Batai

Jumper batai

Jumper batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Privalumai
  2. Mokymo funkcijos
  3. Kontraindikacijos praktikai
  4. Kaina

Kaip pasiekti veiksmingų rezultatų praradus svorį ar išlaikant bendrą kūno toną? „Kangoo Jumps“ batai padės jums lengvai prarasti šiuos papildomus svarus. Be to, galima važiuoti spyruokliniuose lazdeliuose su vaikais.

Šiame straipsnyje pasakysime apie svarbiausius treniruoklių privalumus.

Vienas iš santykinai naujų tipų treniruotės yra džemperių arba kengo šuolių batai su spyruoklinėmis plokštelėmis. Unikalūs batai, pagaminti iš specialių spyruoklių ir skirti sportui ar lauke.

Privalumai

Batai megztiniai pumpuoja visų grupių raumenis, padeda sukurti tinkamą laikyseną, numesti svorį, gerina kraujotaką. Kai kurie gydytojai pataria biuro darbuotojams ir moksleiviams reguliariai užsiimti džemperiais.

Efektyviausias yra Kango šuolių tinkamumas naudoti - riebalų nuostolių procesas pagreitėja 20%. Bet kokie sportiniai sportininkai padidina mokymo efektyvumą. Vienos valandos treniruočių metu sudeginama apie 1000 kalorijų.

Atidžiai pažvelgę ​​į megztinius, pamatysite jų panašumą su riedučiais. Reikia prisiminti, kad prieš treniruotę reikia dėvėti storas kojines. Iš pradžių jums bus neįprasta stovėti ir pakilti į batus, bet po 10-15 minučių galite saugiai judėti.

Nebijokite nukristi į šį batą - „Kangoo“ šuoliai yra įrengti nuo slydimo gumos.

Batai Kangoo Jumps sukūrė Denis Neville. Pirmasis šio bato modelis buvo pristatytas 1994 m. Buvo planuojama, kad šie sportbačiai padės profesionaliems sportininkams atsigauti reabilitacijos metu, tačiau po dvejų metų aerobikos instruktorius Daggy Mays iš Vokietijos atidarė pirmąją sporto programą džemperiais, kurie palengvina treniruočių klases.

Naujo amžiaus išvakarėse Tarptautinė aerobikos ir fitneso akademija remė Kengurobikos programą. Netrukus buvo sukurtos kengo šuolio batai vaikams.

Mokymo funkcijos

Pavarų batai ant spyruoklinių plokščių skiriasi nuo įprastų sportinių batelių specialia spyruoklių sistema. Šiuo atveju nereikia specialaus mokymo.

Įdėję juos tuoj pat pajusite lengvumą ir komfortą. Perėjimas prie džemperių batų su ovalu, skatins limfinę sistemą. Tik kelios minutės treniruotės jau pagerina limfos cirkuliaciją.

Reguliarus šokinėjimas padės jums sukurti ištvermę, pagerinti medžiagų apykaitą.

Treniruotės pradžia yra geresnė trumpą pamoką. Pirmai pamokai bus ne daugiau kaip 10 minučių. Palaipsniui didinkite treniruotės laiką. Maksimalus klasės laikas yra 40-60 minučių. Optimalūs elgesio užsiėmimai 3-4 kartus per savaitę.

Iš pradžių jūsų raumenys pakenks. Taip yra dėl prisitaikymo prie fizinio streso ir naujo gyvenimo būdo, svarbiausia yra vengti perkrauti kūną.

Jei jūsų kojos išlaikysite teisingu kampu, jūs neprarasite savo balanso. Stenkitės ne perkelti svorį ant kulno ir nespauskite kojų ant pirštų ir nepalikite kojų peties pločio.

Iš viso fitneso treneriai sukūrė šešias sportines programas šokinėjimui. Ši veikla padės išlaikyti fizinį tinkamumą. Tokiu atveju galite užsiimti ne tik salėmis, bet ir namuose. Vasarą jūs ir jūsų draugai galės peršokti į miesto parkus.

Vertindami atsiliepimus, tokie batai jums tarnaus vidutiniškai 60–80 valandų. Būtina atsižvelgti į reguliarų spyruoklių keitimą, kitaip batų poveikis galiausiai išnyks. Pavasarį galite pakeisti pats.

Kontraindikacijos praktikai

  1. Nėštumas
  2. Psichikos sutrikimai.
  3. Varikozės
  4. Diabetas.
  5. Aukštas kraujo spaudimas.

Nėra specialių amžiaus ribų. Kiekvienas, kuriam leidžiama užsiimti, gali užsiimti šokinėjimu.

Kaina

Rusijos parduotuvėse džemperių kaina prasideda nuo 10 000 rublių. Galite įsigyti sportinius batelius specialiose parduotuvėse arba internetu. Be to, kartu su batus galite įsigyti specialius vaizdo kursus, kurių kaina prasideda nuo 700 rublių.

Vertindami atsiliepimus, tokie batai jums tarnaus vidutiniškai 60–80 valandų. Būtina atsižvelgti į reguliarų spyruoklių keitimą, kitaip batų poveikis galiausiai išnyks. Pavasarį galite pakeisti pats.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys