Manikiūras

Kurie manikiūras yra geresni: apranga ar kraštas?

Kurie manikiūras yra geresni: apranga ar kraštas?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Metodų ypatybės
 2. Aparatūra
 3. Apipjaustyta
 4. Koks skirtumas?
 5. Kas yra saugesnė?
 6. Ką galiausiai pasirinkti?
 7. Apžvalgos

Būti gražių nagų savininku - kiekvienos moters svajonė. Kai kurie sąžiningos lyties atstovai kartą per savaitę užima bylas ir žirkles, sukuria puikią nagų formą šiais įrankiais, o kitos moterys nori naudoti techninę techniką, reguliariai lankydamos geriausias grožio salonas. Kokie yra metodų skirtumai?

Metodų ypatybės

Kiekvieną dieną kiekvienas žmogus susiduria su neigiamu ploviklių poveikiu. Kasdieniniai įprastiniai namų darbai, prastos kokybės vandentiekio vanduo, šaltas ir net ryškūs saulės spinduliai gali sukelti daug problemų. Siekiant išvengti neigiamų pasekmių, reikia reguliariai atkreipti dėmesį į rankų odą ir ypač į nagus.

Tiksli lotyniško žodžio „manikiūras“ reikšmė reiškia „rankų priežiūra“.

Kiekviename grožio salone nagų meistrai yra pasirengę pasiūlyti savo klientams keletą manikiūro rūšių: aparatūros ir apvadu (antrasis pavadinimas yra „klasikinis manikiūras“).

Aparatūra

Techninės įrangos manikiūro technika yra nagų priežiūros tipas. Procedūros metu nuimama pirštų ir odelių oda. Visą darbo procesą lydi keletas purkštukų, padedančių pašalinti sluoksnio sluoksnį aplink nagų plokštelę. Šis metodas laikomas moderniausiu ir labai efektyviu kuriant neprilygstamą manikiūrą.

Šiuo būdu nagų apdorojimo burtininkai naudoja specialius įrenginius, kurie parduodami kartu su kelių tipų purkštukais. Techninės įrangos manikiūro procedūra gali skirtis, yra nešiojamas ir stacionarus techninis manikiūras.

Nešiojamas būdas reiškia nagų meistro išvykimą į klientą, o stacionarus reiškia kliento atvykimą tiesiai į grožio saloną.

Techninės įrangos manikiūro technika gali būti nepriklausoma arba sudėtinga procedūra, skirta ne tik nagų, bet ir rankų, kaip visumos, priežiūrai. Naudokite aparatūros metodą nagų apdorojimui gali būti namuose, svarbiausia - iš anksto susipažinti su aparato ir naudojimo instrukcijų sudėtingumu.

Apipjaustyta

Kiekviena moteris ilgą laiką priprato prie manikiūro apdailos technikos. Šis metodas plačiai naudojamas grožio salonuose ir namuose.

Klasikinės technikos procese odelė pašalinama atsargiai judant, naudojant mažas žirkles, kiekviena nagų plokštelė yra kruopščiai apdorojama. Grubus odos, esančios šalia nagų, sušvelnino augaliniais aliejais, o po to - nuėmus.

Pažymėtina, kad kosmetikos aplinkoje pjaustytas manikiūras turi antrąjį pavadinimą - šlapias. To priežastis yra išankstinis rankų paruošimas apipjaustymo procedūrai, ty garų pirtyje.

Naudojant kosmetikos priemones, nagams suteikiama reikiama forma. Oda aplink nagų plokštelę tampa minkšta ir minkšta. Atlikus pjaustytą manikiūrą, galima pritaikyti spalvingą lako struktūrą.

Koks skirtumas?

Siūlomas klasikinis (arba apipjaustytas) manikiūro metodas įvairių kosmetikos gaminių naudojimas:

 • žoliapjovės;
 • Mediniai lazdos;
 • Pjovimo replės;
 • specialios žirklės su apvaliais antgaliais;
 • įvairių tipų nagų failų.

Iš pradžių, naudojant nagų kirpimo mašinas, nagų ilgis sureguliuojamas, tada forma paruošiama naudojant nagų failą, nagų paviršius yra šlifuojamas ir poliruojamas.Po šių manipuliacijų taikomas lakas.

Ypatingas techninės įrangos manikiūro bruožas yra naudoti specialią įrangą su pjaustytuvais, jų greitį ir kryptį reguliuoja kapitonas. Pati priemonė yra suskirstyta į dviejų tipų ryšius:

 • tinklo įranga priklauso nuo prijungimo prie maitinimo šaltinio;
 • įkraunamas - įsigalios, kai yra įkrautas akumuliatorius (Verta pažymėti, kad baterija trunka ilgai, tačiau kiekvienam gamintojui būdingi šiek tiek skirtingi numeriai).

Yra daug skirtumų tarp apdailos ir techninės įrangos technikos, kuri turėtų būti pažymėta.

Kainodaros politika

Kiekviena procedūra salone mokama nustatytu tarifu, dešimties sesijų metu turėsite sumokėti didelę sumą. Tačiau prietaiso kaina manikiūro atlikimui po kurio laiko visiškai už tai sumokės.

Traumos

Sumažinus manikiūro metodą, odelių pašalinimas yra daug lengviau ir lengviau. Gamyklos techninis apdorojimas šioje srityje yra gana nepatogus ir gana ilgas procesas.

Infekcija

Skirtingai nuo aparatūros apdorojimo, pjovimo technika sukelia riziką pjauti aštriais kosmetikos gaminiais, dėl to - galimą infekciją (jei įrankiai yra blogai apdoroti).

Kokybė

Nagų plokštės poliravimo ir vėlesnio šlifavimo procesas prietaiso pagalba yra idealus rezultatas. Pjaustymo technika, deja, maksimalaus efekto gavimas neveiks.

Kas yra saugesnė?

Šiuolaikiniame pasaulyje plačiai paplitusi manikiūro apvadu, nepaisant didelės sužalojimo rizikos. Odelių odelė yra visiškai nukirpta nuo nagų plokštės pagrindo, iš kurio ant odos gali atsirasti nematomi gabalai. Infekcija gali patekti į atviras žaizdas, sukeliančias kraujo infekciją. Todėl labai svarbu, kad visi panaudoti įrankiai būtų kruopščiai apdorojami specialiu sprendimu. Savo ruožtu techninės įrangos manikiūro technika nekenkia.

Visomis priemonėmis pasaulio kosmetologija pripažįsta, kad nagų apdorojimo techninis metodas yra švelnesnis. Klasikinis manikiūras apima vonių naudojimą, kad oda būtų sušvelninta aplink nagus, kurie po džiovinimo lieka minkšti ir švelni, bet, deja, trumpai.

Savo ruožtu, aparatūros manikiūras nereikia rankų, šiurkšta oda apdorojama specialiu kateriu, kuris pašalina negyvas ląsteles.

Ką galiausiai pasirinkti?

Susipažinę su pagrindinėmis apipjaustymo ir techninės įrangos manikiūro ypatybėmis, daugelis sąžiningos lyties kelia pasirinkimo klausimą. Tiksliau sakant, kas yra geriau ir kas blogiau, neįmanoma. Kiekviena technika turi savo neginčijamų privalumų ir trūkumų. Vienintelis dalykas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra nagų plokštės tipas.

Remiantis visomis techninės įrangos manikiūro savybėmis, galite apibendrinti, nurodant, kokios rūšies oda ir nagai tinka:

 • Šis metodas tinka žmonėms, kurie po pašalinimo greitai atkuria odeles;
 • probleminių nagų savininkai (apdorojimas su galimybe reguliuoti greitį leis švelniai apdoroti nagų plokštelę, nepažeidžiant jo vientisumo);
 • Rekomenduojama atlikti techninės įrangos manikiūro procedūrą prieš kuriant ar vykdant aptarnavimo striukę;
 • Šis metodas tinka nagų, turinčių glaudžius atstumus, savininkams.

Atsižvelgiant į išsamius manikiūro apdailos metodus, reikėtų pasakyti, kad jo vykdymo metodas tinka kiekvienam asmeniui. Žinoma, lyginant su nagų apdorojimo aparatūros metodu, galite rasti daug trūkumų, tačiau tai buvo klasikinis manikiūras, atsiradęs anksčiau, ir jo techninė pusė buvo sukurta atsižvelgiant į įvairių žmonių savybes.

Iki šiol padaryti konkretų pasirinkimą, kad būtų galima taikyti kitokį nagų gydymo metodą, bet tai sunku.Sveikų nagų laikikliai geriau atlikti klasikinį manikiūrą. Procedūra užima daug laiko, tačiau nagų plokštelės nekelia pavojaus.

Probleminių nagų savininkai geriau atkreipia dėmesį į aparatūros metodą.

Apžvalgos

Šiuolaikinės moterys teigia, kad aparatūros manikiūras turi daug teigiamų savybių. Pirma, kapitono darbas laiku sumažinamas kelis kartus, nagai ilgą laiką gauna puikią išvaizdą, švelnus odelė tampa minkšta ir lanksti, pabrėždama nagų plokštės ilgį. Antra, pažymima procedūros vykdymo sauga. Pavojus susirgti žaizdomis ant odos sumažėja iki nulio. Labai patogu naudoti aparatūros pjaustytuvą apdorojant išplėstus nagus.

Gerbiant pjaustytus manikiūrus, vyresnio amžiaus žmonių atstovai yra linkę. Pirma, šis metodas yra labai gerai žinomas, o po daugelio metų praktikos namuose trunka šiek tiek laiko. Antra, nagų plokštės paviršius apdorojamas, poliruojamas ir poliruojamas specialiais failais, kurie nepašalina pagrindinio storio nuo nago.

Kiekviena technika turi savo gerbėjus ir detraktorius. Jaunos merginos stengiasi neatsilikti nuo laikų, reikalauti, kad trumpą laiką būtų kokybiškas manikiūras. Tačiau, norėdami pašalinti odeles ir rankiniu būdu paruošti nagų formą, pasirinkite klasikinį manikiūrą.

Nagrinėjant daugumos sąžiningos lyties apžvalgą, galima apibendrinti, kad techninė manikiūra labiau tinka trapiems ir švelniems nagams. Tikslus ir švelnus gydymas kateriais nepažeis nagų plokštės.

Savo ruožtu sveikų ir stiprių nagų savininkai pataria visiems savo artimiesiems ir draugams naudoti apipjaustymo manikiūro techniką.

Specialistų patarimai, kaip pasirinkti manikiūrą žemiau esančiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys