Lojalumas

Tiesa mergaitė: ką tai reiškia ir kaip ją rasti?

Tiesa mergaitė: ką tai reiškia ir kaip ją rasti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kas ji yra?
  2. Kurioje šalyje yra lojaliausios moterys?
  3. Kur rasti ištikimą draugą?
  4. Kaip patikrinti?

Susitikti su ištikima mergina ar moterimi yra bet kurio žmogaus sapnas. Kad stipresnės lyties atstovai investuotų į šią koncepciją ir kur ieškoti tokių mergaičių, ne visada aišku. Pabandykime suprasti lojalumą psichologijos požiūriu ir pasakyti, ką jie yra - ištikimos žmonos.

Kas ji yra?

Žmogus evoliucijos procese įgijo daug, bet, deja, prarado daug. Taigi, dabar nepriimama pasirinkti vieną kartą ir visam gyvenimui, nesvarbu, apie ką kalbama - apie automobilį, profesiją ar gyvenimo partnerį. Žmonės pripažįsta, kad tam tikromis aplinkybėmis yra netikėtumo, kintamumo galimybė. Aukojimo dienos, kai savo „aš“ galėtų lengvai ištirpti į „Tu“ (Decembristų žmonos) arba „Mes“ (atsisakydami savo gyvybės dėl puikios idėjos, pavyzdžiui, revoliucijos), buvo paliktos daugeliui idealistų apgailestavimo.

Taip pat pasikeitė lojalumas, tačiau vis dar laikoma viena iš geriausių pasaulio žmonos ir merginos savybių. Su žmonijos pažanga, požiūris į moterų neištikimybę vyrams beveik nesikeičia - jie vis dar yra visiškai įsitikinę, kad moteris tiesiog turi būti ištikima. Po emancipacijos ir seksualinės revoliucijos bangos moterys atrado naują pasaulį - išdavystės pasaulį.

Sociologai, bandę studijuoti lojalumą, padarė išvadą, kad apie 20% sąžiningos lyties turi tikrą lojalumą savo partneriams. Iki ketvirtadalio visų moterų yra apgautos vyrams, o likusieji bent kartą galvojo apie svetimavimą, flirtuoja, pabučiavo ant šono, bet nepasiekė seksualinio intymumo.

Kiekviena trečioji moteris sako, kad svetimavimas santuokoje yra nepriimtinas. Tik 5 proc. Pritaria santuokiniams santykiams. Dauguma mano, kad gyvenime gali atsitikti, ir niekas, kaip sako, yra apdraustas. Tai reiškia, kad jaučiama jaučiama mintis ir netgi pasiteisinimas dėl nesąmoningumo.

Kas ji - ištikima mergina? Ji gali būti šviesiaplaukė ar briunetė, išdykėlis ar pasibjaurėjimas.

Lojalumas negali būti tam tikra charakterio charakteristika. Atvirkščiai, tai yra būtent tai, kas susidaro pasąmonės lygmenyje - tėvų, auklėjimo, religijos pavyzdys, jų pačių pastabos.

Ištikima mergaitė paprastai yra iš šeimos, kurioje yra tam tikrų pamatų ir tradicijų, tačiau nepakanka pažvelgti į giminaičius, norint suprasti, ar mergaitė bus ištikima žmona. Tai paprastai yra gana sunku suprasti.

Tik vienas dalykas yra žinomas tam tikriems - dauguma ištikimų moterų yra labai nepatenkintos gyvenime. Jie dažnai paliekami. Vyrai pirmiausia nori lojalumo iš pasirinkto, o tada jie pavargsta, nėra baimės prarasti mylimąjį, nes akivaizdu, kad ji yra ištikima ir nesiruošia niekur, nėra jokios prasmės laimėti, viskas jau buvo užkariauta. Ištikimos moterys, būdamos gamtos, dažnai amžius ir miršta, niekada neranda laimės su vyrais. Psichoanalitikai teigia, kad jie nesąmoningai siekia kančių, nori būti palikti, negalintys to padaryti.

Vis dėlto lojalumas yra didžiausia vertybė, deimantas įvairiuose žmogaus santykiuose. Nieko nenuostabu, kad visi bando ją rasti, o ne iš tikrųjų galvoti apie tai, ką su juo tiksliai daryti.

Kurioje šalyje yra lojaliausios moterys?

Dažnai galite išgirsti, kad tam tikrų tautybių atstovai yra ištikimi arba atvirkščiai.Taigi, žiaurumas ir švelnumas yra priskirtas prancūzų moterims, švelnumas ir emocionalumo stoka - angliškoms moterims jie mano, kad itališkos moterys yra aistringos, čečėnų moterys ir kabardiečiai vadinami kukliais. Tačiau lojalumo klausimas nėra toks paprastas, kaip atrodo. Tai nėra temperamento ar nacionalinio mentaliteto požymis. Todėl sunku vienareikšmiškai atsakyti į tai, kokią tautybę reikia ieškoti, kad susituoktumėte su ištikima mergina.

Kiekvienoje tautoje yra didvyrių ir žiaurių, kurie nuėjo į istoriją. Kiekvienoje tautoje yra ištikimų ir nepatikimų moterų. Tose šalyse, kur religijai yra suteikta didelė svarba, kur jie stengiasi įvykdyti įsakymus, kai senais laikais moteris gali būti akmenuota už netikrumą ar viešai akmenį, šeimos atmintis vis dar yra stipri, kuri egzistuoja ir mergaičių auklėjimui. Taigi, jos vyras, paklusnumas ir lojalumas skiria kaukazo tautų, arabų moterų, atstovus. Tačiau yra ir kita problema - vaikinai paprastai tai nepripažįsta ir nesiskiria savo švelnumu.

Tai reiškia, kad ištikima moteris galima rasti bet kurioje šalyje, tačiau ten, kur yra ortodoksinė religinė visuomenė, ši tikimybė yra šiek tiek didesnė.

Kur rasti ištikimą draugą?

Pirmas dalykas, kurį vyrai turi prisiminti, yra tai, kad moterys, kurios juos supa, jau yra suformuotos kaip individai, jų perrašymas ir perskirstymas už save yra brangesnis, ir ar verta, galų gale tai yra tikras smurtas prieš asmenį.

Todėl būsimo ištikimojo sutuoktinio požymiai turėtų būti atidžiai išnagrinėti dar prieš pateikiant pasiūlymą ir nuvažiuoti į registracijos biurą.

Ypač būtina įsisavinti tuos, kurie tikisi iš bet kurios merginos, kad sukurtų ištikimą gyvenimo draugą. Jis neveiks. Jau 18 metų visos moterys - geros ar blogos, bet visiškai tvirtos, suformuotos asmenybės.

Jei tokios mergaitės gyvena, kurios bus ištikimos savo mylimam žmogui, tuoj pat neįmanoma atsakyti. Jie yra visur. Jie nėra auginami šiltnamyje, jie nėra klonuojami inkubatoriuje, todėl bendras mitas, kad negalite rasti tinkamo naktiniame klube, yra tik mitas ir nieko daugiau. Naktiniame klube mergina gali atvykti į susibūrimo susitikimą draugo gimtadieniui. Akivaizdu, kad tarp pramogų įstaigų reguliariai tokių moterų nėra - auklėjimas neleidžia.

Ekspertai psichologijos srityje rekomenduoja atkreipti dėmesį ne į ryškius grožis su drąsiais būdais, jei užduotis yra rasti tinkamą sutuoktinį, ir daugiau kuklių moterų. Tačiau ypač reikia atkreipti dėmesį į mergaites, su kuriomis iš pradžių atrodė šiek tiek nuobodu bendrauti. Šiuo atveju žmogus neviršys merginos vertės dėl trumpalaikio entuziazmo, tokiu atveju jūsų vertinimai apie savo savybes bus pats objektyviausias.

Ateities lojalumo požymiai yra ne pirmame susitikime, bet glaudžiau bendraujant. Stebėkite, kaip nuoširdžiai jus domina. Ištikima mergaitė retai daro tantrumus ir pavydo scenas, nesugeba flirtuoti su draugais ir ne flirtuoja, „nemėgsta“ nepažįstamų pusiau plika vyrų nuotraukų socialiniuose tinkluose. Paprastai ji yra gana kukli profesija - pedagogas, siuvėjas, dizaineris, dekoratorius. Tačiau yra išimčių, nors profesinės deformacijos niekada neturėtų būti pamiršta.

Kaip patikrinti?

Jei lojalumas yra kriterijus, turintis svarbiausią vaidmenį jums, tada klausimas, kaip įsitikinti savo lojalumu, bus labai svarbus. Geriau gyventi kartu prieš santuoką, norint stebėti, kaip pasikeis jos elgesys ir požiūris į jus, pradėdamas bendrą darbą. Jos santykiai su draugais ir artimaisiais gali daug pasakyti.

Ištikimi žmonės yra ištikimi viskas, ir net prisiėmę kačiuką iš gatvės, jie prisiima visą atsakomybę už ją iki paskutinio kačių sūnaus. Tokios mergaitės nepatvirtins ir nepateisins ponia, kad jūs sugalvojote ir papasakojote savo mylimajam, kaip ji apgaudinėja savo pažįstamą. Ji niekada nebus pasmerkta, tačiau ji taip pat nepateisins.

Jūs negalite tapti ištikimi savo pačių sprendimu. Jie gali būti iš pradžių. Lengviau blaiviai įvertinti lojalumo galimybes nei vėliau tikrinti sutuoktinį dėl svetimavimo, apie kurį dažnai pranešama.

Be to, noriu pasikonsultuoti su žmonėmis: jei susitinkate su ištikima moterimi, vertink ją, puoselėk ją. Tokie asmenys paprastai yra labai skausmingi, patiriantys tavo išdavystes ir melus, net jei jie tylūs ir nieko nesako.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys