Batai

Balta „Reebok“ sportbačiai

Balta „Reebok“ sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Kodėl verta rinktis Reebok?
 3. Ką sujungti?
 4. Kaip pasirinkti?

„Reebok“ yra viena žymiausių kompanijų pasaulyje. Įmonė buvo įkurta 1985 m., Kai Joseph William Foster pagamino dygliuotas sportines bateles. Reebokas turi savo originalų vardą Juozapui ir Jeffrey Fosteriui. 1958 m. Jie atidarė pirmąją kompaniją ir pavadino jį garbingu Afrikos antilopu, turinčiu staigius ragus. Šiandien „Reebok“ yra viena didžiausių sportinių avalynės ir įrangos gamybos įmonių.

„Reebok“ balti sportiniai bateliai tapo įmonės vizitine kortele. Tai klasikinio dizaino batai, kurie, viena vertus, atrodo labai paprasti ir, kita vertus, apgalvoti iki mažiausios detalės. Jis derinamas su sportiniu stiliumi ir kasdienybe.

Tikri balti sportiniai bateliai iš natūralios odos. Ilgą laiką jie išliks originalūs. Padas pagamintas iš gumos. Šiandien, be baltų sportinių batelių, „Reebok“ siūlo klasikinio modelio variantus. Galite įsigyti zomšinių ar odinių sportinių batelių kitomis spalvomis. Pirkdami juos, viename butelyje gausite komfortą, patogumą ir grožį.

Modeliai

„Rybok“ sportbačiai tinka stilingai išvaizdai ir sportui. Šie batai tinka treniruotis sporto salėse, aerobikos, pilates. Batai su tinkama priežiūra truks daugiau nei vieną sezoną. Jie gerai pritvirtina koją ir turi plačią amortizatorių.

Reebok - klasikinis nailonas

Klasikinis sportinių sportinių batelių modelis. Šie sportiniai sportiniai bateliai, turintys kulną ir kojinę, turi specialų įdėklą iš dirbtinio suede, o avalynė pagaminta iš natūralios odos.

„Reebok Classic Leather“

Tai specialus Italijos odos modelis. Šio pavyzdžio sportiniai bateliai yra suskirstyti į dvi rūšis: „Classic Leather“ ir „Reebok City Classic Leather“. Pastarieji buvo specialiai sukurti bendrovės sukaktims. Padarykite dizainą, siūlomą menininkams, grafistams, kurie įkūnijo savo idėjas.

„Reebok Classic Leather Vintage“

Batai yra pagaminti iš natūralaus zomšos. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas šoninių sienelių plokštėms. Jie yra specialiai pagaminti iš krekingo medžiagos, kuri suteikia batus ypatingą derliaus stilių. Skirtingai nuo savo pirmtakų, šis „Rybok“ sportbačių modelis turi sklandų perėjimą nuo gumos prie tarpinės.

„Reebok“ aerobijos

„Reebok Corporation“ sukūrė unikalų sportinių batelių modelį, kuriame galėsite sportuoti ir išlikti unikaliu fashionista. Visa tai susiję su „Reebok Aerobies“ sportbačiais. Šioje serijoje buvo Freestyle sportbačiai, kurie leido bendrovei tapti geriausiu sporto batelių gamintoju.

„Reebok“ odos švarus Ultralit

Šis sportinių batelių modelis tinka sportiniam stiliui ar sportui. Bato padas pagamintas iš specialios žaliavos - putų polimerų. Dėl specialios technologijos gamintojas gavo tvirtą ir tvirtą, bet lengvą padą. Viršutinė šių sportinių batelių apdaila yra natūrali oda. Kai kurie modeliai su įdėklais.

Reebok Vice Versa

Kitas modernus „Reebok“ sportbačių modelis yra „Versa Versa“. Šis batų dizainas skiriasi. Odiniai batai yra lygūs. Jie skiriasi nuo kulkšnies fiksavimo ir specialios reljefo.

Reebok krepas

Idealiai tinka tiems, kurie mėgsta atsitiktinį stilių. Tai specialus modelis su guminiu padu ir zomšiniu viršutiniu. Gamintojas pateikia jį keliomis spalvomis.

Kodėl verta rinktis Reebok?

Nepaisant gana didelės kainos, komforto mėgėjai mėgsta Reebok sportinius batelius.

Priežastys, kodėl turėtumėte pasirinkti šios įmonės modelius:

 • Tvirtas ir patvarus išorinis padas, apsaugantis koją ir sugeria ją. Tačiau, dėl lengvos medžiagos, sportiniai bateliai nėra sunkesni.
 • Batai beveik neįmanoma nužudyti. „Reebok“ sportbačiai su tinkama priežiūra padės jums daugiau nei vieną sezoną. Juos galite mėgautis šiltą pavasarį, karštą vasarą, lietingą rudenį ir net šaltą žiemą.
 • Bato vidus taip pat yra patvarus. „Reebok“ pagamino interjerą naudojant specialią technologiją - „Smooth Fit“ (be siūlių).
 • Patogus dizainas, atsižvelgiant į pėdos paviršių. Patogus batas jį palaikys bet kuriuo metu.

Ką sujungti?

Madingos moterys nori dėvėti klasikines baltas riboko sportines bateles su beveik bet kokiu apranga. Šis batas bus sujungtas su negabaritinėmis suknelėmis, aukštais džinsais ir laisvu marškiniu, atsitiktiniu stiliumi, lengvu midi sijonu ir kitais dalykais.

Atkreipkite dėmesį į Reebok klasikinių sportinių batelių ir midi sijono derinį. Jūs galite dėvėti baltą sportinę avalynę su monochromatiniu kremo sijonu, pagamintu iš lengvos medžiagos. Pridėkite bombonešio striukę prie savo atvaizdo ir drąsiai eikite į vakarėlį.

Kitas naudingas variantas - ribok su džinsais. Galite dėvėti tiek aukštą, tiek reguliarų. Sujunkite juos su viršūnėmis, bombonešiais, plačiais medvilniniais marškiniais. Šiuose komplektuose galite eiti į darbą ir susitikti su draugėmis.

Dėvėti baltas sportines bateles su plačiomis klasikinėmis smėlio kelnėmis. Dėl rudens išvaizdos pridėkite pastelinės spalvos ir ryškių maišelių. Galite dėvėti batus su culottes. Taisyklės praktiškai yra tokios pačios, kaip jas dėvėdami su midi. Šiame stiliuje atrodys paprastas, bet skoningas.

Kaip pasirinkti?

 1. Renkantis sportinius batelius „Reebok“ atkreipia dėmesį į patogumą vaikščiojant. Kelis kartus pasivaikščiokite po parduotuvę. Jei jaučiatės nepatogiai, paprašykite kito modelio ar dydžio.
 2. Visada atkreipkite dėmesį į ženklinimą. Pavyzdžiui, žodis „oda“ reiškia patvarumą.
 3. Atkreipkite dėmesį į pėdos tvirtinimą. Jei manote, kad pėdos vaikščioja laisvai, pasirinkite kitą modelį.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys