Sandalai

Sidabriniai sandalai

Sidabriniai sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ką dėvėti?
  2. Modeliai ir tipai.
  3. Vaizdai kiekvieną dieną

Šiandien metalo atspalviai užima naujausias mados batų kolekcijas. Sidabro spalva suteikia eleganciją ir eleganciją. Tai tinka draugiškame susitikime, biure ir romantiškai. Sidabriniai sandalai kartu su tinkamais drabužiais padės jums atrodyti nenugalimas ir ryškus.

Ką dėvėti?

Sidabro spalva puikiai suderinama su juoda ir balta spalva, taip pat su tamsiai pilkos spalvos atspalviu. Vaizdas, išlaikytas tokiomis spalvomis, yra suvaržytas ir pilnas malonės. Trumpos juodos kelnės kartu su ilga striukė ir sidabro sandalai yra puikus lankas verslui.

Niekada iš mados mažai juoda suknelė puikiai tinka sidabro batams. Verta atkreipti dėmesį į priedus. Juodieji papuošalai sidabro rėmuose, sidabrinės rankinės - prašmatnus pasirinkimas vakarui ar datai.

Puikiai sidabro deriniai su vėsiomis atspalviais - mėlyna, mėlyna, turkis, violetinė, tamsiai mėlyna.

Tokios spalvos prisotina sidabro, todėl vaizdas tampa įdomesnis ir šviežesnis. Giliai šalto tono suknelės kartu su sandalais atrodys gražiai.

Sankaba turi pasiimti arba sidabro, arba spalvos. Stenkitės išlaikyti savo stiliaus nespalvotą spalvą, nepridėkite kitų spalvų.

Kadangi sidabras yra metalo spalva, jis puikiai atrodo su kitais panašiais atspalviais. Pasirinkę sijonus ar kelnes su šaltu metaliniu blizgesiu, jūs neprarasite.

Šis vaizdas bus subalansuotas ryškiu priedu, pavyzdžiui, šilto kontrastingos spalvos rankšluosčiu arba saulės spindulių dekoracijomis - geltona, ryškiai oranžine.

Sidabriniai sandalai vaidina ne paskutinį vaidmenį kuriant spalvingą lanką. Turkiškos kelnės arba sijonas kartu su sidabro megztiniu ir stiletiniais sandalais yra puiki galimybė tiems, kurie mėgsta blizgesį.

Šį lanką pabrėžia dideli papuošalai su sidabru ir perlais, originalūs akiniai nuo saulės, nedidelė rankinė su sidabro detalėmis.

Geros naujienos būsimiems nuotakoms - sidabriniai sandalai vestuvėms - tai madinga!

Sidabro spalva puikiai suderinama su apakinančia balta spalva, kuri sukurs unikalų kontrastą ir taps tikra karaliene iškilmingą dieną. Svarbiausia yra sekti taisyklę - pagal paprastą vestuvių suknelę turėtumėte pasirinkti turtingai papuoštus batus. Jei pats apranga yra apipavidalintas, geriau rinktis paprastus sandalus su nedideliu akmenų kiekiu arba subtiliu modeliu.

Modeliai ir tipai.

Kaip ir kiti sandalai, sidabro modeliai yra skirtingų tipų.

Plokščias padas

Maži kulniukai yra kasdieniniai batai. Jie gali būti dėvimi pagal beveik visus vasaros drabužius ir vaikščioti po miestą. Sidabro spalva pabrėžs jūsų įvaizdį ir bus galutinis prisilietimas.

Ant kulno

Modelio kulniukai tinka mergaitėms, mėgstančioms kitų dėmesį. Sidabro kulno sandalų grožį ir eleganciją sunku užginčyti. Jie derinami su trumpomis ir net ilgomis suknelėmis, su džinsais, sijonu ir trumpomis kelnėmis.

Pleištai

Pleištas yra tikras atradimas tiems, kurie nėra prisirišę visą dieną. Tai ne tik madingi, bet ir patogūs. Tokie sandalai tinka mergaitėms, kurios vadovauja aktyviam gyvenimo būdui. Jie puikiai susilieja su baltu.

Sidabras yra suvaržytas klasikinis grožis ir romantika. Naujausiose batų kolekcijose dizaineriai siekia pabrėžti šį faktą, dekoruodami modelius su spindesiais, karoliukais ir rhinestones. Ne mažiau populiarių stilių su lankais, juostomis, akmenimis.

Vaizdai kiekvieną dieną

Nepaisant to, kad sidabras yra kilnus atspalvis ir puikiai atrodo su vakarinėmis suknelėmis, jis taip pat tinka jūsų kasdieninei išvaizdai. Plokšti sandalai puikiai tinka su erdviais marškiniais ir šortais. Galite pasiimti keletą elegantiškų sidabro papuošalų, kurie išryškins ir užbaigs bendrą lanką. Maža rankinė yra privalomas priedas. Stilingi akiniai nuo saulės bus būtini miesto vasaros išvaizdai.

Mėlynas džinsinis audinys puikiai atsispindi sidabru ir suteikia paslapties. Trumpi šortai su plaukiojančiais erdviais marškinėliais ir aukštakulniai sandalai yra įdomus lankas vaikščioti ir susitikti su draugais.

Erdvus baltas viršus kartu su apkarpytomis džinsais ir sidabro bateliais yra paprastas, bet laimingas variantas. Jis bus gerai papildytas tūrio baltu maišu ir originaliais dekorais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys