Batai

Kvėpuojantis sportbačiai

Kvėpuojantis sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip pasirinkti?

Artėjančio pavasario kvapas jau yra ore. Netrukus žmonės pašalins stambias žiemos striukes, sunkius batus ir dėvės lengvus drabužius. Sniegas auga, pirmieji bėgikai išeis ant parko takų, o gimnazijose pasirodys dar daugiau kilogramų. Be to, svarbus šio laikotarpio aspektas yra tinkamų batų pasirinkimas.

Kaip pasirinkti?

Sporto parduotuvėse dabar galite rasti didžiulį batų asortimentą kiekvienam skoniui, spalvai ir piniginei. Pagrindinis kriterijus, lemiantis šio drabužio pasirinkimą, yra medžiagos, iš kurios jis yra siuvamas, kvėpavimas. Siekiant didesnio komforto, pėdos, kurios prakaituoja ir išsipučia ilgą laiką, verta atidžiau pažvelgti į batus, kurių paviršius yra membrana. Jie yra siuvami iš specialaus audinio, kuris leidžia kojų odai kvėpuoti.

Antsvorį turintys žmonės turėtų rinktis sportinius batelius, turinčius storesnį padą, kitaip jis greitai parduos, o jo amortizavimo funkcijos išnyks. Tokie batai nėra patogūs ir nešioti.

Jei norite pasirinkti tinkamus sportinius batelius, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Įdėkite kvėpuojančias sportines sportines kelnes;
  2. Nustumkite nykštį tarp kulno ir bato nugaros - ji turėtų laisvai judėti aukštyn ir žemyn. Šis momentas yra labai svarbus, nes su ilgu galu galūnės išsipūsti ir dėl kraujo apytakos tampa šiek tiek didesnės. Be to, vakare kojos neišvengiamai pavargsta nuo visų žmonių - tiek sportininkų, tiek paprastų žmonių;
  3. Nepirkite batų be nėrinių. Be jų, pėdos nėra tvirtai pritvirtintos, o tai reiškia, kad padidėja pavojus susižeisti pagal apkrovas;
  4. Paslinkite ant grindų ant grindų. Yra pėdsakų? Įdėkite tokius batus į šoną - laikui bėgant jie bus greitai ištrinti ir pasenami.

Vienintelis - pagrindinis kriterijus

Svarbi sportinių batelių dalis yra amortizatoriai. Jie turi būti teisingai išdėstyti vienintelėje vietoje - ant po kulno, o antrąja - po pirštu. Šis elementas leidžia padidinti važiavimo greitį ir kokybę, taip pat suteikia naudotojui patogumą ir patogumą.

Oro sluoksnis, silikonas arba speciali dujinė medžiaga, iš kurios gaminama kvėpuojanti sportinė avalynė, yra naujovė sporto batelių srityje. Jų kolektorių spyruoklės. Grubesnis gofruotas paviršius labiau tinka asfaltuotiems paviršiams, pvz., Važiuojant gamtoje. Su juo yra didžiausias sukibimas. Antsvorį turintiems žmonėms geriausia rinktis minkštąsias batus.

Savybės

Kvėpuojančios avalynės, tinkamos dėvėti sausu oru. Kai kuriuose vienintelio modelio modeliuose yra net specialių laiko tarpsnių, per kuriuos vyksta oro mainai. Pasak naudotojų, tokie sportiniai bateliai yra gerai dėvimi dažnai vykstančiuose oro uostuose arba su savimi, kaip treniruočių treniruoklių salė.

Ką dėvėti?

Svarbiausi kvėpuojantieji sportbačiai, žinoma, atrodo su treniruokliu, antblauzdžiais, šortais, kelnėmis, įtemptais džinsais. Pageidautina, kad viršutinis „konsonantas“, tai yra, neturėtumėte dėvėti klasikinio pjaustymo palaidinės ar striukės su tokiais batais. Puikus papildymas paveiksle bus olimpinės marškinėliai, viršūnės, marškiniai, marškinėliai, puokštės, džemperiai. Geriau pasiimti drabužius tame pačiame diapazone arba atvirkščiai - žaisti ant kardinalaus kontrasto.

Madingi išvaizdos lengvi sportiniai bateliai, turintys labiausiai sudėtingų spalvų antblauzdžius ir platų apkarpytą viršūnę. Geras sprendimas yra ir tvirtai priglundantys megztiniai bei marškinėliai su spauda.

Artimiausiu sezonu tokios spalvos kvėpuojančios sportinės avalynės yra ypač populiarios:

  • raudonmedis;
  • baltieji;
  • citrinos geltona;
  • alyvuogių;
  • khaki

Kvėpuojančios lengvos batai yra būtini bėgimui.Dėl novatoriškų medžiagų, oro pralaidžių membraninių įdėklų ir amortizuojančių padų, kojos ilgiau neišnyks, todėl ilgą laiką žmogus jaučiasi gerai ir jam nereikės išsiblaškyti nepatogumų. Rūpinkitės savo kojų sveikata, pasirinkite tinkamus sportinius batus!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys