Striukės

Biker striukės

Biker striukės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Ką dėvėti?

Daugelis stilingų dalykų patenka į moterų drabužių spintą su „vyrišku pečiu“. Ir dviratininkų švarkai nėra išimtis. Kosuhs, kaip jie vadinami, tarnauja kaip puiki priemonė sukurti mirtiną vaizdą. Tokios striukės netenka tendencijos kelis dešimtmečius. Štai kodėl kiekviena fashionista savo arsenale tikrai turėtų turėti vieną ar net keletą modelių. Ir mes jums pasakysime, kaip pasirinkti ir ką dėvėti odos motociklininko striukę!

Savybės

Šis drabužių gabalas jo laikais tapo tikru laisvos dvasios simboliu. Absoliutus motociklų striukės bumas kilo 1950-1960 metais. Tada jie pagaliau įsitvirtino pasaulio bendruomenės mintyse kaip prieskonių ir palaidų dviratininkų atributas.

Jie pasirodė daug anksčiau. Pirmą kartą striukė buvo išleista 1928 m. Prieš tai buvo atliktas novatoriškas Amerikos kompanijos „Schott“ darbuotojų pasiūlymas, specializuojantis odinių striukių siuvimui. Beje, bendrovę įkūrė emigranto sūnūs iš Rusijos (1913 m.). Taigi 1920-aisiais pirmiausia buvo išbandytas užtrauktukas ant viršutinių drabužių. Taigi, buvo nustatyta grūdų dviratininkų striukėms, siuvimas, kuris prasidėjo 1928 m.

Tačiau iki šiol motociklininkai labai skirtingai apsirengė. Jie dėvėjo ilgas dvigubas striukes su didelėmis kišenėmis ir didžiuliu diržu. Jie papildė savo atvaizdus motociklų pirštinėmis su nupjautais pirštais (antblauzdžiais) ir masiniais batus.

Vėliau odinių striukių gamyba pradėjo dirbti tiesiogiai su prekės ženklu Harley-Davidson - legendinio motociklo kūrėju. Tada buvo pastebėta, kad buvo daug patogiau važiuoti trumpą švarką ant „geležinio arklio“.

Klasikinė odinė striukė turėjo tris kišenes, suklastotas pečių diržas, patogus reguliuojamas diržas ir pagrindinis „prekės ženklo“ ženklas - užtrauktukas, nukreiptas nuo įstrižainės centro. Nuo tada dizaineriai pridūrė, tada panaikino kai kurias detales, tačiau apskritai bikerio striukė visuomet atpažįstama.

Modeliai

Šiuolaikiniu būdu yra tiek autentiškų švarkų, tiek įvairiausių variantų. Modelių asortimentas nuolat atnaujinamas su naujais elementais. O jei kalbame apie moterų odines striukes, tada yra visiškos laisvės keisti ilgį ir spalvas. Bet pradėkime peržiūrą su tradicine odinė striukė, kuri yra vienodai svarbi ir greitojo mylėtojams, ir įprastoms miesto madoms. Tai minimalistinė juoda odinė striukė. Jame yra dvi kišenės, klasikinis įstrižus užtrauktukas ir užtrauktukai ant rankovių. Ypač stilingi užtrauktukai ant rankovių, kurie taip pat gali būti užsukti. Tokiu atveju striukė yra geriau nei mygtukas.

Yra daug nestandartinio modelio modelių. Taigi, galite rasti odines striukes, kurių apačioje yra šlaunies vidurys. Arba visais kosukhi-uodegomis, kaip šis.

Taip pat aktualūs sutrumpinti modeliai, kurių dugnas yra virš bambos arba šiek tiek pailgos - iki viršutinės klubų linijos.

Yra odinės odinės striukės ne tik iš skirtingų spalvų, bet ir ištisos spalvos. Pavyzdžiui, gėlių.

Be to, verta paminėti, kad dizaineriai jau seniai eksperimentavo su striukės medžiaga. Jie gaminami iš kombinuotų audinių (odos ir kailių, odos ir trikotažo). Vis dažniau dviratininkų stiliaus striukės pagamintos iš džinsinio, latekso ar storo vilnos audinio.

Motocotai, nors ir neturi įstrižų žaibo, yra ne mažiau įdomūs. Jų modeliai taip pat džiugina spalvų įvairovę. Tokių „odų“ ypatybė verta paminėti įvairių juostelių buvimą su užrašais ir logotipais.

Ką dėvėti?

Odinės odinės striukės grožis yra tas, kad jūs galite nešioti jį beveik su bet kokiu dalyku ir pritaikyti kiekvienam stiliui. Jis puikiai užbaigs tiek agresyvų, tiek romantišką įvaizdį, papildys gotikinį, glam-rock ar boho.

Kasdienėje suknelėje idealiai tinka naudoti odinę striukę su džinsais (kelnės, antblauzdžiai) ir marškinėlius ar marškinius. Nuo batų, tiek sportiniai bateliai, tiek batai ir kulkšnies batai su plačiais kulnais tinka taip pat. Rudenį sezoną toks ansamblis puikiai užbaigs.

Sukurkite odinę striukę su nuluptais juodais džinsais ir laisvas baltas marškinėliai su spaudiniais (pageidautina juodais), kad sukurtumėte madingą „grunge“ išvaizdą. Čia galima pasirinkti iš batų, juodų arba leopardų atspaudų batų su aukštais kulniukais arba batais, taip pat šiurkščiavilnių batų arba pusbrangių batų su plokščiu padu.

Jūs galite sukurti punk įvaizdį, pridedant raudonąsias arba languotas kelnes (arba mini sijonus) ir Dr. batus į klasikinę juodą odinę striukę. Martensas. Tai puikiai tinka masyviems auskarai, apyrankės, pakabukai.

Keista, bet biuro kostiumoje, odinė striukė taip pat atrodo organiškai, kaip ir pirmiau aprašytuose vaizduose. Nesvarbu, ar kelnės ar sijono ansamblis, odinė striukė puikiai ją papildo.

Ne mažiau tinkama būtų odinė odinė striukė, uždengta virš vakarinės suknelės viršaus - tiek slinki, tiek laisvi arba pūkuoti.

Be to, jei vasaros sezono metu norite sukurti madingą išvaizdą naudojant odines striukes, pabandykite dėvėti trumpais džinsų šortais. Paveikslėlį papildykite kepurėmis ir sportiniais bateliais.

Nebijokite derinti odą su oda. Odinė striukė puikiai atrodo su odinėmis kelnėmis arba sijonais. Šiuo atveju kelnės būtinai turi būti liesos, pieštukas ar saulės sijonas, iki kelio arba šiek tiek didesnis.

Labai originali išvaizda su odiniu dviratininko striukės sijonu iš tiulis. Brutalumo ir švelnumo kontrastą taip pat galima nustatyti nėrinių ir odinių striukių ansamblyje. Originalūs ir stilingi „odos“ ir zomšinės kelnės arba pleduotos sijonas. Labai išraiškingas vaizdas sukuria odinių striukių ir maxi sijonų duetą.

Be to, šiurkščios odos dviratininkų striukės puikiai tinka su šifonu, šilku, suknelėmis ir sundresses, puikiai rėminėmis suknelėmis su geometriniais ir gėlių atspaudais.

Kaip matote, odinės striukės gali būti derinamos su bet kokiu dalyku iš jūsų drabužių spintos. Todėl, jei dar nesate įgiję tokios striukės, atėjo laikas ištaisyti situaciją ir prisijungti prie šio madingo dalyko kulto šalininkų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys