Susipažinkite su vaikinu ir mergina

Kaip susipažinti su mergina: vieta, išvaizda ir elgesys

Kaip susipažinti su mergina: vieta, išvaizda ir elgesys

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kur galiu susitikti?
 2. Kaip ieškoti?
 3. Kaip elgtis?
 4. Ką kalbėti?
 5. Psichologo patarimai

Nepaisant to, kad istoriškai teisė kreiptis ir susipažinti yra vyrų lytis, jo atstovai dažnai laukia pirmojo žingsnio nuo mergaitės. Tai kyla iš patirties stokos, pasitikėjimo savimi, nežinojimo apie tai, kaip elgtis ir ką pasakyti. Ši užduotis nėra tokia sudėtinga, bet ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Žinios apie pagrindines taisykles, paprastų rekomendacijų laikymasis neabejotinai suteiks jums galimybę jaustis laisvesni ir todėl rasti vienintelę. Psichologai mano, kad galite rasti kelią į bet kurios mergaitės širdį.

Kur galiu susitikti?

Pagrindinis klausimas, su kuriuo susiduria žmogus, norintis pradėti santykius su mergina, yra kur ieškoti. Tiesą sakant, nors tai gali atsitikti bet kurioje vietoje, tinkamos vietos pasirinkimas reiškia didinti galimybes. Atkreipiame jūsų dėmesį į populiariausias vietas, kuriose galite domisi mergina, kuri mėgsta.

Svarbu prisiminti, kad nesėkmingi bandymai yra normalūs, jokiu būdu neturėtų būti leidžiama painioti sau, niekada neturėtumėte leisti rankų.

Gatvėje

Jūs galite pradėti pažintį net ir gatvėje, o didelis santykių procentas kyla tokiu būdu. Jei nežinote, kur pradėti, tiesiog pažiūrėkite į aplinkines mergaites. Pagrindinis signalas, kuris parodė jums užuojautą - atvira, įdomi išvaizda. Net jei jūs tiesiog pažvelgėte į vienas kito akis, bet tuo pačiu metu matėte vietą ir draugiškumą ant veido - tai gali pakakti bandymui. Labai daug susitikimų nebuvo surengta, nes nuomonė nebuvo laikoma svarbiu argumentu. Nereikia prarasti ir praeiti, jei pastebėsite merginos, kuri jus sužavėjo, išvaizdą.

Jūs praleisite progą ir paniekinsite save dėl nesaugumo, o blogiausias dalykas, kuris laukia jūsų, yra abipusis susidomėjimas ir kelias minutes praleistas laikas. Susitikimas gatvėje yra perspektyvus, nes yra daug galimybių. Tačiau tai sunku padaryti, nes jums reikia įveikti savo drovumą, pasitikėti savimi ir nedvejodami.

Labai svarbu teisingai įeiti į pokalbį, pirmoji frazė dažnai nusprendžia viską, todėl turėtumėte galvoti apie tai. Minėtas kvailumas ar vulgarumas akimirksniu nuvertins visas jūsų galimybes. Stenkitės pradėti nuo akių kontakto sukūrimo, o tada sakytinė frazė nebėra sukrėtė svetimšaliui. Negalima statyti ilgų žiedinių frazių, tiesiog pasveikinti, pasiūlyti susitikti. Jums reikia bendrauti su teigiamu, draugišku. Jūs galite pradėti su komplimentu tik tuo atveju, jei esate įsitikinę ir žinote, kaip tai padaryti, nes tikėtina, kad gražių akių banalumas niekas nenustebins.

Jei jūsų tikslas yra ilgas pažįstamasis, tuomet jis turėtų būti nedelsiant parodytas. Jei pirmoji frazė buvo priimta palankiai ir pasiūlymas susitikti nėra atmestas, svarbu domėtis nepažįstamąja mergina. Jei atsakymas nėra aiškus, pabandykite juokauti arba pritraukti dėmesį savo pasiekimais (bet ne pasigyrimo forma).Dalyvavimas įdomiuose renginiuose, konkursuose, įdomiame darbe - viskas bus daroma. Jei mergaitė vis dar yra mandagi, bet ne daugiau, turėtumėte kreiptis į darbą ir paprašyti telefono numerio, pasiūlyti susitikti dar kartą.

Socialiniuose tinkluose

Shy vyras - gana dažnas reiškinys. Šie žmonės negali susitikti asmeniškai, tačiau yra sprendimas - interneto ištekliai. Socialiniai tinklai yra populiariausios vietos, kuriose galite rasti merginą. Tačiau nemanau, kad pakanka siųsti vieną pranešimą, kad susipažintumėte. Visų pirma, pasirūpinkite savo sąskaita, padarykite tikrą nuotrauką ant avatar, kur esate geroje perspektyvoje ir tinkama forma.

Tikėtina, kad puslapiai su atvirais paveikslėliais domina tinkamą merginą. Jei ieškote, nebūkite tingus užpildyti sąskaitos anketą išsamiai ir išsamiai. Būtinai rodyti pomėgius: sportą, fotografiją, knygas, keliones. Kitas svarbus dalykas yra raštingumas. Jei nesate tikri dėl rašybos, turėsite naudotis elektroniniais asistentais. Būtinai patikrinkite laiškus prieš siunčiant. Neraštingas tekstas sukels ne tik dirginimą.

Norint susidomėti partneriu, geriau išnagrinėti savo sąskaitą ir suprasti, ką ji domina - remiantis tuo turėtumėte sukurti pirmąjį pranešimą. Tai gerai, jei esate toje pačioje grupėje arba esate užsisakę tą pačią visuomenę.

Klube

Tai labai populiari pažinčių vieta, kuri vis dėlto retai veda į kažką rimto, nes naktinio klubo atmosfera yra atsipalaidavusi, nedidelė. Žinoma, bet kuriuo atveju yra išimčių, tačiau patys merginos elgiasi su tokiais pažįstamais atsakingai. Susipažinkite ir smagiai praleiskite vieną vakarą - tai didžiausias, kurį galite pasikliauti, pažinti vieni kitus klubuose. Bet kaip praktika, patirtis, keblumų įveikimas, ši galimybė beveik puikiai tinka, nes situacija turi neribotą bendravimą.

Paplūdimyje

Jei turite viską, kad išvaizda, figūra, jūs jaučiatės labai pasitikintys maudymosi šortais, tada paplūdimys yra gera vieta susitikti. Merginos ateina atsipalaiduoti, todėl neskubėkite niekur - turėsite laiko pagalvoti per taktiką, pažvelgti atidžiau. Puikus būdas yra įtraukti savo mėgstamą mergaitę į bet kokią paplūdimio pramogą, žaidimus.

Parduotuvėje

Merginos mėgsta apsipirkti, todėl pažinti parduotuvę yra vienas perspektyviausių. Ir jūs galite susipažinti ne tik su įspūdingu klientu, bet ir su savo mėgstamu pardavėju. Pastaroji yra daug lengviau padaryti, nes merginos statusas bus priverstas pasikalbėti su jumis. Paprašykite pagalbos pasirenkant marškinius ar marškinius, kvapą mamai kaip dovaną, rankinės jūsų seseriai.

Viešuoju transportu

Kažkada buvo laikoma bloga forma susitikti su žmonėmis transporto srityje, tačiau situacija, kai keliaujate gana ilgai priešais vienas kitą metro ir žiūrite vienas į kitą, yra puiki proga susipažinti. Yra beveik tos pačios taisyklės, kaip ir gatvėje: išvaizda, pirmoji frazė, susidomėjimas.

Grupės klasėse

Puiki galimybė susipažinti su įprastomis klasėmis grupėse: pvz., Sporto veikla, fitnesas. Jau vienijasi bendras interesas - sporto salė, jodinėjimas žirgais, plaukimas. Remdamiesi šiuo entuziazmu, jūs galite lengvai ir natūraliai susipažinti, ir jau yra pokalbio tema, taigi neabejotinai išgelbėta nuo skausmingos paieškos, kas domintų svetimą.

Viešuose renginiuose

Kitas puikus būdas susitikti - mėgstamos grupės koncertas, ritulio rungtynės, šventinis renginys. Atsipalaidavusi atmosfera, o bendra pokalbio tema yra pasirengusi - dainininkė, muzika, komanda. Tęsti šį pažintį bus daug lengviau nei gatvėje.

Teatre ir parodoje

Šis pažinimo būdas visiškai pamirštas. Jei ne ilgą laiką buvote teatre, pabandykite.Būsite nustebinti tuo, kiek mergaičių ir moterų yra visų amžiaus grupių ir statusų. Yra labai mažai vyrų, o tai reiškia, kad bus paprasta užklijuoti kailį, pasiūlyti programą, aptarti pertraukos atlikimą bufete.

Tas pats pasakytina ir apie meno ir nuotraukų parodas. Merginos eina ten, žiūrėdamos į meno objektus, todėl labai lengva juos pasiekti ir pradėti pokalbį apie įdomią nuotrauką.

Mokykloje

Mokymo įstaigoje (kolegijoje, institute), kad būtų lengviau patenkinti. Ypač todėl, kad žinote daug merginų. Tai tas pats, kaip santykiai darbe, kai žmonės kasdien bendrauja toje pačioje institucijoje - lengviau supažindinti su tokiomis sąlygomis. Bent jau kasdien galite susidurti su jūsų interesų tema.

Kaip ieškoti?

Išvaizda yra pirmasis kriterijus, pagal kurį vertiname žmones. Vėliau ji tampa ne tokia svarbi, tačiau pirmojo pažinimo metu būtina padaryti teigiamą įspūdį pasirinktame. Jei norite, prašome pasirūpinti savimi. Būtinai atkreipkite dėmesį į savo laikyseną, laikykite tiesiai. Užtikrinkite dantų ir burnos ertmės priežiūrą, plaukite galvą laiku ir apsilankykite kirpykloje. Nereikia apsirengti originaliu būdu, bet tvarkinga išvaizda visada yra pliusas susitikimo metu. Jei esate aplaidūs, drabužiai yra raukšlėti, batai yra purvini - mažai tikėtina, kad pasiseka priešingos lyties.

Sužinokite, kaip pasirinkti tinkamus drabužius - tai svarbu ne tik moterims. Kokią parduotuvę rinktis tai nesvarbu, tačiau dydis yra labai svarbus. Toks pažintys nėra idealus, tačiau yra krypčių, kurios padidina palankių įspūdžių sudarymo galimybes. Pirmiausia tai yra atsitiktinis - laisvas ir universalus stilius. Klasikinis taip pat yra geras, bet ne visada tinkamas. Marškinėliai, megztiniai, paltai, švarkai, chinos yra paprastas dalykų rinkinys, kuris leis jums atrodyti šiuolaikiškai ir oriai.

Kaip elgtis?

Kuklus vaikinas neužtenka tiesiog kreiptis į mergaitę, svarbu elgtis teisingai, nepastebimai. Visų pirma, sutinku, kad mergaitės nėra svetimos būtybės, jie yra tie patys žmonės, kaip ir vyrai. Todėl visiškai nereikia šokinėti virš galvos. Žinoma, yra skirtumų tarp interesų, tačiau tai yra daugiau nei pliusas. Pirmiausia mergaitės mėgsta komplimentus ir dėmesingą požiūrį. Tinkamas elgesys bus didžiulis pliusas. Nuoširdus, šiek tiek sumišęs, šypsena visada puikiai veikia.

Nebijokite pasirodyti senamadiškas, leisdami mergaitei į priekį, laikydami duris, siūlydami gydyti kavą - visa tai vis dar yra veiksminga ir patogi. Vyriškumas ir rūpinimasis yra pagrindinės savybės, kurios užkerta kelią moterims.

Ką kalbėti?

Sunkiausias dalykas pažįstamas yra tas etapas, kai reikia sukurti dialogą, ir beveik nieko nėra žinoma apie mergaitę (ypač jei esate drovus). Efektyviausias būdas yra sutelkti dėmesį į pašnekovą ir suteikti jai galimybę kalbėti.

Jei nežinote, apie ką kalbėti, aktyvaus klausymo metodas padės jums bet kurioje situacijoje. Jums tereikia užduoti daugiau klausimų apie patį merginą - visi mėgsta kalbėti apie save. Užduokite tokius klausimus, kad jūsų brangusis atsakys gražiai, tada pažintis tikrai bus sėkmingas.

Galite pradėti dialogą su klausimais apie amžių, vardą, profesiją. Tokiu atveju būtinai pristatykite save ir nurodykite savo amžių ir statusą. Pokalbyje būtinai pabrėžkite pasirinkto savitumą - tai visada sukelia teigiamą reakciją.

Psichologo patarimai

Prieš susipažindami, jūs turėtumėte suteikti mergaitei galimybę apsvarstyti save, kaip ji turėtų būti - vargu ar kas nors patiks tai, jei jie kreipiasi į jį iš nugaros. Grįžti žvilgsnis ir šypsena yra signalas pradėti ryšį. Be to, vadovaukitės šiais patarimais iš psichologų:

 • pradėti su komplimentu;
 • komentavimas yra puikus būdas išlaikyti dėmesį pradiniame etape, todėl būkite atidūs: filmo plakatas yra priežastis kalbėti apie jį arba eiti į kiną;
 • susilaikyti nuo šablonų, pabandykite būti nestandartiniais;
 • pabandykite neuždelsti pokalbio, net jei viskas vyksta gerai - geriau priimti telefono numerį, atgyti ir tęsti;
 • pabandykite susipažinti, kai tik įmanoma - patirtis padės jums pasitikėti;
 • nepriekaištingas atkaklumas yra kelias į sėkmę;
 • nenurodykite, kas nesate: natūralumas padorumo sistemoje yra geriausias būdas dominti mergaitę už realų, jūs negalėsite žaisti visą savo gyvenimą;
 • svarbu turėti motyvaciją, jei norite susitikti - galėsite įveikti drovumą ar baimę.

Kitame vaizdo įraše jūs laukiate dešimties geriausių frazių mergaičių pažintys.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys