Moterų apranga ir avalynė

Mokykliniai sijonai mergaitėms

Mokykliniai sijonai mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Stiliai
 3. Pasirinkimas pagal amžių
 4. Populiarios spalvos
 5. Be narvo
 6. Į raukšlę ir gofravimą
 7. Mados tendencija: japonų mokyklos sijonai

Šiuolaikinė mokyklinė uniforma iš esmės skiriasi nuo to, kas buvo tik kelis dešimtmečius. Jis gali turėti daug variantų, stilių, būti vykdomas skirtingomis spalvomis, tik jo esmė išlieka nepakitusi - griežtas, oficialus, verslo stilius. Tai yra vienos rūšies ar net klasės mokymosi kodas.

Mokyklų uniforma mergaitėms gali apimti kelis daiktus - suknelę, sundrą, kelnę, tačiau, žinoma, vienas iš populiariausių mokyklos uniformos elementų yra sijonas.

Savybės

 • Mokyklos sijonas gali būti monofoninis arba turėti leidimą, kurį leidžia mokykla.
 • Sijonas gali būti skirtingo ilgio, optimalus - iki kelio, šiek tiek didesnis ar mažesnis.
 • Priklausomai nuo sezono, mokyklos sijonas yra siuvamas iš įvairių audinių: vilnos, tvoros, trikotažo, medvilnės ir kt.
 • Rekomenduojama pasirinkti sijonus iš natūralių audinių, galbūt nedidelį sintetinių medžiagų kiekį.

Nenaudokite daugelio papuošalų: siuvinėjimo, aplikacijų ir kt. Forma neturėtų atitraukti vaiko nuo ugdymo proceso, ji turėtų būti praktiška ir patogi.

Stiliai

Šiuolaikiniai mokykliniai sijonai pristatomi keliais populiariais stiliais:

 • Tiesus supjaustymas. Klasikinis modelis yra tiesus arba šiek tiek sumažintas žemyn, dažnai su nedideliu pjūviu. Jis puikiai tinka monochrominėms palaidinoms, kilpoms ir klasikinėms striukėms. Tokiai sijonai yra geriausi nepermatomi audiniai.
 • Pieštuko sijonas. Dažnai atliekamas basikas ar kvapas, gali būti nedidelis pjūvis, puoštas šoninėmis kišenėmis ir pan.
 • Išsipūtęs modelis, saulės sijonas ir pusė saulės. Sukuria švelną, romantišką vaizdą. Dažniausiai pasirenkama pradinių klasių moksleiviams. Puikiai atrodo su klasikine palaidine su rankovėmis, žibintais, marškiniais, liemenėmis. Platus sijonas dažnai papildomas jungu.
 • Sijono balionas. Labai moteriškas, elegantiškas variantas, kuris dažnai naudojamas ne tik kasdieniame gyvenime, bet ir ypatingoms progoms, šventinėms linijoms ir pan.
 • Plokšti sijonai. Vienas iš populiariausių modelių. Tinka įvairaus amžiaus ir kūno tipams. Plisuotas atrodo vienodai geras ant kietos ir apvalios medžiagos. Sulenkimai gali būti maži ir dideli. Plokšti sijonai puikiai derinami su skirtingomis nupjautomis palaidinukėmis. Jie tinka šventiniam renginiui ir kiekvienai dienai.

Verta pasirinkti tinkamą sijonui skirtą stilių, pradedant ne tik iš mokyklos poreikių, bet ir nuo paties studento kūno tipo. Pavyzdžiui, liesos merginos tinka beveik visiems stiliams, bet išsipūtęs turėtų atkreipti dėmesį ne į išpūstus modelius, bet į trapecijos ar tiesaus silueto sijonus.

Pasirinkimas pagal amžių

6-12 metų

Įvairaus amžiaus mergaičių mokykliniai sijonai gali labai skirtis. Tai taikoma ilgio, stiliaus, dekoratyvinių elementų skaičiui ir kt.

Jauniausieji tvariniai vis dar yra tokie patys amžiaus, kai norite atrodyti kaip princesė, dėvėti ryškius, sodrus, gražius dalykus. Laimei, šiandienos vaikų drabužių įvairovė, įskaitant vienodą, leidžia jums rasti tinkamas galimybes.

Jauniausioms moksleivėms rekomenduojama pasirinkti plačius sijonus, o ne suvaržyti judesius. Geriausias variantas yra kriauklė arba saulė. Tinkamiausias tokių modelių ilgis yra iki kelio arba šiek tiek mažesnis.Universalus modelis tinka derinti su įvairiomis palaidinukėmis, marškinėliais ir kilpomis.

Paaugliams 13-18 metų

Vyresnio amžiaus mergaitės yra daug griežtesnės dėl mokyklos drabužių pasirinkimo. Šiame amžiuje jūs norite greitai jaustis kaip suaugęs žmogus, įdėti elegantiškesnį dalyką, kuo labiau pabrėžti savo individualumą.

Norėdami pakeisti pledus sijonus, saulę ir pusę saulės, ateiti griežtesni sijonai, pieštukai, susiaurinti modeliai su plyšiu, kvapu, sijonais, balionais. Sijonų ir dizaino variantų ilgis gali skirtis.

Populiarios spalvos

Daugelyje švietimo įstaigų pirmenybė teikiama tamsioms drabužių spalvoms. Tai gali būti juoda, pilka, ruda, žalia, smėlio, bordo ir kitos spalvos. Ši spalvų schema yra neutrali ir gerai tinka paprastiems palaidinukams, marškinėliams ir kilpoms.

Kitose mokyklose esančios uniformos gali būti derinamos keliomis spalvomis, pavyzdžiui, mėlyna ir žalia, mėlyna ir raudona, juoda ir balta.

Mėlyna

Mėlyna spalva - viena iš populiariausių ir dažnai naudojama mokyklų uniformoms pritaikyti. Manoma, kad ši spalva turi ne tik raminamąjį poveikį, bet ir turi teigiamą poveikį nervų sistemai, skatina mąstymą ir mokymąsi.

Juoda

Visuotinė mokyklinės uniformos ir verslo spintos spalva. Šios spalvos populiarumas priklauso nuo to, kad jis puikiai tinka bet kuriam drabužiui. Juoda spalva puikiai dera su skirtingų stilių modeliais ir puikiai derinama su bet kokios spalvos viršuje.

Pilka

Kita spalva, be kurios neįmanoma įsivaizduoti verslo kostiumo ar jo dalies. Griežtos, ramios, praktiškos spalvos harmoningai suderinamos su bet kokio pjovimo ir spalvų drabužiais.

Su raudonais elementais

Ryškiai raudoni elementai leidžia papuošti tamsią, monofoninę medžiagą. Įdėklai, ląstelės, kontrastingos siūlės arba kiti raudoni dekoratyviniai elementai padarys griežtą mokyklos uniformą elegantiškesnę, patrauklesnę ir stilingesnę.

Be narvo

Būris yra vienas iš populiariausių mokyklos sijonų atspaudų. Plaidiniai sijonai skiriasi praktiškumu, tokie modeliai net ir po kelių mėnesių nuolatinio nusidėvėjimo atrodo tvarkingi ir elegantiški.

Plediniai sijonai tinka ypatingai progai ir kasdien. Jie puikiai dera su bet kokios spalvos ir stiliaus viršu.

Būris gali būti skirtingo dydžio, gali būti vykdomas viename spalvų diapazone arba derinant keletą spalvų. Sėkmingiausi deriniai: mėlyna ir raudona, raudona ir žalia, balta ir juoda, ir tt Didelė pledinė sijonas (tartanas) yra tradicinis mokyklos drabužių elementas daugelyje pasaulio šalių.

Sijonas gali būti visiškai apšviestas, arba ląstelė gali puošti savo atskirus elementus - jungą, kišenę, frillą, baską ir pan.

Į raukšlę ir gofravimą

Plastikinė sijonas yra klasikinis verslo drabužių spintos elementas, kuris tinka tiek pradinių klasių moksleiviams, tiek vidurinės mokyklos moksleiviams, tiek verslo moterims.

Patogus, praktiškas, moteriškas modelis puikiai derinamas su įvairiomis viršutinės dalies galimybėmis. Sulenkimai gali būti plati ir siauri, ilgi arba iš dalies susiuvami. Tokiems sijonams pasirenkami audiniai, kurie išlaiko savo formą - vilna, medvilnė. Plastikinis sijonas gerai dera su langeliu.

Mados tendencija: japonų mokyklos sijonai

Mokyklos uniforma, kaip ir visi kiti drabužiai, priklauso mados tendencijoms. Šiuolaikinės drabužių parinktys studentams nustebina vaizduotę su įvairiais stiliais, spalvų platumu, dekoratyvinių papuošalų gausa ir pan.

Tikras pojūtis prieš keletą metų mokyklos mados pasaulyje pagamino japonišką drabužių stilių. Šiandien jūs galite susitikti su paaugliu, apsirengusiu mokyklos uniformą ne tik klasėje, bet ir gatvėje, parduotuvėje, kavinėje, kine. Mokyklinė uniforma tapo neatsiejama japoniškos jaunimo kasdienės drabužių spintos dalimi.

Mokyklinių uniformų kilimo saulės žemėje radikaliai nesiskiria nuo daugelio kitų šalių pasirinkimų: mėlynos arba mėlynos spalvos sijonas, balta palaidinė, aukštos kelio kojinės, tamsios odos batai. Kartais prie šios suknelės pridedama siaura kaklaraištis arba net petnešos.

Taigi, kokia yra tokios sėkmės priežastis? Viskas apie istorinę uniformų praeitį. Mokyklos aprangos kodas Japonijoje pasirodė XIX a. Tada uniformos laikymas buvo laikomas privalomu, o drabužiai atrodė nepatrauklūs ir nebuvo ypač populiarūs tarp moksleivių.

Praėjusio amžiaus 80-ajame dešimtmetyje Japonijos mokyklų studentai pradėjo masyviai pasisakyti už formos panaikinimą. Administracija nebuvo pasirengusi leisti nemokamą aprangą, tačiau nusprendė pasiūlyti pagrįstą sprendimą: forma liko privaloma, tačiau jos dizainas buvo sukurtas iš naujo atsižvelgiant į studentų pageidavimus. Mokyklos uniforma tapo gražesnė, modernesnė ir nešiojama. Be to, oficialaus stiliaus leidžiama praskiesti priedais - madingi kepurės, šviesus golfas, lankai ir dekoratyviniai papuošalai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys