Viršutinių drabužių priežiūra

Kaip valyti vilnos kailį namuose?

Kaip valyti vilnos kailį namuose?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Rūpinkitės vilnos ir vilnos mišiniu
 2. Sauso valymo metodai
 3. Kaip plauti?
 4. Kaip valyti baltą ar lengvą kailį?
 5. Cheminis valymas
 6. Ir dar vienas patarimas

Kadangi dabar yra žiema, šiuo metu aktualus klausimas yra tai, kaip valyti vilnos kailį. Šiame straipsnyje mes stengsimės pasakyti ir pateikti aiškų atsakymą, pasidalinti patarimais, kaip tinkamai valyti kailį namuose.

Daug kas priklauso nuo medžiagos, iš kurios siūlai yra siuvami, kokybės. Yra daug būdų. Šiame tekste mes stengsimės pasakyti jums labiausiai patikrintus metodus, kurie tikrai efektyvūs valant vilnonį kailį.

Rūpinkitės vilnos ir vilnos mišiniu

Daugelis iš mūsų spintoje turi tokį vilnos modelį, kuris po tam tikro laiko dėl granulių ar purvo praranda savo reprezentatyvumą.

Pagal taisykles, vilnonio paltai rekomenduojama plauti vieną ar du kartus per metus.

Jei netyčia pastebite dėmę, nedelsiant reikia ją pašalinti. Granulės, plaukai, siūlai, kurie surenkami į gabalus, pageidautina valyti kelis kartus per savaitę.

Sauso valymo metodai

Namuose valymas dažnai būna sausas, nes jis yra patogesnis ir greitesnis. Galite naudoti šepetėlį arba velenėlį. Šepetys turi būti švelnus, kad nepažeistų audinio paviršiaus.

Tačiau, jei nusprendėte plauti, Būtinai perskaitykite etiketę. Taigi iš karto bus aišku, ar galima valyti drėgną sluoksnį, ar ne. Jei ne, tai geriau perduoti jį sauso valymo metu, o problema bus išspręsta.

Kad produktas būtų lengvai valomas, pakabinkite ant pakabos ir šepečiu. Nedelsiant, visi siūlai ir granulės bus ant velcro. Pasirinktinai, prieš valydami šepetėlį ar volelį galite drėgnai nuvalyti vandeniu.

Pažvelkite į kailį - jei yra dėmių, patartina juos nedelsiant pašalinti, nes laikui bėgant tai bus sunkiau ar net neįmanoma. Rastos dėmės turi būti išvalytos nuo briaunų iki centro, todėl nuvalius pėdsakus nebus.

Po valymo palikite kailį ant pakabos, kad audinys išdžiūtų ir gauna šviežumą. Pageidautina, kad viršutiniai švarūs drabužiai būtų laikomi specialiuose dangteliuose. Taigi dalykas tęsis ilgiau ir visada atrodys puikiai.

Ne visada yra laiko plauti gaminį, tačiau drabužius galima valyti sausais metodais. Tam reikia:

 • Sudėkite produktą vertikaliai ant pakabos;
 • Nuvalykite velcro velenėliu, po šepečiu vilnės kryptimi;
 • Dėmę galima valyti muiluotu vandeniu. Muilas gali būti skystas arba kietas, jei jis yra kietas, patrinkite ant grotelių ir praskiedžiamas švariu vandeniu. Šios proporcijos yra tokios: maišykite šaukštą muilo vienu litru vandens ir gerai sumaišykite, kol susidarys putos. Po to, kai šį tirpalą užtepsite ant vietos, jei ją sunku pašalinti, palikite 5-10 minučių ir po to nuplaukite;
 • Riebalų dėmės gali būti pašalintos krakmolu, benzinu ar talku;
 • Švieži maisto produktai yra lengvai pašalinami su actu ir alkoholiu;
 • Baltas kailis išsaugos druską ir amoniaką;
 • Nuplaunamą dėmę galima pašalinti specialiu vilnos produktu, kurį galima lengvai įsigyti parduotuvėje;
 • Vėdinimas labai naudingas gaminio valymui. Pavyzdžiui, galite atsikratyti nemalonaus prakaito kvapo. Pakabinkite paltą ant pakabos ir paimkite jį į balkoną, pageidautina, kad saulė nespindėtų.

Geriausias variantas būtų užšaldyti lauke, jei turite privatų namą ar balkoną ir palikite jį kelias dienas. Manoma, kad šalčio oras sunaikina visus kvapus.

 • Puikus sprendimas yra lengvai ir greitai valyti paltą garlaiviu. Pora judesių - kvapas ir dėmės. Žinoma, jei yra senų dėmių, pirmiausia turite jas apdoroti ir tik tada eiti į karštą garą.

Visuomet atkreipkite dėmesį, kai naudojate ploviklius, kaip elgiasi audinys, patartina atlikti eksperimentus ant daiktų užpakalinėje dalyje, kad nebūtų pažeista jos priekinė pusė.

Kaip plauti?

Produktas gali būti plaunamas, jei jis nėra 100% vilna, kitaip jis draudžiamas. Prieš skalbdami būtinai perskaitykite, kas parašyta ant etiketės, kad nebūtų klaidinga, o ne sugadinti.

Plovimui yra specialių produktų, kurie kruopščiai pašalins visas dėmes ir nešvarumus. Skalavimui galite naudoti balzamą, kad vanduo taptų švelnesnis ir audinys.

Į skalbimo mašiną būtinai nuplaukite 30 laipsnių temperatūroje „Delicate wash“. Prieš skalbdami, įdėkite daiktą į specialią skalbinių maišelį, kad nieko nepažeistumėte. Dėl subtilaus skalbimo paltai bus švieži ir maloniai kvapūs. Puikiai galima nuplauti gaminį ranka. Tai, žinoma, užtruks daugiau laiko ir pastangų. Šaltame vandenyje galima ištrinti didelį srautą, todėl skalbimo miltelius lengviau nuplauti. Gerai nuplaukite du ar tris kartus, kol vanduo bus skaidrus. Spaudžiant stipriai neįmanoma, viskas turėtų būti saikingai.

Taip pat labai svarbus džiovinimo procesas. Produktai turi būti pakabinti vertikaliai ant pakabos ir ištiesinti, paliekant išdžiūti. Negalima naudoti plaukų džiovintuvo ar džiovintuvo, audinys bus sugadintas.

Kaip valyti baltą ar lengvą kailį?

Baltas ir lengvas sluoksnis turi tokią pačią procedūrą kaip ir spalvotas sluoksnis, vienintelis skirtumas yra tas, kad jį reikia kruopščiau nuplauti nei kitų spalvų produktai, nes gali būti gelsvų ženklų, kurie sugadins produkto patrauklumą.

Cheminis valymas

Lengviausias būdas valyti kailį - tai sausas valymas. Čia jie greitai ir tiksliai pašalins bet kokį dėmę ir kailį. Būtinos žinios ir visi reikalingi įrankiai gali lengvai prižiūrėti produktą. Po cheminio valymo dažniausiai dalykas gauna naują gyvenimą, yra jausmas, kad ką tik nupirko. Tokio sprendimo pliusas yra laiko taupymas ir rūpesčių dėl kailio nebuvimas.

Minus - didelės kainos, kurios kartais labai įkandamos.

Ir dar vienas patarimas

Yra vienas sudėtingas ir paprastas būdas lengvai tvarkyti kailį. Įjunkite karštą vandenį vonioje ir uždarykite duris, kad ten būtų garinė pirtis. Paimkite kailį, pakabinkite ant pakabos ir padėkite jį vonioje, kur jau yra daug garo.

Palikite jį maždaug 20 minučių, tada nuvalykite audinį minkštu šepečiu drabužiams, išvalykite visas nešvarias dėmes. Atidarykite atidarytas duris, kad viskas būtų vėdinama, bet neimkite kailio, ji turėtų atvėsti ir ištiesinti. Jei pageidaujate, vėliau, kai produktas džiūsta, galite jį patirti, bet labai atsargiai - per marlę arba ploną medvilninį audinį.

Dėvėkite vilnos kailį, jis yra šiltas ir gražus. Mada vietoje nėra verta ir parduotuvėje galite rasti daug neįprastų ir patrauklių modelių, skirtingų spalvų ir stilių. Nebijokite jų nusipirkti, nes dabar žinote, kaip jais rūpintis.

Kaip lyginti paltą namų sąlygomis, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys