Batai

Moterų tinklinio sportbačiai

Moterų tinklinio sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 

Savybės

Žmonės, kurie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, būtent tinklinį, turi atsižvelgti į šio žaidimo ypatumus. Sportininkai daug šokinėja, vysto didelį greitį, gali žymiai pakeisti trajektoriją.

Dėl šios priežasties tinklinio batelių reikalavimai turėtų būti tinkami: jie neturėtų trukdyti teisingam šuoliui, skatinti saugų nusileidimą, neslysti ant lauko paviršiaus.

Žaidimas apima daug šuolių, todėl pagrindinis vaidmuo priskiriamas nusidėvėjimui. Tinklinio batelių paviršius yra pagamintas iš lengvos medžiagos, kad batų viduje nebūtų didelės drėgmės. Laisvalaikio batai užtikrina patikimą kojų fiksaciją, kad apsaugotumėte jus nuo patempimų ir sužalojimų. Padas turi būti tvirtas, bet pakankamai lankstus ir turi gerą sukibimą; šiuo atveju guma yra puiki medžiaga.

Pagrindiniai gamintojai

Kalbant apie tinklinio sportbačių gamybą, kompanijos „Muzino“ ir „Asics“ rekomendavo save.

Asics sportbačiai gaminami atsižvelgiant į tai, kad kojoms reikia nedidelės laisvos vietos, todėl jų modeliai yra šiek tiek platesni ir netrukdo judėti. „Gel“ sistema, kurioje yra daug silikoninių amortizatorių, padės apsaugoti moterų pėdas nuo streso šokinėjant. Be to, sportbačiai turi tinklelį, kuris kontroliuoja drėgmės lygį ir užtikrina gerą ventiliaciją.

Pagrindinis bendrovės „Muzino“ bruožas gali būti ypatingas dėmesys vyrų ir moterų fiziologijos skirtumams: ekspertai kiekvienai lytinei grupei sukuria atskirą vietą. Kad išvengtumėte traumų dėl staigių judesių, batai užtikrina patikimą pėdos fiksavimą. Viršutinė sneakerio dalis turi sintetinius įdėklus, kurie leidžia individualiai pritaikyti batus kiekvienam asmeniui.

Modeliai

Svarbus moterų tinklinio sportbačių elementas yra jų išvaizda. Laisvalaikio batai su spalva padėtų pabrėžti jūsų individualumą - jie ne tik papildys vaizdą, bet ir užfiksuos jus aplinkinių atmintyje. Dažniausia ir optimaliausia medžiaga viršuje yra nailonas; Oda naudojama kaip papildomi įdėklai tiek dekoratyviniais tikslais, tiek padidinant elastingumą.

Aukšti sportiniai bateliai ir kulkšniniai modeliai ne tik atrodo gražūs, bet ir apsaugo nuo įvairių sužalojimų ir žalos. Jų nusidėvėjimas yra gerokai geresnis, todėl komfortas yra aukščiausiu lygiu. Negalime pamiršti, kokių spalvų dizaineriai siūlo mums, kiekviena mergina juos įvertins.

Rekomendacijos

Visų pirma, renkantis moterų sportinius batelius, turite klausytis savo jausmų - jie nukreips jus į geresnį sprendimą ir išgelbės jus nuo nereikalingo diskomforto.

Nuo svorio priklauso nuo to, koks turėtų būti sportinių batelių nusidėvėjimas. Svarbu numatyti oro įdėklą arba silikono gelį į kulną, kad nusileidimas būtų mažiau trauminis. Verta pažymėti, kad pozicija žaidime turi įtakos judesių dinamikai, todėl batų reikalavimai gali skirtis.

Vienintelės medžiagos medžiagos turi atitikti žemės tipą, kuriame vyksta žaidimas. Atsparus ir kietas anglies kaučiukas idealiai tinka lauko žaidimams. Batai su gumos padais bus tinkami žaidimui salėje: jie toleruoja apkrovas ir neslysti ant grindų paviršiaus. Užpildytos padangos sumažins poveikį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys