Sijonai

Kaip plauti ir lyginti sijuotą sijoną?

Kaip plauti ir lyginti sijuotą sijoną?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Skalbimo funkcijos
  2. Lyginimo detalės
  3. Raukšlių remonto metodai

Plonas sijonas yra elegantiškas ir romantiškas moterų drabužių spinta. Jis puikiai atrodo bet kokioje formoje ir leidžia harmoningai sujungti jį su daugeliu dalykų. Tačiau tam, kad produktas visada atrodytų gražus ir patrauklus, būtina tinkamai jį prižiūrėti.

Skalbimo funkcijos

Vienas iš pagrindinių žingsnių prižiūrint pledus sijonus yra skalbimas.

Procesas turi savo niuansus ir atliekamas pagal tam tikras taisykles. Prieš pradėdami plauti plisse, turite surengti keletą parengiamųjų veiksmų. Norėdami tai padaryti, įdėkite sijoną ant tvirto plokščio paviršiaus, išlyginkite visas raukšles ir sulenkite jas pagal lenkimus.

Tada turėtumėte paimti ploną adatą, įdėti ją į šilko siūlus ir siūti kiekvieną kartą nuo diržo iki krašto su dideliais siūlais. Po to, kai produktas nėra labai sandariai susuktas ir dedamas į nailono kojinę. Siekiant, kad skalbimo proceso metu sijonas nepatektų iš improvizuoto dangtelio, sandėlio pabaiga turėtų būti susieta.

Plokštą sijoną rekomenduojama plauti rankomis, naudojant skystą muilą ir kondicionierių. Vandens temperatūra dubenyje neturėtų viršyti 40 laipsnių, kitaip sijonas gali būti stipriai deformuojamas, o raukšlės tiesios.

Skalbimo metu nerekomenduojama stipriai paveikti produkto, esant dideliam užteršimui, geriau palikti 10 minučių muilo tirpalu. Nerekomenduojama ilgiau laikyti gofruotus daiktus vandenyje: tai gali sukelti raukšlių ištiesinimą ir reikės imtis skubių priemonių, kad juos būtų galima suformuoti.

Po to, kai dalykas nuplaunamas, reikia jį nuplauti keliose vandenyse, pridedant oro kondicionavimo. Tada jūs norite gauti sijoną iš vandens ir švelniai pakabinti jį į savo diržą. Nerekomenduojama paspausti gaminį. Prieš mašininį plovimą, sijonas taip pat susiuvamas ir dedamas į nailono maišelį, po kurio jis nuvilktas rankomis arba subtiliais plovimo režimais esant mažiems apsisukimams. Taip pat griežtai draudžiama centrifuguoti produktą.

Lyginimo detalės

Plokštų sijonų lyginimo metodas visiškai priklauso nuo medžiagų, iš kurių jie pagaminti. Taigi, geriau sintetinį arba vilnonį modelį išgauti iš švelnios pusės, įdėdami šlapią marlę. Tačiau prieš ištraukdami raukšles, turėtumėte susipažinti su etiketėje pateikta informacija, nes kai kurių dalykų, pagamintų iš poliesterio, nerekomenduojama išlyginti. Esant tokiai situacijai, jūs galite padaryti be garintuvo ir naudoti garų vonios poveikį.

Norėdami tai padaryti, gofruotasis sijonas turėtų būti pakabintas ant vonios ant drabužių linijos arba kabyklos pakabos ir įjunkite karštą vandenį 15 minučių. Durys į kambarį turi būti sandariai uždarytos. Po to, kai vonios kambarys yra pripildytas garais, kiekvieną raukšlę reikia švelniai ištiesinti šlapiomis rankomis ir palikti gaminį ant lyno, kol jis visiškai išdžiūsta. Viskas yra daug paprastesnė, naudojant vilnos modelius: jie gerai virinami per marlę, o jų raukšlės ilgą laiką nepraranda savo originalių formų.

„Chiffon“ produktai yra laikomi sunkiausiais geležies gaminiais, todėl jiems reikia ypatingos priežiūros ir tikslumo. Taip yra dėl to, kad atsitiktinai užsikimšusio vandens lašas palieka dėmę, kurią galima pašalinti tik pakartotinai plaunant. Tokių produktų lyginimas yra rekomenduojamas nenaudojant garų, nespaudžiant geležies. Kai šifono gofravimas bus lyginamas, jis turi būti paliktas 10 minučių. Per šį laiką audinys atvėsins ir pasieks reikiamą formą.

Trikotažo sijonas dažnai turi pamušalą, kuris išlyginamas ir lyginamas atskirai. Megztas geležis, taip pat ir aksominiai, modeliai, jums reikia iš priekinės pusės per drėgną šluostę. Tačiau jis neturėtų būti pernelyg aktyvus darbui su geležimi, o tokių audinių lyginimo procesas turėtų būti panašus į garavimą, o ne lyginimą. Po to, kai daiktas išlyginamas, jį reikia pakabinti ant diržo ant virvės ir patikrinti visus raukšles. Jei radote probleminių sričių su fuzzy lenkimo linijomis, reikia ištaisyti padėtį vertikaliame garintuve.

Šilko modeliai lyginami iš vidaus per marlę. Kaip ir šifono atveju, neįmanoma išvengti medžiagos lašų. Tai gali sukelti drėgnų vietų degimą arba spalvų pasikeitimą šiose vietose.

Dermatinovuyu sijonas turėtų būti išlyginamas iš švelnios pusės per drėgną marlę 35 laipsnių geležies temperatūroje. Išlyginimas turėtų būti atliekamas atsargiai, vos paliesdami medžiagą, judant iš diržo į gaminio kraštą. Jei yra garų generatorius arba vertikalus geležies garinimas, galite juos naudoti laikydami prietaisą 10-15 cm atstumu nuo gaminio. Garų pirtis taip pat gerai išlygina raukšlėtas raukšles ant odos gaminių. Norėdami tai padaryti, jūs turite pakabinti sijoną ant vonios, įjungti verdantį vandenį ir rankiniu būdu ištiesinti visus posūkius virš garo. Taip pat galite ištiesinti ir sutraukti tiulio sijoną, tačiau jos buvimo garu laikas gali būti sumažintas iki 5-7 minučių. Medžiaga yra gana kaliojo ir greitai užima pradinę formą.

Raukšlių remonto metodai

Dažnai, po ilgo nusidėvėjimo ar nesėkmingo skalbimo, plytelės išlyginamos, o dalykas praranda savo patrauklumą. Tačiau, norint mesti tokį produktą, tai nėra verta, nes yra veiksmingas būdas grąžinti savo pradinę išvaizdą namuose. Norėdami tai padaryti, patrinkite ant didelio trintų pusę muilo ir ištirpinkite 1 litru šilto vandens. Tada į gautą kompoziciją turite pridėti kiaušinio baltymą, 1 valg. l actas ir 1 šaukštelis. krakmolo. Visi komponentai turi būti gerai sumaišyti ir įdėti į šį tirpalą minkštu medvilniniu audiniu arba storu marle.

Medžiaga yra tirpalu, o sulankstyti raukšlės turi būti iš naujo suformuotos ir sušvelnintos plonu sriegiu su dažnai siūlais. Tada sijonas turėtų būti išsidėstęs ant lyginimo lentos, anksčiau padengtas sausu, švariu skudurėliu, ir ištiesinkite visas raukšles. Be to, jums reikia šiek tiek išspausti mirkytą marlę ir švelniai uždengti jos sijoną. Kai raukšlės yra paruoštos lyginti, reikia paimti didelį popieriaus lapą, jį padengti ant marlės ir pradėti lyginti.

Popieriaus lapo naudojimas yra būtina šios procedūros vykdymo sąlyga. Priešingu atveju tirpale esantis kiaušinio baltymas pradės prilipti prie geležies ir greitai sugadins padą.

Po to, kai visi sugadinti raukšlės buvo vėl suformuotos, audinį išimkite popieriumi ir palikite produktą ant lentos, kad galėtumėte visiškai išdžiūti. Tada sijonas turėtų būti pakabintas ant pakabos ar virvės ir paliktas dar kelias valandas.

Kruopščiai tvarkant ir kompetentingai prižiūrint kriauklę žymiai padidėja gaminio eksploatavimo laikas ir leidžia ilgam laikui išlaikyti savo pradinę išvaizdą.

Toliau pateiktame vaizdo įraše pateikiami keli naudingi patarimai, kaip apsisukti sijoną.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys