Manikiūro įranga

Prietaiso pasirinkimo ir naudojimo manikiūrei būdai

Prietaiso pasirinkimo ir naudojimo manikiūrei būdai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Manikiūro ir pedikiūro mašinų tipai
  2. Vykdymo įrenginiai

Šiuolaikinė grožio pramonė siūlo daugybę skirtingų prietaisų, kad būtų sukurtas puikus manikiūras ir pedikiūras. Yra daug būdų gydyti nagus, o techninė manikiūra laikoma saugiausia. Jo esmė yra tai, kad odelė nepašalinama su rankiniais prietaisais, kurių pagalba yra susižalojimo ar infekcijos pavojus, bet naudojant specialius prietaiso priedus. Pjuvenų nagų plokštelė ir aplink ją esanti sritis yra malūnas. Procedūra yra paprasta, todėl ją galima atlikti net pradedantiesiems. Šie įrenginiai yra tokie patogūs ir praktiški, kad daugelis moterų nori juos namuose.

Manikiūro ir pedikiūro mašinų tipai

Visų įrenginių veikimo principas yra panašus, todėl palikime savo skirtumus.

  • Galia. Prietaiso galios pasirinkimas priklauso nuo prietaiso įsigijimo tikslo. Manikiūrui ant natūralių nagų galios iki 35 vatų. Griežtesnė kojų oda gali būti nepakankama. Jei ketinate pašalinti gelio laką ir dirbti su kukurūzais ir kalakutais, geriau pažvelgti į 30–60 vatų modelius.
  • Revoliucijų skaičius. Naudojimui namuose pakanka iki 5000 aps./min. Mokiniai ir naujokai turi pasirinkti įrenginius, kurių talpa yra 25 000 aps./min. Patyrusiems amatininkams, kurie jau turi įgūdžių dirbti su tokiais produktais, rekomenduojama 30 000 aps./min. Dirbant su akrilais ir dirbtiniais paviršiais, optimalus prietaisas yra nuo 40000 iki 45000 aps./min.
  • Įkrovimas Mažiau efektyvūs prietaisai veikia baterijose arba įkrovikliuose. Jie neturi fiksuoto pagrindo, yra kompaktiški ir sveria mažai. Jie patogu keliauti kelyje. Tačiau jie ima mokėti apie valandą. Galingesni įrenginiai maitinami elektros energija. Jie dažniausiai perkami profesionaliam naudojimui. Tokiu atveju turėtumėte atkreipti dėmesį į kištuko tipą ir, jei tai yra evrovilka, geriau įsigyti adapterį, nes jis negali eiti į įprastą lizdą.
  • Valdymo tipas. Yra trys manikiūro prietaisų valdymo būdai. Rankiniu valdymu volo sukimosi greitis ir kiti parametrai gali būti keičiami atskirai naudojant specialų jungiklį. Kai kojos valdiklis turi specialų pedalą. Kuo stipresnis mechaninis poveikis, tuo greitesnis purkštuko sukimosi greitis. Prietaisai su kombinuotu valdikliu tarpusavyje derinami abiem kryptimis ir turi rankenėlę, taip pat pedalą. Paskutiniai du tipai yra patogūs darbui salone, kai reikia dirbti su abiem rankomis. Tačiau jų vertė bus šiek tiek didesnė nei paprastesnių modelių.
  • Purkštukų rinkinys. Jei antgaliai yra per maži, gali nukentėti manikiūro kokybė. Jei jų yra per daug, kyla pavojus, kad ne visi bus naudojami. Kuo daugiau dalių įeina į instrumentą, tuo brangesnis. Net jei perkate prietaisą tik asmeniniam, o ne profesionaliam naudojimui, rinkinys turi apimti antgalius, skirtus pačiam nagui padengti, ir odelių apdorojimui. Standartiniame rinkinyje turėtų būti diskai, skirti nagų formavimui, odos judesiui apvalkalas, nagų paviršiaus šlifavimo ir poliravimo patarimai, diskai periungaliniam voleliui, šepetys nešvarumams pašalinti ir nagų džiovinimui.
  • Prisegamieji spaustuvai. Yra trys jų tipai. Manoma, kad tai yra nepatogiausia, nes.sėjamosios keitimas šiuo atveju yra labai daug laiko. Automatinis - paprasčiausias ir patogiausias būdas pakeisti borą, jis paprasčiausiai įterpiamas į lizdą ir tvirtinamas atskirai. Tačiau tokie modeliai nėra labai dažni. Pusiau automatinė - dažniausia manikiūro mašinų versija. Norėdami pakeisti purkštuką, tiesiog pasukite prietaiso rankenėlę, kol paspaudžiamas.

Vykdymo įrenginiai

Yra daug gamintojų, kurie specializuojasi manikiūro ir pedikiūro prietaisų gamyboje. Mes atliksime trumpą įmonės „Runail“ modelių apžvalgą. Palyginkite modelį PM-35000 ir PM-25000.

Nagų dailės modelis Runail RM-25000 Jis turi ergonomišką dizainą, racionalią patogią slydimo rankeną ir kombinuotą valdymą. Variklio veikimas 25 000 aps./min Rankiniu režimu prietaisas gali būti valdomas iš įrenginio, o jei reikia pedalo, prietaisą galima įjungti ir išjungti, naudojant pedalą. Purkštukai lengvai keičiami be rakto. Įrenginio ventiliatorius apsaugo nuo perkaitimo. Rinkinyje yra būgno purkštukai su šlifavimo danga, skirti dirbti su dirbtinėmis plokštėmis, du kūgiai: dirbti srityje su nagais odelių srityje ir suteikti nagui galutinę formą. Tačiau prietaiso galia 10 W yra per maža pedikiūrui, ypač ypač apleistais atvejais.

Modelis Runail PM-35000 turi panašias į ankstesnio modelio charakteristikas. Kaip ir modelyje PM-25000, įrenginyje yra atbulinės eigos, jame yra pedalas, maitinimas ir treniruočių rinkinys. Šio modelio privalumas yra tai, kad jis turi įmontuotą ventiliatorių apsaugai nuo perkaitimo. Be to, jis turi daugiau variklio sūkių - 35 000 aps./min. Modelio RM-35000 galia yra 35 W, o tai leidžia dirbti su akrilais ir kitais dirbtiniais paviršiais.

Jei norite sužinoti, kaip tinkamai naudoti prietaisą manikiūro paleidimui, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys