Batai

Batai su šuoliais

Batai su šuoliais

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir pagrindiniai privalumai
  2. Populiariausi modeliai ir jų dėvėjimas

Savybės ir pagrindiniai privalumai

Vienu metu tokį dekoratyvinį drabužių ir aksesuarų elementą, pavyzdžiui, šuolius, visuomenė laikė netradicinių jaunimo subkultūrų partija. Paprastai tokios detalės buvo susijusios su jų gyventojų maištingu ir agresyviu pobūdžiu. Kai kuriais atvejais erškėčiai taip pat saugojo skandalingų bendruomenių narius nuo nepatenkintų požiūrių į piliečių gyvenimą.

Tačiau tokia detalė su kažkuo užkabino žinomus mados dizainerius ir dizainerius, kurie labai sėkmingai sugebėjo įvesti šį elementą į labiausiai paprastų piliečių spintą. Ypač populiarus tarp jaunų mergaičių tapo pagrindiniais baldais apipavidalintus batus.

Šiuo metu erškėčiai tapo aktualiomis tokiomis populiariomis jaunimo stiliaus tendencijomis, kaip ir grunge. Tačiau jie sėkmingai naudojami daugiau spalvingų ir netgi pasaulietinių vaizdų. Pasirenkant batus su šuoliais konkrečiam įvykiui, būtina atsižvelgti ne tik į batų stilių, bet ir į jo apdailos būdą.

Šiuolaikinė mada suteikia įvairias erškėčių rūšis: aštrią ar bukas, ilgą ar trumpą, didelę ar mažą, ir tt Tokia veislė leis mergaitėms pasiimti batus tik tokiu „charakteriu“, kurio jiems reikės konkrečiu atveju.

Dygliuotieji batai paprastai tampa savimi pasitikinčių moterų pasirinkimu. Pagrindinis tokio dekoro elemento privalumas yra jų sugebėjimas turėti reikšmę ar vadinamąjį pranešimą aplinkiniams žmonėms, tokiu būdu įspėjant juos apie jų savininko pobūdį ar ketinimus.

Nenuostabu, kad daugelis žinomų stilistų apibūdina batus su šuoliais kaip vieną iš būdų išreikšti savo individualumą.

Nepaisant tam tikrų žmonių kategorijų šališkumo šiai šiuolaikiškų aksesuarų daliai, tokie elementai, kaip žinomų dizainerių rankose, gali tapti ne tik ryškiu interjeru, bet ir tinkamiausiu produktu, pabrėžiančiu ne tik savininko savybę, bet ir eleganciją bei moteriškumą. .

Be to, dygliuotų batų bruožas taip pat yra jų unikalus gebėjimas tapti akcentuojančiu viso planuojamo moters įvaizdžio elementu. Šie batai yra labiausiai matomi ir tinkami priedai nepriklausomoms ir drąsoms mergaitėms.

Populiariausi modeliai ir jų dėvėjimas

Šuoliai + aukštas kulnas

Iš visų dygliuotų avalynės asortimentų stilistai ypatingą dėmesį skiria aukštakulniais modeliais. Dažniausiai tokie daiktai yra klasikiniai siurbliai, taip pat tokie moterų batų stiliai, kaip „Mary Jane“ arba labutanai ant kulnų. Be to, jie gali būti aprūpinti maža platforma, kurios dėka modelis atrodys įspūdingiausias.

Paprastai ilgas šuolis puošia arba kulno, arba produkto pirštu, tokiu būdu sujungiant visą meno kūrinį. Dažnai tokiuose mažuose įrenginiuose jie naudoja tokius papildomus apdailos įrankius kaip metalo grandines, taip pat rhinestones ir fliterius.

Maži šuoliai dažnai puošiami tik viena batų dalimi arba yra su mažu modeliu išilgai bato krašto. Taigi, mažiau įspūdingi, bet tuo pačiu metu gaunami moteriškiausi modeliai.

Ką dėvėti?

Šie gaminiai atrodys stilingiausiomis kartu su suknelėmis.Norint sukurti labiau moterišką vaizdą, verta rinktis midi suknelę iš „plaukiojančių“ audinių arba asimetrinio apvalkalo. Šiais metais stilistai yra nustebinti harmoninga tokių „agresyvių“ batų deriniu su šviesiomis juodos spalvos suknelėmis ir ryškiu gėlių spausdinimu ant jų.

Labiausiai drąsus ir efektyvus variantas yra įtempta mini ilgio suknelė. Šį vaizdą galima papildyti odos paltu arba trumpu kailiu su gyvūno spauda ir maža sankaba, kuri atitiktų batų spalvą.

Šie batai bus sėkmingai derinami su siauromis juggins ir miesto stiliaus kelnėmis neutraliomis spalvomis, taip pat įtemptais midi ir maxi sijonais. Kaip viršuje verta nusipirkti kažką neutralesnio, o ne dekoratyvinių elementų, kad nebūtų perkrautas vaizdas.

Šuoliai + mažas arba trūkstamas kulnas

Pasirenkamieji batai su mažu kulniuku, dekoruoti šuoliais, elegantiškiausi. Dėl įvairių stilių, nebus sunku rasti įdomų modelį stilingam miesto lankui sukurti.

Pusiau banguoti uždari batai paprastai puošia šuolius visoje bato pagrinde. Šiuo atveju įspūdingiausias variantas bus aukso spalvos modelis. Be to, tokie produktai gali būti dekoruoti šuoliais tik ant batų pagrindo, todėl sudaro elegantišką kompoziciją.

Klasikiniai siurbliai su miniatiūriniais kulnais dažnai papildomi „nelygiais“ šuoliais. Jei tokių batų pirštas yra atidarytas, šuoliai gali tapti plokštelės ar juostelės dalimi, kurią dizaineris pateikia ant batų pagrindo.

Ką dėvėti?

Modeliai su minimaliu šuolių skaičiumi gali būti puikus pasirinkimas biuro ar verslo įvaizdžiui. Tinkamai parinktas produktas, skirtas griežtoms kelnėms su palaidine arba šviesios spalvos marškinėliais, galės pabrėžti tikrosios moters statusą, todėl bus naudinga ją pristatyti savo klientų akyse. Šią išvaizdą galima papildyti įmontuota striukė arba klasikinis ilgas megztinis, pagamintas iš storo audinio su apvaliu apykakle.

Labiausiai drąsūs tokių batų variantai bus šviesus papildymas miesto ar vakaro lankams. Dygliuotieji mažo kulno bateliai gali puikiai papildyti vaizdą, kurį sudaro stora megztinė sijonas aukštoje juosmens dalyje, taip pat pagrindinė V-kaklo bako viršaus ir neformalaus stiliaus švarkas. Kaip papildomą elementą, galite naudoti ryškią sankabą arba mažą rankinę ilgame dirželyje.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys