai įdėkite specialų ploviklį. Nuplaukite odos striukę!
 • Odinės striukės ilgą laiką išlaiko estetinę išvaizdą. Nes ji gali būti dėvima kelis sezonus.
 • Natūralios odos nėra šalta, nes tai svarbu regionams su sunkiomis žiemomis.
 • Svarbus privalumas yra elegancija. Tinkamai parinkta striukė gali paslėpti trūkumus ir pabrėžti jo savininko orumą.

Suvart

 • Aukšta kaina Siuvimo procesas yra daug laiko ir brangus. Tai atsispindi galutinio produkto kainose.
 • Natūrali oda greitai sugeria drėgmę ir kvapus. Apdorokite produktus specialiomis priemonėmis bent kartą per mėnesį. Taigi jūsų švarkas tęsis ilgiau.

Jei odinės striukės bent kartą per mėnesį yra apdorojamos vandeniu atbaidančiu impregnavimu, jos estetinis išvaizda išliks ilgesnė

Populiarūs odos tipai

Šiuolaikinėse parduotuvėse buvo drabužiai iš įvairių odos tipų. Kaina ir kokybė tiesiogiai priklauso nuo daugelio veiksnių. Prieš eidami apsipirkti prie mados odinės striukės, geriausia ištirti kiekvieno tipo odos savybes.

Kiauliena

Labiausiai biudžeto ir mažiausiai patrauklus odos tipas. Dėl to, kad kiaulių oda yra akyta, ji gerai sugeria drėgmę ir kvapus, produktai greitai tampa nenaudingi.

Kitas kiaulių odos trūkumas yra jo nelankstumas. Kiaulė yra tinkama žieminiams viršutiniams drabužiams gaminti. Keletą kartų apsvarstyti, ar pirkti produktą, kuris truks ne daugiau kaip 2 sezonus.

Karvės

Optimaliausias kokybės ir kainos santykio variantas. Oda yra silpnesnė nei bulių, stipri ir patvari, o priekinėje pusėje yra maloni tekstūra.Dažniausiai karvės odos atspalviai yra juodos ir rudos spalvos, iš jos pagaminti produktai yra pagaminti elegantiškiau nei iš kiaulių ar galvijų odos.

Žiaurus

Stiprus ir tankus odos storis nuo 2,5 mm iki 5 mm. Iš jo pagaminti produktai nesusilieja, turi didelį atsparumą dilimui. Bulių odinių striukių kaina yra palyginti nedidelė, nes ji naudojama dažniau nei kiti, gaminant aukštos kokybės viršutinius drabužius.

Bafalas

Labiausiai tankus odos tipas. Jo storis yra nuo 1 mm iki 3mm, o priekinėje pusėje yra būdingas „antraštės“ modelis. Tuo pat metu jis pasižymi aukštu elastingumo lygiu. Vienas iš šio tipo odos trūkumų yra sunkus svoris ir šiurkštus padažas. Nors kiekvienas „fashionista“ gali padaryti nepalankią padėtį naudodamas tinkamą reikmenų pasirinkimą. Svarbus privalumas pasirenkant švarkus, pagamintus iš buivolinės odos, bus jo stiprybė, tokia striukė jums tarnaus dešimtmečius.

Arklys (Kordoba)

Aukštos kokybės, tvirtos ir tankios odos aukštos kokybės viršutinių drabužių siuvimui. Jis skiriasi nuo kitų odos tipų pagal savo išskirtinį blizgesį ir natūralią raudoną rudą spalvą. Ypatingas privalumas yra atsparumas dilimui ir mažiausias poringumas. Produktai šiltai gerai, nereikalauja ypatingos priežiūros, tačiau tuo pačiu metu jie yra labai brangūs. Taip yra todėl, kad Kordobos oda yra sudaryta iš arklio poodinio sluoksnio, kuris yra po oda.

Kuo ilgiau dėvėsite odos odos drabužius, tuo turtingesnė ji atrodys

Blauzdos

Vienas iš vertingiausių ir kokybiškiausių odos tipų. Smulkių pluoštų struktūra suteikia produkto stiprumo, nesudaro plyšių ir įtrūkimų. Oda yra minkšta liesti, gerai kvėpuoja, suteikia vėsumą. Brangiausios veršelių odos veislės yra veršeliai - pusmetinių veršelių oda ir. \ t gleivės - negimusio veršelio oda, jos storis vos pasiekia 1 mm. Drabužių veršeliai pabrėžia kūno kontūras. Dažniausiai naudojami rudens-pavasario periodo klasikinių modelių gamybai.

Elniai

Velvetinis prisilietimas, patvarus ir elastingas. Jis toleruoja drėgmės ir temperatūros pokyčius, išlaikant jo formą. Šiaurinių elnių odai būdingas shagreen modelis. Pagaminta produkcija atrodo kilni ir gerai išlaiko. Kuo storesnė oda, tuo brangesnis gatavas produktas. Dažniausiai elniai daro suede odą.

Avys

Brangiausi produktai yra aukščiausios kokybės avių odos gaminiai, todėl sunku juos įsigyti nemokamai. Lengvas, lankstus, minkštas ir patvarus, mažiausias atsparumas dėvėjimui.

Ožkos

Minkštas liesti, plona ir stipri oda. Jo priekinėje pusėje yra bangos tipo tekstūra. Blogai praeina drėgmė ir gerai saugo šilumą. Ožkos odos gaminiai yra brangūs, atrodo elegantiški ir gerai išlaiko savo formą. Naudojamas firminių prekių gamybai.

Avinėlis

Avienos odos gaminiai yra brangūs. Lengvas, plonas ir elastingas, kurio storis nuo 0,45 mm iki 0,5 mm, ėrienos oda labai elastinga ir gerai išlaiko šilumą. Iš jo pagaminti drabužiai yra patvarūs ir patogūs, tinkami sudėtingo stiliaus striukėms siūti.

Reti odos tipai

Retų rūšių odos yra vis dažniau naudojamos moteriškoms striukėms gaminti, nepaisant palyginti didelių kaštų. Produktai iš retų rūšių odos negali būti priskiriami atsitiktiniam stiliui.

Python, krokodilo ar gyvatės oda vis dažniau naudojama žinomų pasaulio prekių ženklų kolekcijose, skirtose prabangių gaminių gamybai. Jo pagrindinis privalumas - kiekvieno produkto unikalumas. Taip yra todėl, kad gamtoje nėra dviejų identiškų odos dalių.

Gyvatės oda - python

Kiekvienas gyvatės odos gabalas yra unikalus dėl modelio ir spalvų įvairovės. Štai kodėl kiekvienas dalykas yra išskirtinis. Gaminant labiausiai naudojamą odos pythoną, bent jau kobros odą su unikaliu modeliu. Pagrindiniai gyvatės odos gaminių privalumai yra aukštas tvirtumas ir tekstūros įvairovė.

Iš krokodilo

Atsparus dėvėjimui, sunkus ir elastingas, jį labai vertina pasaulio markių gamintojai.Produktų išskirtinumas yra unikalus kiekvieno roplių plokščių modelis. Brangiausia buvo ir lieka aligatoriaus oda - iš jos prabangių gaminių pasaulyje nėra analogų. Antroje vietoje kainų intervale yra krokodilo oda.

Iki šiol krokodilo drabužiai buvo juodi, rudi arba smėlio spalvos. Dabar gamintojai siūlo mums platų spalvų spektrą.

Strazdo oda

Ostricho oda yra populiari prabangos pasaulyje dėl savo elastingumo, minkštumo ir tekstūros originalumo. Dėl didelio natūralių alyvų kiekio, užkertančio kelią įtrūkimams, stručių odos gaminiai jums tarnaus daugiau nei 10 metų. Storą, elastingą ir vandeniui atsparią odą su burbuliukų forma sunku suklastoti. Gamintojai siūlo šimtus skirtingų spalvų atspalvių, kurie yra vienas iš pagrindinių pranašumų renkantis prabangos produktą.

Kombinuota oda

Gamintojai vis dažniau naudoja derinį kaip būdą, kaip padaryti viską unikalesnį. Pirmasis populiarumas yra įvairių rūšių žaliavų derinys viename gaminyje, pavyzdžiui, odos ir zomšos, odos ir kašmyro. Antras populiariausias derinio tipas yra dviejų ar daugiau tos pačios rūšies tekstūrų, pavyzdžiui, avių odos derinys su gyvatės oda. Taigi, dizaineriai daro moterišką aprangą ryškesnį ir įdomesnį.

Šiuolaikiniai viršutinių drabužių modeliai sujungia ne tik skirtingus odos tipus, bet ir spalvų atspalvius, kurie suteikia produktui didesnį originalumą

Perforuota oda

Atviroji oda populiarėja. Tikroji perforuota oda - tai lygi oda, turinti įvairių dydžių ir modelių skyles - tapo mados dizainerių pasauliu. Perforuota oda gali būti lengva arba šiurkščia, skirtinga spalva. Gamintojai ją sujungia su visa oda.

Moterų perforuota odinė striukė gali būti puiki galimybė vaikščioti vėsioje vasaros vakare

Kaip odos storis veikia elastingumą?

Įvairių rūšių odos, kaip žaliavos, yra skirtingo storio. Taigi elnių odos storis yra apie 0,45 mm, o buivolų oda yra apie 3 mm. Tuo pačiu metu stora oda gali būti elastinga oda. Ar stora odinė striukė tikrai trukdo judėjimui?

Pirkdami tikrą odos striukę reikia atkreipti dėmesį ne tik į produkto storį, bet ir į jo kokybę. Striukės iš storos odos gali būti minkštesnės ir patvaresnės, išlaikant vieną svarbiausių savybių - elastingumą, pvz., Iš bulių ar kengūros odos.

Kaip parduotuvėje atskirti natūralią odą nuo dirbtinio?

Apsvarstykite pagrindines natūralios odos savybes:

 1. Šilumos perdavimas. Paimkite produktą rankoje, laikykite jį. Natūrali oda išsaugo kūną.
 2. Elastingumas Po lenkimo ar presavimo, natūrali oda greitai pradeda išvaizdą.
 3. Poringumas Poros yra savavališkai per visą produkto ilgį.
 4. Pagrindas. Natūrali oda susideda iš įvairių pluoštų, kurie pastebimi pjaustant.
 5. Kvapas. Natūralios odos kvapas šiek tiek pastebimas.
 6. Storis Natūralios odos kraštas yra šiurkštus.
 7. Spalva Stingdami produktą, oda nekeičia jos spalvos.
 8. Atsparumas vandeniui. Jei nuleisite vandenį, ant odos liks pėdsakas.

Šiuolaikiniai gamintojai išmoko imituoti odos struktūrą ir kvapą, nes tampa vis sunkiau atskirti natūralią nuo dirbtinės odos.

Patarimai, kaip pasirinkti

Ar norite ilgą laiką mėgautis įsigyta striukė?

Sužinokite, kaip pasirinkti natūralią odinės striukę:

 • jei striukė yra sunki, tai reiškia, kad ji pagaminta iš prastai raugintos odos;
 • žyma labai daug! Firminiai gamintojai nurodo, kaip rūpintis produktu;
 • produkto storis turi būti vienodas. Jei matote pažeidimus, tai reiškia, kad oda yra prastos kokybės, o švarkas greitai praranda savo išvaizdą;
 • braukite nagus per paviršių. Natūrali oda nepalieka liekanų, iš pradžių išvaizda;
 • atkreipti ypatingą dėmesį į pažastų ir apykaklės plotą.Jei medžiaga yra kitokia, tuomet turite prastos kokybės produktą;
 • Pamušalas gali daug pasakyti. Firminiai gamintojai pamušalas naudoja natūralią medžiagą;
 • braukite savo nosinę ant striukės paviršiaus. Kokybiškas dalykas nepaliks pėdsakų;
 • turėtų būti kruopščiai pagamintos striukės siūlės;
 • užtrauktukas ir mygtukai ant kokybės striukės lengvai pritvirtinami;

Svarbu, kad striukė būtų dydžio ir nenukrito nuo pečių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys