Manikiūras su modeliu

Nagų piešiniai: technologijos, tendencijos ir dizainas

Nagų piešiniai: technologijos, tendencijos ir dizainas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ką daryti?
 2. Dizainas
 3. Mados tendencijos
 4. Gražūs pavyzdžiai

Nuo senovės moterys papuošia nagus. Jau senovės Egipte buvo gerai žinoma, kaip augalų dažus išskirti skirtingomis spalvomis. Laimei, šiandien yra daug meno tapybos metodų, leidžiančių kiekvieną kartą sukurti unikalų nagų dizainą.

Ką daryti?

Piešimas ant nagų plokštės yra vienas iš būdų išreikšti savo jausmus ir dalintis jais su kitais. Ryškūs spalvų raštai šiek tiek įvairina vaizdą. Nagų šedevrai yra įvairūs metodai, naudojant tokias priemones, kaip adatos, dantų krapštukai, šepečiai, jie yra lengvai išmokti ir prieinami kiekvienai šiuolaikinei moteriai.

Patraukite nagų plokštelę kaip paprastą akvarelę, gelius, lakus ir akrilo dažus. Savo darbų meistrai sugeba sukurti sudėtingus tūrinius ar išgaubtus ornamentus, kad vaizduose ir portretuose būtų vaizduojami nedideli paviršiai.

Gėlės, tiesios ir išlenktos linijos, jūros tvarinių vaizdai, vaisių tema yra labai populiarūs.

Yra keletas pagrindinių įrankių, reikalingų nagų dailei:

 • adata;
 • dantų krapštukas;
 • taškai;
 • kempinė;
 • šepečiai.

Adata gali būti naudojama paprasta ir nesudėtinga konstrukcija. Meistrams patariama kruopščiai dirbti, nes su tokiu įrankiu galite lengvai įbrėžti nago paviršių ir taip pakenkti. Saugumo požiūriu dantų krapštukas atrodo patrauklesnis, bet mediena greitai mirksi ir tampa nenaudojama.

Taškai yra idealus įrankis papuošalų ir panašių dizainų kūrimui - įrankis, kuris savo išvaizda labai primena rutulinį rašiklį. Ant galo yra specialus metalinis rutulys, kurio dėka tam tikru kampu galima sukurti įvairaus storio linijas. Parduodami taškai yra įvairių skersmenų, paprasčiausias būdas yra nedelsiant nusipirkti rinkinį. Norėdami sužinoti, kaip tinkamai naudoti tokį įrankį, tai užtruks daug laiko.

Kempinė leidžia jums sukurti sklandų perėjimą ir patrauklius modelius. Tai galima nusipirkti gatavoje formoje, pageidaujamą formą, arba galite tiesiog iškirpti norimo dydžio įrankį.

Tikri profesionalai naudoja šepečius. Butas naudojamas darbui su blizgučiais ar rytietišku paveikslu. Tie, kurie turi išlenktą kraštą, leidžia jums piešti mažus elementus. Ventiliatoriaus dizainas padeda greitai sukurti sklandų perėjimą tarp kelių spalvų. Taip pat yra įrankis, turintis trumpą ir ploną daiktą, kuris yra nustatytas hieroglifais.

Braižymo su šepečiu technika reikalauja asmens patirties ir įgūdžių. Savarankiškam tyrimui galite įsigyti specialių trafaretų. Profesionalaus nagų meistro arsenale visada yra keletas įrankių, kurių ilgis ir plotis skiriasi. Tai nėra paprasti švelni šepečiai, kurie dažnai naudojami dažymui akvarelėmis, bet sunkiai ir tankiai, puikiai išlaikant jų formą.

Viena iš patogiausių laikoma plona linija, kuri yra paprasčiausia piešti sienas, sukurti tiesias linijas, tvarkingas formas. Ilgas šepetys leidžia supaprastinti aiškaus modelio kūrimą mažame plote. Mažus elementus galite piešti gerai, paverčiant paprastą modelį į išskirtinę kompoziciją. Linijinė linija leidžia lengvai atlikti geometrines figūras ir sukurti abstrakčius dizainus.

Merginos, pripratusios prie įprastinio lako, lengva naudoti akių kontūrą.

Kai buvo naudojamas platus šepetys, kurio pagalba lengviausia sukurti abstrakčias ar gėlių kompozicijas, pakankamai plonas instrumentas, kad būtų galima išlyginti kraštus, pridėti estetiką dizainui.

Idealiai tinka dažymui teptuku padeda sukurti ne tik elegantišką dizainą, bet ir pabrėžti kai kuriuos nedidelius nagų elementus, nebijodami sugadinti sukurto ornamento. Šepetėlis, kuris susiaurėja iki galo, yra tik 1,3 mm storio, o tai leidžia taikyti mažiausią modelį. Patogios linijos ir elegantiški kontūrai padeda sukurti lengvą ir nepastebimą manikiūrą.

Jei kapitonas vadovaujasi taisyklėmis, pagal kurias taikomas paveikslas, toks meno kūrinys ilgą laiką patiks moteriai. Nereikia pamiršti naudoti pagrindą ir viršutinį sluoksnį dizainui sukurti. Jie padidins manikiūro tarnavimo laiką, todėl jis bus atsparus drėgmei ir kitiems neigiamiems veiksniams.

Iš šepečių trūkumų galima pastebėti patirties buvimą. Žinoma, dauguma moterų nori, kad jų nagai būtų dekoruoti neįtikėtinai, tačiau tai nėra taip paprasta. Visų pirma, nagų priežiūros specialistai pataria įveikti paprastas kompozicijas ir brėžinius, įskaitant taškus, apskritimus, šakeles ir geometrines figūras. Pagerinkite savo įgūdžius, kad kompozicija būtų atsekama aiškių kraštų, lygių linijų ir tvarkingų kontūrų. Tik po to galima pradėti įvaldyti sudėtingesnes nuotraukas ir vaizdus. Tam reikia kantrybės ir laiko, tačiau rezultatas yra puiki kompozicija, nepaisant to, kad nagų plokštės plotas yra ribotas.

Yra ir kitų įrankių, kuriais galite padaryti nuostabų dizainą. Svarbiausia yra išlaikyti proporcijas, užtikrinti, kad nagų plokštelės paviršius būtų derinamas su pasirinktu stiliumi ir atitiktų savininko įvaizdį. Pageidautina, kad šis nagų dažymo atspalvis, kuris geriausiai tinka mergaičiai ir atitiktų jos individualius pageidavimus, nepamirštant įvairių spalvų ir atspalvių derinio manikiūre.

Šios formos nagų šepetys yra būtinas šypsenos linijoms taikyti prancūzų ar mėnulio manikiūro atlikimo metu.

Nago galas gali būti užpildytas ne tik baltos spalvos, bet ir su bet kuria kita, ta kryptimi nėra baisu eksperimentuoti ir taikyti naujas idėjas.

Yra daugybė kursų, kurie žada išmokyti jus, kaip sukurti gražų paveikslą ant nagų plokštelių, internete yra daug vaizdo įrašų, tačiau neįmanoma išmokti profesionaliai kurti sudėtingas kompozicijas be nuolatinės praktikos. Mokymo pradžioje nagų meno meistrams rekomenduojama kasdien praleisti dvi ar tris valandas, kad ranka būtų įpratusi tinkamai laikyti įrankį.

Jei moteris suvokia šį mokslą ir tik nori sužinoti, kaip savarankiškai kurti paveikslus ant nagų, o ne įsiskverbti į visus nagų meno sunkumus, tuomet užtenka tirti tapybos techniką sausais lakais. Šis metodas grindžiamas spalvotų dangų naudojimu, kurios galėtų gerai kontrastuoti viena su kita. Dėl maišymo gaunamos išgalvotos gėlių kompozicijos. Galite naudoti sniego motyvus, lašus.

Toks vaizdo piešimo metodas nereiškia brėžinių buvimo. Pagrindinis įrankis yra paprasta adata arba dantų krapštukas, tačiau tai nėra taip patogu dirbti su juo, nes medinio gaminio kraštas greitai sutirštėja.

Norėdami dirbti su adata, pirmiausia įdėkite pagrindinį (pagrindinį) sluoksnį, neleiskite išdžiūti, uždėkite kitą sluoksnį - kontrastingos spalvos laką, kad sukurtumėte taškus, kurie tada greitai sujungiami su adata į modelį. Svarbu greitai dirbti čia: jei lakas džiūsta prieš pradėdamas kurti modelį, vaizdas atrodys neatsargus.

Keletas galimybių dirbti su šia technika.

 • Pagrindas yra perlas arba baltas lakas, centre - raudonas arba rožinis.Uždenkite nagą pagrindine spalva, tada įpilkite didelį antrojo lako lašą į nago centrą ir įdėkite nedidelį tašką lašelėje su pagrindiniu laku. Trijose pusėse traukite linijas su adata, pradedant nuo išorinių nagų kraštų. Paskutinis prasideda baltu tašku ir greitai pritraukia ratą, kad maišytų lakus. Ji turėtų padaryti gėlę, panašią į rožę.
 • Galima naudoti pagrindinį laką, tada tris skirtingų spalvų lašus. Iš apačios į viršų greitai prijunkite juos, veddami adatą iki pačio nago krašto. Rezultatas yra grakštus šakelė.

Dizainas

Manikiūrininkai žino, kokie gudrybės padeda sukurti stilingą nagų dizainą. Dauguma mergaičių, palyginti su jais, nėra menininkai, o tai reiškia, kad susiduria su sunkumais kuriant gražius ir patrauklius nagus. Ryškios rožės ir neįprastos idėjos nėra prieinamos visiems, nes jiems gali trūkti patirties, įrankių ar tiesiog fantazijos.

Tokiu atveju patartina naudoti paruoštą dizainą.

Neseniai nepriekaištingai žiūri į nagus su Sakura ar tik jos gėlėmis. Tokiam modeliui sukurti geriausia naudoti akrilo dažus, nes jie leidžia sukurti reikiamą spalvų perėjimą.

Japonų vyšnios gali būti papildomai papuoštos deimantais, piešiamos su lapais arba pasirinkti tik žiedynus. Kaip pagrindiniai padėjėjai šepečiu. Plonas leis jums aiškiai apibūdinti ribas, likusias - maišyti spalvų paletę.

Gėlės ir gėlių dizainas leidžia jums sukurti ne tik romantišką įvaizdį. Šis dizainas tinka nešioti. Populiariausios yra ryškios ir sočiosios aguonos, subtilūs, aiškūs spalvos kukurūzai, snaigės ir rožės. Kaip pagrindas šiems modeliams tinka ne tik šviesios spalvos, bet ir juoda, tamsiai violetinė.

Galite sukurti nuostabų Valentino dienos dizainą su lakais, geliais ar akrilais. Merginos apie šią atostogų meilę papuošia savo nagus savo lūpomis, širdimis ir kitais piešiniais, kuriuose vyrauja raudona spalva. Jis puikiai dera su raudonais, baltais, auksiniais ar juodais tonais, nes jie yra tarpusavyje priešingi.

Įdomios galimybės yra susijusios su gyvūnų temomis. Neseniai vis labiau galima rasti katės, lapės ar pandos vaizdus kaip ornamentą iš jaunų ir ambicingų merginų ant nagų. Su šiuo modeliu sukuriamas žaismingas vaizdas.

Jei moteris yra pavargusi nuo įprasto, ji nori pabrėžti savo žavesį, aistringą gamtą, tada nėriniai bus tinkami kaip idealus nagų apdaila. Jūs galite jį piešti, bet tada jums reikės plono šepečio, kurį turėtumėte išmokti dirbti. Nepaisant to, kad procesas užima daug laiko, rezultatas yra nuostabus. Geriausia nudažyti modelį juodais akriliniais dažais, nes tokiu atveju jis gali būti ištrintas.

Visi įdomūs gimtadienio dizainai yra pagaminti iš ryškių spalvų, kurios išryškina šios dienos iškilmingumą. Populiarus dizainas su balionais. Nupieškite juos šepečiais ir akrilais, todėl pasirodo gana tvarkingas ir neplaunamas modelis.

Vakarams ar naujiems metams galite naudoti dizainą su spindesiais, rhinestones ir kitais blizgančiais elementais, kurie leis moteriai linksmintis atostogų metu, taip pritraukiant priešingos lyties dėmesį.

Lengviausia manikiūro versija pradedantiesiems etapais yra tokia.

 • Pirmasis žingsnis yra paprastas - reikia pažvelgti į nagus ir rankas. Jei yra senas lakas - jis turi būti pašalintas, jei forma yra netolygi - padėkite ją, pašalinkite odelę aplink nagus. Visi šie nedideli trūkumai gali sukelti netvarkingumo jausmą, net jei nagų plokštelėje yra tikras meno kūrinys.
 • Po standartinės procedūros pradėkite laką. Apsaugokite nagų plokštės paviršių gruntu.Bet kokia skaidri danga padengs pagrindinį sluoksnį. Jis gali išdžiūti prieš kitą žingsnį.
 • Dabar jie ryškiai žalios spalvos toną ir su juo du kartus dengia nagus. Dviejų sluoksnių piešimas suteiks sočiųjų spalvų. Duokite jai išdžiūti.
 • Nupieškite širdį, todėl jums reikia plono šepetėlio ir juodo nepermatomo lako. Sukurkite keturis taškus nago centre, tada sujunkite juos su plonais įdėklais, kad sukurtumėte širdies formą. Užpildykite formą spalva ir leiskite išdžiūti.
 • Apibūdinkite piešinį su baltu nagų laku.
 • Po to, kai kompozicija visiškai išdžiūsta, pritvirtinkite jį storu, skaidriu danga.

Jūs galite sukurti gėlių dizainą žingsnis po žingsnio purpurinėmis spalvomis, tačiau paletėje kiekviena moteris turi teisę pats nuspręsti. Norėdami atlikti nuotrauką, jums reikės:

 • apima tris skirtingus atspalvius: geltoną ir du skirtingus raudonos spalvos atspalvius;
 • adata yra reguliarus siuvimo arba paprastas dantų krapštas;
 • apdailos danga;
 • taškų.

   Prieš pradedant kurti brėžinį, ekspertai rekomenduoja pirmiausia pateikti scheminį vaizdą popieriuje, kad būtų aiškiai atstovaujama kiekvienam tolesniam žingsniui. Vėlesni veiksmai yra tokie.

   • Uždenkite nagų plokštelę violetine fone, o ant kiekvieno piršto pirmiausia turite užbaigti dizainą prieš tęsdami kitą, nes danga neturėtų išdžiūti.
   • Šviesus tamsus lakas lašinamas tiesiai po nagų plokštės viduriu.
   • Kol jis išdžiūsta, užfiksuokite taškus ir sukurkite tiesias linijas, judančias nuo pristatyto kritimo krašto per centrą ir už jo ribų. Jie stengiasi išlaikyti atstumą tarp eilučių maždaug vienodai. Po kiekvienos linijos nuvalykite įrankį, priešingu atveju vaizdas bus neatsargus.
   • Šie veiksmai nereikalauja taškų naudojimo. Padarykite apvalią taškų juostą iš gėlių.
   • Po to, kai modelis yra sausas, įdėkite apdailą.

   Neseniai abstraktus dizainas buvo labai populiarus.

   Jei norite sukurti vieną iš savo parinkčių, jums reikės:

   • 2 kontrastingi nagų lakai;
   • plonas įrankis: dantų krapštukas arba adata.

   „Walkthrough“.

   1. Pradėkite nuo vieno pagrindo ant kiekvieno nago. Palaukite kelias minutes, kol jis džiūsta.
   2. Taikykite antrąjį sluoksnį, palaukite, kol jis išdžiūsta, arba nedelsiant pereikite prie 3 žingsnio. Jei laukiate džiovinimo, rezultatas bus tikslesnis.
   3. Taikyti kontrastingą spalvą tik ant nagų antgalių. Išvaizda turėtų būti aplaistytas prancūzų manikiūras. Tada paimkite dantų krapštuką ar adatą ir įlašinkite lašus bet kuria kryptimi, kad sukurtumėte abstraktų dizainą.
   4. Lakas lašinamas ant folijos ir panardina dantų krapštuką, kad padėtų nagų pagrindą.
   5. Kai viskas yra sausa, uždenkite nagus bespalvio lako sluoksniu.

   Mados tendencijos

   Šiuolaikiniai manikiūrininkai siūlo dažyti ant nagų ne tik akrilais, bet ir lakais, nes tai yra visiškai kitokia technika, leidžianti sukurti nuostabias nuotraukas. Jei kalbame apie mados tendencijas, brėžiniai niekada nepasiekia fono, jie keičia tik formą, spalvų paletę. Kasmet yra patrauklių naujų daiktų, originalių idėjų, kurios pradeda gyventi nauju gyvenimu.

   Gėlių temos niekada neišeis iš mados, tai yra visa galaktika, kuri siūlo nuostabų įvairių vaizdų dekoravimo variantų. Daugeliu atvejų papildomai naudojami rhinestones arba sparkles, nes jie idealiai derinami su romantišku lanku.

   Naujausia mados tendencija tapo skaidriais akrilo nagais su kontrastingomis spalvomis ir šiek tiek dulkiu ant nagų plokštės krašto. Šis dizainas atrodo tvarkingas, švelnus ir ne pernelyg ryškus. Jis taip pat skiriasi visuotinumu, nes jis tinka tiek verslui, tiek kasdieniam gyvenimui.

   Uogos ir vaisiai šioje srityje užėmė ypatingą vietą. Jos yra ekologiškai mados, ryškios spalvos. Vasarą jūsų nagus papuošia braškės, apelsinų griežinėliai, kalkės ir kiti atspaudai ir žiemą padidina nuotaiką. Galite piešti braškes ar bananus ant palmių. Toks dizainas galės atskirti moterį nuo minios.

   Kitas neįprastas variantas yra mėgstamų karikatūrų simboliai.

   Tai taikoma ne tik „Evil Birds“, bet ir anime.

   Saldainiai ir saldainiai yra dar viena mados tema, tačiau mergaitės jau stengiasi sužinoti, kaip padaryti tokius brėžinius kuo realistiškesnius. Visa tai nereikia kurti didelių nagų, kad galėtumėte mėgautis siūlomų brėžinių įvairove, tiesiog pasirinkite tinkamą elementą ir galėsite mėgautis įprastu patogumu.

   Kur naujuoju sezonu be juostelių! Profesionalių dizainerių nuomone, ši tendencija gali gyventi ilgą laiką, nes tema nėra visiškai išnaudota ir yra naujų galimybių, kaip ir kokia forma gali būti dedamos juostelės. Su tinkama geometrija galite vizualiai prailginti trumpus nagus arba sutrumpinti per ilgus nagus. Abstrakcija šiuo atveju taip pat neatsilieka nuo laiko ir dažnai organiškai atrodo arti linijų.

   Tik ateina į mados dizainą drugelio sparno pavidalu, kurį galima lengvai nubrėžti dantų krapštuku ir dviem lako spalvomis. Vaizdas taikomas su taškais, kurie vėliau yra tiesiog tarpusavyje susiję. Jūs galite įvaldyti šią techniką patys, taip diversifikuodami savo įvaizdį be specialisto dalyvavimo.

   Kaip ir linijos, žirniai taip pat išlaiko savo pozicijas ir nenori išeiti iš mados pasaulio. Jis paskirstomas ant nagų plokštės linijoje, tolygiai per visą paviršių, dažai dideli ir maži. Ypač madinga derinti įvairių spalvų ir dydžių žirnius.

   Jei kolekcija turi kelis nuoseklius to paties spalvos atspalvius, ant nagų galite sukurti lango jausmą į nežinomą pasaulį. Pirma, tamsiausio atspalvio kvadratas ištraukiamas išilgai viso nagų plokštės krašto, po jo lengvesnis, tada lengvesnis. Centras yra užpildytas ryškiausiu atspalviu.

   Turėtumėte neabejotinai atkreipti dėmesį į šiuolaikinę papuošalo piešimo spalvą ant nagų. Nepaisant dizaino sudėtingumo, sukurti ją labai paprasta. Šiek tiek arčiau odelių, kad visą nago plotį būtų pripildytas norimas spalvos lašas ir ištemptas dantų krapštuku. Šiek tiek žemesnis už gautus spindulius taip pat naudoja antrąją spalvą ir vėl ištempia. Technika kartojama iki pat krašto. Jis sukuria vizualinį pojūtį, kad nagų plokštelėje yra keletas plunksnų, kurios patenka į kitą.

   Atsižvelgiant į tai, kad miesto tema vis labiau įsiskverbia į mūsų gyvenimą, ji taip pat palietė nagų dizainą. Dabar jis tapo labai populiarus daugiaaukščių pastatų projektavimui.

   Galite piešti spalvų paletę arba naudoti juodą ir baltą spalvą, bet kuriuo atveju gaunamas neįprastas ir originalus piešinys.

   Gražūs pavyzdžiai

   Norėdami turėti gražius ir iš pradžių suprojektuotus nagus, jums nereikia profesionalo, jei tai, žinoma, nėra itin sudėtingas variantas. Tiesiog pasirinkite tinkamą projektą ir ištirkite vaizdo piešimo būdą.

   Verta pasidžiaugti didžiosiomis Holivudo žvaigždėmis, kurios mus jau daugelį metų apakino raudoname kilime, rodydami gražių pavyzdžių, ką galima padaryti su nagais. Tai buvo, kad mums atėjo rhinestones, glitters ir kiti ryškūs dekoratyviniai elementai.

   Jei kalbame apie vaizdus, ​​tada, priklausomai nuo pasirinktų tonų, galite sukurti romantiško pobūdžio ar moters jausmąįpratę pasiekti savo tikslus, nesvarbu. Raudona-juoda versija negali pritraukti dėmesio iš priešingos lyties, nes ji skambina ir vilioja. Nesvarbu, koks dizainas bus pasirinktas, ar tai būtų ryškūs aguonai ar tik abstrakcija, galite naudoti auksą, kad jis būtų iškilmingas.Atrodo raudona juoda nėriniai su rhinestones ir folija.

   Kai mergaitė sukurs akrilo nagus, naudos gelį, šelaką ar kitą techniką, turėtumėte pasirinkti tinkamą dizainą, kuris atitiktų ne tik bendrąjį stilių, bet ir situaciją. Jei turite praleisti didžiąją laiko dalį biure, susitarkite su klientais, partneriais, tada pretenzija ir prašmatnumas bus nereikalingi. Tokiu atveju klasikinis prancūzų ar mėnulio manikiūras tinka be ryškių spalvų su nedideliu piešiniu, pagamintu plonu šepečiu ir juodu akrilo dažais. Tai gali būti ornamentas, nėrinių gabalas arba kažkas, kas skonis kaip moteris.

   Galite pateikti blizgius juodus nagus unikaliu žvilgsniu, pridėdami sidabro dulkių ar kai kurias detales. Kaip ir raudonos spalvos derinys su auksu, juodas su sidabru visada yra naudingas, nepaisant to, ar tai yra gėlių tema, plunksna ar nėriniai. Kadangi pagrindinis fonas gali būti ir juodas, ir sidabras. Mėnulio manikiūras su juodu pusmėnuliu atrodo labai tvarkingas, prancūzai gali būti pagaminti ta pačia spalva, pridedant šiek tiek ažūrinių linijų į dviejų atspalvių liniją.

   „Bare“ arba skaidrios dangos - dizainas, tinkantis bet kokiam stiliui, formai, trumpam, blynui, migdolui, kvadratui, ovaliam ar bet kuriam nagui. Čia paprastas ir paprastas dizainas gali būti puikiai derinamas su auksiniu gradientu, violetine, alyvine ir kitokiu merginos skoniu.

   Jūs galite papildyti dizainą mažais rhinestones, kurie atitinka tiek gradiento tonusą, tiek ir kitus atspalvius.

   Jei norėjote kažką neįprasto, kodėl gi ne iš lauko spausdinti ir padaryti jį įdomesnį, parodydami savo vaizduotę? Tai taikoma leopardo spalvoms, zebra odoms, povo plunksnoms. Pastaruoju atveju ekspertai pataria naudoti blizgesiu pagrįstus dažus, kurių pagrindą sudaro nagų lakas, tada modelis gaunamas su moduliacija ir atrodo ypač gerai.

   Atrodo gerai chevrono stilius ir gradientas su blizgesiu. Dėl šio derinio gaunamas neįprastas dizainas. Vasarą ir pavasarį naudokite ryškius citrinos geltonos ir žalios spalvos atspalvius, nes jie pažadina puikią nuotaiką. Profesionalai visada giriami už puikų spalvų, esančių vaivorykštėje, suderinimą. Violetinė, mėlyna, mėlyna, žalia, geltona, oranžinė ir raudona spalvos taip pat naudojamos vaivorykštės dizainui. Geriausia dažyti šį elementą akrilo dažais, nes tada linijos yra aiškios.

   Niekas atrodo taip pat mielas ir žavingas kaip „Hello Kitty“ ant nagų, nors jis tinka paauglių dizainui, nes jie neturi dalyvauti oficialiuose susitikimuose ir verslo susitikimuose. Pagrindinė šio dizaino spalva yra šviesiai rožinė.

   Turėtumėte atidžiau pažvelgti į ombros techniką, kai jūs galite papildyti manikiūrą su blizgesiu ir juodais ornamentais. Specialybės parduotuvėse tam yra treniruočių trafaretai.

   Kai ateina pavasaris, galite naudoti patrauklesnius motyvus, šviesias spalvas. Pavyzdžiui, nesvarbu, kaip paprasti įprastiniai nagų plokštės išvaizdos taškai, juos galima papildyti mažomis linijomis, taip sukuriant paprastą modelį. Šis dizainas puikiai dera su prancūzišku manikiūru, kai gaminama tik linija tarp dviejų spalvų. Taigi, dizainas virsta originalesniu ir aiškus kontrastas paslėptas po paveikslu.

   Jei mergaitė yra minimalistinė ir mėgsta ploną dizainą, vientisą spalvą kaip pagrindą, tada paprastas nagų dizainas, be jokios detalės apkrovos, būtų idealus variantas. Tokiu atveju galite paprasčiausiai nubrėžti nedidelį lazdą ant vieno iš nagų, pavyzdžiui, be pavadinimų.

   Likę nagai nudažomi keliais monochromatinio lako sluoksniais arba padengiami permatomu geliu.

   Bandant išvengti nuobodu idėjų, verta atkreipti dėmesį į pagrindinį akcentą, t. Y. Vaizdą, naudojamų spalvų ryškumą. Neseniai akvariumo technologija buvo didelė. Profesionalų nagų servisas išmoko sukurti nedidelį nagų plokštės plotą, šie meno kūriniai. Augalai ir jūros gyventojai traukiami plonu šepečiu, o viskas iš viršaus padengta storu gelio sluoksniu.

   Tiems, kurie neieško paprastų būdų, atėjo laikas naudotis profesionalios paslaugos teikėjais ir pritaikyti savo ar kažkieno portretą ant nago. Tai labai neįprasta, tačiau reikalauja įgūdžių, todėl tokio meistro nustatymas nebus lengvas.

   Kartais visada turėtumėte parodyti savo individualumą. Jūs negalite bijoti blizgesio ir ryškių spalvų. Čia yra paprasta kempinė, kuri padės sukurti sklandų perėjimą iš vienos spalvos į kitą. Toks gradientas papildomas paprastai skirtingais temomis. Gėlių puokštė atrodo labai gera, kai rožių žiedlapiai gali būti pabrėžti kraštu su nedideliu blizgesiu.

   Specializuotose parduotuvėse yra ne tik smėlis manikiūrui, blizgesiui, bet ir dideliems rhinestones, Swarovski kristalais. Jei juos surenkate teisingai ir paskirstote juos vinis, stumdami dizainą į vieną kraštą, galite nubrėžti mažas linijas su garbanomis ir gauti neįprastą ornamentą.

   Grįžtant prie žirnių naudojimo ant nagų, verta naudoti vasaros dizaino versiją, kai pagrindinis įrankis ir pagalbininkas bus taškai, kurių skersmuo yra skirtingas. Nagų plokštelė yra visiškai padengta juodu laku, nes ryškiausi atspalviai atrodo geriausiai. Prieš išdžius, dideli ryškiai geltonos spalvos lašai iš viršaus į apačią įdedami centre. Abiejuose kraštuose dedami kitų šviesių atspalvių mažesnio skersmens žirnių taškai, o svarbiausia yra ir linija.

   Jei mergaitė yra nuolatinė romantiška, tuomet turėtumėte pasinerti į meilės temą ir papuošti savo nagus skirtingų dydžių širdimis. Fonas gali būti baltas, auksinis arba juodas, tada kažkas panašaus. Kiekvieną elementą dažykite atskirai plonu šepečiu, tada dažykite akrilo dažais.

   Norint sukurti trimatį efektą, reikės įvaldyti skirtingą to paties spalvos techniką ir jų derinį, dėl kurio sukuriamas panašus efektas.

   Nepamirškite apie spektro sukūrimą nagų plokštelėje. Tai tikrai nėra vaivorykštė, bet taip pat atrodo labai originalus. Šiuo tikslu naudokite akrilinius dažus ir lakus, kurie yra sujungti ant folijos gabalo, ir tada padedami kempine. Nereikia pasirinkti specialios nagų spalvos, kai su tokia technika galite juos naudoti viename dizaine. Tačiau harmonijos išsaugojimas nėra toks lengvas, kad galiausiai svarbu sukurti sudėtingą, bet tvarkingą vaizdą.

   Kas gali papildyti puikų vasaros įdegį geriau nei minkštos pastelinės spalvos? Moterims patariama pasirinkti šviesius atspalvius, kad jie galėtų kontrastuoti su bronzine oda. Jei atrodo, kad tai pernelyg paprasta, bet nenorite perkrauti dizaino, tuomet keliais pirštais galite piešti povas plunksnas su juodais dažais.

   Puikus prancūzų dizaino posūkis - juodas manikiūras su blizgančiais blizgiais antgaliais ant matinio fono. Tokia paprasta elegancija yra reikalinga, kad pagražintumėte save, bet neskiriant daug dėmesio. Jūs galite padaryti mažus ornamentus ant vieno iš kampų krašto, naudodami sidabro ar baltos spalvos.

   Galite parodyti vaikišką spontaniškumą ir naudoti gerai suprojektuotas dovanų dėžutes kaip paveikslėlį, naujuosius metus pritaikyti Kalėdų eglutės, snaigių, varpų ar žiedų vaizdą. Pastarasis atrodo ypač įspūdingas, jei naudojate audinio dizaino tūrį, blizgesį ir techniką. Turėdamas turtingą vaizduotę, Kalėdų eglutės žaislai, puikiai atsekti su puikiais akriliniais dažais, taps tikra šventės puošmena.

   Jei jubiliejus vyksta į priekį, tada tortas, žvakės, konfeti, o gal net skaičiai bus labiau tinkami kaip paveikslėlis. Ploni šepetėlio privalumas nagų dizainui šioje konstrukcijoje yra sunku pervertinti, nes jis padeda ne tik aiškiai matyti mažus elementus, bet ir apibrėžti jų sienas juodo tono pagalba.

   Saulė, palmės ir saulėlydis - tai vaizdai, kurie mums primena ilgai lauktos atostogų dienas. Kiekvienas iš jų gali būti taikomas nagams, taip sukuriant ypatingą lengvumo ir poilsio nuotaiką. Ir vėl pagrindiniai asistentai yra dažai ir šepečiai, naudojami menininko įgūdžiai, galintys naudoti paprastesnius siluetus ir sukurti visą vaizdą.

   Siekiant užtikrinti tokį dizainą, visada naudojama apdaila skaidri danga.

   Geometrinės formos gali būti susipynusios ant vieno nago arba naudojamos skirtingiems nagams. Jis tapo labai populiarus naudoti šiek tiek skirtingų bazinių. Jis atrodo gerai bordo, baltos ir juodos spalvos. Nykščiu ir viduriniu pirštu uždengtas Burgundijos atspalvis, indeksas ir mažas pirštu - juodu laku ir žiediniu pirštu - baltu. Ant mažiausios nagų plokštelės nubrėžkite dvi mažas horizontaliąsias linijas su baltu akrilo dažais, išstumdami jas į kairę ir įdėkite į juos puslankius, kurie turėtų būti statmenai.

   Ant žiedo piršto nubrėžkite lygius deimantus, padėdami juos dešinėje pusėje vienas nuo kito. Viduriniai nagai pripildomi kalnų akmenimis, nustatant juos plokščia linija.

   Dauguma moterų mėgsta juodą nagų laką, nes ji yra sudėtinga ir elegantiška. Tai blizgus ir matinis, taigi kodėl gi ne derinti tiek pasirinktame dizaine, tiek matiniu pagrindu ir akcentuojant blizgus antgalius? Lakus ant kraštų galite užtepti šepečiu, piešti ant sienos piešinį sidabro dažais. Tai gali būti tik įdomus linijų derinys.

   Jei Helovinas yra į priekį, galite papildyti vaizdą įdomiu nagų dizainu, ypač todėl, kad tai labai lengva padaryti su dažais ir šepečiais. Vampyro temoje raudona visada vyrauja, tačiau ji išeina iš mados, būtų daug įdomiau padaryti moliūgų piešinius ir skirtingus veidus ar vaiduoklius. Galų gale atrodo labai tamsus vyno atspalvis ir auskarų baisus kaukolių modelis. Su šiuo dizainu galite tapti tokios partijos lyderiu.

   Pasakų nagų dizainas nėra problema pradedantiesiems. Pakanka surinkti reikiamą paletę, paimti adatą ir mokyti ranką taip, kad linijos būtų užtikrintos. Pritaikius bendrąjį toną, kuris gali būti bet koks, pridėkite baltus taškus per visą nagų paviršių. Galiausiai, juos transformuoti, sujunkite linijas tarpusavyje, o sąnariai - skirtinga spalva. Taigi galite sukurti marmuro efektą, leopardo spalvą.

   Jūs galite žaisti su zigzago linijomis arba padaryti jas tiesias, bet paskirstyti nelygiai ant nago, kurdami atskiras zonas, kurios yra nudažytos tinkamomis spalvomis. Ši abstrakcija leidžia pasiekti norimą vizualinį nagų plokštės ilgio padidėjimą arba, atvirkščiai, sutrumpinti. Turkio ir baltos spalvos kvadratai atrodo vienas šalia kito. Tarp jų gali būti dažytos metalinės linijos.

   Manikiūro dizaino meistrai mano, kad įvairių formų ir dydžių geometrinių formų derinys yra nauja, ne labai gerai ištyrinėta tema ir nėra tiek daug jo dekoravimo galimybių, todėl galite parodyti savo vaizduotę.

   Neprivaloma naudoti savo žirnių stiliaus, jie gali būti lengvai transformuojami į apskritimus. Šio dizaino privalumas yra tai, kad unikaliam įvaizdžiui sukurti reikia mažiausiai laiko, o mergaitė neprivalo įvaldyti specialių įgūdžių. Už darbą jums reikia taškų. Būtina dirbti su kiekvienu naglu atskirai, nes pagrindinio sluoksnio neįmanoma išdžiūti, kitaip poveikis, kurio siekiame, neveiks.

   Kalbant apie bazinę aprėptį, šiuo atveju moteris savo vaizduotėje nieko neriboja. Svarbu prisiminti, kad lako spalvos turi būti suderintos viena su kita ir kad lakai bus naudojami piešimui, o ne dažai, neturintys reikiamos tekstūros.

   Jei pagrindiniu sluoksniu pasirinktas šviesus atspalvis, apskritimai turi būti ryškūs ir skaidrūs. Juoda, balta ir visi kontrastingi atspalviai atrodo gerai. Pirma, padengiamas bazinis sluoksnis, tada ant paviršiaus dedama keletas mažų arba didelių lašų, ​​ant jų ant stiklo yra atspalvio lašas. Reikia nepamiršti, kad lakas plinta, todėl verta išlaikyti atstumą tarp jų. Jei padarysite pirmąjį juodą lašą, o po to nuleiskite kitą ryškų atspalvį, rezultatas bus gražūs apskritimai su juoda riba. Jūs galite naudoti keletą spalvų viename apskritime, tada bus gautas visiškai kitoks efektas.

   Naudojant kaip pagrindinį tamsų atspalvį, technologija nepasikeičia, tačiau ją reikės taikyti keliais sluoksniais, pirmasis turi būti išdžiūvęs. Vienintelis būdas išvengti spragų, galinčių sugadinti dizainą. Apskritai, kapitonai rekomenduoja gerai poliruoti nagų plokštelę, kad būtų išvengta nevienodo lako naudojimo.

   Baltos ir juodos spalvos panaudojimo tema niekada nebus baigta. Kai kurie dizaineriai labai mėgsta šachmatų lentą. Tai lengva padaryti, pakanka naudoti baltą arba juodą atspalvį kaip pagrindinį sluoksnį, tada dažyti nagą akrilo dažais ir plonu šepečiu, ir jūs negalite visiškai nudažyti paviršiaus, bet naudoti elementą tik iš šono kartu su kitais brėžiniais.

   Labai paprasta žaisti su juodais ir baltais nagų lakais. Galiausiai galite individualizuoti paprasčiausią dizainą, kuris po apdorojimo atitiks merginos ir jos asmenybės pasirinktą stilių.

   Korseto imitacija nagų plokštelėje atrodo neįprasta, o meistrai ją siūlo keliomis versijomis, tačiau visada juos piešia tik teptuku ir dažais.

   Jis tapo labai populiarus kopijuoti ir atkurti dizaino natūralių medžiagų, įskaitant marmuro, medžio, spalvas. Įvaldę paprastą techniką, galite sukurti jausmą, kad ant nagų yra natūralaus akmens sluoksnis. Ypač nepastebimas, bet jis atrodo originalus baltas marmuras su pilkomis linijomis. Ant nagų galite sujungti juodos, baltos ir aukso atspalvius.

     Būris yra dar vienas spaudinys, kuris niekada nepastebimas. Moterys pageidauja „įdėti“ savo nagus į šį modelį tiek kasdieniame gyvenime, tiek papildydamos tam tikrą įvaizdį. Jis gali būti vertikalus ir horizontalus baltas, mėlynas, raudonas ir bet kurios kitos linijos, kurios sukuria išgalvotas kvadratas. Dizainas atrodo ne blogas tiek blizgus, tiek nepermatomas vykdymas.

     Toliau žr. 27 paprastą gyvenimą, įsilaužimą, kad sukurtumėte gražų manikiūrą.

     Parašykite komentarą
     Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

     Mada

     Grožis

     Ryšys