Viršutinių drabužių priežiūra

Kaip plauti striukę ant sintepono?

Kaip plauti striukę ant sintepono?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Rankų plovimas
 3. Mašina plaunama
 4. Naudingi patarimai

Striukės ant sinteponovio šildytuvo plačiai paplitusios vartotojui. Jie yra lengvi, šviesūs ir patogūs dėvėti, o kaina neleidžia ištuštinti piniginės. Be to, šie švarkai yra labai šilti ir stilingi. Bet anksčiau ar vėliau kyla klausimas dėl jų valymo. Produktas yra užterštas ir turi būti nuplaunamas, o jei nesate sausų valytojų ventiliatorius, tai turėsite padaryti patys.

Nuplaukite daiktą ant polsterio rankiniu būdu ir nebūtinai, tai galite padaryti skalbimo mašinoje. Šiame straipsnyje mes išsamiai kalbėsime apie visus niuansus.

Savybės

Sintetinė winterizer yra neaustinė sintetinė medžiaga, naudojama izoliacijai, kuri yra įdėta tarp gaminio audinio sluoksnių. Mašinų plovimo procese jis gali suspausti, netolygiai pasiskirstyti, ašara ir drabužiai neteks. Pirmiausia jums reikia išmokti žymę kurioje gamintojas nurodė viršutinio audinio tipą, taip pat temperatūros sąlygas, kuriomis galima skalbti, galima verpimo, lyginimo ir kitų niuansų galimybė arba draudimas.

Nepamirškite šios informacijos, ji padės išlaikyti jūsų dalyką tinkama forma, o ne ją sugadinti.

Legenda:

 • Jei matote baseiną, kurį kerta dvi įstrižos linijos, tai reiškia, kad skalbimas neįtrauktas.
 • Išskirtinio rankų plovimo atveju baseinas yra su jame įmestas delnas.
 • Stačiakampis, kuriame yra trys vertikalios linijos, be verpimo.
 • Kryžminis stačiakampis nurodo, kad draudžiama džiovinti mašiną.
 • Tiesia linija, įrašyta į stačiakampį, rodo, kad leidžiama naudoti horizontalų džiovinimą.
 • Perbrauktas geležies ženklas reiškia geležies uždraudimą.
 • Perbrauktas trikampis rodo, kad draudžiama naudoti chloro turinčius ploviklius.

Jei pastebėsite, kad jūsų švarkas yra padengtas membraniniu audiniu, yra izoliuotas sintetiniu faneru, jame yra ne išimamų dalių, pagamintų iš natūralios odos, vilnos ar kailio, šiuo atveju, deja, mašinos skalbimas draudžiamas. Po mašinos plovimo jūsų produktas gali išnykti, susėsti, deformuotis ar ištiesti.

Bet neskubėkite nusiminusi. Striukę galima valyti vietoje, naudojant drėgną šluostę ir nedidelį kiekį Fairy ploviklio. Jei ant tokio švarko yra dėmių ir dėmių, galite juos atsikratyti amoniaku: praskiedžiama 1 šaukštas alkoholio 200 ml vandens.

Rankų plovimas

Apsvarstykite pirmiausia rankų plovimo sinteponovoy striukę:

 1. Vandens temperatūra neturi viršyti 50 laipsnių. Geriausia būtų geriau laikytis 30-40 laipsnių, todėl garantuoja, kad jūsų striukė bus apsaugota nuo deformacijos. Vandeniu užpildykite vonią arba didelį baseiną.
 2. Nedidelį skysto ploviklio kiekį praskiesti plaunant. Geriau nenaudoti skalbinių ploviklio, nes jis yra blogai ištirpintas ne karštu vandeniu ir ant produkto gali būti dėmių. Be to, nenaudokite baliklio.
 3. Dip savo striukę į vandenį ir šiek tiek prisiminkite, ne daug. Svarbu, kad sinteponas nesitrauktų ir nesudarytų gabalėlių.
 4. Jei ant drabužių yra dėmes, nuvalykite juos minkšta kempine ir muilu. Negalima mirkyti, nes gali nukentėti izoliacija.
 5. Išimkite striukę ir išvalykite vandenį. Švelniai nuplaukite gaminį, kelis kartus keisdami vandenį. Svarbu, kad plovikliai visiškai atitiktų izoliaciją.
 6. Švelniai išspauskite vandenį iš striukės, galite tai padaryti tuščiame vonios kambaryje, paspaudę delnus ant gaminio. Arba pakabinkite striukę ant kailio laikiklio virš vonios ir švelniai išspauskite striukę iš viršaus į apačią, išspaudžiant vandenį iš jo.
 7. Tada turėtumėte skleisti storą rankšluostį ar kilpinį lakštą ir uždėti ant jo striukę, patikrindami, ar izoliacija pasikeitė. Kai drabužiai suteikia audiniui drėgmės perteklių ir iš dalies išdžiūsta, jis gali būti pakabintas, kad būtų galima išdžiūti vertikaliai.

Jokiu būdu negalima išdžiovinti striukės ant akumuliatoriaus, jis gali sugadinti produktą.

Mašina plaunama

Preliminarus pasirengimas:

 1. Norėdami pradėti, atidžiai išnagrinėkite etiketes su gamintojo instrukcijomis. Svarbu stebėti temperatūros režimą, gręžimą ir džiovinimo metodą.
 2. Ištraukite gaubtą arba apykaklę nuo striukės, jei jie apipjaustyti natūraliu kailiu. Arba nuimamas kailio apdaila su rankogaliais ir gaubtu. Nuimkite diržą arba diržą.
 3. Patikrinkite visas raktų kišenes, užmirštus mažus daiktus ar mažus daiktus.
 4. Patikrinkite visų siūlių vientisumą. Net menkiausias siūlės ar mažų paviršinių pažeidimų išsiskyrimas skalbimo metu gali virsti didžiule skylė, ir dar blogiau, užpildas gali išsilaisvinti per tarpas ir produktas bus beviltiškai sugadintas. Visos žalos reikia atsargiai siūti.
 5. Užtraukite visas kišenės ir užtrauktuką. Jei yra masyvūs pakabukai ar pakabinami armatūros elementai, tai geriau juos pašalinti, kad būtų išvengta žalos.
 6. Prieš pagrindinį plovimą, iš anksto muilu ir užrakinkite rankogalius ir apykaklę. Jei yra dėmių ir nešvarumų, jie taip pat turi būti užrakinti rankiniu būdu, priešingu atveju jie gali likti bendrojo plovimo metu ir turėsite nuplauti gaminį.

Dėmės iš pamatų gali būti lengvai pašalinamos naudojant medicininį alkoholį. Lengva pašalinti riebalų dėmes su indų plovikliu, jis veikia švelniai ir nepalieka liekanų.

Procedūra:

 1. Apverskite striukę į vidų ir padėkite jį į automobilį. Turi būti vienas produktas, geriau ne apie tai pranešti, net jei būgnas jums atrodo tuščias. Striukė neturi būti vienkartinė ir tvarkingai paskirstoma. Jei bijote, kad striukė gali būti pažeista, įdėkite jį į specialų skalbimo maišelį.
 2. Vietoj miltelių pasirinkite skystą ploviklį, jis gerai išplaunamas iš paminkštinimo trinkelės ir nepalieka dėmes ant produkto paviršiaus. Na, jei įrankis bus subtiliems audiniams. Be to, sudėtis neturėtų būti balinimo komponentų ar dėmių šalinimo priemonių.
 3. Nustatykite vandens temperatūrą 30-40 laipsnių. Aukštesnėje temperatūroje dalykas gali būti deformuotas.
 4. Skalbimo režimas yra geriau įdėti "sintetinis" arba, jei mašina leidžia, tai geriau pasirinkti "rankinį" arba "subtilų skalbimą".
 5. Siekiant tolygiau plauti būgną, dedami specialūs skalbimo kamuoliukai, jie švelniai išlygina ir mušami produktą, neleidžiant sintetiniam žiemos padengimui. Jei tokių įrenginių neturite, kai kurios šeimininkės rekomenduoja prie būgno pridėti 3–4 teniso kamuoliukus. Tada paleiskite plovimą.
 6. Siekiant užtikrinti, kad ant striukės nebūtų dėmių, geriau įdėti papildomą skalavimo režimą.
 7. Jei verpimas leidžiamas, reikia nustatyti ne daugiau kaip 600 apsisukimų. Tada mes gauname striukę ir ištiesiname jį ant horizontalaus paviršiaus, pamerkdami jį rankšluosčiu, tai pagreitins džiovinimo laiką.
 8. Tuo atveju, kai nurodomas verpimo draudimas, po skalbimo užbaigimo ištraukiame striukę iš mašinos ir švelniai spustelėdami spaudžiame jį tuščiame vonios kambaryje. Po to, kaip ir rankų plovimo atveju, mes iš pradžių išdžioviname jį horizontaliai, kruopščiai ją ištiesinant. Tokiu atveju kruopščiai sulygiuokite užpildą, jei jis yra kažkur iš išorės ir deformuotas. Šiuo atveju taip pat galimas rankšluostis. Ir tada išdžiovinkite ant kabyklos, kabančios ant virvės ar durų.

Naudingi patarimai

Svarbu prisiminti pagrindines taisykles. Skalbant sintetinę žieminę striukę draudžiama:

 • Taikyti miltelius ir baliklius.
 • Nuplaukite aukštoje temperatūroje.
 • Sparnas, stipriai sukant gaminį.
 • Džiovinkite ant baterijų ar tiesioginių saulės spindulių.

Visos pirmiau pateiktos rekomendacijos vienodai taikomos rudens, žiemos ar demi sezono drabužių skalbimui ant poliesterio. Vienintelė išimtis baltos spalvos striukės plovimui.

Pirmiausia pora valandų jį reikia mirkyti silpnu skalbimo tirpalu.

Po visiško džiovinimo yra keletas būdų, kaip apvalkalą paversti tinkama forma. Kai kurie audiniai leidžia lyginti, o tai taip pat nurodyta etiketėje. Tokiu atveju gaminį reikia lyginti medvilniniu audiniu arba marle, įskaitant garinimo režimą. Taigi, sintetinis žiemos padėklas papildomai neužgriebs, o garų pavidalu pūkas ir grąžins jo tūrį.

Taip pat malonu imtis garlaivisjei ji yra prieinama. Tikslus plauti sinteponovuyu švarką 2-3 kartus per sezoną, neleidžiant stipriai užteršti. Taigi ji truks ilgai ir išliks patraukli.

Daugiau informacijos apie tai, kaip nuplauti striukę iš poliesterio, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys