Moterų apranga ir avalynė

Mezgimas megztiniai sijonai mergaitėms

Mezgimas megztiniai sijonai mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Mezgimo populiarių modelių
 2. Ką dėvėti?

Vaikai, kurių motinos ir močiutės žino, kaip padaryti rankdarbius, yra tikri laimingi, nes jie gali dėvėti gražius rūbus, kuriuos sukuria rūpestingos, mylinčios rankos. Be to, niekas kitas pasaulyje nėra tokių dalykų. Siuvamos ir rankų darbo prekės taip pat yra biudžeto būdas atnaujinti vaikų drabužių spintą.

Šiandieniniame straipsnyje mes jums pasakysime, kaip sukti mergaičių sijoną. Ažūriniai sijonai bus puiki dovana jūsų mažai fashionista vasarai. Mes supažindinsime Jus su įvairiais vaikų sijonų mezgimo būdais, taip pat pateikiame keletą rekomendacijų, kaip ir kaip geriausia dėvėti tokius daiktus.

Mezgimo populiarių modelių

Kad sukurtumėte lengvus vasaros sijonus su sudėtingais modeliais, kablys yra tinkamesnis. Mezgimo adatos turi būti paliktos tankesniems, žiemos drabužiams - šiltoms suknelėms, megztiniams ir kt. Siūlome susipažinti su dviem įdomiais mergaičių sijonų modeliais, kurie gali būti nerti. Mezgimo raštai yra gana paprasti, todėl net pradžioje jie gali juos valdyti.

Zigzagas

Zigzagas yra vienas gražiausių ir populiariausių nėrimo modelių. Ypač įspūdingas atrodo, kai jis yra megztas iš skirtingų spalvų siūlų, todėl, norint sukurti šį modelį, rekomenduojama naudoti keletą atspalvių.

Norėdami susieti sijoną su zigzaginiu modeliu pradinės mokyklos amžiaus mergaičiai, jums reikės:

 • keletas ryškių siūlų suktų (geriau rinktis 100% medvilnę);
 • kablio numeris 1;
 • žirklės;
 • ženklinti eilutes.

Norint nustatyti reikiamą siūlų kiekį, rekomenduojame pirmiausia susieti nedidelį mėginį, kad galėtumėte suprasti, kiek siūlų šiam modeliui išleidžiama, ir apytikriai apskaičiuokite reikiamą sruogų skaičių. Tada galite pereiti tiesiai į darbą su sijonu.

Modelio kūrimo instrukcijose naudojome šias santrumpas:

 • „VP“ - oro kilpa;
 • „KTT“ - oro kėlimo kilpa;
 • "CCH" - dvigubas nėrimas;
 • „CC2N“ - stulpelis su dviem naquidais;
 • "SBN" - stulpelis be nakida;
 • „SS“ - jungiantis stulpelis.

Produktas yra megztas apvalus, judantis kryptimi iš apačios į viršų. Kontūrų kilpų skaičius turi būti skirstomas į 17.

Aš eilutė: 3 kilimo ir tūpimo takai, 4 SSN su vienu viršūniu (5 SSN, 5 SSN su bendrąja baze, 5 SSN, 5 SSN su vienu viršūniu), pakartojami taškai skliausteliuose, SS 1 eilutė;

II eilutė: 1 kilimo ir tūpimo takas, tada iki eilutės pabaigos mes susikabinome RLS, baigsime 1 SS eilutę.

Tada mes susikabinome kiekvieną nelyginę eilutę kaip aš ir kiekvieną lygią eilę kaip II. Kas 2 eilutes pakeiskite siūlų spalvą. Sujungę 18 eilučių, kitą eilutę reikia megzti, kad sumažintumėte, nes čia pradėsime formuoti juosmens juosmenį. Mes atliekame tokius sumažinimus: vietoj 5 SSN, su bendru pagrindu, mes sujungėme 3 SSN su bendru pagrindu. Tuomet vietoj 3 CCH 1 CCH verpalų supjaustykite skirtingą mezgimo atspalvį. Mes sumažiname kilpas aplink kraštus, vienas po kito su tuo ir kitu. Be to, mes megzti vieną eilutę CCH. Kita eilutė yra sc. Tada pakartokite paskutines dvi eilutes penkis kartus. Apibendrinant, mes megzti aplink 5 eilutes sc. Mes tvirtiname sriegį, slėpiame uodegą ir supjaustome.

Zigzago megztas sijonas yra paruoštas!

Pakopinis sijonas

Jūsų mažoji princesė, be abejo, patiks pūkuotas, nertas ažūrinis sijonas. Norint, kad sijonas būtų didžiulis, rekomenduojame susieti keletą pakopų. Darbui reikės plonų medvilninių siūlų ir kablio Nr. 1.5. Jei norite, galite megzti vienos spalvos ar spalvotą sijoną. Pastaruoju atveju reikia 2 arba 4 skirtingų atspalvių verpalų. Be kablio ir sriegio, jums reikės plonos elastinės juostos, kad atitiktų - jos pagalba galime padaryti gaminio diržą elastingesnį.Mezgimo schema, kurią mes pateikiame žemiau, skirta 4 ar 5 metų vaikui skirtam sijonui.

Sijono diržas bus megztas filė nėrinių metodu. Surenkame 18 VP, tada mes mezgome CCH ir uždarome žiedo eilutę. Be to, surinkite 1 CCH, 2 VP iki serijos pabaigos. Kiekvienoje 8-oje kilpoje pagal schemą mezgome prieaugį: SSN, 2 VP, SSN. Apie tai, kiek padidėjote, priklauso nuo to, kaip išsiskirs jūsų sijonas. Mes megzti tokiu būdu 16 eilučių. Baigę darbą su filė tinklu, nepažeidžiant siūlų, pereikite prie pirmojo sijono lygio sukūrimo.

Aš eilutė: 3 VPP, 2 SNN iš tos pačios bazės, (2 VP, praleisti 2 kilpas, 5 SNN), toliau mezgimo elementus skliausteliuose, užpildyti CCH 2 eilutę, kurią mes mezgome pirmoje eilutės linijoje, tada trikotažo 1 SS į trečią kilimo taką.

II eilutė: 3 kilimo ir tūpimo takai, 2 EP, 1 SNN iš tos pačios bazės, 2 SSN, (3 EP, 2 SSN per ateinančius du SSN, eikite į penkių penkių SSN ankstesnėje eilutėje ir sujungti su CLN, VP, CLN, tada į kitą CLN 1 CCH), skliausteliuose esantys taškai kartojami iki serijos pabaigos, užbaigiame 2 CCH ir CC serijas.

III eilutė: 4 kilimo ir tūpimo takai (mes mezgėme 3 CC2H, 2 VP, 3 CC2H arochka iš 2 VP, tada mes 1 megztinį sujungėme iš 2 VP, mes praleidome kitą 2 CCH, mes trikotažome 1 CC2H trečiajame CCH), užbaigiame taškus skliausteliuose 3 eilutė SS.

IV eilutė: (2 CC2H, mes megzti 3 CC2H, 2 VP, 3 CC2H arkos iš 2 VP, tada mes megzti 2 CC2H, praleiskite 5 kilpos), pakartokite taškus skliausteliuose iki eilutės pabaigos, pabaigoje 2 SS.

V eilutė: (3 CC2H, mes megzti 3 CC2H, 2 VP, 3 CC2H arkos iš 2 VP, tada mes megzti 3 CC2H, praleisti 4 kilpos), pakartokite taškus skliausteliuose iki eilutės pabaigos, pabaigoje 1 SS eilutėje.

VI eilutė: (3 CC2N į Arochka iš 2 VP, 2 megzti 2 CC2H, 5 VP, 2 CC2N, tada megzti 2 VP), pakartokite taškus skliausteliuose iki eilutės pabaigos, pakeiskite 1 CC2N su 4 kilimo ir tūpimo takais, baigkite 3 SS eilutę.

VII eilutė: (1 kilimo ir tūpimo takas, 4 kartus trikotažo pico + 2 sc, 1 sc, praleiskite 5 VP), pakartokite taškus su skliausteliais iki eilutės pabaigos, užpildykite SS 1 eilutę.

Antroji sijono pakopa buvo lygi taip pat ir 1 eilės nėrinių, o trečioji - 8-ojoje eilutėje.

Pakopiniai vaikų sijonai gali būti papuošti ant diržo su plačia satino juosta. Dėl juostelės, pririštos gražiais ažūriniais siūlais.

Rekomenduojame naudoti šį modelį kilpų kūrimui:

Pirmosiose septyniose eilutėse yra trys CLS. Tada jums reikia susieti šias eilutes, judant iš kairės į dešinę. Meškerės ir kėlimo kilpos šiuo atveju bus mezgimo arkos. Mes susiejame tokias eilutes: 3 kilimo ir tūpimo takus, 3 CCH, 1 SCN 6-osios eilutės šoninėje kilpoje, 6 CCH 5-osios eilutės šoninėje kilpoje, 1 SCN 4-osios eilutės šoninėje kilpoje, 6 CCH III eilės pagrinde, 1 SCN II eilutėje, 1 SCN II eilutėje, 1 SCN II eilutėje, 3 SCN II eilutėje, 3 SCN II-oje eilutėje, 3-osios SCN-II pirmoje eilutėje. Galiausiai mes megzti 6 CCH, tada eikite į šoną. Mes megzti 3 CCH, 1 SCN, 6 CCH, 1 SCN, 6 CCH, 1 SCN, 3 CCH, viršuje mes megzti 5 CCH. Baigiame mezgimą 1 SS trečiame PP.

Ką dėvėti?

Neregėtus sijonus, dėl ažūrinių, lėktuvų audimo, nėra labai šilti, todėl jie labiau tinka vasarą ar ankstyvą rudenį, kai oras mus sužlugdo daug saulėtų dienų. Šie sijonai turi pasiimti pakankamai šviesių drabužių. Dviejų trikotažinių daiktų išleidimas iš karto nėra verta - ji atima dėmesį nuo modelių grožio ir, be to, daro vaizdą šiek tiek sunkesnę.

Merginos gali dėvėti megztus sijonus su savo mėgstamais ryškiais marškinėliais ir marškinėliais. Puikiai atrodo ir elegantiškos trumpos arba ilgos rankovės. Per aprangą galite dėvėti džinsinio striukę, bolero ar ploną striukę su mygtukais.

Atvėrusiais orais gali būti dėvimi megztiniai ir švarkai. Batai beveik tinka. Vasarą tai gali būti sandalai, baleto bateliai ar šlepetės. Be sezono, megztas sijonas gerai atrodo su elegantiškais batus ar batus.

Kaimynystė, kurioje nertos sijonas netoleruoja, yra sporto dalykai. Su sijonėliais, olimpiniais bateliais, sportbačiais ir beisbolo kepurėmis tokie sijonai yra visiškai nesuderinami. Taip pat geriau nešioti megztų sijonų su pernelyg dideliu viršūniu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys