Kaklo batai

Juodos kulkšnies batai ant platformos

Juodos kulkšnies batai ant platformos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Medžiaga
  2. Ką dėvėti?
  3. Kas tu eini?

Kaklo batai laikomi puikia galimybe ne sezono metu, kai jis vis dar yra šaltas batus, bet noriu kuo greičiau pašalinti batus. Todėl kiekvienos stilingos merginos drabužių spinta yra pora kulkšnies batų, o kažkas netgi neturi.

Tiems, kurie pageidauja patogumo, bet nenori rinktis batų, turinčių plokščią padangę, puodelio batai ant platformos ar pleišto bus puiki galimybė. Tokie batai yra stabilesni, o jos kojos yra daug mažiau pavargusios nei batai su stiletais.

Pleištai ir platforma turi esminių skirtumų, kuriuos verta suprasti. Pleištas yra plonas kilimas, panašus į kulną, tačiau jis jungiasi prie pado ir turi tvirtą formą. Platforma turi tą patį aukštį pirštų ir kulno dalyje. Yra modelių su kulnais ir mišriu tipu.

Pasirinkus kulkšnies batų spalvą, daugelis merginų renkasi klasikinę juodą spalvą. Juodosios kulkšnies batai ant platformos ar pleišto bus logiška elegantiško įvaizdžio išvada, nes tokie batai pasirinkti savo garderobo spalvų schemą nėra sudėtingi.

Medžiaga

Pasirinkus juodos kulkšnies batus kasdieniame drabužyje, geriausia rinktis odos modelius. Atsitiktinis stilius ir verslo aprangos kodas suteikia odai batus juodai ant pleišto ir ant platformos. Dėl savo praktiškumo jie galės išlaikyti savo originalų vaizdą ilgiau. Be to, odiniai batai nepretenzinga priežiūra.

Suede pleišto modeliai atrodo kilni ir prabangūs. Šie batai gali būti dėvimi renginyje, jie atrodo brangūs ir puikiai papildo vakarinę suknelę. Pasirinkdami tinkamus verslo drabužius, galite dirbti suede batus.

Suede batai reikalauja kruopščiai tvarkyti, nešiokite šiuos batus šlapiu oru. Kadangi zomšiniai batai savaime atrodo gana elegantiški, turėtumėte pasirinkti paprasto supjaustymo modelius ir be pernelyg didelio apdailos, kad nebūtų perkrautas vaizdas.

Ką dėvėti?

Nors kulkšnies batai laikomi universaliais batais, modeliai ant platformos ir pleištai nėra derinami su visais drabužiais. Renkantis tokius juodus batus turite žinoti, ką verta derinti.

Jokiu būdu nereikia pakelti ilgų ir didelių viršutinių drabužių į kulkšnies batus. Toks pasirinkimas vizualiai sutrumpins kojas ir padaro siluetą plačią. Todėl kailiniai kailiai ir ilgos apatinės striukės netelpa į kulkšnies batus.

Geriausiai tai, kad tokie batai ant pleišto ar platformos atrodys su švarkais, lietpalčiais ar kailiu į vidurio šlaunis ar trumpus modelius. Odinis striukė taip pat bus geras pasirinkimas šiam batai. Juodi viršutiniai drabužiai tinka ir juodiems viršutiniams drabužiams, ir ryškių spalvų modeliams.

Geriausias pasirinkimas batai ant platformos bus įtempti džinsai ir kelnės. Nereikia derinti juodųjų pleišto batų su klasikinėmis pjaustytomis kelnėmis, turinčiomis strėlių. Geriau teikti pirmenybę juodos odos antblauzdžiams, liesiems džinsams ar džinsinio blauzdoms.

Brangios kelnės su spauda, ​​kurios bus pagrindinis vaizdo dėmesys, puikiai tinka neutraliems juodiems batus. Į viršų į šią pusę turėtų būti pasirinkta didesnė apimtis. Pažvelkite į laisvas pailgas palaidines su juodais kraštais arba negabaritiniais megztiniais.

Šortai taip pat tinka moteriškam vaizdui su juodais kulkšniais. Svarbiausia prisiminti, kad smėlio spalvos kaprono pėdkelnės netelpa į tokį ansamblį. „Tweed“ šortai turėtų būti dėvimi su juodomis nepermatomomis pėdkelnėmis, o šiltam sezonui tinka džinsinio šortai ir dėvimi be pėdkelnių.

Pleištiniai batai su pleištais puikiai atrodo su trumpomis suknelėmis arba midi ilgio suknelėmis, su siluetu.Šis ilgis galioja ir sijonams. Megzti arba megzti drabužiai, kuriuos papildo juodos įtemptos kojinės, atitinkančios batus, bus puiki apranga kiekvienai dienai.

Dėl iškilmingos progos geriau rinktis lengvesnius batus - batus arba sandalus. Bet jei jūs norite dėvėti kulkšnies batus į pleištus, tada ilgas suknelė netinka. Vakaro suknelės ilgis gali būti didžiausias iki kelio. Lakoniški ir grakštūs zomšiniai modeliai ant platformos vienintelio tapo puikia proga iškilmingai progai.

Kas tu eini?

Paprastai klasikinės juodos kulkšnies batai ant platformos arba pleištai tinka daugeliui merginų. Ypač patinka kulkšnies batai mažų auglių mergaitėms. Platformos dėka mergaitė gali pridėti centimetrų į savo aukštį be perkrovimo kojomis, o šitą modelį reikėtų atsisakyti plonomis merginomis, nes aukšta platforma vizualiai ištiesia kojas ir daro jas plonesnę. Renkantis šią batų kojas atrodys net plonesni.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys