Siuvimas ir drabužių dekoravimas

Kaip siūti maudymosi kostiumėlį: modelius ir meistriškumo klases

Kaip siūti maudymosi kostiumėlį: modelius ir meistriškumo klases

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kokį audinį galite siūti?
 2. Vienos dalies maudymosi kostiumėlį
 3. Modeliavimas atskiras maudymosi kostiumėlis
 4. Kaip siūti didelį modelį didesnėms moterims savo rankomis?
 5. Kaip padaryti push-up?
 6. Meistriškumas siuvimui

Vasarą, kai oras pagaliau ateina saulėti, maudytis ir praleisti laiką bent savaitgalį prie ežero ar paplūdimio, neįmanoma įsivaizduoti savo gyvenimo be geros maudymosi kostiumėlės. Tinkamai parinktas maudymosi kostiumas leis paslėpti kai kuriuos trūkumus, jei tokių yra, ir pabrėžti neabejotinus privalumus. Tačiau, jei parduotuvėse nėra tinkamo modelio - pagal medžiagą, stilių, spalvą ar bendrą kokybę, nesvarbu - galite sau sukibti maudymosi kostiumą.

.

Apsvarstykite visus šio proceso etapus - mes pasirinksime tinkamą audinį, maudymosi kostiumo tipą, modelį, matysime meistriškumo klases ir gausime unikalų idealų sėdėjimo modelį, kuris leis jo savininkui tapti paplūdimio karaliene

Kokį audinį galite siūti?

Pirmasis etapas, vedantis į savarankišką maudymosi kostiumėlį - tinkamo audinio pasirinkimas. Svarbu padalinti audinį dviem kryptimis - elastinga ir neelastinga. Maudymosi kostiumėliams elastingas audinys bus optimalus, nes jis yra:

 1. Jis sugeria drėgmę ir todėl greitai džiūsta.
 2. Ji išlaiko savo formą (pavyzdžiui, likra), kuri yra ypač svarbi viengubiems maudymosi kostiumėliams.
 3. Neužterštas gamtos ir cheminės medžiagos - neišnyks, neišnyks.
 4. Tinka bet kokiam maudymosi kostiumui (trikotažas, likra).

Atkreipkite dėmesį, kad gaminant maudymosi kostiumėlį iš elastingo audinio, visi papildomi elementai (pvz., Įdėklai) taip pat turi būti pagaminti iš elastingo audinio arba supjaustyti įstrižai - tai taip pat suteiks jiems elastingumo.

Etiketėje yra penki pagrindiniai audinių tipai:

 1. Lycra Jis naudojamas beveik visų rūšių maudymosi kostiumėliams gaminti, nes tai yra elastinis pluoštas, galintis tempti ir grįžti į pradinę formą. Paprastai 20-30% maudymosi kostiumėlį sudaro ši medžiaga.
 2. Poliesteris Jis jau seniai naudojamas gamyboje, kaip maudymosi kostiumėliai, pagaminti naudojant jį, beveik be išblukimo. Iš savo minusų galima išskirti faktą, kad toks maudymosi kostiumas džiūsta gana ilgai ir greitai deformuojasi.
 3. Poliamidas Šis audinio tipas yra naudojamas korekcinių figūrinių maudymosi kostiumėlių gamybai, kurią sukelia jo vilkimo savybės. Jis greitai džiūsta ir nėra išblukęs, bet yra puiki medžiaga, todėl dažniau ji naudojama ne savarankiškai, bet kartu su likru ir elastanu - tai užtikrina jo ilgaamžiškumą.
 4. Taktelis. Taip pavadinta, nes tai labai maloni odai. Sukurta iš likerio ir trikotažo mišinio. Jo privalumai - tiesioginis džiovinimas, elastingumas.
 5. Mikropluoštas. Jis yra kvėpuojantis, lankstus ir malonus liesti. Jis gali pailgėti laikui bėgant, todėl tinka mergaitėms, turinčioms pastovių formų parametrus.

Neelastinis audinys gali būti naudojamas tam, kad suklijuoti maudymosi kostiumėlį, kurio nereikia tempti (bikini). Jiems tinkamos medžiagos, pvz., Pikantiškas, džinsinis, muslinas, suspaustas krepas, šifonas, šydas, pūkas ir kt.

Be lydyto audinio gabalo, maudymosi kostiumėlį galima megzti įvairiais siūlais arba siūlais. Tokie modeliai paprastai yra lydomi ir turi nėrinių įdėklą, kuris prideda moteriškumą.Tokios maudymosi kostiumėlės siūlai turėtų būti parenkami tuo pačiu principu kaip ir audinys - jie turėtų būti elastingi, maloni liesti ir patvarūs.

Vienos dalies maudymosi kostiumėlį

Maudymosi kostiumėlį sudaro sudėtingas procesas, nes jame yra daug parametrų. Labai svarbu nesupainioti dydžio, kad audinys nebūtų verčiamas veltui, kad modelis gerai atitiktų paveikslą, nenukristų, kai palieka vandenį ir netrinkite odos.

Kad būtų lengviau parengti pilno maudymosi kostiumo modelį, naudojame standartinį suknelės modelį. Nukopijuokite arba perrašykite modelio priekinę ir galinę dalį, įsitikinkite, kad abiejų dalių viduriniai sukimai yra lygiagretūs ir kad krūtinės, juosmens ir klubo linijos (horizontalios linijos) yra to paties lygio.

Dabar suraskite sėdynės ilgio tašką. Norėdami tai padaryti, žemyn nuo vidurio, esančio nugaros viduryje, atidėjome šio ilgio vertę, atkreipiame dėmesį į gautą tašką ir iš jo nubrėžėme horizontalią liniją į būsimo maudymosi kostiumėlį priekyje - mes gauname sub-fold ilgio liniją.

Mes apibrėžiame tarpkojo liniją (tai yra papildomas sluoksnis iš apatinio minkšto audinio, užtikrinantis patogumą dėvint jį). Norėdami tai padaryti, turite atidėti du taškus:

 • pirmasis yra po maudymosi kostiumėlio galo viduriu (nuo subtilo kartos ilgio taško mes atidedame ¼ sėdynės ilgio + 1 cm);
 • antroji vieta yra apačioje išilgai maudymosi kostiumėlio priekinės dalies viduryje (mes atidedame sėdynės ilgio ilgius nuo sub-pagodinio krūvio ilgio).

Iš gautų taškų piešiame mažas horizontalias linijas, kurių ilgis turi būti 3 cm, o 16 ir 18 dydžių - 3,5 cm.

Priešingai nei standartinio suknelės modelio sudarymas, piešiant maudymosi kostiumėlį, neturėtumėte pridėti papildomų centimetrų, kad laisvai būtų galima pritvirtinti pagrindines linijas (juosmens, krūtinės, klubo), net jei būsimas maudymosi kostiumėlis yra pagamintas iš netempimo audinio.

Priešingai, reikalaujama, kad standartinis modelis būtų siauresnis pagal tas pačias vertes, kurios buvo pateiktos pačioje statybos pradžioje:

 1. Nugaros susiaurėjimas: išilgai krūtinės ir juosmens - 2 cm; palei liniją, 3,5 cm virš klubų linijos - 1,5 cm.
 2. Priekinės dalies susiaurėjimas: išilgai krūtinės ir juosmens linijų - 1,5 cm; palei liniją, 3,5 cm virš klubų linijos - 1 cm.

Peržengimas virš nugaros dažnai būna šiek tiek didesnis už priekį, kuris yra susijęs su figūros bruožais.

Paskutinis veiksmas šiame etape maudymosi kostiumėlio viršuje - sutelkiant dėmesį į standartinio suknelės modelio liniją, laikykite maudymosi kostiumėlį.

Sukurkite kojų išpjovą. Standartinis šio pjūvio gylis yra 3,5 cm virš klubo linijos. Norėdami nustatyti abiejų maudymosi kostiumėlių dalių plotį, mes naudojame jau nustatytą sėdynės ilgio linijos parametrą. Nuo nugaros vidurio jis bus ¼ iš klubų apskritimo, padalintas į pusę, o nuo priekio vidurio jis bus lygus klubų apskritimui, padalintas iš 4 ir minus dar 0,5 cm.

Dabar sujunkite visas gautas nuorodas - kraštutines vertes, esančias abiejose maudymosi kostiumo pusėse, su sėdynės ilgio linijomis ir apatiniais taškais, esančiais šoninėse linijose. Sumažinkite kiekvieną iš gautų linijų pusę ir pažymėkite kojos skylę, koreguojant ją su kūno kontūromis šiose srityse.

Atkreipkite dėmesį, kad priekinis išjungimas turi būti gilesnis. Sutelkdami dėmesį į linijas, esančias šonuose ir prie pagrindo, atidžiai patikrinkite abiejų maudymosi kostiumėlio pusių išjungimo linijų suderinamumą, derindami jas viena su kita.

