Moterų apranga ir avalynė

Vaikiškos pirštinės

Vaikiškos pirštinės

prisijungti prie diskusijos

 

Pradedant šaltu oru, mes visi stengiamės išlikti šilti ir pradėti nuo galvos iki kojų. Tai ypač pasakytina apie rankas. Vaikų rankos yra net švelnesnės, todėl jos turi būti apsaugotos nuo šalčio, kad jūsų vaikas negalėtų susirgti.

Savybės

Vaikiškos pirštinės ir pirštinės suaugusiems turi vieną pagrindinę funkciją - šilti. Tačiau yra tam tikrų ypatumų - dydžio, kurio ne visada lengva pasiimti dėl skirtingų matmenų simbolių ir netoliese esančių vaikų trūkumo, ir patogumo vaikščioti, nes vaikai mėgsta žaisti bet kuriuo metų laiku, o tai reiškia, kad šis aspektas jiems yra labai svarbus.

Yra daug variantų: žiemos vandeniui atsparios pirštinės, pirštinės, šilčiausios vilnos modeliai, tekstilės variantai. Tačiau ne visi jie visada yra patogūs ir gali tapti jūsų vaiko skoniu. Todėl reikia atsižvelgti į modelį ir medžiagą bei dydį.

Modeliai

Pirštinių pasirinkimas yra labai turtingas. Bet kokio amžiaus ir lyties: naujagimiams, mergaitėms, berniukams ir aktyviems vaikams.

Naujagimiams yra kelios pirštinės:

 1. Pirmieji pirštai vaiko gyvenime yra įbrėžimai. Jų pagrindinis tikslas nėra išsaugoti šilumą, kaip ir klasikinėse versijose, bet apsaugoti vaiką nuo sužeidimų. Jie vadinami taip, nes jie neleidžia kūdikiui subraižyti ir sužeisti subtilią odą. Juos vaizduoja pirštinė be piršto, t.y. palmių kūdikis yra maišelyje. Tokių kumštinių pirštinių medžiagos yra lengvos - smėlio, medvilnės.
 2. Tačiau pasivaikščiojant per tokias pirštines reikia dėvėti šiltą. Mažiems vartotojams jie taip pat yra maišelis. Yra modelių su nedideliu pjūviu pirštui, tačiau tai yra galimybė vyresniems vaikams porą mėnesių. Kad neprarastų tokių mažų kumštinių pirštinių, gamintojai juos užrakina, t.y. kai jie nėra reikalingi, jie gali būti pritvirtinti prie pertraukos ir nesijaudinti, kad jie bus ištremti.

Kūdikiams nuo metų iki trijų pirštinės yra pateikiamos vilnoje.. Galų gale, šio amžiaus vaikai vis dar nėra tokie mobilūs ir praleidžia mažai laiko tiesioginiam kontaktui su sniegu. Jiems yra įdomių dekoravimo ir dekoravimo variantų - pirštinės, gyvūnai, su snukiais, minkšti žaislai delno gale.

Vaikiški pirštinės yra pagamintos iš elastingų ir nėrinių - puikus prisitaikymas prie nuostolių. Ir net jei vaikas juos pašalins, jie nebus prarasti, bet pasitiks po jo.

Kitas pirštinių pirštų bruožas yra aukštis. Kadangi vaikas vis dar žaidžia šiek tiek, reikia apsaugoti savo ranką nuo sniego. Aukštos pirštinės neleidžia sniegui patekti ant vaiko riešų ir apsaugoti nuo hipotermijos. Siekiant, kad jie būtų patogūs dėvėti, sukurti modeliai su užtrauktuku - nuo nykščio iki viršaus. Dėl to vaikas gali lengvai susidoroti su tokia pirštine be suaugusiųjų pagalbos.

Bet kokio amžiaus mergaitėms drabužiai turi būti gražūs, kad nuo ankstyvo amžiaus būtų galima išgauti skonį. Čia ir pirštinės jiems puošia skirtingi siuvinėjimai, papuošalai, aplikacijos, ažūriniai iš nugaros pusės. Merginos ir meilė: skrybėlę, šaliką ir kumštines pirštines - vienodos spalvos ir stiliaus.

Berniukams pirštinės yra praktiškos. Žinoma, jie mėgsta ryškius variantus su animacinių filmų personažais, su velcro tvirtinimo detalėmis ir užtrauktukais. Tačiau svarbus komponentas yra jų veikla. Todėl berniukų modeliais siekiama išsaugoti sausumą ir šilumą.

Vaikų pirštinių modelių originalumas taip pat gali pavydėti suaugusiuosius. Gal todėl pirštinės su elastine juosta persikėlė į suaugusiųjų eilutes:

 • antblauzdžiai - ilgos šiltos pirštinės aktyviems žaidimams. Jie yra dėvimi arba ant striukės rankovių, arba po jais, abiem atvejais vaiko ranka yra apsaugota nuo sniego ir šalčio.Jiems rekomenduojama dėvėti nuo –5 iki -25 ° C ir aukštesnėse temperatūrose.
 • pirštinės. Pasirinkimas vyresniems vaikams. Vaikams labai sunku susidoroti su jais ir jiems nereikia aktyvaus darbo su pirštais. Tačiau vaikai nuo 4-5 metų mėgsta juos dėvėti, nes jie netrukdo pirštų judėjimui. Bet šiluma vis dar gerina pirštines.
 • slidinėjimo, slidinėjimo sporto galimybės. Galima pateikti kaip pirštines ir pirštines. Jie yra atsparūs vandeniui ir gerai kvėpuoja. Šie modeliai yra guminiai ant delno, kad būtų išvengta slydimo. Tačiau galinė jų pusė yra izoliuota, kad apsaugotų nuo vėjo ir šalčio.
 • Pirštinės su indišku pleištu - turi specialų įpjovimą, kuriame pirštinė tvirtai prisitaiko prie delno, pakartodama savo formą, suteikia patogumo ir neleidžia pirštiniui „vaikščioti“ ant rankos.
 • dvigubos pirštinės - gerai apsaugo ranką nuo šalčio. Jie atrodo kaip „pirštinė į pirštą“. Gali būti megzti arba siūti. Viskas priklauso nuo medžiagos.
 • konvertuojamos kabinos viršutinės pirštinės + pirštinės su pirštais ir be jų. Jie taip pat vadinami puspirštėmis. Šiame įgyvendinimo variante pirštinių viršus gali būti pašalintas ir po to bus pirštinės. Tai geras modelis vyresniems vaikams ir sportininkams.

Medžiagos

 • Vilna ir angora. Šilčiausios ir apatinės pirštinių medžiagos vis dar yra mūsų močiutės. Dabar vilnos pirštinės gaminamos iš avių, šunų, kupranugarių, iš merino. Ši medžiaga gali būti megztų pirštinių su raštais, nerijos, žakardo ir sintetinių kumštinių pirštinių pagrindu. Kad vilna nepatektų į švirkštimo priemonę ir sėdėtų rankoje, gamintojai ją papildo švelniu akrilo ir tempimo elastanu.

Renkantis tokias kumštines pirštines, reikia atsižvelgti į tai, kad, plaunant vilnonį, jis šiek tiek susėda, todėl dydis turėtų būti šiek tiek didesnis. Angoros pirštinės taip pat linkusios palikti savo „pūkas“ visur, o tai gali būti labai maloni jūsų vaikui, nes jis pateks į akis ir burną.

 • Fleece - minkšta ir pūkuota sintetinė medžiaga. Pirštinės iš jo tinka šiltam ir šlapiam laikui. Fleece pirštinės išlaiko šiltas ir tuo pačiu metu kvėpuoja kūdikio oda. Silpna medžiagos pusė - jie nešvelnina drėgmės ir greitai pažeidžia. Todėl ši parinktis tinka vaikams.
 • Lietaus paltai ir balionai. Ši medžiaga tinka aktyviam vaikui pasivaikščioti ir žaisti, nes ji turi gerų vandeniui atsparių savybių. Šios medžiagos užpildas gali būti skirtingas - nuo vilnos, avių, polsterio, silikono užpildo. Balioninės pirštinės paprastai yra ilgesnės nei paprastų modelių, todėl nebandykite pirkti šio daikto rankoje, nes ji turėtų būti virš riešo.
 • Polartec ir poliesteris - sintetiniai „broliai“ balionai ir pirštinės iš lietpalties audinio. Jie taip pat tinka aktyviems vaikams. Perkant tiek tuos, tiek ir kitas medžiagas, nereikia pamiršti, kad ši medžiaga naudojama dažniau šalta, todėl nereikia „plaukti“ šiltą sezoną su šiomis pirštinėmis.
 • Thinsulate. Kasdieniame gyvenime tinsulinas. Ji taip pat yra gera vandeniui atspari medžiaga aktyviai pramogai. Vidiniam šių pirštinių sluoksniui naudokite minkštą vilnonį arba minkštą trikotažą.
 • Oda ir zomšas. Ne pats vaikiškiausias variantas, nes jis nelaikomas šiltai, bet vaiko rankose jis atrodo gražus. Dėl jų nepraktiškumo jie turi mažą paklausą.
 • Membrana. Ši parinktis dažnai naudojama pirštinių ir pirštinių gamybai sportininkams, todėl jų savybės yra atsparios vandeniui ir šilumai.
 • Mink. Šis turtingas pasirinkimas puikiai tinka šaltam orui. Jie gerai šyla ir yra malonūs liesti, minkšti ir purūs. Vaikai tikrai mėgsta šias kumštines pirštines. Tačiau praktiškumo požiūriu ne kiekvienas iš tėvų nuspręs naudoti tokį grožį žaidimams. Todėl ši parinktis labiau tinka mažiems vaikams arba paprastiems pasivaikščiojimams.

Kokia medžiaga pasirenkama priklauso nuo pirštinių įsigijimo tikslo. Sintetinės ir membraninės medžiagos geriau tinka aktyviems žaidimams, o trikotažas ir audinė - ramiems pasivaikščiojimams.Kad nebūtų skubėję tarp didžiulio pasirinkimo, geriau pirkti keletą porų skirtingų medžiagų, jų kaina nėra tokia didelė, o vaiko sveikata ir komfortas yra daug svarbesni.

Kaip pasirinkti dydį?

Šiam kūdikio aksesuarui nėra standartinio tinklelio.

Posovietinėse gamybos šalyse pirštinių dydį gali lemti plačiausios vaiko delno be nykščio apimtis. Juosta turi būti laisvai pritvirtinta, o ne priveržti. Jei kūdikio delno perimetras yra 10 cm, tada pirštinių dydis yra 10. Tačiau ne visais atvejais šie dydžiai tinka gamintojui.

Delno ir dydžio raidės lentelė:

Rusijos dydis

Palmio apyrankė

Laiškas

1

12

XS

1

12.5

XS

2

13

XS

2.5

13.5

XS

3

14

XS

3.5

14.5

S

4

15

S

4.5

15.5

M

5

16

M

5.5

16.5

L

6

17

L

6

17.5

L

6.5

18

XL

Taip pat yra tarptautinė vaikų dydžio lentelė. Tai atrodo taip:

Tarptautinis dydis

0

1

2

3

4

5

6

Rusijos dydis

10

11

12

13

14

15

16

17

Apytikris amžius

0–6 mėn

6-12 mėnesių

1-2 metai

2-3 metai

4-6 metai

7-8 metai

9-10 metų

11-12 metų

Tai reiškia, kad jei pasiimsite pirštines vaikui, dydį lengva nustatyti pagal amžių - 1 metus - 1 dydį, 2-3 metus - 2 dydžius, 3-4 metus - 3 dydžius ir pan. Dažnai gamintojai tai daro - vietoj jų dydžio jie rašo vaiko amžių. Šiuo atveju reikėtų nepamiršti, kad kiekvienas vaikas yra individualus, o dydis gali būti ne visada tinkamas.

Taip pat galite susidurti su tuo, kad vietoj amžiaus, gamintojas gali rašyti tarptautinį dydį ir nepatyręs pirkėjas gali lengvai padaryti klaidą. Todėl pasirinkdami turite būti labai atsargūs. Taigi, pastebėdami 0 ženklą etiketėje, patikrinkite, ar jis yra amžius, nes šio pirštinės rusų dydis yra 11, kuris tinka beveik vienerių metų vaikams, 6-12 mėnesių.

Jei norite įsigyti kumštines pirštines bet kurioje vietoje, tada kokybė ir atsakingi gamintojai visada pateikia savo matmenų tinklelį. Taigi, atlikite parduotuves, kiekvienam modeliui suteikdami jo dydį.

Norėdami rasti tikslią dydį, žinoma, geriau vaikai pirkti pirštines. Renkantis, reikia atsižvelgti į tai, kad pirštinė turėtų būti šiek tiek didesnė, nes su aktyviais žaidimais jis gali paslysti ir tokiu būdu ištraukti riešą. Bet neperpildykite - dideliuose kumšteliuose vaikas bus nepatogus ir pirštai greičiau užšaldys.

Populiarios spalvos

Šilto aksesuaro spalvų spektras yra turtingas, ypač vaikams. Nuo rezervuotų pilkų vilnos atspalvių iki ryškių raudonų ir nuodingų žaliųjų pripūstų baloninių pirštinių.

Baltos pirštinės atrodo šventinės ir elegantiškos. Tačiau aktyviems žaidėjams ši spalva yra nepraktiška, todėl motinos retai renkasi šią parinktį, tamsoje ar ryškiomis spalvomis.

Vaikų pirštinių spalvos yra sujungtos, sumaišytos, todėl kiekvienas poros originalas.

Dekoras

Vaikiškos pirštinės yra gausios dekoratyvinių elementų - gamintojas žino, kaip jas papuošti, kad pritrauktų ir pritrauktų mažo vartotojo dėmesį. Jie visada yra gražūs ir ryškūs.

 • siuvinėjimas. Jie siuvinėja viską, kas ateina į rankas - nuo tradicinių siuvinėjimo siūlų iki blizgučių. Šį spektrą sudaro karoliukai, karoliukai ir dekoratyvinės juostelės.
 • programas. Dažniausiai - animacinių filmų personažų - princesių, mickey pelės, minionų, automobilių forma - jų asortimentas yra platus ir turtingas. Paraiškos gali būti gėlės, įvairūs žaislai, namai ir pan.
 • megztos kumštinės pirštinės su ornamentu - su elniais, su medžiu, su raštais (polka taškai, juostelės, geometrinis).
 • mezgimas su nerijos - arana, kryžius, didelis, mažas.
 • megzti su pelėdomis, ežerais - jie gali pakartoti visą gyvūną, su plunksnomis, kailiais ir pan.

Papuoškite pirštines ir įvairius skląsčius, kabliukus pirštinėms, guminėms juostoms ir juostoms. Svarbiausia, kad šie elementai netrukdytų vaikui ir nesulaužytų jo ar kitų.

Gamintojai

Įmonės, kurios gamina vaikų kumštines pirštines daug. Kiekvienas vartotojas turi savo mylimus gamintojus. Štai keletas iš jų:

 • „Reima“ - vandeniui atsparus, patogus bet kuriam kojiniui su ryškiomis spalvomis ir dekoravimui.
 • Decathlon - daugeliu atvejų yra sportiniai modeliai - pirštinės, pirštinės, puspirštinės, su velcro, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų.
 • „Adidas“ yra sporto įmonė. Pirštinių ir pirštinių pasirinkimas yra puikus - nuo pirštinių, skirtų kovos menams, pirštinėms ir pirštinėms, skirtoms kalnų slidinėjimui.
 • Didriksons - aktyvios pirštinės - guminiai variantai, antblauzdžiai, poliesterio pirštinės, ilgos su riešo dirželiu - patogios ir šiltos.
 • „Lassie“ - sunkiosios pirštinės mažiems vaikams ir vyresniems vaikams, pateiktos su ryškiu dizainu, yra puiki galimybė žaisti vandeniui ir kvėpuoti.
 • „Glissade“ - savitas bruožas - ryškus dizainas ir spausdinti brėžiniai. Jie turi nemokamą supjaustytą, lengvą ir patogų vaikų pirštines.

Apžvalgos

Šiandien aktyvūs ir sportiški vaikai, tėvai vis labiau renkasi spąstus, nes jie apsaugo vaiką nuo šalčio ir yra patvarūs. Tačiau ne visi vaikai juos myli, todėl tėvai naudojasi poliesterio ir polarteko galimybėmis.

Vaikai ir tėvai mėgsta Bolonevą mažiausiai, nes jie greitai susikaupia ir nepatogiai žaisti. tačiau daugelis dalykų sprendžiami užpildu - jei tai yra sintetinis žiemos padėklas, tada pirštinės yra prapūsti, jei vilna greitai mirkoma. Geriausias variantas - silikono užpildas. Tačiau šiose kumštinėse pirštinėse minus - greičiau užšąla rankos.

Megztos pirštinės šiandien yra laikomos dekoratyvinėmis galimybėmis arba pirštinėmis vaikams, tačiau jos yra laikomos šiltomis.

Fleece medžiaga yra šilta ir minkšta, bet kas nors mėgsta juos, bet kas nors skundžiasi dėl mažo vandens atbaidymo.

Vyresniems vaikams pasirenkamos pirštinės, dažniausiai tai yra iš lietpalties audinio, su pamušalu. Megzti pirštinės tinka laikui be sniego, bet vėsioje - rudenį, žiemos pradžioje.

Nepriklausomai nuo vaikų pirštinių modelio, pirmiausia turite pasikliauti savo kūdikio rankų patogumu, kad apsaugotumėte jį nuo šalčio ir ligų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys