Manikiūro dizainas

Manikiūro dizainas mergaitėms iki 9-12 metų

Manikiūro dizainas mergaitėms iki 9-12 metų

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Spalvų diapazonas
 3. Mados tendencijos
 4. Dekoras
 5. Priežiūros patarimai
 6. Ar galiu auginti nagus?
 7. Gražūs pavyzdžiai

Šiuolaikinės mados moterys negali pristatyti vaizdo be gražaus manikiūro. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad šiandien vis dažniau naudojame hibridinius produktus, turinčius įtakos nagų plokštės struktūrai, kyla protingas klausimas, ar galima sukurti panašų dizainą mergaitėms, o dar labiau - sukurti vaikų nagus. Šiame straipsnyje mes stengsimės suprasti šiuos klausimus ir atkreipti dėmesį į pagrindinius vaikų manikiūro niuansus.

Savybės

Vaikystėje ir paauglystėje nagų plokštelės dėl jų fiziologinių savybių vis dar yra nesubrendusios. Žinoma, gražus manikiūras atrodo gražus ir gerai prižiūrimas, jis atkreipia dėmesį į save. Tačiau ne kiekviena mergaitė gali nudažyti nagus šiuolaikinėmis medžiagomis, atsižvelgdama į plokščių poliravimą, savo nagų retinimą. Vaikų nagai patys yra ploni, minkšti ir elastingi. Jie yra ne tik nestabilūs mechaniniams pažeidimams, bet dažnai sluoksniuoti. Šiame vystymosi ir augimo etape vaikai neturi būti labai dekoratyvūs higieninis manikiūrasper kurį galite sustiprinti nagų struktūrą.

Kuo jaunesnė mergina, tuo labiau nepageidaujamas dekoratyvinės procedūros vykdymas.

Pavyzdžiui, nėra ypatingo poreikio sukurti 9 metų amžiaus mergaičių profesionalų dizainą, nes jis gali pakenkti nagų struktūrai. Svarbu tai suprasti nuolatinis manikiūro įgyvendinimas lemia nagų disbalansą. Iš to jie pradės lūžti ir drebėti. Kadangi nagai uždaromi po sluoksniais, naudojami lakai, jie negalės kvėpuoti. Ir tai jau lėtina nagų augimą ir ligas.

Jei mama nori pasimėgauti savo dukra 9, 10, 11 ir net 12 metų su gražia manikiūro, jūs neturėtumėte to daryti dažnai. Be to, darbo metu jūs negalite padaryti savo nagų ilgų ir aštrių. Tai atima vaikui savo žavesį, todėl vaizdas yra absurdiškas. Todėl manikiūro atspalviai, skirti harmoningai žiūrėti, neturėtų būti rėkę.

Kalbant apie vykdymo techniką, tada mergaitėms gana nepakankamas manikiūras, kuris šiandien yra populiarumo viršūnėje. Tai gerai, nes nereikia naudoti pjovimo įrankių. Tai reiškia, kad vaiko oda aplink nagų plokštes nebus sužeista. Be to, šis manikiūras yra greitesnis pjovimo ir techninės įrangos metodas.

Spalvų diapazonas

Vaikų ir paauglių manikiūro spalvų sprendimai gali būti skirtingi. Tai lemia atsitiktinumas ir amžius. Pavyzdžiui, gimtadienio ar kitos šventės metu galima padaryti ryškų dizainą. Tai leidžiama ir vasaros atostogų metu. Tačiau bet kokie protesto tonai (ypač būdingi paauglių mergaitėms), kurie nori parodyti savo ypatumus, yra nepageidaujami.

Nagus galite užpildyti nude atspalviais, kurie skirsis nuo odos spalvos. Dėl tikslaus odos atspalvio atspalvio šis atspalvis yra nepageidaujamas, nes išorinis nagas nepastebės, o tai padarys pirštus bjaurius. Idealiu atveju mergaitėms tinka permatomi rožinės, alyvinės, karamelės ir persiko atspalviai. Negalima naudoti paaugliams ir mažoms mergaitėms, raudonoms, oranžinėms ir juodoms.

Renkantis optimalų lako atspalvį, turite atsižvelgti į nagų plokštelių savybes. Pavyzdžiui, jei jie yra trumpi ir plokšti, balta arba smėlio lakas jiems netinka. Tas pats pasakytina apie matines dangas.Kai nagų dugnas yra prailgintas iš gamtos, tokie medetkai gali būti nudažyti tiek lengvu, tiek vidutiniškai ryškiu laku.

Vasarą galite naudoti geltonos, raudonos spalvos, tamsiai smėlio spalvos, fuksijos atspalvį. Ekologiškai ieškokite persikų, pistacijų, mėlynos spalvos ir šiltų alyvų ant vaikų nagų. Kaip mėlynos, violetinės ir tamsios smaragdinės spalvos, jos yra aštrios kaip pagrindinės fono, bet tinkamos kaip dizaino elementai. Oranžiniai ir raudoni tonai turėtų būti pakeisti koralų atspalviu.

Mados tendencijos

Nepaisant to, kad egzistuoja daugybė vaikų manikiūro dizaino apribojimų, įgyvendinant verta paminėti mados tendencijas, kurios yra išskirtinės šiuolaikiniam dizainui. Pavyzdžiui, šiandien nėra įprasta papuošti visus rankų nagus vienodais raštais. Tai laikoma pernelyg paprasta ir pasenusi. Vyresnio amžiaus merginos tai supranta, todėl dažniau jos prašomos suteikti manikiūrą su akcentais.

Jis susijęs su technologijos diegimu su 2-4 diakritinėmis nagų plokštelėmis, kurios skiriasi nuo pagrindinės fono spalvos ir modelio. Šiandien yra įprasta palikti žiedo ir vidurinių pirštų nagų dizainą. Kai planuojama ne daugiau kaip du akcentai, žiedinių pirštų nagų plokštelės pašalinamos.

Nagų forma turėtų būti odelių linijos veidrodinis vaizdas. Tačiau, jei jis toli gražu nėra idealus, jis nubraižomas nera dažant nagų šonų iki galo. Nuotraukos, pagal mados tendencijas, šiandien neturi klonuoti vienas kito. Vienas iš jų yra pagrindinis, o kiti - jo palaikymas ir ryšys su pagrindine manikiūro technika.

Madinga pabrėžti odelių plotą, piešti fantazijų šypsenus, naudoti „Ombre“ techniką, „skaldytą stiklą“, „šydą“, „šlapias“ dizainą, laikraščių manikiūrą, su skylėmis, akrilo smėliu, pasirenkant techniką. Madinga padaryti atspalvių tempimą nuo piršto iki piršto, taip pat dažyti medetkų spalvų spalvų spalvomis.

Nagų dizainas šiandien laikosi sezoniškumo. Tai reiškia, kad gėlės ant nagų neturėtų puošti žiemos dizaino, o taip pat ir snaigės - vasarą. Vasaros dizainas gali būti papuoštas visų rūšių vabalais, kiaulpienėmis, gėlėmis ir paukščiais. Žiemos lankams galite pasirinkti dizaino parinktis su sniego menininkais, elniais, taip pat Kalėdų žaislais, kabančiais ant eglės šakų.

Taip pat svarbu suderinti dizainą su amžiumi. Pavyzdžiui, jaunesnėms madoms, galite pasirinkti dizainą su juokingais gyvūnų veidais, paaugliams, kurie yra arti suaugusiųjų pageidavimų, labiau tinka paaugliams. Drabužiai yra drugiai, paukščiai, emocijų šypsenos, pandos ir pelėdos. Faktiniai pailgos trikampiai, tęsiasi nuo nago pagrindo iki viršutinio krašto. Be to, kitas įrankis, skirtas piešti nepakankamą ilgį, yra piešimo kontūrinis stačiakampis ant nagų.

Dekoras

Renkantis dekoratyvinius vaikų manikiūro elementus, reikia atsižvelgti į jo praktiškumą. Pavyzdžiui, vaikui nereikia daryti tinko stuco arba klijuoti didelius akmenis. Vaikai retai pasirūpina, kad ant bet kokios spalvos nekaltų dažytų medetkų. Šis dizainas truks ilgai. Be to, reikia nepamiršti, kad dažnai merginos sąmoningai paliečia erdvinį dekorą, nagų įbrėždamos nagais. Tai taip pat sumažina manikiūro patvarumą.

Geriausi dekoratyviniai vaikų ir paauglių manikiūrų elementai bus slankikliai, lipdukai ant lipnios pagrindo ir spalvingi kamifubuki (japoniški konfeti) apskritimų, žvaigždžių, širdžių, trikampių, korių, šešiakampių, crescents forma. Be to, galite papuošti kūdikių medetkų paprastus raštus. Tokiu atveju pasirinkite paveikslėlio temą, remiantis akcento nago dydžiu.

Labai patinka mergaičių akriliniai pabarstymai su blizgesiu. Padarykite juos piešiniais, nes nagų dydis yra problemiškas, tačiau visas paviršius gali būti purškiamas visiškai. Akrilo „cukraus“ viršų sandarinimas, galite pasigrožėti neįprastu manikiūru.Be miltelių medžiagų, nagus galite papuošti patrinti (smulkių miltelių milteliai). Jis iškart suteiks nagams perlų blizgesį, kaklelio, holografijos, šiaurinių žiburių, povo uodegos (daugiaspalvio žaisti), metalo ir veidrodžio poveikį.

Kalbant apie slankiklius, jie puikiai tinka vaikams ir paaugliams, nes jie žymiai sumažina visą darbo trukmę. Laikykite vieną nuotrauką pažodžiui per minutę ant paruošto pagrindo, ant kurio pritvirtintas pagrindas. Vykdant manikiūrą su įprastu laku, situacija yra dar paprastesnė: lipdukas priklijuotas prie džiovinto lako ir uždaromas viršutiniu sluoksniu permatomos dangos sluoksniu. Viskas, ką galite nutraukti, otkovyryat, kūdikių medetkų nėra klijuojama. Paaugliai šiuo atžvilgiu yra labiau dėmesingi nagams, todėl jie gali būti papuošti rhinestones, bet iki taško. Pavyzdžiui, Kalnų krištolas gali vaizduoti rasos lašą ant gėlių, pumpurų, katės akių mokinių, uogų ar vaisių sėklų (pavyzdžiui, arbūzo vasaros manikiūro).

Priežiūros patarimai

Pirmoji taisyklė - laikykitės higienos taisyklių. Mažoms mergaitėms nerekomenduojama atlikti manikiūro, naudojant gelio laką arba gelį, kuris turi būti išdžiovintas specialiu lempu. Jūs neturėtumėte pradėti dizaino sergančiais nagais (geriau juos išgydyti ir augti mažai).

Nereikia taikyti dangos, jei mergaitė įkandžia nagus (būdinga daugeliui pradinės mokyklos ir paauglystės vaikų). Šiuo atveju pirmiausia turite atimti vaiką nuo šio įpročio, dėl kurio galite įsigyti ypatingą laką, turintį bjaurų skonį. Tai nekenksminga sveikatai, tačiau, išleidus į burną, atsiras diskomfortas ir padidėjęs seilėjimas.

Būtina padėti vaikui nustoti kramtyti savo nagus, kitaip jis pakeis plokščių struktūrą. Nagų priežiūra taip pat apima reguliarų rankų plovimą. Nenaudokite nagų lako valiklis su acetonu.

Būtina suteikti vaikui tinkamą mitybą, nes be to nagai tampa ploni ir trapūs. Nereikia nuolat tepinėti nagų kremais. Kai tik jie auga keletą milimetrų, jie turi būti sutrumpinti, kad jie netrukdytų mergaitei kasdieniame gyvenime.

Ar galiu auginti nagus?

Vaikų ugdymas nėra toks nekenksmingas, kaip atrodo. Jūs negalite to padaryti, kol mergina yra 18 metų. Paaiškina uždegimo įtampą, kurią sukelia panaudota medžiaga. Nagų plokštės negali atlaikyti, nes jos vis dar yra trapios ir minkštos.

Medžiagos, naudojamos susikaupti, gali sukelti alerginę reakciją. Jis gali išsivystyti į rimtas problemas (odos uždegimą ir patinimą aplink nagus), kurias turėsite įveikti keletą dienų.

Gražūs pavyzdžiai

9–12 metų mergaičių manikiūras gali būti skirtingas, kaip įrodo nuotraukų galerijų pavyzdžiai.

 • Akrilo miltelių, turinčių blizgesį ir šviesų raštą, panaudojimo akcentuose nagams pavyzdys.
 • Lakoninis Mėnulio technikos tirpalas naudojant taškus žirnių gamybai akcentinėmis nagų plokštelėmis.
 • Dizainas trumpiems nagams su totoro, pagamintas turkio atspalvyje su rankomis.
 • Padaryti trumpus nagus su žiedo pirštų slankiklio dizaino akcentais.
 • Švelnus paauglių švarkas su nude tonais su akcentiniais nagais.
 • Madingas iki šiol dizainas su raidėmis paaugliams, pagamintas rausvos spalvos.
 • Jūrų temų panaudojimas manikiūro kūrime.
 • Neįprastas nagų ir bičių dizaino variantas, kurį įvertins kiekviena jaunoji mados mada.
 • Paauglių striukė su išgalvotu šypsena ant rankos akcento nago.
 • Originalus dizainas mėlynos spalvos.

Kaip atkreipti Mickey Mouse ant nagų, žr. Kitą magistro klasę.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys