Viršutinių drabužių priežiūra

Kaip nuplauti apmušalų kailį namuose?

Kaip nuplauti apmušalų kailį namuose?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Drapas: audinio savybės
 2. Tipai ir spalvos
 3. Kaip rūpintis drapu?
 4. Kaip plauti namuose?

Moterų ir vyrų paltai yra labai populiarūs rudens-žiemos laikotarpiu, taip pat populiarėja ant kelio. Apsauginis sluoksnis yra madingas, įspūdingas, aktualus dalykas, kuris sukuria stilingą, klasikinę išvaizdą šaltuoju metų laiku. Drapas yra viena iš geriausių viršutinių drabužių siuvimo medžiagų, tačiau, deja, nežinodama, kaip šis dalykas elgsis dėvėjęs, tie, kurie nori nusipirkti šį drabužinės elementą, atsisakoma pirkti.

Drapas: audinio savybės

Šis tankus ir sunkus vilnonis audinys pasižymi aukštu izoliaciniu efektu. Audimas gali būti vieno sluoksnio, pusantro sluoksnio, priklausomai nuo tekstilės pramonės gamintojo. Jis puikiai išlaiko savo formą, nesunaikina, yra malonus liesti ir patogus nešioti, tačiau netoleruoja neigiamo poveikio. Jis naudojamas viršutinių drabužių siuvimui, kostiumai tiek moterims, tiek vyrams.

Su daugybe apdailos privalumų yra tik vienas trūkumas - tai yra sunku išlyginti geležimi, tačiau šiuolaikinės namų šeimininkės naudojasi garlaiviu drabužiams, todėl ši nepalanki padėtis gali būti laikoma veikiančia.

Tipai ir spalvos

Priklausomai nuo gamybos technologijos ir kompanijos, gaminančios apdailos medžiagą, grynos vilnos ir vilnos mišinių rūšys:

 1. Aukštos kokybės medžiaga gaminama iš natūralių vilnos siūlų, leidžiama tik 15% priedo (cheminis vilnos, dažų apdorojimas). Jis yra patvarus, patvarus, brangus, aukštos kokybės ir vertinga medžiaga.
 2. Pusiau vilnos medžiagoje yra ir nailono, ir viskozės, medvilnės ir lino siūlų priemaišos. Paprastai produkto viduje naudojami žemesnės kokybės verpalai, kurių sudėtyje yra vilnos, išgautos iš atliekų, todėl neteisinga pusė gaunama iš laisvos struktūros. Tai neturi įtakos drapuotojo produkto išvaizdai, tačiau gali žymiai sumažinti jo masę ir bendrą tankį.

Renkantis suknelę būtina atsižvelgti į audinio sudedamąsias dalis, kad žinotumėte, kaip tinkamai prižiūrėti: sausas valymas arba valymas namuose.

Kaip rūpintis drapu?

Norėdami išsaugoti pristatymą, jums reikia tinkamai ir kruopščiai prižiūrėti viršutinius drabužius. Būtina išnagrinėti gamintojo etiketėje pateiktus įrašus ir įvertinti drabužių spintos elemento valymo namuose galimybes. Rudenį ir žiemą oras yra keičiantis, galite gauti lietaus, sniego, pasivaikščioti nuo greitkelio, o dulkės prilips prie jūsų drabužių, arba netyčia automobilis purkštys purvą. Atvykus namo jūs neturėtumėte įterpti nešvarių, purvinų daiktų į spintą, visų pirma, pakabinkite ant pakabos ir leiskite jam išdžiūti, tada naudokite sausą valymą.

Jūs galite naudoti sausą šepetį arba drėgną kempinę, kad pašalintumėte dulkes ir nešvarumus, kurie prilipo prie kailio. Pabandykite tai padaryti skirtingomis kryptimis.

Užpildytos kaklo, alkūnių, rankų sritys gali būti sumaišytos su talko milteliais, sugeria riebias daleles. Jie taip pat gali būti pašalinti popieriniu rankšluosčiu ir lygintuvu. Taip pat galite naudoti dulkių siurblį. Su specialiu purkštuku galite išvalyti sausų purvo ir sukauptų dulkių užtvarą. Šiandien yra didžiulis skaičius Gyvenimo įsilaužimas, kurį galima naudoti namuose:

 • Jei neturite lipnios juostos, kad valytumėte dangtelį, naudokite rašalo juostą.Pakanka suvynioti šepetį lipnia puse ir išplauti užterštą paviršių rankomis, ir pamatysite, kiek dulkių ir smulkių dalelių surinkote.
 • Galite valyti dėmės nuo maisto, lūpų dažų ir kitų purvinų objektų su muilo tirpalu. Valymui taip pat tinka kilimų dėmių valiklis.
 • Šviesus apykaklę galima valyti specialiu mišiniu, kuriame yra 4 šaukštai amoniako ir 1 šaukštas valgomosios druskos.
 • Ne blogai pašalina nešvarumus. Duona turėtų būti rugiai. Trupinius supjaustykite į rutulį ir išvalykite dėmę ant gaminio, o tada nuvalykite likučius.
 • Kavos ir arbatos dažai gali būti pašalinti obuolių arba stalo acto ir alkoholio mišiniu.
 • Vynas gali būti pašalintas purškiant druską užteršimo vietoje.

Kaip plauti namuose?

Tai taip pat paprasta, kaip įterpti nešvarų daiktą į mašiną su švelniu plovimu žemoje temperatūroje. Tačiau gamintojai nerekomenduoja plovimo sluoksnių automatinėse mašinose. Naudokite kitas rekomendacijas:

 • Nenaudokite paprastų skalbinių ploviklių, bet gelis yra švelnesnis - tai šio tipo audiniai, galite naudoti kūdikių šampūną arba skystą muilą;
 • Išjunkite gręžimo ir džiovinimo režimą skalbimo mašinoje;
 • Po plovimo kruopščiai pakabinkite paltą ant pakabos, leiskite jam išdžiūti.

Atminkite, kad jei nuspręsite imtis šio žingsnio, kad nebūtų sugadinti kailiai ir metalo dekoracijos, atlaisvinkite juos.

Švelnesnė procedūra plaunama rankomis. Be to, jums reikės gelio pagrindo ploviklio, skirto subtiliems audiniams:

 1. Būtina surinkti talpyklą vėsiu vandeniu ir pridedant ploviklio.
 2. Tada pasinerkite daiktą į vandenį ir mirkykite pusvalandį ar valandą, nuplaukite jį lėtai.
 3. Jūs neturėtumėte maksimaliai stengtis nuplauti dėmes. Griežtai draudžiama patrinti, nes po džiovinimo rasite granulių paviršių.
 4. Po švaraus skalbimo keletą kartų nuplaukite jį švariu vandeniu.

Atsargiai nuplaukite produktą, nes po džiovinimo likęs muilo tirpalas gali jį papuošti su skyrybomis.

Paltai turi pakabinti ant pakabų prie skysto stiklo. Jei turite džiovintuvą, galite jį išvalyti. Po to, kai stiklas yra vanduo, pageidautina toliau džiovinti horizontalia padėtimi ant drobės, kuri gerai absorbuoja skysčius, pavyzdžiui, ant frotinio lapo.

Jei po rankų plovimo susidaro granulės, išimkite specialų įrenginį.

Galima naudoti vietinį poveikį taršai muilo tirpalas ir minkštas kempinė. Būtina išpilstyti gautą mišinį ir lengvai švelniai patrinti taršos vietoje, o po to pašalinti putas su servetėlėmis. Kai dėmės dingsta, nuplaukite jas švariu vėsiu vandeniu.

Yra galimybė, kad plovimo metu kailis gali išnykti arba pakeisti spalvą, todėl stebėkite temperatūros režimą: vanduo turi būti drungnas ir geriau atvėsti, kad būtų išvengta nemalonių akimirkų. Po bet kokio plovimo ar valymo svarbu, kad dalykas išlaiko savo formą ir šios tankios veido struktūros, tuo pačiu metu subtilus audinys nepasikeitė. Neleiskite nepagrįstai tvarkyti subtilių dalykų. Gydykite juos atsargiai ir tada šis dalykas jums tarnaus daugelį metų. Pirkite produktus iš aukštos kokybės medžiagų, o tada gerbiamu požiūriu jis tarnaus jums ilgą laiką.

Remiantis interneto apžvalgomis galime daryti išvadą, kad švelnus rankų plovimas mažiau keičia drapų audinio savybes ir išvaizdąo ne skalbimo mašinoje. Išnagrinėję būsto apvalkalo valymo būdus namuose, pasirenkite tinkamiausią jūsų apmušalų tipui. Naudokite tik patikimus ir patikrintus metodus. Ir nepamirškite, kad visada jūsų drabužių spinta galima priskirti profesionaliam valymui.Nebijokite nusipirkti viršutinių drabužių iš užuolaidų medžiagų, nes jis visada yra elegantiškas, gražus ir madingas.

Išsamesnės informacijos apie tai, kaip rūpintis apmušalų paltu, pasakykite šiam vaizdo įrašui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys