Batai

„ShiftWear“ batai

„ShiftWear“ batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Lankstūs ekranai ir energijos suvartojimas
 2. Dėvėti atsparumą
 3. Sinchronizuokite su išmaniuoju telefonu
 4. Kada laukti pirmųjų modelių?
 5. Pirmųjų modelių kaina
 6. Ryškūs vaizdai ryškiuose sportiniuose bateliuose

Madingi „Shiftwear“ sportbačiai turi lanksčius spalvotus ekranus, kurie leidžia lengvai pakeisti batus.. Per mobilias programas galite įdiegti tiek spalvotą, tiek nespalvotą vaizdą, animuotus arba statinius vaizdus.

Jūs galite keisti kelyje bet kuriuo metu, kai tik nori šio originalaus sportinio bato savininkas. Sneakerio ekraną maitinančios baterijos gali būti kraunamos kinetine energija. Be abejo, „Shiftwear“ sportbačiai yra mados pasaulio proveržis ir iki šiol nebuvo sukurta šio produkto analogų.

Lankstūs ekranai ir energijos suvartojimas

Lankstūs e. Rašalo ekranai užtikrina greitą diegimą bet kokio pageidaujamo vaizdo bateliuose. „E-Ink“ plokštės leidžia keisti batų stilių, neatsižvelgiant į vaizdo spalvą ar formatą.

Renkantis standartinius statinio dizaino ekranus sunaudojama labai mažai energijos, kuri taip pat bus papildoma važiavimo ar pėsčiųjų eigos metu, tačiau, nepaisant to, šie revoliuciniai sportinių sportinių sportinių modelių modeliai vis dar palaikys bevielio įkrovimo technologiją.

Gamintojų teigimu, elektroninis rašalas yra ekonomiškesnis, kai apšvietimas yra išjungtas, todėl standartiniu režimu sportbačiai veiks maždaug mėnesį. Kai apšvietimas yra įjungtas, energija bus suvartojama daugiau, bet ant batų visi pasirinkto stiliaus duomenys bus aiškiai matomi net tamsoje.

Dėvėti atsparumą

Planuojama, kad sportiniai bateliai yra gana atsparūs nusidėvėjimui, tačiau viskas priklausys nuo jų veikimo būdo. Siekiant didesnio atsparumo nusidėvėjimui, planuojama, kad šios aukštųjų technologijų avalynės padai bus padengti kevlaro pluoštu.

Kadangi „Kevlar“ yra sudedamųjų dalių, iš kurių gaminami šarvai, dalis, „Shiftwear“ intelektualių sportinių batelių padai žada būti kuo patvaresni ir patvaresni. „Shiftwear“ sportbačių elektroniniai komponentai yra sukonstruoti taip, kad jie būtų pakankamai patvarūs ir atsparūs lenkimui.

„ShiftWear“ garantuoja visišką atsparumą vandeniui, o tai leidžia ne tik įlipti į bet kurį orą, bet netgi nuplauti rašytuvu!

Sinchronizuokite su išmaniuoju telefonu

Shiftwear snickers bus valdomi naudojant specialią programą, įdiegtą išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje su operacine sistema:

 • Ios;
 • „Windows“;
 • „Android“

„Shiftwear“ batų modelių programai vis dar reikia šiek tiek darbo, tačiau gamintojai žada tiek paruoštus standartinius batelių dizaino modelius, tiek galimybę kurti savo unikalius vaizdus, ​​kuriuos galima bendrinti su draugais ar parduoti. Projekto vadovas planuoja sukurti specializuotą prekybos platformą, kurioje galite lengvai nusipirkti norimą stilių.

Dėl didelių galimybių sukurti unikalų batų stilių „Shiftwear“ galima derinti su bet kokios spalvos drabužiais, kurie, be abejo, bus pirkėjai.

Kada laukti pirmųjų modelių?

Oficialiajame „Indiegogo“ prekės ženklo tinklalapyje vyko lėšų rinkimas futuristiniam Shiftwear startui. Unikalių batų kūrėjai paprašė 25 tūkst. Dolerių už projekto plėtrą, tačiau pagal skirtingus duomenis visų planų ir originalių idėjų įgyvendinimui reikės bent 250 tūkst. Dolerių, o tik 37,5 tūkst. Dolerių.

Baterijos technologija bus galima įdiegti tik po 2 milijonų JAV dolerių vertės, o vandeniui atsparūs ir jautrūs ekranai - tik surinks ne mažiau kaip 4 milijonus dolerių.Ar projektas surinko visas būtinas lėšas - nežinoma, tik žinoma, kad pirkėjams buvo pažadėti pirmieji modeliai, kurie bus išleisti rugsėjo mėnesį, o vėliau 2016 m. Gruodžio mėn.

Oficialiajame tinklapyje buvo užregistruoti išankstiniai užsakymai ir „parduoti“ ženklai buvo pateikti ant kai kurių fantastinių sportinių batelių modelių, tačiau dar nežinoma, kad tokiuose bateliuose miesto gatvėse, o vartotojai vis dar laukia pirmųjų „Shiftwear“ sportbačių.

Pirmųjų modelių kaina

Šiandien oficialioje bendrovės „Shiftwear“ svetainėje yra galimybė iš anksto užsisakyti sportinius batelius, keičiančius dizainą, naudojant išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius su žemu, vidutiniu ar aukštu viršūniu. Batų, paskelbtų 250 JAV dolerių, kaina žada gerokai padidinti gamybos pradžią, todėl bendrovės atstovai pataria užsakyti savo tinklalapyje dabar, kad vėliau nebūtų permokėta.

Remiantis įvairiais duomenimis, pradedant „Shiftwear“ sportinių batelių gamyba ir gamyba, jų kaina prasideda nuo $ 250 iki $ 1000, priklausomai nuo batų charakteristikų, pavyzdžiui, jie žada atleisti modelius, kurių ekranai bus skirti tik juodai baltiems arba spalvotiems vaizdams, su foninio apšvietimo funkcija arba be jo. Tačiau tiksli išleidimo data dar nežinoma.

Ryškūs vaizdai ryškiuose sportiniuose bateliuose

Daugelis mados laukia „Shiftwear“ sportbačio, nes taip patogu derinti visus stilius ir vaizdus vienoje mados batelių poroje, o ne pirkti keletą skirtingų spalvų porų.

Shiftwear bateliai žada tapti visuotiniais ir harmoningai atrodyti kartu su:

 • Džinsai ir marškinėliai miesto stiliaus;
 • Su sportiniais drabužiais ryškiomis spalvomis;
 • Su trumpais šortais arba bermudomis kartu su viršūnėmis ir bako viršūnėmis.

Drabužiai gali būti gaminami bet kokiomis spalvomis, nes sportiniai bateliai gali būti pritaikyti bet kokiam vaizdui!

Stilingi žmonės, laikydamiesi laikų, nebus ignoruojami vakarėliuose ir šventiniuose renginiuose, apšviestuose „Shiftwear“ bateliuose.

Foninis apšvietimas leis jums atidžiau pažvelgti į jų savininko pasirinktus ryškius atspaudus ir vaizdus net tamsoje.

Išleidus šį batų modelį, jums nebereikia paimti spalvas, atitinkančias aprangą pagal spalvą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys