Viršutinių drabužių priežiūra

Kaip plauti kašmyrui skirtą kailį?

Kaip plauti kašmyrui skirtą kailį?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Medžiagos ypatumai
 2. Pasirengimas skalbimui
 3. Rankų plovimas
 4. Mašina plaunama
 5. Džiovinimo produktai

Kašmyro produktai turi didelę paklausą ir populiarumą dėl ypatingų šios medžiagos savybių. Kašmyro paltas atrodo elegantiškas, gražus ir stilingas, taip pat puikiai šildo. Kaip ir bet kuri kita natūrali medžiaga, kašmyrui reikalinga priežiūra ir valymas. Žinant keletą šio audinio priežiūros taisyklių ir savybių galite saugiai plauti kašmyro produktą namuose, nebijodami sugadinti jo išvaizdos.

Medžiagos ypatumai

Kašmyras (antrasis pashminos pavadinimas) yra audinys, pagamintas iš aukštos kalnų ožkos vilnos. Jis gavo pavadinimą iš Indijos Kašmyro regiono pavadinimo. Tai sritis, kurios didžiąją dalį sudaro aukšti kalnai. Šioje vietovėje gyvenančios ožkos turi ypač šiltą ir minkštą apatinį sluoksnį, iš kurio medžiaga yra austi kašmyrui. Panašios ožkų veislės taip pat sėkmingai auginamos Kinijoje, Afganistane, Mongolijoje ir Irane. Vilnos rinkimas atliekamas rankomis, o audinio gamybos procesas yra sunkus ir reikalauja ypatingos priežiūros.

Vilnos pluoštai yra labai ploni, lengvai perpjauti ir sugadinti apdorojimo metu, todėl produktai, pagaminti iš grynos kašmyro, yra gana brangūs. Tačiau jų kaina neabejotinai pateisinama aukštos kokybės ir gražiomis produktų išvaizdomis.

Drabužių gamybai, be gryno pashminos, gamintojai taip pat naudoja mišrius audinius. Į kašmyrą gali būti pridėta kitų rūšių vilna arba sintetinė medžiaga. Tokiems produktams reikia mažiau sudėtingos priežiūros ir netgi toleruoti mašinų plovimą.

Pasirengimas skalbimui

Prieš pradėdami plauti kašmyro kailį namuose, atidžiai perskaitykite etiketę. Jame pateikiama svarbi informacija apie produktą. Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 • Produkto sudėtis. Etiketėje turi būti nurodyta, ar ji yra 100% kašmyro, ar audinyje yra kitų medžiagų. Jei matote „WS 100%“ ženklelį, skalbimas rašomosios mašinoje draudžiamas. Šis ženklelis sako, kad kailis gaminamas tik iš natūralios vilnos, šiuo atveju - kašmyro.
 • Etiketėje gali būti scheminė piktograma, vaizduojanti kertantį vandens baseiną. Tai yra piktograma „ne ištrinti“. Šiuo atveju gamintojas informuoja mus apie ypatingą audinio delikatesą. Norėdami valyti šį produktą, turite kreiptis į profesionalų valiklį.
 • Jei kailio etiketėje yra duomenų apie kitas nei kašmyro medžiagas, atkreipkite dėmesį į tai, kokios konkrečios medžiagos yra. Kašmyro ir sintetinių pluoštų mišinys yra mažiau subtilus ir lengvai atlaiko skalbimą skalbimo mašinoje. Jei pashmina yra sumaišyta su natūralia vilna, vis tiek reikia plauti gaminį tik rankomis.

Prieš pat skalbimą paruošite kailį:

 • Ištuštinkite kišenes, atlaisvinkite dekoratyvines sages ir perdangas.
 • Jei turite, nuimkite gaubtą.
 • Užfiksuokite visus mygtukus, mygtukus ir mygtukus, įskaitant kišenes.
 • Apverskite paltą į vidų, apačioje.

Paruošę kašmyrui skirtą kailį, galite pereiti prie tinkamos skalbimo galimybės.

Rankų plovimas

Rankoms plauti gaminius iš natūralios vilnos neturėtų būti naudojamas įprastas skalbinių ploviklis. Jis valgo pernelyg giliai į audinio pluoštą, ir išplaunant ją iš natūralios vilnos medžiagos reikia pakartotinio skalavimo, kuris gali neigiamai paveikti produkto išvaizdą.Tinkami agentai yra specialios vilnos ir kašmyro milteliai arba geliai.

Taip pat galite naudoti šampūnas plaukams. Šampūnas gerai pašalina nešvarumus iš natūralių audinių pluoštų, o ne sugadina ir nesugadina medžiagos struktūros.

Taip pat galite nebijoti, kad produkto spalva išnyks arba pasikeis.

Kašmyro paltai tinkamai nuplaunami namuose taip:

 1. Užpildykite didelį baseiną arba vonią vandeniu. Vandens temperatūra skalbimui neturėtų būti didesnė nei trisdešimt laipsnių. Į vandenį įpilkite kašmyro arba šampūno ploviklio, kruopščiai maišykite, kol susidaro didelis putų kiekis. Su nedideliu užterštumu, taip pat galite naudoti šaltesnį vandenį, bet niekada negali pakelti vandens temperatūros virš nustatytos ribos.
 2. Sugerti savo produktą paruoštoje tirpale. Mirkymas 15-20 minučių. Jei jūsų kailis yra užterštas dideliais užteršimais, pvz., Ant rankovių ir rankogalių, jie turi būti kruopščiai užsikimšę. Norėdami tai padaryti, į užterštą vietą įdėkite putų iš valymo priemonės ar šampūno ir švelniai patrinkite į audinį sausu kempine arba minkštu šepečiu, be stipraus slėgio. Po zastiryvaniya galite visiškai išgerti visą produktą.
 3. Nuvalykite paltą jokiu būdu neturėtų išspausti ir pasukti.

Tinkamai džiovintų natūralių pashmina produktų džiovinimo procesas bus aprašytas toliau.

Detalesnis kašmyro sluoksnio rankų plovimo procesas aprašytas šiame vaizdo įraše.

Mašina plaunama

Kaip jau minėta, mašinų plovimą galima saugiai naudoti produktams, kurie, be kašmyro, apima sintetines medžiagas. Tačiau net ir šiuo atveju svarbu laikytis kelių taisyklių:

 1. Skalbimo kašmyro paltai spausdinimo mašinoje gali būti tik atsargiai. Rūpestingos plovimo programos paprastai vadinamos „subtiliu“, „vilnu“, „švelniu režimu“, „rankų plovimu“, „atsargiu plovimu“.
 2. Vandens temperatūra prie mašinos plovimo ir rankų plovimo neturi viršyti trisdešimt laipsnių.
 3. Kailis turėtų būti įdėtas į skalbyklę į rašomąją mašiną arba lapą ar antklodę galima naudoti priklausomai nuo jūsų gaminio dydžio.
 4. Jūs negalite naudoti gręžimo režimo, net esant minimaliam greičiui.
 5. Taip pat nepriimtina naudoti kašmyrui skirtą skalbimo mašiną.

Džiovinimo produktai

Po plovimo iš produkto pašalinkite perteklių. Tai galima padaryti dviem būdais. Paltą galite uždėti ant vonios kambario horizontaliai, padėkite ant medinės grotelės ir leiskite jam nusausinti. Jei tai neįmanoma, kailis yra apvyniotas storu frotiniu rankšluosčiu arba medvilniniu audiniu.

Po to, kai rankšluostis sugeria dalį vandens, jį reikia pakeisti sausu ir pakartoti.

Kai gaminys išsiskiria nuo perteklinio skysčio ir tampa šlapias, jis turi būti švelniai uždėtas ant sauso audinio horizontalioje padėtyje. Įsitikinkite, kad gaminį uždėjote tiesiai, be raukšlių ar raukšlių. Jūs neturite apvalkalo džiovinimui saulėje ar prie šildymo įrenginiųkurie gamina šilumą. Taip pat nepageidautinas yra grimzlių buvimas. Kai audinys tampa šlapias, jis pakeičiamas sausu.

Pats sluoksnis turi būti periodiškai apverstas.

Negalima pakabinti gaminio vertikaliai ant pakabos ar drabužių kišenių, kol jis nėra visiškai sausas. Drėgno ar šlapio kašmyro produkto vertikali padėtis gali labai deformuoti. Be to, džiovinimui, negalite mesti paltai virš drabužių linijos, nes ant audinio jis paliks ženklą.

Po visiško džiovinimo kašmyro paltai gali būti lyginami. Nustatykite minimalią geležies šildymo temperatūrą arba Šilko režimas. Papildomai apsaugoti natūralią vilnos medžiagą, galima gaminti lyginimą naudojant papildomą ploną audinio sluoksnį.

Kaip matote, kašmyro produkto priežiūra, nors ir sunki, yra gana įmanoma namuose. Žinant šios medžiagos specifiką ir laikydamiesi aprašytų taisyklių, galėsite ilgą laiką mėgautis savo mėgstamu kašmyrui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys