Batai

Įrengiami tipai padams

Įrengiami tipai padams

prisijungti prie diskusijos

 

Pirmieji sportiniai bateliai pasirodė XIX a. Pabaigoje ir jau praėjo ilgai. Dabar ne tik batai su smeigėmis ant vienintelio, bet ir labiausiai tikri novatoriškų technologijų kūriniai ir patobulinimai patogesniam pratimui.

Reikšmė

Dabar daugelis sportinių batelių modelių yra kasdienis variantas ir puikiai susidoroja su jų užduotimi, kad būtų sukurtas komfortas ilgų pasivaikščiojimų metu. Tačiau rimtų sporto šakų atveju geriausia pirkti specializuotus batus. Tai labai svarbu, nes daugelis disciplinų reiškia stresą kojų ir nugaros raumenims, taip pat nesugebėjimą praktikuoti basomis. Tinkamai parinktos sportbačiai padidina mokymo efektyvumą ir efektyvumą, taip pat sumažina traumų tikimybę ir galimas klaidų pasekmes.

Labai svarbu yra sportinių batelių padas, nes tai yra pagrindinė apkrova. Kiekvienam sportui pageidautina skirti įvairių rūšių padus, priklausomai nuo konkrečios mokymo vietos ir mokymo programos. Jei pasirinksite neteisingą pasirinkimą, jis ne tik sumažina batų gyvenimą, bet taip pat gali sukelti sužalojimų.

Vienintelėje sporto slidžių kelių sluoksnių struktūroje, sudarytas iš vidurinio vidurio ir tiesioginės išorinės dalies, liečiančios žemės paviršių ar treniruoklių salę. Kiekviena dalis skiriasi savo sudėtimi ir atlieka savo specialiąsias funkcijas.

Forma

Avalynėse yra keletas vienintelės formos tipų. Pradžioje jis yra plokščias, užtikrinantis visišką sąlytį su žeme. Tada padas, kuris atkartoja pėdos anatomiją, ir todėl turi mažą atskyrimo-depresijos tarp kojų ir kulno. Kai kuriuose bateliuose, pavyzdžiui, džiazo bateliuose, šis gilinimas yra kuo arčiau kojos, todėl batai turi gana neįprastą įgaubtą formą. Galiausiai, naujausia naujovė - vienintelis „pasyvaus“ svorio netekimas - yra pusapvalis ir apvalus, užtikrinantis būtiną poveikį kojų raumenims ir sėdmenims įprastos vaikščiojimo metu.

Medžiaga

Pagrindinės sportinių batelių padėklo medžiagos yra guma ir poliuretanas. Poliuretanas yra lankstus, nesveria daug, jis yra atsparus dėvėjimui, jis turi gerą šiluminę izoliaciją ir smūgio sugerties savybes, tačiau geriau nešioti batų su tokiu padu žiemą ir ledu dėl prasto prilipimo prie slankiųjų paviršių. Esant labai žemai temperatūrai, ši medžiaga visiškai praranda savo elastingumą, o tai gali pakenkti batai. Yra keletas gumos tipų, kurių kiekviena turi savo savybes, tačiau apskritai ši medžiaga yra atspari šalčiui, neslidus, patvarus ir stabilus. Tarp daugybės svorio, didelių sąnaudų ir spartaus paviršiaus užteršimo.

Svarbu ne tik išorinė dugno dalis, bet ir vidinis, vidutinis sluoksnis, nes jis užtikrina amortizaciją. Iš labiausiai naudojamų medžiagų yra silikono ir silikono pagrindu pagamintas gelis. Tarp jų savybių yra atsparumas deformacijai ir temperatūrai. Pagrindinis tarpinės padangos uždavinys yra sumažinti slėgįtreniruotės metu kojoms. Mažiau paplitusios medžiagos yra phlo, filait, etil vinilacetatas.

Storis

Ypatingas dugno storis yra tinkamas atsižvelgiant į jo padėtį ir sportą. Kai kuriuose sportbačiuose ji bus kuo storesnė ir platesnė, kad būtų užtikrintas sukibimas su paviršiumi, nesvarbu, ar tai būtų treniruoklių salė ar asfaltas. Kartais būtina, kad priešingai batai būtų lengvi ir elastingi, o vienintelis turėtų būti plonas. Madingas traktorius, tai yra reljefas, vienintelis, didžiuojasi sportinių sportinių batelių vieta. Reljefas yra minimalus ir dažnas ar gana apčiuopiamas, gilus, panašus į nuobodu dantis.

Koks turėtų būti vienintelis priklausomai nuo sporto?

Norint važiuoti treniruoklių salėje ar ant lygaus kieto asfalto, sumontuokite minkštas plokščias padas. Tačiau, jei norite važiuoti nešvariu keliu ir ant žemės, kur tikėtina, kad jis suklumpa ant aštrių akmenų, stiklo, eikite prie medžių šaknų, tada pageidautina, kad standus padas būtų. Apskritai, važiuojant, pirmenybė teikiama gaminio lengvumui. Tačiau sportinės vaikščiojimo liemenės yra standžios ir gofruotos.

Norėdami treniruotis ant purvo paviršiaus, pvz., Futbole, jums reikalingi sportiniai bateliai su spygliais ant pado. Krepšinio bateliai turi turėti gerą sukibimą ir neslidus padas. Teniso bateliuose padas yra plonas, su lengvu reljefu. Avalynės sportui, treniruokliui, tinklinio, futsalio bateliams liemenė turi būti elastinga, tačiau gerai palaikyti pėdą. Šokiams geriau pasirinkti batus su atskirais padais, kad neprarastumėte pėdos plastiškumo.

Ypatingas dėmesys skiriamas žiemos sporto bateliams., nes jis turi ne tik nejudėti ant paviršiaus, bet ir neužšaldyti, neprarasti savo savybių. Kad išvengtumėte kritimo, padas turi būti traktorius, ir kuo giliau reljefas, tuo geresnis sukibimas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys