Batai

Batai su švytinčiomis padais

Batai su švytinčiomis padais

prisijungti prie diskusijos

 

Batai su ryškiu dizainu, galinčiu nustatyti viso vaizdo nuotaiką, niekas nenuostabu. Tai dar vienas dalykas, kai sportiniai bateliai su švytinčiomis padais. Jie tapo tikru smūgiu mados pasaulyje.

Istorija

Šviesos diodų technologijos vystosi didžiuliu greičiu, įsiskverbdamos į visas žmogaus veiklos sritis, įskaitant madą. Tokio apšvietimo naudojimas buvo priimtinas kuriant įvairių žanrų menininkų kostiumus, ir dabar ši technologija aktyviai naudojama sportiniams bateliams kurti.

Pirmą kartą tokie batai buvo sukurti filmui „Atgal į ateitį“. Po kurio laiko filme „Step Up 3D“ pasirodė švytinčios sportinės sportinės sportinės sportinės sportinės avalynės, kurios sukėlė tikrą visuomenės susidomėjimą. Pirmus bandymus sukurti tokius originalius batus atliko Nike. Tiesa, šiuose modeliuose buvo šviesos kaupimo elementai, o ne šviesos diodų lemputės, kaip ir šiuolaikiniuose sportiniuose bateliuose. Pirmieji šviečiantys batai per dieną sukaupė energiją, o tamsoje ją atidavė. Praėjus tam tikram laikui, pasaulis matė atnaujintą tokios neįprastos batų versiją. Viduje jų padai buvo LED lempos, kurių darbas buvo suteiktas porų baterijų. Maitinimo šaltiniai buvo išdėstyti kalba ir juos lengva pakeisti.

Netgi šviestuvai šviestuvams galėjo dirbti 6–8 valandas.

Nike nusprendė nustebinti savo gerbėjus nauja paslauga, kurią gali naudoti kiekvienas. Jei turite „Air Max“ serijos sportinius batelius, galite juos padegti. Jums reikės susisiekti su įmonės atstovu ir pateikti reikiamą užsakymą, kuriame nurodomas pageidaujamas spalvinis apšvietimas. Be to, jūsų batai siunčiami į „Nike“ produkciją, kur ji atnaujinama. Maždaug po trijų savaičių grįšite savo rafinuotų sportinių batelių porą.

Nike idėja buvo priimta Yifang Wan, kuris taip pat pradėjo gaminti sportinius batelius su švytinčiomis padais. Bet net ir po to, tokie batai nebuvo itin prieinami. Ir tik po tam tikro laiko, kai tokie batai pradeda gaminti masę, jo vertė tapo prieinama daugeliui žmonių.

Savybės

Batai su švytinčiomis padais yra teisingai pripažinti ne tik sporto, bet ir klasikinio stiliaus dalimi. Šie batai gali būti įtraukti į verslo išvaizdą ir atsitiktinį stilių. Tai ypač pasakytina apie baltus sportinius batelius.

Daugelis domisi tokio neįprasto bato prietaiso principu. Padas suprojektuotas taip, kad vartotojas iš viso nejaustų laidų ir lempučių. Šią funkciją užtikrina laidų ir lempučių vieta specialioje konstrukcijoje, kuri pateikiama sluoksnio, esančio tarp vidpadžio ir pado, pavidalu.

Vartotojas gali valdyti apšvietimą. Šiuo tikslu yra įrengtas jungiklis, kuris taip pat yra už liežuvėlių, šalia įkrovimo kabelio. Naudodami šį jungiklį, galite pasirinkti foninio apšvietimo spalvą iš septynių galimų parinkčių, aktyvuoti automatinį režimą, kuris apima chaotišką spalvų keitimą, arba apskritai išjunkite vienintelį efektą.

Šiuose bateliuose labai patogu važiuoti tamsoje. Vairuotojai, pėstieji ir kiti bėgikai gerai matys jus. Be to, sportbačiai išryškins jūsų kelią, kuris leis jums apeiti balų ir iškilimų.

Modeliai

Nors neseniai atsirado kryžiai su šviesiaisiais padais, tačiau jie jau pateikti dideliame asortimente, iš kurio verta atkreipti dėmesį į šiuos modelius:

  • Led kedas turi padą, pagamintą iš labai aukštos kokybės gumos.Viduje yra LED, baterijos ir USB kabelis. Viršutinėje dalyje, šalia raištelių, tarp medžiagų sluoksnių yra mygtukas, skirtas aktyvuoti ir valdyti apšvietimą. Vartotojas kviečiamas į 8 apšvietimo režimus ir 7 spalvas. Batai gali švyti iki 10 valandų.
  • Led veikia sukurta specialiai naktinėms kelionėms. Ryškios šviesos bus pastebimos iš tolo, o važiuojant nelygiais šaligatviais nebebus problema.

  • Klasikiniai modeliai juodos ir baltos spalvos. Iš esmės, dėl sportinių sportinių batelių akcento, todėl tampa ryškus ir išraiškingas, todėl nereikia pridėti papildomo dekoro.
  • Paaugliai dažnai turi mažai spindinčių padų, nes jie renkasi modelius su neįprastomis spalvomis, kurios gali būti nespalvotos arba turėti raštų, spaudinių, puikių atspalvių. Tokie modeliai išsiskiria klasikinių batelių fone.

Žaliosios sportbačiai dažnai randama jaunimo paveiksluose. Šalia tokių batų turėtų būti paprasti elementai, kurie tik pabrėžs ryškų kryžių dizainą ir nekonkuruotų su jais.

  • LED kryžiai Galimi skirtingi aukščiai. Mažos galimybės yra patogios sportui, o aukštus modelius galima naudoti pasivaikščiojimams ir pertraukoms naktiniuose klubuose.
  • Atrodytų, kad sportiniai bateliai su švytinčiomis padais atrodo taip ryškūs, kad juos tiesiog neįmanoma padaryti dar ekspresyvesni. Bet Tai nebuvo pakankamai dizaineriams, ir jie sukūrė neoninio apšvietimo modelius. Tokiuose batuose jūs nugalėsite bet kurį šokių aikštę ir tapsite žvaigžde naktiniame klube.
  • Avalynėse galite ne tik vaikščioti ir važiuoti, bet ir važiuoti be papildomų judėjimo priemonių. Į kryžių dugną yra įmontuoti du ratai, kuriuos prireikus galima nuimti ir sumontuoti atgal. Aktyviems žmonėms tokie batai yra tiesiog būtini.

Modeliai mergaitėms

Kiekvieno vaiko spintoje yra bent viena sportinių batelių ar batų pora. Tokiuose batuose patogu vaikščioti, lengvai dėvėti, gali būti naudojamas ne sezono metu, o vaikai mėgsta dėl ryškaus dizaino. Su sportinių batelių su švytinčiomis padais mergaitėms atsiradimas, visi kiti batai išnyks ir šie sportbačiai tampa daugelio jaunų mados troškimų objektu.

Vaikų LED apšviesti kryžiai yra visiškai saugūs, nes jie pagaminti iš kokybiškų medžiagų., ir visi elektroniniai komponentai yra saugiai paslėpti. Dienos metu kryžiai bus suvokiami kaip labiausiai paprasti batai, o tamsos pradžioje prasidės tikra magija. Kiekvienas vaikščiukas bus suvokiamas kaip šventė, ji labai džiaugsis galėdama įdėti savo unikalius kryžius ir parodyti savo draugams.

Vaikiškoms mergaitėms dažnai naudojami daugelio herojų vaizdai. (Hello Kitti, Mikki Mays ir kt.), Ryškūs atspaudai, kelių spalvų derinys. Šis batas neturi galimybės nepastebėti, o jūsų mergina jaučiasi kaip tikra žvaigždė.

Spalva

Balta sportinė avalynė su savo šviesos padais, nepaisant jų neįprastumo, jie atrodo gana suvaržyti ir net glaustai. Nenuostabu, kad tokie batai gali būti įtraukti į verslo išvaizdą ir derinami su kai kuriais klasikiniais drabužiais.

Juoda sportbačiai kreipkitės į unisex modelius, kurie atrodo vienodai gerai vyrų ir moterų išvaizdoje. Juodas viršuje apšvietimas tampa dar ryškesnis ir ryškesnis. Be to, tokie batai nėra žymimi, praktiški ir lengvai derinami su daugybe drabužių.

Prekiniai ženklai

Daugelis sporto prekių ženklų pradėjo sportinius batelius su švytinčiomis padais. Kaip minėjome anksčiau, tai yra bendrovė Nike vienas iš pirmųjų pradėjo gaminti tokius batus. Dizaineriai nuolat stengiasi sukurti naujus, visada sėkmingus modelius.. Adidas ir Noxton taip pat užsiima tokio neįprasto bato išleidimu.

Kinijos gamintojai atsilieka gaminant sportinius batelius su šviesiaisiais padais.Tokie modeliai yra prieinami, tačiau kokybė ne visada yra tinkamo lygio. Labai tikėtina, kad tokie batai truks ilgai, sklandžiai dirbs intensyviai, greitai užpildys ir spindės nurodytą valandų skaičių. Tačiau yra vienas gamintojas, kuris taip pat yra įsikūręs Kinijoje, bet gamina aukštos kokybės batus ir gali konkuruoti su žinomų kompanijų produktais. Pokalbis vyksta sportinių sportinių batelių modeliavimui. Sukurti juos naudojant aukštos kokybės medžiagas. Gamintojas aiškiai laikosi technologijos, tikrina gatavus produktus ir vertina savo reputaciją.

Geros kokybės avalynė rodo Amerikos kompaniją. Hilis (HEELYS), daugiausia specializuojasi ritininių sportinių batelių gamyboje. Asortimente yra įdomių modelių, kurių dizainas yra šviesos ir vaizdo įrašai.

Vaikų sportbačių išleidimas taip pat apėmė daug gamintojų, tarp kurių išsiskiria „Bebexa“, „FhiFhang“, „Adeleys“ originalas (Lenkija), „JONG GOLF“ (Kinija).

Kaip jie veikia?

Viduje yra maža baterija ir LED juostelė. Visi laidai, kontaktai ir šviesos elementai yra patikimai apsaugoti nuo išorinių pažeidimų ir drėgmės. Turi būti kraunami batai su blizgančiais padais. Už nendrių yra USB kabelis, kuris gali būti prijungtas prie nešiojamojo kompiuterio, kompiuterio ar įkroviklio.

Kiek kainuoja?

Batai su blizgančiomis padais kainuoja labai skirtingai. Su dideliu troškimu galite rasti labai nebrangų abejotino prekės ženklo modelį, kuris truks ne ilgiau kaip vieną sezoną. Bet jei perkate tokius batus, geriau pasirinkti nedelsiant kokybės modelį, su kuriuo nebus jokių problemų. Daugelis internetinių parduotuvių turi reklamą ir nuolaidas tokiems batus. Jei ieškote gerai, galite rasti ne daugiau kaip 3 tūkst. Rublių. Vaikų kryžių kaina prasideda nuo 1,5 tūkst. Rublių.

Odiniai suaugusieji modeliai kainuos apie 7 tūkst. Rublių. Batų iš žinomų prekių ženklų turės mokėti šiek tiek daugiau, bet čia galite gauti pelningų pasiūlymų iš gamintojų ir pardavėjų.

Apžvalgos

Nuo sportinių batelių su švytinčia padėle visi yra kvailai, todėl atsiliepimai apie tokius batus yra labai teigiami. Ir jei susiduriate su neigiamais komentarais, kaltinimas yra abejotinų gamintojų mažos kokybės batai. Aukštos kokybės kryžių savininkai labai dažnai pataria pirkti tokius batus ir net daugiau nei vieną porą. Daugelis žmonių atkreipia dėmesį į jų ilgaamžiškumą, patogumą naudoti naktį, originalų išvaizdą, greitą įkrovimą ir ilgalaikį darbą.

Vaizdai

Tai, kad suknelės gali būti lengvai sujungiamos su sportbačiais, niekas netikėtina, priešingai, šią tendenciją aktyviai naudoja mados. Šviesos diodai su apšvietimu yra ne išimtis, priešingai, jie labai harmoningai sujungiami į vieną vaizdą ne tik su suknelėmis, bet ir su daugeliu klasikinių drabužių. Šiame vaizde buvo laisvos pilkos spalvos suknelė su paprasta kirpimo ir LED apšvietimu. Šie du elementai sėkmingai papildo vienas kitą, ryškios sportinės avalynės daro suknelę įdomesnę.

Ir tai yra visiškai kitoks vaizdas, kuris spinduliuoja drąsą, sukelia paprastumą ir paslėptą eleganciją. Džinsai su didelėmis skylėmis atlieka seksualumą, pagrindiniai šio paveikslo elementai yra sniego baltos avalynės su apakinamu apšvietimu, o marškinėliai ir marškinėliai, pritvirtinti prie juosmens, suteikia paprastumo ir aplaidumo. Viskas šiame paveiksle yra susipynusi ir sujungta, bet dėl ​​to ji tampa dar gražesnė.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys