Kaklo batai

Rudi kulkšnies batai

Rudi kulkšnies batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ką dėvėti?
 2. Spalvų deriniai
 3. Pieno karamelė
 4. Kakava
 5. Pieno šokoladas
 6. Tamsus šokoladas ir šokolado saldainiai
 7. Priedai
 8. Kas neturėtų būti derinama?

„Brown“ kulkšnies batai pastaruoju metu tapo labai populiarūs. Juos galima rasti daugelyje parduotuvių lentynose ir garsių tinklaraštininkų nuotraukose. Kiekviena mergina, kuri seka naujausias tendencijas, turi bent vieną pora rudųjų kulkšnių batų.

Ką dėvėti?

Pagrindinė bet kokios spalvos kulkšnies batų savybė yra ta, kad jie turi galimybę vizualiai sutrumpinti kojas. Taip atsitinka todėl, kad išilgai kulkšnies traukia aiškią liniją. Atitinkamai, kulkšnies batai yra batai, kurie tinka daugiausia ilgomis kojomis. Tačiau miniatiūrinės ponios visai neturėtų nusiminusi, nes visi supranta, kad tinkami drabužiai paslėps visus trūkumus ir išryškins privalumus.

Pagrindinė ir pagrindinė tokių drabužių drabužių parinkimo taisyklė yra ta, kad jokiu būdu negalite pasiimti ilgų, didelių gabaritų drabužių kulkšnies batus. Tokie deriniai išsklaido figūrą ir daro kojas ne tik trumpas, bet ir storas.

Idealūs ilgi viršutiniai drabužiai bus paltai, paltai, paltai arba striukės ilgis iki šlaunų vidurio. Turėtų būti vengiama ant grindų apvalkalų. Be ilgio, atkreipkite dėmesį į siluetą. Jis turi būti visiškai ar iš dalies šalia. Odinės striukės puikiai tinka.

Kitas kulkšnies batų priešas yra klasikinės kelnės su rodyklėmis. Jų derinys leis vizualiai sutrumpinti kojas. Todėl pirmenybė teikiama siauriems kelnių ar džinsų modeliams, tiesiems sijonams virš kelio arba, jei reikia, odos antblauzdžių.

Taip pat galite derinti zomšinius batelius su smėlio ar rudais šortais arba trumpais sijonais.

Suede mėgėjams yra vienas stilistų galas žiemai. Pasirinkite nubuko modelį, skirtą slydimui ir blogam orui. Skirtingai nei zomšiniai variantai, nubukas yra praktiškesnis, o žiemos modeliai ilgesni ir ilgiau išliks.

Šį sezoną retro stilius yra labiau populiarus nei bet kada. Pažvelkite į batų batų batus, jie yra geresni nei kiti, jie papildys šio stiliaus drabužius. Šie modeliai taip pat yra sportinio stiliaus. Renkantis batus svarbu suprasti, kad nors jie yra sportiniai, jiems nereikia dėvėti sportinių kostiumų. Tokiu atveju nurodykite atsitiktinį stilių.

Kalbant apie kulną arba jos nebuvimą, šiandien, ypač žiemos modeliuose, galas užėmė platus, pastovus kulnas. Šis kulnas geriau tinka sniegui ir užtikrina geresnį saugumą rudens-žiemos sezono metu.

Galima pasirinkti bet kokio tipo kulkšnies batus, ypač tinka mergaitėms, turinčioms plonas kojas. stilingi modeliai ant pleišto ar platformos.

Spalvų deriniai

Geriausias derinys su rudomis kulkšniais yra džinsai, ypač jei kulkšnies batai yra kulniukai. Antra, atitinkančių spalvų sąraše, yra žalia.

Taip pat bus rudos spalvos paletė. Tai gali būti smėlio, terakotos, pilkai rudos spalvos. Nepamirškite apie madingą bordo spalvą. Šis derinys bus bent jau ekstravagantiškas.

Tai yra pagrindiniai spalvų deriniai. Bet, kaip žinote, kiekviena spalva turi daug atspalvių, o ruda nėra išimtis. Todėl, norint tinkamai suderinti aprangą įvairiomis spalvomis, apsvarstykite pagrindines stilistų rekomendacijas kartu su pagrindine rudų batų atspalvių grupe.

Pieno karamelė

Arba kitame raudoname batų bate. Manoma, kad jiems labai sunku pasirinkti drabužius. Čia yra populiariausių derinių:

 • Žinoma, džinsinio tandemo džinsai ir striukė. Tai geriau, jei ji bus su apykakle, batų tone, tačiau svarbiausia yra tai, kad apykaklės kailis neturėtų būti tokios pat spalvos kaip ir plaukai. Tokie deriniai dažniausiai patenka į blondinas ir medaus atspalvių savininkus. Tokiam džinsinio audinio rinkiniui pasirinkite odos diržą, kurio spalva yra tokia pati, kaip ir kulkšnies batai, ir didelė terakotos skara.
 • Ažūriniai pėdkelnės pieno šokolado ir šokolado vyšnių spalvų paletėje. Idealus viršų tokiame rinkinyje būtų plunksnų atspalvių sluoksnis. Taip pat priedai alyvinė ir alyvinė.
 • Surenkite ryškius akcentus, pvz., Raudoną. Jei dėl kokių nors priežasčių raudona spalva yra neleistina arba netinkama, tada žr. Šokolado spalvų schemą.
 • Būris visada yra mados, ypač rudens vaizduose. Ieškokite raiščių kelnių arba šiltos spalvos palaidinukų. Jie gali būti brandinami raudonos arba oranžinės spalvos tonais.

Kakava

Verta pasakyti, kad toks šaltas atspalvis jau seniai įtrauktas į modernių mados moterų drabužių spintą. Tačiau jis yra vienas iš labiausiai pasibjaurėtinų.

 • Šokolado vyšnios šiuo atveju bus puikus. Pasirinkite šį apatinį diapazoną viršutinėje ir apatinėje dalyje ir pridėkite ryškumą aprangai su madingais vyšnių lūpų dažais.
 • Pėdkelnės taip pat gali būti vyšnių spalvos. Jiems paimkite identiškos spalvos maišelį ir pelkės viršūnę. Šis derinys taps šalto tipo mergaitėms.
 • Ne mažiau aktualus bus tamsaus šokolado ir rožinės spalvos atspalvių derinys. Beje, tai yra ankstesnės temos tęsinys. Visos saldainių spalvos gali atskleisti šalto šokolado spalvą.
 • Džinsai ir kelnės baltos spalvos. Ypač šis rinkinys tinka tamsių plaukų savininkams. Ir kitoms mergaitėms, tamsių batų ir baltų džinsų rinkinys, stilistams patariama praskiesti viršų rožine spalva.

Pieno šokoladas

Tikriausiai šie batai bus universalūs, nes jie tinka beveik visiems drabužiams ir neapsiriboja spalvų rėmeliais.

 1. Ažūriniai šokolado pėdkelnės. Toks priedas atrodys ne tik naudingas, bet ir vizualiai pailgins kojas ir, jei reikia, paslėptų pilnumą. Pėdkelnės papildys vaizdą su trumpais sluoksniais, pavyzdžiui, nuo kašmyro smėlio spalvos atspalviais arba ryškiai mėlyna striukė.
 2. Jei pageidaujate daugiau konservatyvių variantų, tai darys vieno atspalvio pėdkelnės su batus, kurias papildys baltas viršus. Šis pasirinkimas vizualiai pailgins kojas ir suteiks vaizdui šviežumo.
 3. Džinsai yra tamsiai mėlyni, galbūt beveik juodi ir baltos spalvos, su kailio apdaila. Šis derinys yra labai natūralios blondinės. Brunetėms svarbiausias niuansas yra tai, kad kailio apdailos tonas neatrodo jūsų plaukai.

Tamsus šokoladas ir šokolado saldainiai

Šio atspalvio kulkšnies batų ypatybė yra ta, kad iš pirmo žvilgsnio jie visiškai neaiškūs, ar jie yra juodi ar vis dar ruda. Apsvarstykite, ką geriau dėvėti:

 1. Mėlynių spalvos pėdkelnės ir kašmyro paltai iš alyvinės ar orchidėjos spalvos. Vaizdą papildo odinis diržas tamsiame šokolade ir panašiose pirštinėse. Tokie deriniai bus tinkami tamsiai trumpaplaukėms moterims.
 2. Oranžinė kelnių arba storų pėdkelnių spalva su sijonu ir džinsiniu ar odiniu švarku. Šis derinys yra universalus ir tinka visiems.
 3. Turkis kailis. Turkio ir šokolado derinys visada atrodo naudingas. Galite pasirinkti priedus, kad atitiktų paltą ir sujungti šias spalvas pagal savo skonį.

Priedai

Priedai vaidina svarbų vaidmenį bet kuriame vaizde. Jų pagalba galite transformuoti bet kokį vaizdą. Leiskite mums išsiaiškinti, kokius priedus pasiimti iki rudųjų kulkšnių batų:

 • Dėl kulkšnies batų su nuoroda į medį. Pavyzdžiui, su mediniu kulno ar pleištu, pasirinkite tuos pačius priedus - medinius karoliukus, apyrankes „po medžiu“ arba tiesiog masyvius papuošalus, galbūt etninį stilių.
 • Jei mes kalbame apie maišus, tada, laimei, nebegalime pasiimti maišelio, kad batai atitiktų griežtai.Vis dėlto, rudų batų atveju, nedvejodami rinkitės maišus, kurie yra tamsiai prie batų.
 • Kaip ir pėdkelnės, baltos, terakotos, pieno versijos tinka rudai.

Kas neturėtų būti derinama?

Taigi, išsiaiškinę, kas yra įmanoma ir būtina dėvėti skirtingų atspalvių ir modelių ruduosius batų batus, darome trumpą išvadą, su kuria jie negali būti dėvimi:

 1. Ilgas apranga (suknelė ar sijonas).
 2. Kelnės su rodyklėmis ir capri.
 3. Pūkiniai sijonai.
 4. Neleistini vaizdai taip pat draudžiami.
 5. Vakarinės suknelės. Kaklo batai netgi nuotoliniu būdu panašūs į batus, bet tinka tik dienai.

Kad bet kokioje situacijoje atrodytų harmoninga ir patraukli, prieš išvykdami iš namų atidžiai įvertinkite vaizdą. Jei esate apsirengęs absoliučiai viskas ir jums patinka tai, kaip atrodote, tada nedvejodami eikite ir atlikite puikius dalykus. Bet jei vaizdas pasirodys atšaldantis ir nesuteikia pasitikėjimo, tai geriau pakeisti drabužius.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys