Viršutinių drabužių priežiūra

Kaip plauti riebalus nuo striukės?

Kaip plauti riebalus nuo striukės?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Valymo metodai
  2. Priemonės prieš senus teršalus
  3. Patarimai ir gudrybės

Viršutiniai drabužiai dažnai purvina, ypač blogų oro sąlygų metu. Dėmės nuo lietaus, sniego ir nešvarumų gali būti lengvai pašalinamos, jas galima plauti rankomis arba spausdinimo mašinoje. Tačiau, jei norite pašalinti riebią dėmę nuo drabužių, tai nėra taip lengva. Čia mums reikia specialaus požiūrio. Šiame straipsnyje pateikiamos išsamios rekomendacijos, kaip valyti švarką iš riebalų.

Valymo metodai

Bet kokios rūšies audinio striukės labai greitai sugeria taršą, ir jos labai aiškiai pasireiškia ant gaminio, kuris sugadina drabužių išvaizdą. Prieš tęsdami valymą, būtinai atidžiai išnagrinėkite produkto žymą, kuri turi visą informaciją apie tai, kokia temperatūra ir kaip valyti produktą.

Žinoma, geriausia pradėti plovimą, kai tik aptinkamas užterštumas. Švieži dėmės yra daug lengviau pašalinti nei senosios.

Prieš pradėdami valyti ar plauti, turite paruošti šį procesą. Jei dėmė buvo pasodinta tik tada nuvalykite ją sausu popieriniu rankšluosčiu, kad riebalai neturėtų laiko įsisavinti į audinį.. Padarykite tik kelis pro-stelažinius judesius, bet nešluostykite dėmės, kitaip jis bus absorbuojamas ir taps dar labiau.

Kol dėmė nėra pernelyg įsiskverbusi į audinį, ji gali būti greitai pašalinta, pavyzdžiui, naudojant įprastas priemones, kurios yra kiekvienoje modernioje virtuvėje.

Net jei nesu kepate cupcakes ar bandelės, greičiausiai virtuvės spintoje yra labiausiai paplitusi soda. Beje, daugelis namų šeimininkių jį naudoja vietoj ploviklio indams, nes soda susiduria su riebalais. Štai kodėl tiesiog gauta tarša turėtų būti pabarstyta kepimo sodos milteliais ir paliekama dešimt minučių. Bet nebandykite stazės nuvalyti dėmių, todėl tik dar blogiau.

Pasibaigus nurodytam laikui, kruopščiai nuvalykite striukės paviršių nuo sodos šepečiu. Po to, kai galite nuvalyti užteršimo vietą drėgnu skudurėliu, dėmės turėtų išnykti tiesiai prieš akis. Soda gali būti pakeista talko milteliais.

Jei užteršimas nebuvo priimtas namuose, o dėmės jau buvo absorbuojamos šiek tiek, tada jis vis tiek gali būti pašalintas neištrinant visą švarką. Paimkite bulvių krakmolą, atskieskite jį šiltu vandeniu. Jūs turėtumėte gauti storą griovelį, kuris turėtų būti dedamas tiesiai ant dėmės. Palikite striukę maždaug pusvalandį, po to paviršių reikia nuvalyti šepečiu. Jei reikia, galite plauti striukę.

Yra dar viena teisė, bet ne visai įprasta priemonė - tai dantų pasta. Tiesiog turėkite omenyje, kad pasta turėtų būti gryna balta, be priedų, kad nebūtų sugadinta bolnevoy švarko spalva. Dantų pasta turėtų būti taikoma labiausiai įprastų dantų šepetėlių užteršimui. Tada, kaip viskas džiūsta, reikia išvalyti striukės paviršių ir nusiųsti daiktą į skalbyklę.

Dėl šviesių dalykų tokie dėmės gali būti pašalinami naudojant įprastą citriną. Pakanka išspausti jo sultis ir uždėti ją į užterštą plotą. Kai tik jis bus visiškai sausas, dėmės išnyks. Taigi jūs galite visiškai atsikratyti dėmių be plovimo. Tačiau tai susiję tik su teršalais, kurie neturėjo laiko absorbuoti į audinį, todėl jie lengvai pašalinami. Senas dėmės, kurias lengva pašalinti, neveiks.

Priemonės prieš senus teršalus

Jei pirmiau minėtais įrankiais neįmanoma atsikratyti dėmės, tada galite išbandyti įprastą gelį, su kuriuo visi plauna indus.Šis įrankis yra skirtas tik su riebalais, taigi kodėl gi ne naudoti, jei norite valyti striukę? Įdėkite produktą tiesiai į dėmę, bet ne patrinkite, tiesiog palikite tai 5-10 minučių. Po to drąsiai nuplaukite gaminį, jei reikia, nusiųskite jį į skalbimo mašiną.

Jei, be riebalų dėmių, yra ir kitų priemaišų, tuomet jūs galite sumaišyti šį gelį su milteliais, sudaryti storą mišinį, kuris tuomet turėtų būti padengtas striukėms. Taip pat palikite dešimt minučių, ne daugiau, tada ištrinkite.

Yra dar vienas veiksmingas būdas, kuris gali būti vadinamas „močiutės“ metodu. Tam mums reikalingas paprastiausias skalbinių muilas. Tik muilui reikia tamsiai rudos spalvos, kuri buvo parduota anksčiau, o ne sujungta su aromatizuotais priedais ir dažais.

Patogioje talpykloje reikia gauti karštesnį vandenį ir patrinti skalbinių muilą. Tai galima padaryti naudojant paprastą šiurkštų tarą. Muilas visiškai ištirpinamas vandenyje, kad gautumėte storą muilo tirpalą. Tada užpilkite striukę ir palikite 20 minučių. Po to gaminį galima plauti skalbyklėje arba rankiniu būdu. Šis metodas padeda ne tik išspręsti riebalų dėmių, bet ir kitų rūšių taršą.

Kita išbandymo priemonė yra garstyčių milteliai. Tai taip pat padės atsikratyti šios rūšies taršos. Norėdami tai padaryti, miltelius (maždaug vieną šaukštą) atskieskite 100 ml karšto vandens. Įprastinės kempinės pagalba agentas turėtų būti naudojamas probleminėms sritims, bet ne trinamas, palikite jį pusvalandį, o tada užšaldykite.

Reguliarus stalo actas taip pat gali padėti išspręsti šią problemą. Pakanka apdoroti seną dėmę prieš pagrindinį plovimą medvilniniu tamponu ir actu, o dėmės po plovimo išnyks. Tiesiog prisiminkite apie saugumo priemones, ty acto koncentraciją. Tai turėtų būti stalo actas, kuris naudojamas maistui neskiedžiant.

Be to, galite sumaišyti acto ir paprasto skalbimo priemonės, kad susidarytų srutos, kurios turėtų būti taikomos probleminei sričiai. Palikite mišinį maždaug dešimt minučių ir nuplaukite. Tai padės atsikratyti švarko net iš senų dėmių.

Efektyviausias ir galingiausias įrankis gali būti laikomas tokiu mišiniu, kuris padės atsikratyti net labai senų dėmių. Paimkite tris šaukštus alkoholio, vieną arbatinį šaukštelį amoniako, vieną šaukštą benzino ir viską gerai sumaišykite stikliniame inde su dangčiu sandariai uždarytu. Gautą kompoziciją galima taikyti probleminėms sritims ir palikti pusvalandį.

Jei nuspręsite nuplauti striukę skalbimo mašinoje, rekomenduojama tai padaryti tik specialiu režimu, kuris skirtas viršutiniams drabužiams plauti. Jei tokio režimo nėra, galite pasirinkti subtilų arba rankų plovimo režimą. Taigi gaminys nebus pažeistas.

Kalbant apie dėmių valiklius ir baliklius, jie turėtų būti atsargesni. Jei įrankis yra skirtas tik baltos spalvos skalbiniams, galite nuolat sugadinti tamsesnės spalvos švarko išvaizdą. Todėl geriausia naudoti vieną iš pirmiau minėtų valymo būdų ir tada plauti įprastu režimu įprastu milteliu.

Patarimai ir gudrybės

Būtina atsižvelgti į keletą patarimų ir rekomendacijų, kurios padės susidoroti su riebalų dėmėmis ant viršutinių drabužių:

  • Jei dėmė buvo pasodinta kavinėje, tuomet tuoj pat reikia apipurkšti druską ir palikti maždaug penkias minutes. Druska sugeria riebalus, dėmės išnyks arba bus lengviau jį pašalinti vėliau. Beje, tokiu būdu jūs galite pašalinti dėmes ne tik ant striukės, bet ir dėl kitų drabužių;
  • Įprasta kreida padės atsikratyti purvo. Pakanka pabarstyti dėmę milteliais ir palikti naktį. Ryte dėmės išnyks;
  • Duonos gabalas gali greitai atsikratyti dėmės švarko, jei jis susidaro iš augalinio aliejaus lašelio. Duona greitai sugeria riebalus, neturi laiko įsiskverbti giliai į audinį;
  • Glicerinas, kurį galima įsigyti įprastoje vaistinėje, padės atsikratyti senos taršos namuose. Tik vienas lašas šio agento yra pakankamas, kad dėmės pradėtų lūžti, tada jį bus lengviau pašalinti;
  • Reguliariai deginantis soda padės atsikratyti riebios apykaklės ir rankogalių nuo riebios blizgesio. Paprastai uždėkite miltelius į probleminę sritį, tada nuvalykite jį šepečiu. Taigi labai dažnai bus galima valyti rankogalius ir apykaklę, neištrindami visą švarką;
  • Jei apykaklė yra pernelyg užsikimšusi, galite sumaišyti indų ploviklį su soda. Gauta stora pasta įkeliama į apykaklę arba rankogalius, tada išimkite visus drėgnu, švariu audiniu arba audiniu.

Kiti būdai, kaip pašalinti riebalų dėmes, pateikiami šiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys