Batai

Ispanijos batai

Ispanijos batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Batų rinkos Ispanijoje

Ispanija yra viena iš kokybiškų batų gamybos lyderių. Moterų Ispanijos batai - tai, svarbiausia, yra grožis. Ispanija gamina aukščiausios klasės dizainerio batus, yra daug puikių prekių ženklų.

Gana prieinamų prekių ženklų yra: Camper, Malababa, Bimba y Lola, Castaner, Pepe Castel. Prabangūs dizaineriai: Stuart Weitzman, Pura Lopez. Yra įmonių, kurios naudoja natūralias odos procedūras - „El Naturalista“.

Ispanijos batus galima užsisakyti tiek įmonių, tiek internetinių parduotuvių, kurios specializuojasi parduodant batus iš Ispanijos, svetainėse.

Batų rinkos Ispanijoje

Ispanijoje avalynė parduodama kiekvieną kartą. Keliaudami Ispanijoje lengvai supainioti didžiulė parduotuvių, kuriose yra drabužių ir batų, pasirinkimas. Todėl reikia aiškiai žinoti, ko jums reikia.

Yra specialios batų rinkos. Yra daug jų. Galite nusipirkti batus nuo 5 eurų (vasaros bateliai) iki 70 eurų ir daugiau. Madridas yra populiari prekybos vieta. Drabužių ir batų sezoninės nuolaidos yra didelės.

Pakalbėkime apie kiekvieną prekės ženklą.

Prabangūs prekės ženklai

Stuart weitzman

Šiuolaikinis ispanų dizaineris - Stuartas Weitzmanas - sukuria puikius batus ir aksesuarus moterims. Jo batų stilius yra aukštas. Šio dizainerio batai - meno kūrinys. Jo gamybai naudojamos tik neįprastos ir geriausios medžiagos. Dažnai tai puošia brangakmeniai, todėl ji turi žvaigždžių dėmesį. Stuart Weitzman batai yra prabangūs ir nepakartojami, tarsi skirti Oskarui.

Ypač elegantiški ir grakštūs „Stuart Weizmar“ sandalai ir batai. Jie paprastai yra ant plono patogaus kulno ar platformos. Interviu Stuartas Weizmaras pripažino, kad jis visada galvoja apie moteris, kuriam jis daro batus.

Tokie batai yra vertingi nuo 20 tūkst. Rublių ir daugiau. Tačiau pardavimo metu galite įsigyti šiuos batus ir pigiau.

Pura lopez

Tik prieš dešimt metų Pura Lopez prekės ženklas tapo žinomas, nors Lopez dinastija buvo daugiau nei pusę amžiaus. Kiekvienas šio prekės ženklo modelis yra moteriškas, gražus ir elegantiškas, pasižymintis įvairiomis tekstūromis ir atspalviais.

Markas Pura Lopezas turi savo kūrėjo vardą. Dizaineris Pura Lopez rengia parodų kolekcijas, klasikines kolekcijas konservatyvioms moterims ir šviesias madoms. „Pura Lopez“ batus dėvi daugelis žiniasklaidos veidų Ispanijoje - žurnalistai, pranešėjai. Rusijos pinigus verta iš 10 tūkstančių rublių.

Galimi prekės ženklai

Kemperis

„Camper“ yra seniausias Ispanijos prekės ženklas, turintis savo tradicijas ir istoriją. Moteriški šio prekės ženklo batai - tai apgalvotas dizainas ir komfortas, kokybė ir naujausios technologijos. Iš ispanų kalbos pavardė reiškia „valstietį“. Tai praktiniai batai, skirti ilgiems pasivaikščiojimams. Batai parduodami už prieinamą kainą. Nuo 7 tūkst. Rublių ir daugiau.

Malababa

Įžymūs prekės ženklai Malababa gamina krepšius, papuošalus ir batus. Batų pasirinkimas yra didelis. Tai batai, kepurėlės, sandalai, sandalai, kaubojus. Visi produktai pasižymi elegancija ir moteriškumu. Užsakykite batus oficialioje interneto svetainėje. Malababa batai kainuoja 200 - 250 eurų.

Bimba y lola

Populiarus prekės ženklas, kuris, be drabužių, gamina batus. Dabar šis prekės ženklas turi 80 parduotuvių visame pasaulyje.

Dizaineriai siekia įkvėpimo šiuolaikiniame mene, kultūroje ir gamtoje. Vasariniai batai čia visada ryškūs. Yra klasikinis ir originalus. Kainos yra vidutinės, apie 200 eurų.

Castaner

Tradicinius ispanų batus - espadrilius - gamina Castaner.

Be to, įmonės asortimente yra ir kitų batų, kurie yra praktiški ir patogūs.. Pavyzdžiui, espadrilės gali būti dėvimos kelis sezonus. Avalynė kainuoja nuo 50 iki 100 eurų. Moterų batų asortimentas čia išplėtė.Castaner taip pat gamina žieminius batus (batus ir batus), batus su kulnais. Viskas gali būti perkama ne tik parduotuvėse, bet ir neseniai atidarytoje internetinėje parduotuvėje.

Pepe castel

„Pepe Castel“ yra Ispanijos prekės ženklas, gaminantis tik moteriškus batus. Šis prekės ženklas palaiko šeimos tradicijas. Batų kokybė ir gražus, skirtingas skonis ir malonė. Prekės ženklas plačiai žinomas Ispanijoje ir Europoje. Pirkti batus iš „Pepe Castel“ gali būti internetinėse parduotuvėse.

El naturalista

„El Naturalista“ batų gamyboje naudoja tik natūralias medžiagas: upių akmenis, medžių ir daržovių žievės ekstraktus, alyvuogių aliejų. Kiekvienoje batų dėžutėje nurodoma, kokios rūšies oda buvo naudojama. Visi „El Naturalista“ batai turi natūralių gumos padų. Bendrovė naudoja biologiškai skaidžių medžiagų, natūralių dažų, kvėpavimo mikropluošto ir gortex gamybą.

Asortimentą sudaro sandalai, baleto bateliai, laisvalaikio batai, batai.

Tokie batai yra nuo 7 tūkst. „El Naturalist“ dažnai organizuoja labdaros kampanijas.

Moteriški Ispanijos batai skirti tiems, kurie vertina unikalų dizainą ir kokybę.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys