Kailis

Kailis Dekka

Kailis Dekka

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Apie prekės ženklą
 2. Modeliai
 3. Patarimai, kaip pasirinkti
 4. Medžiagos

Pradėjus rudenį, verta paminėti savo drabužių spintą, atkreipiant dėmesį į viršutinius drabužius, nes būtent ji tampa būtina. Norint sukurti unikalų, stilingą lanką, paltai idealiai tinka. Šiandien daugelis gamintojų siūlo prabangius moterų paltų modelius, tačiau tik keletas derina puikią kokybę ir priimtiną kainą. Viena iš šių įmonių yra jaunas Baltarusijos prekės ženklas „Decca“.

Apie prekės ženklą

„Decca“ prekės ženklas yra Baltarusijos įmonė, gaminanti viršutinius drabužius. Nors ji priklauso gana jaunoms įmonėms, ji jau turi didelę sėkmę tarp skirtingų amžiaus grupių. „Deck“ produktų bruožas yra tas, kad jis gaminamas tik iš aukštos kokybės medžiagų ir yra populiarus.

„Decca“ moterų kailis skiriasi nuo originalumo ir elegancijos. Gamintojas stengiasi pasiūlyti savo klientams aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą. Būtent tai yra prekės ženklo politika, dėl kurios šiandien populiarus Decca paltai.

Denio kailis gali būti dėvimas kiekvieną dieną, romantišką dieną arba dirbti. Tai puikiai tinka kuriant originalius ir ryškius vaizdus įvairiais stiliais.

Modeliai

Moterų paltai iš prekės ženklo „Decca“ tinka visai sąžiningai lytei, nepriklausomai nuo amžiaus. Įvairių stilių, modelių ir stilių dėka kiekviena mados moteris gali rasti geriausią variantą, kuris padėtų pabrėžti figūros orumą ir paslėpti jos trūkumus. Prekės ženklas reguliariai mėgsta savo gerbėjus su naujomis kolekcijomis ir modeliais.

Tarp plataus asortimento „Decca“ prekės ženklo yra šie modeliai:

 • Klasikinio stiliaus kailis yra sumontuotas siluetas ir papildytas griežtomis linijomis.
 • Jaunimo paltų stiliai puošia įstrižiu užtrauktuku.
 • Modelis su sudėtingu apykakle atrodo originalus ir stilingas. Apykaklės gali būti įvairios: stovėti, spausti arba pasukti.
 • Žiemos modeliai dažnai puošia kailių apykakles ir gaubtus.

„Decca“ gamina skirtingo ilgio sluoksnius. Šiandien tendencijoje yra ilgų ir itin trumpų modelių, todėl įmonė siūlo produktus, kurių ilgis yra mini, midi ir maxi.

Baltarusijos kompanija sukuria įvairių spalvų paltą, atitinkančią visų mergaičių poreikius. Galite įsigyti klasikinės spalvos paltą - juodą, pilką, smėlio ar raudoną. Norėdami sukurti įspūdingą ir įtikinamą vaizdą, turėtumėte atkreipti dėmesį į sudėtingesnes spalvų parinktis, pvz., Garstyčias, alyvuogių, kukurūzų ir kitus.

Kukurūzų spalvos kailis yra labai populiarus. Ši spalvų schema tinka tiek šviesių, tiek tamsių plaukų savininkams. Kompanija siūlo tiesaus ir išpjaustyto pjaustymo paltą, kuris idealiai sėdės ant paveikslo, pabrėžia moterų kūno kreives. Modelis pagamintas iš labai lygios vilnos. Šis sluoksnis gali būti naudojamas įvairių vaizdų įkūnijimui. Jis puikiai derinamas su juodais batus, minkštais pėdkelniais. Pradinis papildymas neprilygstamą lanką bus geltonas maišas.

„Decca“ prekinis ženklas dažnai suteikia paltusams smėlio spalvos atspalvius. Įdomios ir stilingos spalvos monet išvaizda. Tai reiškia šiltus tonus ir yra šiek tiek oranžinės spalvos. Ši spalvų schema labiausiai tinka jauniems žmonėms. Elegantiškas ir gaivus monetos spalvos paltas su įstrižais užsegimais, kišenėmis pusėse su užtrauktukais ir gaubtu.

Atrodo elegantiškas baltas apvalkalas su prabangiu apvalkalu dviejuose lygiuose, išskirtinės jungės ir išlenktos kišenės. Modelis yra šiek tiek virš kelio ir sumontuotas siluetas.Platus juodas diržas ir dideli mygtukai puikiai papildo kailį.

Laisvų pjaustytuvų mėgėjai turėtų atkreipti dėmesį į brūkšninio atspalvio modelį. Kailis turi asimetrišką apvadą, ilgas platus rankoves ir elegantišką apatinę apykaklę.

Klasikinių gėlių mėgėjams įmonė siūlo atskirą mini sluoksnių seriją. Jie yra pagaminti iš raudonų, mėlynų ir smaragdinių atspalvių. Modelių akcentai yra juodi įdėklai. Šis spalvų derinys vizualiai pailgina siluetą, todėl jis idealiai tinka mažos kokybės merginoms.

Patarimai, kaip pasirinkti

 • Modelis turėtų sėdėti gerai ant figūros, pabrėždamas moteriškumą.
 • Deka sluoksnio dydis yra tas pats. Modelio nemokamai supjaustyti, galite įsigyti mažesnį dydį.
 • Reikėtų atkreipti dėmesį į audinio kokybę ir pritaikymą. Medžiaga yra minkšta ir maloni liesti. Patogus siuvimas rodo aukštą kokybę.
 • Plonas grožio kostiumas tinka skirtingo ilgio modeliui. Mažos mergaitės geriau atkreipia dėmesį į midi arba maxi kailio ilgį.
 • Merginos, turinčios sodrių klubų, turėtų pirmenybę teikti išblukintiems modeliams. Pjaustymas tiesiai supjaustytas ant smėlio laikrodžio.

Medžiagos

Decca dažnai naudoja natūralią vilną moterų paltams. Kad vilna ilgą laiką išliktų originali, vilna yra derinama su kitomis medžiagomis (mohairu, angora ar kašmyro). Vilnos verpalų sudėtis yra nuo 70 iki 90 proc. Kad sriegis būtų stipresnis, gamintojas dažnai prideda daugiau poliesterio ar viskozės, bet ne daugiau kaip 10 procentų.

Kad išvengtumėte galimų ritinių, „Decca“ siūlo kailį, turintį trumpą uodegą. Pamušalas taip pat vaidina didžiulį vaidmenį, nors jis nėra matomas. Ji liečiasi su drabužiais, todėl ji turėtų būti minkšta ir ne elektrifikuota. Pamušalas yra skirtingo stiprumo. Paprastai jis yra siuvamas iš natūralaus audinio, kuriame yra medvilnės arba šilko.

Šilti modeliai idealiai tinka žiemos sezonui. Be to, jie yra su įdėklu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys