Viršutinių drabužių priežiūra

Kaip plauti vilnos kailį?

Kaip plauti vilnos kailį?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys

Ne kiekviena moteris išdrįs plauti vilnonį kailį. Paprastai tokie produktai perduodami cheminiam valymui. Tačiau yra situacijų, kai skalbimas yra vienintelis būdas išsaugoti mėgstamą produktą. Bet kuriuo atveju tai yra drąsus žingsnis. Galų gale, kailis gali susitraukti, ištiesti, prarasti savo formą arba būti padengtas skyrybomis. Norėdami to išvengti, Turi būti laikomasi aiškių nurodymų dėl tinkamų skalbimo ir džiovinimo sąlygų.

Priežiūros funkcijos

Pirmiausia reikia išsiaiškinti, ar egzistuoja teorinė galimybė plauti vilnos sluoksnį, ir kuris iš jų yra: plaunamas mašina arba rankiniu būdu. Pirmiausia reikia nustatyti audinio sudėtį, tai padaryti, perskaityti ant kailio etiketę: visada nurodoma, ką produktas ir kaip jį prižiūrėti. Jei kailis yra visiškai vilna, nuplaukite nerekomenduojama, tik sausas valymas.

Paruošimas

Padėkite paltą ant pakabos ir atidžiai patikrinkite. Pirma, tiesiog nuvalykite dulkes, siūlus ar kitus nedidelius purvas, taip pat granules. Norėdami tai padaryti, naudokite drabužių volelį.

Po to nuvalykite šluostę minkštu šepečiu, sudrėkintu vandeniu ir muilu, kad pašalintumėte atskirus matomus dėmes. Ši procedūra turėtų būti vykdoma atsargiai, palei poliaus vietą, nepilkite vilnos, kad nebūtų sužeistas audinys. Jei ant apykaklės ir rankogalių yra kitų medžiagų ar kailių, būtina juos atlaisvinti. Esant sąlyčiui su vandeniu, metalinės dalys gali rūdėti, ant raudonos dėmės lieka medžiagos.

Norėdami nuplauti gaminį, reikia jį išjungti, kad užfiksuotų visus užtrauktukus, mygtukus, jei yra, mygtukus. Tada jis dedamas į specialų skalbimui skirtą maišelį.

Jei modelyje yra mygtukų ar kitų metalinių detalių, juos reikia nuimti.

Nuplaukite produktą

Mašina

Svarbiausia mašinų plovimo funkcija yra teisingai parinkta reguliatoriaus piktograma. Geriausias variantas būtų režimas "Vilna", kuris yra beveik visuose šiuolaikinio modelio rašomuosiuose įrenginiuose. Ankstesniuose modeliuose šis režimas buvo pakeistas "Subtilus skalbimas" arba "Rankų plovimas". Automobilio vanduo turi būti šildomas ne daugiau kaip +30 laipsnių. Aukštesnė temperatūra gali sugadinti gaminį. Geriau neišlenkti kailio, išjungiant „Spin“ režimą.

Negalima supilti granuliuotų miltelių, daug geriau naudoti želė, šampūnas ar kitas skystas produktas, specialiai skirtas vilnai. Kai viskas plaunama, būtina visiškai atsikratyti muilo tirpalo sluoksnio. Norėdami tai padaryti, būtina skalauti produktą bent du kartus, pageidautina 2-3. Skalavimo metu geriau pridėti minkštiklį ir minkštiklį.

Rankinis

Rankiniu būdu nuplauti, kad procedūra būtų švelnesnė. Kailos plovimas apima didelį vandens kiekį, o ne labai karštą, maksimali 20-25 laipsnių temperatūra. Produktas pirmą kartą mirkomas, kruopščiai nuplaunamas, paskui nuplaunamas keliuose vandenyse.

Medžiagos

Kailis gali būti pagamintas iš įvairių rūšių vilnos. Plovimo tipas priklausys nuo medžiagos, iš kurios gaminys pagamintas.

Veltinė vilna

Šiandien išpūsti vilnos paltai tapo labai populiarūs. Jie yra labai šilti, šviesūs ir, svarbiausia, gražūs. Žinoma, tai nėra brangus produktas, ir jei jis staiga prarado savo pradinę išvaizdą, noriu jį grąžinti.

Keista, tokie produktai atsparios įspūdingoms apkrovoms ir smūgiams. Pavyzdžiui, šiuo atveju nesumažėja susitraukimas, nes būtent tai yra veltinio metimo reikšmė. Gerai trikotažas yra praktiškai sumažėjęs dalykas.Su šio veltinio vilnos sluoksniu galite saugiai ir užtikrintai plauti.

Vienintelis dalykas, kuris gali ir turėtų sustabdyti jus: bet koks modelio dekoras (aplikacija, lipdukas, rhinestones ir tt). Tada naudokite tik tvarkingą rankų plovimą.

Štai keletas rekomendacijų:

 • nuplauti tik su specializuotu agentu, pageidautina skystu, su lanolinu;
 • Nuvalykite sluoksnį vandeniu naudodami pasirinktą agentą dvi valandas, po to būtina kruopščiai nuplauti. Vandens temperatūra tuo pačiu metu neturėtų viršyti 40 laipsnių, tai daugiausia taikoma spalvotiems gaminiams;
 • kategoriškai negali išspausti ir susukti produktą. Jūs galite išdžiovinti nesudarytą formą ir horizontalioje padėtyje, taip pat atstumu nuo įvairių šilumos ir saulės spindulių šaltinių.

Jei reikalingas lyginimas, geriau nei visiškai išdžiovintą produktą lyginti geležimi.

Kašmyras

Tai grynas vilnos brangus audinys, skirtinga subtili struktūra. Gaminant šią nuostabią medžiagą, naudojama kalnų Kašmyro ožkų vilna. Nekilnojamasis kašmyras yra labai minkštas ir švelnus, taip pat jaudinantis ir dėvintis.

Dėl šios priežasties geriau nuplauti tokį gaminį skalbyklėje namuose: kyla pavojus, kad jį sugadins, medžiaga gali deformuotis, susitraukti. Idealus - išdžiovinti brangų kailį. Jei vis dar įjungiate skalbimą namuose, tai galima padaryti tik rankomis.

Jei produktas turi nedidelį dėmę, nerekomenduojama iš naujo plauti visą sluoksnį. Tai gali būti apribota, kad būtų pašalintas šis vienintelis užteršimas su muilu, įmirkytu muiluotu vandeniu. Tuo pačiu metu neturėtų būti daug vandens, kad jis nepasklistų per visą produkto paviršių.

Algoritmo rankų plovimo kašmyro sluoksnis:

 • tai turėtų įvykti maksimaliu vandens kiekiu: galite surinkti visą vonią, o vanduo neturi būti karštas, ne didesnis kaip 25-30 ° C;
 • Gelis arba šampūnas vilnos gaminiams turi būti gerai sumaišyti vandenyje iki visiško ištirpimo ir gausaus putų atsiradimo;
 • išlaisvinkite kišenes nuo pašalinių daiktų ir panardinkite kailį, kad jis būtų mirkomas pilnoje vonioje, trumpam palikite;
 • švelniai produktas turi būti išpilstytas į vandenį, nešlifuokite;
 • po to nuplauti dideliu kiekiu vandens, keletą kartų keiskite vandenį, kad visiškai pašalintumėte putų nuo audinio paviršiaus;
 • produktas neturi būti susuktas;
 • tada paltas yra išdėstytas horizontaliai ant frotinio rankšluosčio arba lapo, kad būtų pašalintas bet koks likęs vanduo, o drėgnas rankšluostis pakeistas išdžiovinti daugiau nei vieną kartą;
 • kai visas vanduo išeina iš audinio ir yra beveik sausas, produktas yra lyginamas per minkštą ploną audinio gabalėlį su ne itin karštu lygintuvu.

Geležies sluoksnio pabaigoje galutinis džiovinimas gali būti dedamas ant pakabos. Na, jei jis yra lauke arba kambaryje su gera oro cirkuliacija.

Virta vilna

Loden, praktiška ir patvari medžiaga. Karkasas yra labai ilgai dėvėtas, jis keletą metų iš eilės tarnauja savo meilužei, išlaikydamas idealų, beveik originalų išvaizdą.

Bet laikas praeina, todėl reikia valyti ar plauti. Ne visada yra noras ir galimybė kreiptis į cheminio valymo paslaugas. Kai būtina pašalinti užterštą medžiagą iš virtos vilnos, ją galima populiarinti neįprastu, bet labai efektyviu būdu, vieninteliu galimu atveju.

Jums reikės specialaus šepečio ir duonos trupinių. Iš pradžių padengkite kailį horizontaliai, tada pabarstykite jį duonos trupiniais. Traški duona susitraukia į rutuliukus, su juo nešvarumus, pūkelius, dulkes, tada jūs turite jį pašalinti.

Pakanka nuvalyti sluoksnį šepetėliu arba net su šlapia palmu, iš anksto sudrėkinta vandeniu, ant paviršiaus, kad būtų pašalintos granulių liekanos. Po to vėl galite pradėti dėvėti beveik naują kailį.

Camel vilna

Kailis, kuriame yra kupranugarinės vilnos užpildas, taip pat gali būti lengvai nuplaunamas rašomoje mašinoje.Nebijokite, tačiau procedūra yra labai paprasta kai kurie natūralios vilnos plovimo apribojimai:

 1. jūs negalite plauti tokių produktų paprastu milteliu, nes tai jums reikia naudoti vilną ar šampūną;
 2. galimas vandens šildymas iki +30 laipsnių;
 3. Geriau nerašyti automatiškai;

Vilna ir poliesteris

Padengtas iš mišraus audinio, nuplaukite jį pasitikėjimu ir pasitikėjimu, ypač todėl, kad jis yra labai greitas ir lengvas. Įdėkite mašinos viršutinius drabužius skystu vilnos plovikliu, įdėkite tinkamą programą: „Sintetinis“, „Greitas plovimas“. Vanduo šildomas ne aukštesniu kaip +40 laipsnių kampu, kitaip bus susitraukimas, o jūsų paltas staiga gali tapti kitokiu dydžiu.

Naudingi patarimai

Štai keletas gudrybių, kurios padės jums nuplauti gaminį iš vilnos ir įgyti „mėgstamą“ savo mėgstamą kailį, kuris ilgą laiką jums patiks:

 • galima išplauti sūdytas vietas, jei jas lyginate su silpnu acto tirpalu sudrėkintu marle;
 • minkštųjų audinių ir granulių nebuvimas gali būti pasiektas, jei gaminį praplaunate vandeniu, pridedant glicerino santykiu 1 šaukštas iki 10 litrų vandens;
 • pradinė spalva išlaikys acto, jei pridedate 1 šaukštą 10 litrų vandens;
 • jei vis dar naudojate benziną dėmėms pašalinti, jis turėtų būti atliekamas labai atsargiai, kad nepažeistumėte vilnos audinio;
 • viskas iš vilnos plaunama tik vėsiu vandeniu;
 • Produktai neturi būti susukti ir mirkyti, ištempti ar trinti;
 • vilnoniai viršutiniai drabužiai lyginami ant vandens pusėje mirkyto marlės.

Žiūrėkite kitą vaizdo įrašą, kaip prižiūrėti, valyti ir laikyti kailį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys