Manikiūras su modeliu

Kaip remtis nagais?

Kaip remtis nagais?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Mados tendencijos
 2. Mokymo kortelės
 3. Ką reikia?
 4. Įvairių metodų ypatybės
 5. Gražios idėjos
 6. Kaip piešti?

Profesionalūs nagų piešiniai puošia moterišką rinkinį ir dažnai suteikia ypatingą statusą. Novice master anksčiau ar vėliau turi susidoroti su tokia apdaila. Šio straipsnio tikslas - supažindinti skaitytoją su pagrindiniais piešimo niuansais, kurie gali tapti mokymosi pagrindu.

10 nuotrauka

Mados tendencijos

Prieš pradėdami dažyti nagus, turite žinoti keletą manikiūro momentų. Šiandienos brėžiniai nėra atsitiktiniai - jie atrenkami pagal manikiūro sezoniškumą arba kai kuriuos svarbius įvykius. Pavyzdžiui, tai gali būti sniego žmogus arba elnias, skirtas Naujųjų metų rinkiniui, miela katė su širdies akimis Valentino dieną arba gėlių dizainas kovo 8 d.

Kalbant apie sezoniškumą, svarbu ten patekti į tam tikrą metų mėnesį. Priešingu atveju manikiūras atrodys bent netinkamas.

Kitas niuansas yra teisingas vykdymas. Ji reiškia griežta piešinių dozė. Be to, kad vaizdai neturėtų papuošti visų rankų nagų, jie negali būti kartojami. Remiantis viena tema. Dizainas, vienas nagas bus papuoštas pagrindiniu paveikslu, o likę akcentai taps jo deriniu su manikiūro technika, kuri yra pagrindu dizainui.

Pavyzdžiui, kai manikiūras dažomas pelėda (šiuolaikinis dizainas yra madingas), dizainui skiriama ne daugiau kaip trys iš dešimties nagų. Nagų plokštės be modelio yra monotoniškos, todėl, atsižvelgiant į bendrą foną, dizainas tampa išraiškingesnis. Sovushku traukia tik vieną nagų plokštelę. Brėžiniai ant nagų pluoštų gali pavaizduoti paukščių plunksnas, pagamintas iš pačių paukščio dažytų dažų. Plunksnų kampas gali būti skirtingas, taip pat dydis.

Jei dizainas yra monogramų ar nėrinių garbanos, sunku pasiekti tapatybę. Ji taip pat stebima taip, kad manikiūro technika nebūtų sudėtinga. Pavyzdžiui, sunku įrašyti į vieną nagų plokštelę ir piešinį, gradientą ir prancūzo „šypseną“. Šiuo atveju šis skaičius koreliuoja su nagų plokštelės dydžiu, pasirenkant vieną dalyką (gradientą arba striukę).

Čia puikus žaidimo variantas gali būti vadinamas fantazijos „šypsenos“ atlikimo technika. Pavyzdžiui, galite pasirinkti, kad akcentinis vinis nėra tradicinis, bet nėrinių „šypsena“, atsekti geriausius nėrinius ir pabrėžiant kontūro kraštus. Likę nagai gali būti pagaminti pagal „ombre“, klasikinio ar prancūziško dizaino techniką - tradicinę arba apverstą striukę. Šiandien labai madinga išskirti „šypsenos“ sritį su nuotraukomis, pabrėžti dizainą kontūro smūgiu ir sujungti jį su nuplėšiama folija. Pavyzdžiui, vietoj tradicinės „šypsenos“ galite pavaizduoti voveres, kailių plombas, sniego menininkus, gėlių elementus, lapus, žvaigždes.

10 nuotrauka

Mokymo kortelės

Braižymo sunkumai gali būti susiję su skirtingais nagų plokščių dydžiais. Šiuo atveju, puikus sprendimas pradedantiesiems meistrams bus skirtingų modelių treniruočių kortelės. Braižydamas šepetėlį po vieną nuotrauką, šeimininkas ugdys mažų elementų piešimo įgūdžius.

Šios kortelės šiandien gali būti parašytos internete arba parsisiųsdintos iš interneto, spausdinamos įprastu spausdintuvu.

Kortelės yra lapai su vaizdais, kurie yra šiek tiek panašūs į mokyklos narius. Kiekviena eilutė susideda iš kelių įprastų nagų su ta pačia nuotrauka. Iš pradžių ji yra visiškai atsekama, ji lieka tik ratui.Artėjant prie serijos pabaigos, kapitonas turi atlikti daugiau ir daugiau elementų savarankiškai.

Šios treniruočių kortelės yra labai patogios, jos pagerina meistro įgūdžius, nes atliekant brėžinius ant nagų neturėtų būti jokių trūkumų. Kiekviena eilutė bus laikoma vieną kartą, be tapybos, todėl žemėlapiai gali būti vadinami įrankiu pasitikėjimui brėžti.

Pažymėtina, kad šiandien jų dalykas nėra toks platus, bet, jei norite, galite praktikuoti studijuodami monogramos posūkių, tiesių geometrinio dizaino, gyvūnų spaudinių ir Naujųjų metų vaizdų pagrindus.

Ką reikia?

Kiekvienam kūrinio dizainui naudojamas pats rinkinys, kuriame bus dehidratorius, gruntas, pagrindas, pigmentai, viršuje.

Geriau naudoti hibridines dangas: jie mažiausiai dvi savaites lieka ant nagų, jie atrodo kaip manikiūras.

Dehidratorius reikalingas nagų plokštelės nuriebalinimui, gruntas bus tam tikros rūšies grunto arba rišiklio medžiaga, kuri užtikrina didelį dangos sukibimą su naglu. Bazė bus atsakinga už dangos ilgaamžiškumą, pigmentai naudojami spalvų pagrindo sukūrimui, o visas dizainas yra užsandarintas viršutiniu.

Tiesiogiai piešimui gali reikėti įvairių dydžių taškų (specialių lazdelių su metaliniais rutuliais), skirtingo ilgio ir storio manikiūro šepečiai.

Jie numeruojami kapitono patogumui ir turi savo vardus.

Pavyzdžiui, gerbėjai sukuria pagrindą „ombre“ dizainui, „Gzhel“ dažo plokščią aikštę, kinų tapybą. Šis šepetys naudojamas dažymui naudojant vieną šepetėlį. Meninei tapybai naudojant 7-20 plaukų.

Be to, vienas iš piešimo metodų (dizainas drėgnoje) apima įprastinių buteliukų šepečių, kurie sukelia gelio poliravimą, naudojimą. Mediniai dantų krapštukai, paprastos rankų adatos gali tapti namų piešimo įrankiais. Galimybės nėra patogiausios, o tai įrodo gatavo modelio kokybę.

Lengviau yra piešimo linijos su šepečiu. Be to, jie yra tolygesni.

Kalbant apie piešimo pigmentus, jų pasirinkimas priklauso nuo vedlio parinkčių. Galite dažyti nagus akriliniais vandens pagrindais (variantai menininkų rinkiniams, o ne mokyklų dažams), specialūs hibridiniai geliai, džiovinti UV arba LED lempoje. Be to, dažymui gali būti naudojami ir patys gelio poliravimo įrankiai. Kad vaizdo kokybė nepatektų, dažų pigmentacija turėtų būti pakankama: skaidrią medžiagą sunku padaryti.

Be to, reikia atsižvelgti į tai, kad praskiedus viršų, jis taps ne tik plonesnis, bet ir skaidresnis. Be pigmentų, būtina rūpintis paletės buvimu. Jei tokių nėra, galite išeiti iš maisto folijos gabalo. Jei ketinate naudoti akrilinius dažus ant nagų, turite paruošti nedidelį indą su paprastu vandeniu. Tokie dažai užšaldomi po džiovinimo, o jei kompozicija laiku nuplaunama nuo šepečio, ji turi būti išmesta.

Dirbti su helio dažais reikia paruošti skystį gelio lako pašalinimui. Procesas gali būti valomas teptuku ar taškais. Be to, iš anksto turėtumėte įsigyti nespalvotų servetėlių manikiūrui. Taikant volumetrinę technologiją, naudojant įvairių atspalvių modeliavimo gelį. Be to, jums reikės specialaus skysčio, kuris naudojamas kartu su modeliavimo geliu.

Įdomios priemonės, kurias galima naudoti darbe, yra specialios pieštukai piešimui. Jie gali turėti ne tik rašymo šerdį, bet ir antspaudus su paprastu modeliu. Tokios priemonės yra patogios jų ekonomiškumui, tačiau profesionaliam dizainui verta nusipirkti šepečių ir taškų.

Įvairių metodų ypatybės

Iškart reikia nustatyti pagrindinius braižymo metodus. Dotsami gali piešti širdis, linijas, taškus.Elemento tipas priklausys nuo rutulio dydžio įrankio gale.

Dot tapyba yra paprasčiausia ir tinkama pradedantiesiems. Dar reikia pridurti, kad šiandien jis yra labai populiarus dėl mehendi ir boho modelių svarbos.

Norėdami dizainas atrodė profesionalus, turite naudoti taškus su skirtingo dydžio kamuoliukais. Iš taškų galite išdėstyti visą kompoziciją, naudodami rinkinį su skirtingo skersmens kamuoliais. Linijos praleidžia plonas priemones. Kalbant apie šepečius, čia svarbūs yra jų ilgis ir storis. Linija traukia plonas ir tiesias linijas. Braižą atlieka mažesnio ilgio kutai.

Sužinokite, kaip fotografuoti teisingai ir estetiškai, kaip nagų aptarnavimo specialistai, kiekvienos moters, turinčios kantrybę, tikslumą ir atkaklumą, galioje. Braižymo metodai gali būti skirtingi. Pavyzdžiui, šiandien yra svarbūs keli metodai: kinų tapyba, mehendi, šlapio dizaino ir akvarelės tapyba. Pastaruoju atveju jame naudojamas meninis akvarelis ir dažomas ant drėgno, grubaus pagrindo.

Dėl drėgno varianto naudokite specialias bazes (baltos arba skaidrios spalvos) su žydėjimo poveikiu. Šie piešiniai atrodo šedevras, ir jie gaunami iš įprastų piešinių ir juostelių. Įdėtos kablelės, sekančios apskritime, akimirksniu virsta rožė su sklandžiu puslaidžių perėjimu. Šios linijos iš karto paverčiamos rainelėmis ir lelijomis.

Kinų tapyboje abiejose išlenkto tipo šepečių pusėse yra naudojami du kontrastingi dažai. Vienas insulto formos žiedpumpuriai ir atviri žiedlapiai, taip pat lapai. Toks piešimas atrodo švelniai ir efektyviai, taip pat profesionaliai. Pagal šį principą galite piešti skirtingas gėles, įskaitant leliją, tulpę, orchidėjus.

Lygios linijos dažo teptuku su ilgais plaukais. Išgaubti raštai sukuria šepečius su trumpu užkandžiu, taip pat 20-30 plaukų analogus, kad būtų sukurtas šviesos reljefas (pavyzdžiui, kai jums reikia dažyti aukso vainiką arba monogramą ant akcento nago). Ploni šepečiai (00) piešia labai smulkias linijas ir mažus modelio elementus.

Įdomus niuansas yra tai, kad kai kuriems brėžiniams pirmiausia turite atlikti padengimą.

Gražios idėjos

Brėžinys yra kūrybinė veikla, todėl ji neturi ribų. Tačiau atvaizdai turi būti susiję su konkrečiu rinkiniu.

Vasarą tai gali būti gėlės:

 • lelijos;
 • rožės;
 • kiaulpienės;
 • saulėgrąžos;
 • aguonos;
 • irises

Visų rūšių vabzdžiai taip pat bus gera idėja:

 • Gegužės vabalai;
 • drugeliai;
 • spygliuočiai;
 • vorai.

Vasaros dizaino metu puikiai atrodo įvairūs vaisiai, pavyzdžiui:

 • braškės;
 • skiltelės kivi, obuolys, arbūzas, citrina.

Ruduo manikiūras galima papuošti spalvingais lapais, lietaus lašais, uogų, grybų piešiniais. Dėl rudens rinkinio „Halloween“ galite piešti skorpioną, grėsmingus moliūgus, kaukoles, tinklelius ir panašius požymius.

Žiemą galite atlikti trimatį dizainą, skirtą megztai tekstūrai, piešti kalėdinius žaislus, eglės šakas su sniegu, elniais, sniego meistrais.

Pavasarį galite pasinaudoti gėlių tema.

Taip pat galite piešti geometrinius vaizdus ant nagų. Šiandien pailgi trikampiai, jų linijos su taškais ir tuščiaviduriai geometriniai paveikslai, taip pat geometriniu būdu nudažyti gyvūnai yra ypač madingi. Madingi etniniai raštai, sukurti taškų ir linijų.

Neįtikėtinai populiarūs nėriniai, monogramos ir tūrio gėlės. Faktinės jūros kriauklės, paukščių plunksnos, akys, karūnos, lūpos, katės ir širdys.

Kaip piešti?

Kad gautumėte išgaubtą vaizdą, reikia atlikti apatinį atspalvį. Pavyzdžiui, auksiniam karūnui pirmiausia turite taikyti juodą dizaino kontūrą ir tik po to galite ant jo padengti aukso dažus.

Jei planuojate naudoti modeliavimo gelį, jie turės ne mažiau kaip piešti vaizdą šepečiu.

Šiuo tikslu medžiaga pirmiausia turi būti klijuojama ant nago, o po to naudojant šepetėlį, modeliuojant formą.

Jei planuojate gaminti gėlę, turėsite surinkti žiedą kiekvienam žiedlapiui, išnešdami jį į tinkamą vietą ir ištempdami jį trupučiu šepečiu. Galite naudoti spalvotą gelį. Jei norite piešti rožę ant viso nago, turite atlikti tam tikrą spiralę, pakelti gelį ir padaryti žiedlapį žiedlapiu. Kai nupiešiamas drugelis, masė sudaroma šepečiu. Toks manikiūras gali būti papuoštas nedideliais rhinestones ir bulvytėmis.

Norėdami padaryti tiesią liniją, reikia paimti linijinę liniją (teptuką su ilgais plaukais). Išleisti jį ant nagų plokštės turi būti greitai ir užtikrintai. Jei reikia išlenktos linijos, ji taip pat turėtų būti viena, greitai užbaigta, be dažymo. Įklotai yra labai patogu naudoti, spausdinti dažai tolygiai ir tolygiai patenka ant nago.

Bet kuris brėžinys turi savo įgyvendinimo niuansus. Pvz., Po kiekvieno piešimo etapo dizainas turi būti išdžiovintas specialioje lempoje, kad dažai nebūtų ištepti į nesuprantamą spalvų dėmę.

Apsvarstykite kelių vaizdų kūrimo pagrindus.

Garbanos

Įvairių tipų garbanos gali papuošti net ir glaustiausią manikiūrą. Tuo pačiu metu, kad jie atrodytų gražūs ir profesionalūs, turėsite išmokti naudotis ilgais plaukais. Dėl plonų nėrinių naudokite šepečius „7 plaukus“. Dažykite ant šepečio, padėkite jį į tinkamą vietą ir pieškite kreivą liniją. Tuo pačiu metu, iš pradžių gausite gražų siaurą lašą, o linija baigsis labai plona, ​​o tai leis jums gaminti įvairius puokštes ir garbanos garbanos.

Pagal šį principą galite sukurti garbanos ir spiralės tipą. Be to, jie tikrai susilieja į vieną modelį, tempdami visą nagų plokštės plotą. Po džiovinimo garbanos gali būti padengtos sidabro laku. Jei norite įdėti dažus į nudažytą nėrinį, tuoj pat galite juos apšlakstyti akrilo cukrumi ir išdžiovinti lempoje. Dizainas bus labai gražus ir neįprastas.

Jei pageidaujate, jį galėsite papuošti akmenimis ar puokštėmis.

Vaisiai

Vaisiai gali būti nupiešti įvairiais būdais. Tuo pačiu metu jie atrodo ypač gražiai supjaustyti. Jei norite piešti, pavyzdžiui, kivi, pirmiausia padarykite žalia fono pagrindą. Tada jie paima šepetėlį su vidutinio ilgio plaukais, panardina jį į baltą dažą ir dažo vaisiaus šerdį puslankiu. Po baltų dažų auginimo su viršutine ir piešimo juostelėmis, piešimo linijos nuo nago krašto iki šerdies.

Toliau veisiami viršutiniu juodu dažu ir nubrėžkite juostas tarp baltų. Tada paimkite baltą pigmentą ir, skiedžiant viršutinį paviršių, nudažykite šviesesnėmis juostelėmis. Po to dotsom įdėti juodus grūdus, jie iškelia baltus akcentus. Paimkite bazę ir tašku padėkite lašus. Po plombos dizaino.

Gėlės

    Elegantiškos žiedinės gėlės, pagamintos žydėjimo technika. Juos galite padaryti per kelias minutes. Nuvažiavus nagą, jam taikomas specialus žydėjimo efektas (plitimas). Iškart po to, jie nubrėžia šešių spindulių snaigę su vidutinio ilgio plonu šepečiu. Be to, kiekvienas iš jų gaunamas iš vidurio. Skirti naudoti lakus, skleidžiančius ar gelius.

    Brėžinys išplis, linijos per pusę minutės virsta žiedlapiais. Kai tik bus pasiektas norimas plitimo rezultatas, dizainas siunčiamas į lempą. Tada atkreipkite daugiau linijų tarp žiedlapių, o šį kartą juos nukreipkite į vidurį. Jie vėl laukia, kol jie sklinda ir virsta žiedlapiais, ir iš karto išdžiūsta lempoje. Po to, kai liko tik tam tikrose vietose, pareikšti žiedlapių kontūras baltais dažais.

    Viduryje galima įstrigti rhinestones ar putojančius akmenis.

    Kaip piešti gėles ant nagų, sužinosite iš šio vaizdo įrašo.

    Parašykite komentarą
    Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

    Mada

    Grožis

    Ryšys