Faštrių tarpinių pamušalas. Priekinės kostiumo pieštuko dalies dalyje mes įdėti 1 cm, o tada, naudojant pirmąjį piešinį kaip pavyzdį, pažymime vertikalias pamušalo linijas. Jei norite, kad pamušalas nenaudotų papildomo dugno siūlės, perkelkite jau esamas pamušalo dalis iš pirmosios brėžinys ir sujunkite jas iš apačios.

Ištraukite 1 cm ilgio liniją nuo kaklo pagrindo sienos maudymosi kostiumėlį užpakalinės dalies centre ir iš jo traukite horizontalią liniją į priekinės dalies vidurį. Schemos viduryje nupiešiame antrą liniją, kuri bus 2,5 cm mažesnė lygiu.

Nustatykite, kokie parametrai turi atitikti diržus iš nugaros. Atstumas nuo maudymosi kostiumėlio galo vidurio yra 2/3 nugaros pločio, o diržo plotis bus lygus 1/3 nugaros pločio. Atkreipkite dėmesį į reikiamus taškus ir pažymėkite kaklą ir rankinę angą iki horizontaliosios biustas.

Nustatykite diržų, esančių prieš maudymosi kostiumėlį, plotį. Remiantis aukščiau aprašytomis konstrukcijomis, atidedame tuos pačius atstumus (2/3 ir 1/3 nugaros dalies pločio), tada traukiame ranką ir pažymime kaklą, kuris bus 7 cm virš krūtinės.

Perviršiu patikrinkite, ar sujungtos gautos linijos, kaklas ir rankos anga - pirmiausia palei peties linijas, o tada išilgai šoninių linijų. Jei reikia, ištaisykite.

Priklausomai nuo medžiagų, naudojamų maudymosi kostiumėliams siūti, siūlų keitimo krypties kryptis keičiasi - jie turi būti nurodyti brėžinyje iš anksto, kad vėliau nebūtų supainioti:

 • Neelastiniams audiniams optimalus yra įstrižinis pjūvis (kai sriegis yra 45 ° kampu iki vienos iš maudymosi kostiumėlio dalių);
 • Neelastiniai, bet minkšti audiniai turi būti siuvami lygiagrečiai maudymosi kostiumėlio dalių viduriui;
 • Naudojant trikotažą arba kitą elastingą audinį, kuris linkęs tempti dviem kryptimis, sriegis turi būti nukreiptas taip, kad dalys būtų kuo elastingesnės.

Norėdami piešti krūtinės lizdą, kopijavimo popieriaus pagalba bus išverstas viršutinis griovelis.

Norint nustatyti sritį, kurioje bus būsimo maudymosi kostiumėlio puodeliai, atkreipkite 8 cm spindulio apskritimą (12 dydžio) iš krūtinės centro. Kitų dydžių atveju jis gali skirtis iki pusės centimetro.

Atidžiai atlikdami visus matavimus ir perkeliant juos į brėžinį, galite gauti puikiai tinka vieno gabalo maudymosi kostiumėlį.

Modeliavimas atskiras maudymosi kostiumėlis

Atskiras bikini maudymosi kostiumėlis - vienas iš populiariausių maudymosi kostiumų šiandien. Su juo didžioji dalis kūno yra padengta tolygiu įdegiu, ji taip pat atrodo graži mergaičių, turinčių gerą figūrą, nes dauguma kūno yra atvira. Apsvarstykite suskirstyto maudymosi kostiumo modelį su gaujos (strapless) karkasu, kuris leidžia jums įsigyti įdegį, atitinkantį bet kokią suknelę.

Viršutinis maudymosi kostiumėlis yra paprasta juostelė, kurią sudaro priekinės ir galinės dalys. Užpakalinė juosta susiaurėja viduryje, pradedant nuo 3 cm atstumo nuo vidurinės linijos ir toliau į centrą. Priekyje esanti juosta padidėja tuo pačiu atstumu.

Kiekviena juostelė yra padalinta į du lygius stačiakampius su šiais parametrais: ilgis - krūtinės pusė rankena padauginta iš 0,88 minus 4 cm (ilgis sutrumpinamas kompensuojant audinio tempimą); aukštis - 12 cm, pridėkite 1 cm užtvarą ir siuvinėkite elastingą.

Norėdami siūti maudymosi kostiumėlį su dirželiais, atlikite šiuos matavimus: krūtinės perimetrą apačioje į vidurinę liniją, išilginį skersmenį. Pagal šias priemones, viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis yra siuvinėta, pridedant juostų, nugaros juostos ir priedų. Viršutinėje ir apatinėje puodelio virvelėje yra siūlai, skirti srieginiams virveliams.

Plaukimo kelnių projektavimas yra sudėtingesnis ir daugiapakopis procesas. Taigi jie sėdėjo gerai, galite nugriauti seną maudymosi kostiumą ir ant baigto modelio. Žinant, kad šis modelis tikrai bus gerai, prijunkite maudymosi kostiumėlį. Jei tokio modelio nėra, redagavimai yra modeliuojami pagal matavimus, gautus iš paveikslo. Atkreipkite dėmesį į audinį, iš kurio bus prisiūta maudymosi kostiumėlį - jei jis yra megztas, tada 10-15% ilgio turėtų būti paimta iš visų gautų parametrų, kad ji nebūtų pernelyg greitai tempiama.

Nepamirškite, kad, be pagrindinių matmenų, palikite nedideles išmokas, kad vėliau būtų galima siūti audinį ir įdėti elastines juostas.

Modeliavimo pavyzdžiai, žiūrėkite nuotrauką.

Kaip siūti didelį modelį didesnėms moterims savo rankomis?

Nurodant nutukusių moterų maudymosi kostiumėlį dažnai tampa gana sudėtinga užduotis, nes dauguma parduotuvių negali pasiūlyti tinkamo modelio kokybės modelių, kurie modeluotų figūrą ir leistų mergaitėms gauti bet kokių duomenų, kad galėtų pasitikėti, kad vasarą galėtų patekti į paplūdimį. Jei parduotuvėse nerandama nieko tinkamo, nenusiminkite - visada galite siūti maudymosi kostiumėlį su savo rankomis.

Visų pirma atkreipkite dėmesį į audinio pasirinkimą būsimam maudymosi kostiumui. Ji turėtų būti elastinga, bet neturėtų būti stipriai traukiama, kitaip ji ištempta po pirmojo plaukimo. Tinkamiausi pluoštai, kurie turi būti medžiagos sudėtyje, yra mikropluoštas, taktika, likra arba elastanas. Puikiai tinka modeliai, kurių sudėtyje yra poliamido, - tai medžiagos, kurios gali vizualiai koreguoti figūrą dėl tempimo efekto.

Kitas kriterijus yra krūties palaikymas. Čia galite nuimti modelį ankstesnio maudymosi kostiumėlio puodeliuose, jei jis gerai išlaiko savo formą ir padaro modelį pagal dabartinius matmenis. Atkreipkite dėmesį, kad diržai turi būti plati, kad pečių vizualiai atrodytų siauresni ir trumpesni.

Pasirenkant medžiagas, žiūrėkite ir į elastines juostas. Panaudotas iš latekso, nes jie nėra veikiami chloro ir druskos, esančios baseinuose ir vandenynuose, ir todėl tęsis ilgiau.

Didelio pralaidumo plaukiojimo stiebai puikiai atrodo ant vešlios figūros - 10-15 cm atstumu nuo pagrindinės juosmens linijos, jūs gaunate stilingą modelį, kuris vizualiai apibūdina figūrą.

Rekomendacijos pritaikyti maudymosi kostiumėlį:

 1. Padarykite raukšles tarp puodelių, surenkite šiek tiek griovelio į vidurį. Siuvinėkite gautas raukšles, kad užtikrintumėte ir, jei pageidaujate, papuošti - taip modelis atrodys daug įdomesnis.
 2. Dirželiai turi būti plati dėl dviejų priežasčių - taip, kad nesukeltumėte diskomforto nešioti, o ne įtrūktų į odą ir kad maudymosi kostiumėlis atrodytų tvarkingas visame paveiksle.
 3. Rašant maudymosi kostiumėlį, neatsižvelgiant į modelio tipą, palikite ant viršutinės linijos 3 papildomus centimetrus elastingam ir būtinai palikite leidimus siuvimui.
 4. Nelenkite pėdų kojų, kad jie nepatrintų odos, ypač po maudymosi.
 5. Siuvant stebėkite sriegio kryptį - pjaustant kilpą ant trikotažo turėtų atsiskleisti nuo viršaus iki apačios.

Laikydamiesi šių paprastų taisyklių, galite būti tikri, kad maudymosi kostiumėlis bus siuvamas teisingai ir bus vertas vieta savininko vasaros spintoje.

Geriausius sodrių maudymosi kostiumėlių modelius galima peržiūrėti šiame vaizdo įraše:

Kaip padaryti push-up?

„Push-up“ gali būti sprendimas mergaitėms, kurioms būdingos mažos krūtys, arba jų krūtys po gimdymo prarado savo formą. Įterpti vizualiai pakelti krūtinę ir padaryti ją šiek tiek daugiau.

Maudymosi kostiumėlį su push-up skiriasi nuo įprastos maudymosi kostiumėlį tik putų įdėkluose iš apačios - jie suteikia visą vizualinį efektą.

Norėdami siūti maudymosi kostiumėlį su krūtų padidinimo poveikiu, jums reikės beveik tiek pat pastangų, kaip ir siuvant įprastą bikinio tipo maudymosi kostiumėlį. Skirtumas yra tas, kad tarp bodice pagrindinio ir pamušalo audinio, prieš juos visiškai mirkant, reikia įterpti reikiamo dydžio putų pagalvėlės (pagal krūtinės dydį, kad jis atrodytų natūralus).

8 nuotrauka

Taigi, be didelių išlaidų ir pastangų, garsioji „push-up“ yra sukurta, leidžianti moterims, turinčioms netobulų krūtinę, jaustis patogiai ir pasitikėti maudymosi kostiumu ir suteikia figūrai viliojančią, moterišką formą.

Meistriškumas siuvimui

Pasak mergaičių, kurios jau bandė versti maudymosi kostiumėlį, visas procesas trunka 3-4 valandas, įskaitant visus žingsnius - nuo modelio iki galutinio produkto surinkimo. Jei manome, kad parduotuvėse galima daugiau laiko praleisti ir nieko nerasti, tai yra labai pelningas laiko ir pinigų taupymas.

Jei norite siūti maudymosi kostiumėlį (bodice), jums reikės:

 1. Megztas audinys (lycra ir biflex).
 2. Siūlai, atitinkantys audinio toną (apie šešis ritinius).
 3. Raštas, baigtas arba paimtas pagal savo standartus.
 4. Žirklės
 5. Siuvimo mašina.
 6. 2 x 80 cm elastinė juosta.
 7. Priedai (maudymosi kostiumėliams).

Siuvimo žingsniai

Spausdinkite pasirinktą modelį pilno dydžio spausdinimu, iškirpkite visas detales ir pridėkite jas prie audinio. Išpjaukite audinio detales būsimam maudymosi kostiumui.

 1. Kėbulo puodelių šoninės siūlės turi būti klijuojamos neperslankiu pamušalu, kad forma būtų geresnė.
 2. Mes siuvami ir lygūs į šoną.
 3. Siuvinėkite nugaros dalis į puodelius, išlygindami šonus.
 4. Mes sulankstome priekines kėbulo detales ir siūti viršutinį kraštą. Kampų sumažinimas. Atsukti, lyginti.
 5. Mes siūlome styginių galus.
 6. Pritvirtinkite visas detales ir įklijuokite juos ant rašomosios mašinėlės.
 7. Apsiaustos viršutinės siūlės.
 8. Siuvinėkite siūlus, pagamintus iš 3 mm pločio juostos, apdorodami juos plokščiu siūlu. Tai leis styginiams tapti elastingesni, o siūlės nesprogsta įtempimo metu.
 9. Siuvame pasirinktus priedus - ir maudymosi kostiumėlį viršuje.
8 nuotrauka

Norėdami siūti maudymosi kostiumėlį, jums reikia tų pačių dalių ir medžiagų, kurios buvo naudojamos viršutinei daliai. Kadangi audinys gali spindėti, geriau tirpinti naudojant du pasirinkto audinio sluoksnius.

Surinkimo etapai

 1. Siuvinėjame priekį ir atgal kartu su trumpu įdėklu.
 2. Siuvinėkite nugarėlę į ilgą dugną.
 3. Siuvinėkite siūles iš šonų, pabandykite. Jei laisvai sėdėsite, siūlės nukreipiamos nuo krašto.
 4. Mes siuvame diržą, paliekant vietą gijimui. Pasirenkant danteną ant virvelės pločio, galite būti tikri, kad kelnaitės bus sėdimos, o dantenai nesukels.
 5. Siuvami viršutinį tarpiklį išilgai priekinės dalies krašto.
 6. Mes paskirstome diržą tolygiai išilgai lino viršutinio krašto, nuplėšiame jį smeigtukais, tada mes jį siūlome.
 7. Visi griežinėliai apdorojami perjungiant.
 8. Atsargiai susiuvkite visas kitas dalis, apdorokite kraštus ir sutampa su tikslu, ir maudymosi kostiumėlis yra paruoštas.

Taigi, darant viską nuosekliai, remiantis pateiktomis rekomendacijomis, maudymosi kostiumėlis tikrai veiks net ir tiems, kurie labai mažai dirbo siuvimo mašinoje ir apskritai siuvami. Visas skirtumas yra tas, kad naujokams, žinoma, užtruks daugiau laiko, tačiau rezultatas yra verta.

8 nuotrauka

Dar daugiau seminarų, kuriuos pamatysite žiūrėdami vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys