Palaidinės

Geltonos palaidinės

Geltonos palaidinės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Medžiagos
 3. Ką dėvėti?

Turtinga geltona spalva nėra tai, ką matome kiekvieną dieną viešai. Geltona - ryški, rėkia. Tai yra laimės ir teigiamos nuotaikos atspalvis.

Be abejo, kiekvienas kada nors girdėjo kažką panašaus: „Geltona nėra mano spalva, ji netinka man!“ Ir tt Paprastai tai taikoma juodos, baltos, rudos ir pilkos mėgėjams. Gal mes bandysime išeiti iš komforto zonos? Pakalbėkime apie geltonąsias palaidines.

Modeliai

Yra daugybė modelių, taip pat atspalvių, detalių ir tekstūrų. Nuo montavimo ir sumontavimo iki palaidų, šviesių, krentančių nuo pečių, su ilgomis ir trumpomis rankovėmis, apykaklėmis ir gražiais originaliais detaliais.

Merginos, turinčios įvairių formų, visada gali rasti kažką savo. Sukurkite romantišką vaizdą su palaidine su subtiliu atspalviu. Jūs visada galite pabrėžti juosmenį naudodami originalų diržą. Diržas suteikia krentančiam audiniui erdvią formą.
Palaidos su pūkeliais ar nėriniais padarys žvilgsnį.
Originalūs išvaizdos variantai su baskais. Tai puikus pasirinkimas biurui.

Biuras taip pat atrodys geri siluetai su V-kaklu. Šis stilius vizualiai pailgina kaklą. Variantai su kvapu padės sukurti originalų vaizdą.

Tokia veislė leidžia pasirinkti modelį bet kokiomis aplinkybėmis.

Verta paminėti vieną labai svarbią detalę - pasirinkti tinkamą atspalvį. Verta atkreipti dėmesį į odos, akių, plaukų spalvą.

Šviesios ir garbanotosios merginos tinka geltoniems geltoniems tonams. Garstyčių ir medaus atspalviai tinka mergaitėms su šviesiai rudais arba rudais plaukais. Brunetės susiduria su šaltomis geltonos, citrinos ir šviesios spalvos atspalviais. Asmenims, turintiems raudonųjų plaukų spalvą, beveik bet koks atspalvis.

Medžiagos

Be abejo, geriausias variantas būtų, jei dalykas būtų pagamintas iš natūralių ir aukštos kokybės audinių.

Viena iš populiariausių medžiagų yra šifonas. Tai puiki vasarą. Šifonas yra gana nebrangus ir praktiškas audinys. Dienos vaizdams geriau pasirinkti permatomą šifoną, o biurui - tankesnę versiją arba daugiasluoksnį produktą.

Vakaro išvykoms galite apsvarstyti kitus audinius, šilkas ir satiną. Šilko modeliai atrodo brangūs ir elegantiški, paklausūs bet kuriuo metų laiku. „Atlas“ puikiai tinka skaičiui, bet labiau tinka vėsiam sezonui. Iš satino pagamintos palaidinės gali būti dedamos ypatingoms progoms.

Medvilnė tinka studijuoti ir dirbti kaip klasikinė versija. Kaina skiriasi priklausomai nuo masinio rinkos segmento arba gerai žinomo prekės ženklo.
Sintetinė ir likra. Dažnai naudojami tvirtoms palaidinoms ir būtinoms kasdieniai drabužiams.

Ką dėvėti?

Dabar pažvelkime į keletą paprastų, bet vienodai svarbių principų:

 • Viskas apie paprastumą. Dėvėkite geltoną palaidinę su kažkuo paprastu, pavyzdžiui, paprastais kelniais arba paprastais džinsais. Ir tie ir kiti gali būti įvairių modelių ir stilių.

Pridėkite ryškių priedų, kad atrodytų įdomus. Svarbiausia, kad pati palaidinė būtų tinkama. Jei kelnės yra plačios arba tai yra blaškytos kelnės, geriau būtų atrodyti tinkama palaidinė. Tvirtai priglundanti palaidinė arba negabaritinė palaidinė derinama su liesomis kelnėmis arba liesomis kelnėmis.

Pažymėtina, kad geltona palaidinė su šortais. Šortai gali būti įvairaus ilgio. Dėl įspūdingesnės išvaizdos įsukite stilingą palaidinę į šortus arba sukite rankoves.

 • Kelnės neturi būti labai paprastos, pavyzdžiui, jas galima atspausdinti gėlėmis. Idėja yra ta, kad viena iš spausdinimo spalvų derinama su geltonu viršūniu.
 • Lengvai suderinkite palaidinę su įvairių stilių sijonais. Vasaros išvaizdai geriausia sijono spalva yra balta.

Visada lieka atitinkami pieštukų sijonai, svarbūs biurui.Blizgantys, aukšti lenktiniai sijonai, mini - pasirinkimas yra labai turtingas.

 • Juoda + geltona = naudingas derinys. Toks vaizdas yra klasikinis, nesvarbu, ar tai yra sijonas ar kelnės.
 • Žinokite, kurie drabužių spintos atspalviai derinami su geltonu. Vienas iš jų yra ryškiai mėlynas. Taip pat geltona yra su balta, smėlio, raudona, violetine, žalia, pilka ir ruda.
 • Jei kalbame apie priedus ir detales, pvz., Batus ir rankines, neabejotinai tinka: ruda, juoda, aukso.

Atkreipkite dėmesį į batus. Priklausomai nuo situacijos, tai gali būti batai, sandalai, baleto butai ir sportbačiai. Taip pat tinkami geltoni sandalai.

 • Turite pasirinkti savo atspalvį. Jei iš tiesų bijo ryškių spalvų, visada galite eksperimentuoti su mažesniais atspalviais. Garstyčių geltonas yra puiki galimybė.
 • Šampano spalva gali būti pagrindinis drabužių spinta. Smėlis - griežtesnis atspalvis, atrodo harmoningai su daugeliu drabužių spintos elementų.

Pateikėme pagrindines rekomendacijas, o kokio unikalaus stiliaus pasirinkimas jums priklauso. Sukurkite nuostabų vaizdą - ir į priekį - užkariauti naujus viršūnius.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys