Batai

Vaikų membraniniai batai

Vaikų membraniniai batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Membrana ir jos darbo principas
  2. Vertė už pinigus
  3. Kada pirkti vaikams skirtus membraninius batus?
  4. Zebra ir Rieker batų apžvalgos

Membrana ir jos darbo principas

Pastaruoju metu batai su membrana buvo skirti tik profesionalams, užsiimantiems sportu. Šiuo metu plačiai paplitę membraniniai batai. Populiariausi tokie aukštųjų technologijų batai vaikams.

Membrana yra plona plėvelė, turinti poringą struktūrą, esančią bato viduje tarp išorinės ir vidinės pusės. Speciali membranos struktūra neleidžia drėgmei ir vėjui patekti į batus į pėdą, tuo pačiu metu suteikia vėdinimą iš batų vidinės pusės, leidžiančią kvėpuoti.

Batai su membrana gali išlaikyti ir išlaikyti pastovią temperatūrą bato viduje, lygų 31C. Ši savybė pritraukia daug mamų, ir jie perka savo vaikams membraninius batus.

Vertė už pinigus

Šiandien, kai praėjo pakankamai laiko nuo membranos technologijos atsiradimo, daugelis gamintojų gamina tokius batus, naudodamiesi skirtingų tipų membranomis. Tačiau verta prisiminti, kad tikri kokybės batai niekada nebus pernelyg pigūs.

Taigi, perkant biudžetines galimybes batus, turinčius savo vaikams skirtą membraną, daugelis tėvų pažymi, kad batai neatitinka šios technologijos kriterijų. Batai pradeda nutekėti ir netinkamai šiltas, todėl pirkimas buvo veltui.

Geriausias jų srityje yra membraniniai batai, pagaminti naudojant GORE-TEX ir SympaTex technologijas. Šios dvi technologijos buvo pradėtos naudoti pirmą kartą membraninių batų gamybai. Kuriant batus naudojant šias technologijas reikia daug pinigų, todėl batų kaina bus didelė.

Kada pirkti vaikams skirtus membraninius batus?

Vaikai, kurie vis dar nežino, kaip vaikščioti, iš esmės nereikia batų. Geriausias variantas šiems kūdikiams bus šilti batai. Tas pats pasakytina ir apie vaikus, kurie tik mokosi naujų įgūdžių ir bando vaikščioti savarankiškai. Esant nedideliam aktyvumui, tokių avalynės vaikų kojos užšąla.

Išaugę vaikai, kurie nori važiuoti aplink gatvę, tikrindami sniegą ir lašelius, dažniau drėkina kojas. Jiems membraniniai batai bus geriausia apsauga aktyvaus pasivaikščiojimo metu.

Pasirinkę batus su savo membrana, reikia turėti didesnį nei 1 pėdos dydį 1,5 cm. Šis skirtumas yra patogiausias vaikų kojoms. Batai neturėtų dėvėti kojinių, visiškai pagamintų iš vilnos ar medvilnės. Geriau rinktis iš sintetinių medžiagų pagamintas kojines arba kombinuotas su natūraliais pluoštais.

Zebra ir Rieker batų apžvalgos

„Zebra“ ir „Rieker“ yra tarp daugelio batų kompanijų, gaminančių suaugusiųjų ir vaikų batų modelius su membrana. Pirkėjai kalba apie abiejų prekių ženklų batus yra labai dviprasmiški.

Daugelis sako, kad po maždaug mėnesio naudojimo vaikų zebro membranos batai pradeda įtrūkti ir dėl to tampa šlapias. Taip pat prie neigiamų savybių galima priskirti tai, kad daugelis vaikų užšąla kojas, net ir esant žemesnei temperatūrai. „Rieker“ batai taip pat šlapia ir tinkamai nešildo kojų. Tačiau kiti pirkėjai teigia, kad abiejų prekių ženklų modeliai yra priešingi, todėl objektyviai įvertinti šias savybes yra gana sunku.

Apie įmonės „Zebra“ batus galime pasakyti, kad jie yra iš ekonomikos kategorijos.Įperkama kaina per 1500 rublių pritraukia daug pirkėjų, o tai nėra „Rieker“ batų, kurių vidutinė kaina yra 3000–5000 rublių, atveju. „Zebra“ batų privalumai apima patogų tvirtinimą su „Velcro“, o „Rieker“ turi patogų batų ir stilingą dizainą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys