Kailis

Kaip lyginti kailį namuose?

Kaip lyginti kailį namuose?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Lyginimo įranga
 2. Naudokite garų lygintuvą
 3. Naudingi patarimai

Kailis galbūt yra vienas stilingiausių ir populiariausių viršutinių drabužių variantų. Toks dalykas puošia kiekvienos modernios mados moters spintą. Šie produktai yra pagaminti iš gana tankių, šiltų medžiagų, tokių kaip zomšas, vilna, kašmyras, užuolaidos. Mūsų gaminys skirtas skirtingų medžiagų lyginimo ir garų sluoksnių subtilybėms.

Lyginimo įranga

Vilna

Prieš pradėdami lyginti kailį, pagamintą iš 100% vilnos, turėtumėte susipažinti su produkto priežiūros instrukcijomis. Tokią informaciją galima rasti etiketėje. Lyginimo procesas susideda iš kelių etapų.

 • Ant geležies pasirenkamas pirmasis šildymo lygis.
 • Prieš apdirbdami kailį geležimi, turite uždengti produktą marle, dabar galite jį lyginti be baimės dėl vilnos, jis nepatirs. Temperatūros režimą galima padidinti tik tuo atveju, jei raukšlės nėra išlygintos.
 • Išorinė dalis yra lyginama tik per drėgną marlę, o neteisinga pusė gali būti lyginama be jo.

Jūs turite pradėti nuo seamy pusės ir tada pereiti į išorę.

 • Visi sutraukti plotai prieš lyginant rankas.
 • Norėdami lyginti rankoves, geriau naudoti specialų stendą, kuriame praktiškai yra kiekvienas lyginimo lentos modelis.
 • Po to galite tęsti kailio lyginimą iš nugaros, apykaklės ir apvalkalų. Išlyginant pakabą patogumui, pridėkite mažą kietą pagalvę. Anglų apykaklė turi būti vėl išlyginta, kad būtų galima nustatyti savo padėtį.
 • Galų gale, jie siūlės siūles, tai turėtų būti padaryta su geležies galu.

Jei nuspręsite išplauti paltą po plovimo, žinokite: norėdami neužgniaužti šio dalyko, reikia geležies tik visiškai išdžiovinti drabužiai. Be lyginimo, suteptos raukšlės ant sluoksnio gali būti pašalintos garintuvu arba su šia funkcija naudoti lygintuvą.

  Beje, geriau ne lyginti vilnonio sluoksnį, būtent garą, kad nebūtų užsidegę natūralūs pluoštai. Jei norite sugadinti kailio išvaizdą, po lyginimo gali atsirasti rauginimo ir blizgus gabalėliai. Jokiu būdu negalima lyginti nešvarių paltų. Po valymo nešvarumų dalelės labai suvalgomos, ją bus sunku išspręsti.

  Dabar apsvarstysime du būdus, kurie padės sukurti tinkamą vilnos sluoksnį be specialių įrankių.

  1. Dėl stalo paviršiaus padengtas sluoksnis, raukšlės sulankstomos raukšlėmis, o pernelyg sutrauktos vietos yra padengtos drėgnu skudurėliu, pavyzdžiui, kilpiniu audiniu. Taigi produktas turi būti 8 valandos. Tada galite jį pakabinti ant kabyklos pakabos.
  2. Vonios kambaryje yra karštas vanduo, sandariai uždarykite duris, dirbtinai sukuriant garų pirtį. Kai garas visiškai užpildo kambarį, galite pakabinti paltą. Tai turėtų būti daroma per karštą vandenį, išlaikant ne mažesnį kaip 25 cm tarpą. Produktas yra paliktas šioje padėtyje ne ilgiau kaip 4 valandas (raukšles galima išlyginti anksčiau). Gavę norimą rezultatą, kailis gali būti perkeltas į kambarį ir leisti išdžiūti.

  Kašmyras

  Kašmyro produktai reikalauja ypatingos priežiūros. Be to, taip pat gali būti naudojami pirmiau aprašytos vilnos sluoksnio išlyginimo metodai, tačiau jums reikia ypatingai atsargiai geležies kašmyrui. Medžiaga yra gana kaprizinga, todėl reikia atidžiai prižiūrėti.

  Yra keletas paltų modelių, kurių negalima išlyginti, o tik garuose. Geriausia, jei jis kabo ant kabyklos. Garintuvo ar geležies temperatūra yra minimali.

  Kašmyras

  Sintetiniai

  Poliesterio gaminiai netoleruoja aukštoje temperatūroje. Tuo pačiu metu iš poliesterio pagamintas kailis yra laikomas atspariausiu dilimui, jis praktiškai nėra raukšlėtas. Po netinkamo džiovinimo gali susidaryti atlenkimai. Jei taip atsitiks, nesijaudinkite, produktas visada gali būti išlyginamas pašalinant arba reguliariai lyginant.

  Ant geležies rinkinio "šilkas". Kailis yra pasuktas į išorę, lyginamas. Šiuo atveju, specialiai paspauskite ant medžiagos medžiagos nereikia geležies.

  Po lyginimo, drabužiai pakabinami kelias valandas kambario temperatūroje. Nereikalaujama, kad paltas būtų įdėtas į spintą. Norint pasirinkti optimalų temperatūros parametrą, skirtą susmulkintam sluoksniui išlyginti, prieš apdorojant pagrindinę medžiagą, reikia vaikščioti lygintuvu ant atskiros drožlės, kuri yra ant pamušalo.

  Kombinuotos medžiagos

  Garo arba geležies produktas iš kombinuotos medžiagos pasirodys keliais etapais. Pirma, lyginkite pagrindinę drobę, tada pereikite prie kitų detalių: rankovės, apykaklės, pleistro kišenės ir kiti dekoratyviniai elementai. Kailo pamušalas išlyginamas paskutinis.

  Plonas sluoksnis be užpildo gali būti tiesiog išlyginamas iš vidaus. Drabužiai su storu izoliacijos sluoksniu turėtų būti išlyginti pagal tam tikras taisykles.

  • Pirmiausia reikia visiškai pasukti daiktą į vidų ir įdėti jį į lyginimo lentą.
  • Prieš lygindami stiprios raukšlėtos sritys yra padengtos šlapia marle. Vietoj to galite naudoti bet kokį ploną medvilninį audinį.
  • Lyginti drabužiai dedami ant specialių pakabos.

  Norėdami grąžinti apykakles arba apykaklę, kuri nulemia siūles, originalią išvaizdą, turite uždaryti probleminę sritį drėgnu skudurėliu, šiek tiek patraukite atlošo ar apykaklės kampą ir ištiesinti siūlę su geležies galu. Toliau elementas turi būti vėl išlygintas. Beje, pernelyg dažnai geriau ne lyginti kailį.

  Naudokite garų lygintuvą

  Produktų apdorojimas naudojant garų lygintuvą suteikia daug privalumų:

  • subtilus drabužių apdorojimas;
  • neleidžia atsirasti žaizdų;
  • Jūs galite lyginti net ploniausią audinį;
  • garas bus paskirstytas tolygiai.

  Svarbus garo lygintuvo trūkumas yra tai, kad šis įrenginys yra per didelis ir užima daug vietos patalpoje, nes dizainas susideda iš korpuso ir didelio vandens rezervuaro. Šiame rezervuare skystis kaitinamas, kuris sudaro garą, kuris tiekiamas į geležį. Beje, šio įrenginio kaina taip pat vadinama trūkumais.

  Naudingi patarimai

   • Puikus patarimas tiems, kurie nusprendžia garų ir geležies viršutinius drabužius namuose: prašome būti įprastomis popierinėmis servetėlėmis arba tomis, kurios naudojamos biuro įrangai valyti. Šios servetėlės ​​padės valyti pado paviršių. Taigi, labai sumažės visų rūšių žaizdų atsiradimo rizika.
   • Jei įmanoma, brangesnis kailis yra geresnis sauso valymo. Profesionalai lengvai grąžins originalią produkto išvaizdą, pagamintą iš garsių audinių.
   • Jei nuspręsite padaryti lyginimo ir garavimo patys, tada po keleto tokių procedūrų pasikartojimų viskas taps žinoma. Kiekvieną kartą bus mažiau komplikacijų, ypač tada, kai viskas daroma griežtai pagal instrukcijas.

   Priklausomai nuo medžiagos, iš kurios padengtas kailis, reikia pasirinkti temperatūrą ir lyginimo režimą. Pavyzdžiui, viskozei optimali temperatūra yra 85-115 ° C, šilko - 115-140 ° C, vilnos - 140-165 ° C, medvilnės ir medvilnės audinio - 160-190 ° C, linų - 190- 230 ° C.

   Su dideliu troškimu suvalgyti save, jūs netgi galite susižavėti natūralia vilna ar kašmyru. Pagrindinė taisyklė dirbant su bet kokios medžiagos produktu yra tikslumas. Viskas turi būti padaryta teisingai: nespauskite ant elektrinio geležies, geležies priekinę kailio dalį naudokite tik per drėgną marlę, bet apskritai geriau naudoti garą, tada tiesiog nebus jokių problemų.

   Ekspertų patarimai, kaip prižiūrėti produktus iš apmušalų ir kitų panašių audinių, leis Jums tinkamai išlyginti paltą.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys