Palaidinės

Polka taškinės palaidinės

Polka taškinės palaidinės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Žirnių dydis
  3. Populiarios spalvos
  4. Ką dėvėti?
  5. Įspūdingi vaizdai

Kiekvieną sezoną galima rasti polka taškines palaidines, nes šis spausdinimas niekada nėra pasenęs. Polka taškai ant palaidinukių suteikia jiems įvairovę, suteikia teigiamą nuotaiką, suteikia žaidimo žaismingumą.

Toks spausdinimas gali papuošti palaidinę skirtingomis stilistinėmis kryptimis. Jis yra leistinas net ir griežto biuro aprangos kodo. Didelio modelio asortimentas leidžia pasirinkti pasirinkimą, kuris tinka bet kokio kūno dydžio ar amžiaus mergaitėms.

Modeliai

Dizaineriai siūlo platų polka taškų palaidinę. Jie pateikiami įvairiais stiliais, modeliais, spalvomis, ilgiu, iškirpte ir pan.

Slim-fit palaidinės puikiai tinka plonoms mergaitėms, pabrėžė juosmenį. Laisvas modelius gali nešioti visos merginos be išimties. Kad atneštumėte įvairovės įvaizdį, palaidinė gali būti įdėta į džinsus ar sijoną, šortus. Stilingas diržas bus galutinis unikalaus lanko elementas.

Vyresnėms moterims, siekiančioms uždaryti kaklo iškirptę ir kaklą, turėtų būti teikiamos polka taškinės palaidinės, puoštos stovinčia apykakle.

Šiandien, tendencija polka dot palaidinė su atvira iškirptė, su ilgomis rankovėmis ir prašmatnus lankas kaklo. Šis modelis atrodo patrauklus ir elegantiškas.

Retro stiliaus mėgėjai gali pasiimti prabangius modelius su apvaliu apykakle, kuris suteikia drabužių kuklumą ir nepastebėjimą. Palaidinės apykaklės palaidinės bus tinkamos verslo svogūnams.

Norint atkreipti dėmesį į juosmens liniją, galite naudoti modelius su basku ant diržo, palaidines su didele liemenėle arba galimybes su plačiu diržu po krūtine

Šiandien mados polka taškinė palaidinė, turinti ilgas ir trumpas rankoves. Ilgas rankovių marškinėliai yra geresni biuro stiliui, bet vasaros dieną trumpiausia rankovių marškinėliai būtų geriausias variantas.

Kaklo iškirptė taip pat gali būti skirtinga. Dažnai yra palaidinės su V-kaklu, nes puikiai pabrėžia gražią kaklą, pritraukia dėmesį į krūtinę.

Žirnių dydis

Nors kamuoliukų modelis atrodo gana paprastas, tačiau šiose geometrinėse figūrose yra daug atspaudų variantų. Jie gali būti įvairių dydžių, kurie turi įtakos produkto išvaizdai. Spalvų dizainas ir tankis taip pat labai svarbūs renkantis palaidinę.

Modeliai, dekoruoti mažais žirneliais, tinka plonoms, plonoms mergaitėms. Paprastai maži žirniai yra gana tankūs ir išoriškai panašūs į aguonų sėklas. Ši palaidinė atrodo ryški ir spalvinga.

Dažnai mažuose žirniuose galima rasti atskirus drabužius: apykakles, ruffles ar rankogalius. Šis spausdinimas puikiai tinka palaidinės briaunų kraštams.

Efektyviai ir drąsiai atrodo didelių žirnių palaidinė. Toks spausdinimas padės padidinti moterų formas, todėl didžiųjų formų savininkai neturėtų papildyti savo spintos su tokia palaidine.
Paprastai pilnos merginos stengiasi išvengti tokios patrauklios spaudos. Bet net ir puikių formų savininkams, žirniai atrodys tinkami, pagrindinė taisyklė - pasirinkti dizainą ir spalvų schemą. Visos merginos tinka mažam vaizdui. Palaidos su mažais polka taškais, papuoštos basku, leis ne tik pabrėžti juosmenį, bet ir paslėpti papildomus centimetrus ant klubų.

Populiarios spalvos

Paprastai šis modelis turi dvi spalvas: žirnių foną ir spalvą. Yra tradicinis rutuliukų išdėstymas, kuris kartojamas per visą drobę. Pavyzdžiui, mėlynos spalvos baltais žirneliais.

Daugiaspalviai rutuliai atrodo įspūdingi ir ryškūs, jie suteikia gaminio žaismingumą ir originalumą. Jei tokie žirniai yra išdėstyti chaotiškai, poveikis tik padidės.Taip pat galite rasti įvairių spalvų spalvų žirnių palaidines. Jie tikrai džiugins ne tik mados palaidinės savininką, bet ir visus aplink.

Žirniai gali būti ne tik spaudiniai ant audinio. bet ir kaip dekoras. Tokie drabužiai atrodo kūrybingi ir stilingi, todėl galite parodyti savo individualumą.

Mados dizaineriai nustojo nuo tokio plataus polka taškinių palaidinių ir pateiktų modelių, dekoruotų skirtingo dydžio žirneliais, taip pat kvadratais ar ovalais, tačiau suapvalintais kampais. Tokios geometrinės formos leidžia kurti kūrybinius modelius ir spaudinius.

Ką dėvėti?

Palaidos žirneliais gali būti panaudotos stilingam lankui bet kokiu stiliumi. Jie padės papuošti drabužinę, atneš savo įvairovę ir rafinuotumą.

Pagrindinė taisyklė, derinant šį spaudą su kitais drabužių elementais, yra ta, kad polka taškai negali būti dėvimi su juostelėmis, narvais ar puošia gėlių atspaudais.

Geriausias sprendimas derinant drabužius su polka taškine palaidine bus paprastų drabužių pasirinkimas.

Klasikinis verslo stiliaus pasirinkimas yra palaidinė, pagaminta iš šilko arba trikotažo mažais žirneliais su ilgomis rankovėmis. Pirmenybė teikiama griežtoms spalvoms. Moterišką vaizdą galima papildyti dekoratyviniais elementais. Taigi, palaidinė gali būti papuošta grioveliais, jabotais arba siauromis pūkomis.

Individualus dėmesys skiriamas palaidinių modeliams, kuriuose yra žirnių ir vieno spalvos. Pavyzdžiui, pastelinio atspalvio palaidinė juodaisiais žirneliais gali turėti juodus mygtukus, rankogalius ir apykaklę. Šis modelis gali būti derinamas su džinsais arba kelnėmis iš klasikinių, supjaustytų tamsiai. Jei pridedate stilingą lanką su pieštuku, tada šis modelis idealiai tinka darbui. Norėdami sukurti įdomią kasdienę išvaizdą, galite suderinti žirnių palaidinę su trumpu sijonu.

Pailgos prailginto pjovimo modeliai turi būti papildyti madingu diržu, kuris gali būti pateikiamas priešingai. Ši palaidinė gali būti dėvėta su džinsais, sijonu ar šortais. Romantinio, moteriško lanko įkūnijimui pirmenybė teikiama šviesiems modeliams tamsiuose žirneliuose.

Norėdami sukurti romantišką lanką, idealiai tinka šifono palaidinė su mažais polka taškais. Dizaineriai siūlo vasaros sezono modelį razletayki. Jie gali būti lengvai sujungiami su sijonais ploname džinsinio audinio aukšte. Renkantis batus, galite suteikti pirmenybę modeliams ant lygaus pado. Be to, mažų žirnių palaidinė gali būti derinama su lengvais džinsais, kelnėmis ar šortais.

Įspūdingi vaizdai

Norėdami įkūnyti elegantišką ir moterišką lanką, galite dėvėti klasikinę juodą palaidinę, nedidelio dydžio baltais žirneliais, kartu su oranžine laisva pjaustytu kelio ilgiu. Puikus papildymas - kavos spalvos stiletiniai kulniukai ir erdvus krepšys su trumpomis rankenomis.

Stilingam atsitiktiniam išvaizdai galite pasiimti šviesią, erdvią, tamsiai tamsų atspalvį, su dideliais baltais žirneliais. Apvali iškirptė, elastinės rankovės ir asimetriškas dugnas harmoningai susimaišo. Ši palaidinė gali būti dėvėta trumpais šortais.

Klasikinis baltos ir juodos spalvos derinys bet kuriuo atveju puikiai atrodo. Baltą palaidinę su juodu polka taškeliu galima dėvėti juodomis kelnėmis. Šiame apranga galite atvykti į vakarėlį, susitikti su draugais arba eiti pasivaikščioti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys