Viršutinių drabužių priežiūra

Kaip valyti suede maišą namuose?

Kaip valyti suede maišą namuose?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Liaudies gynimo priemonės
 2. Ar galima plauti?
 3. Šviesos zomšos valymo būdai
 4. Džiovinimas
 5. Priežiūros taisyklės

Maišelis, pagamintas iš zomšos, visada yra brangus ir reprezentatyvus gaminio tipas, aukščiausios kokybės kokybė ir įvairūs gražūs atspalviai. Todėl šios medžiagos priedai yra populiarūs mados pasaulyje. Sąžininga lytis mielai gauna tokį planą ir gauna didelį malonumą, kad turėtumėte tokį patrauklų dalyką, o ne įsivaizduokite, kaip tai pasirūpinti.

Kojinėje suede pasireiškia kaip stipri ir patvari medžiaga, tačiau laikui bėgant bet koks stilingas aksesuaras tampa užterštas ir praranda savo išvaizdą. Deja, ne kiekvienas turi galimybę aplankyti sausuosius valiklius, kuriuose profesionalai išspręs bet kokią problemą, todėl populiarūs metodai ir laiko patikrintos ekspertų konsultacijos, kurios retai pasitaiko.

Liaudies gynimo priemonės

Lengvas purvas gali būti valomas specialiu šepečiu. Jis turėtų būti perkamas prieš perkant bet kokį daiktą iš suede, nes tai paprasčiausias būdas atsikratyti įvairių dėmių. Jis pagamintas iš gumos, o kartais jis turi metalo šerius arba įprastus šerius.

Pageidautina jį naudoti kaip kasdienę priežiūrą ir užkirsti kelią taršai, o ji gali pašalinti šviežius pėdsakus.

Puikus būdas kovoti su purvu trintukas, kuris valo paprastą pieštuką. Jis visada yra ranka, o keli šviesos judesiai sumažins dėmių ir net riebalų. Jei norite naudoti lengvą priedą, turėtumėte naudoti baltą trintuką ir tamsiuose atspalviuose neturėtų būti jokių ypatingų problemų.

Trintukas negali susidoroti su stipriais dėmėmis, bet jiems tinka nulinis popierius arba pemzos akmuo.

Ši parinktis taikoma tik labai sunkiais atvejais, nes galite visiškai sugadinti audinį. Smėlio popieriaus judėjimas turi būti lėtas, lygus ir labai švelnus, kad po procedūros būtų išlaikyta oda.

Riebalai lengvai pašalina specialų sprendimą, kurį lengva paruošti namuose. Vienodomis dalimis mažai riebalų turintis pienas ir sodapo to kruopščiai maišomi ingredientai. Produktas padengiamas medvilniniu tamponu ant audinio, o po to lengvai nuvalykite presavimo judesiu.

Po to, kai priemaišos nebebus matomos, sausas kempinė pašalina liekanas, o drėgnas zomšas turėtų būti kruopščiai išpurškiamas servetėlėmis arba rankšluosčiu ir išsiųstas išdžiūti.

Dažniausia valymo priemonė yra muilo tirpalas, kuriame yra bet kokio ploviklio (šampūnas, gelis, trinamas muilas) ir drungnas vanduo. Naudojimas atliekamas naudojant putų kempinę, kuri šiek tiek sudrėkinama tirpale ir išpurškiama, kad būtų pašalintas perteklius. Nuvalykite nešvarias vietas po to šlapias tekstilės audinys pašalina muilo liekanas.

Aptariama gera pagalbininkė kovoje su pintas vietomis acto tirpalaskuris yra pagamintas iš šio skaičiavimo: 1 šaukštas acto iki 1 litro tekančio vandens. Jo koncentracija neturi viršyti 9%.

Tokį agentą galima panaudoti ant bet kokios spalvos audinio, o po plovimo rekomenduojama gerai nuplauti audinį, kad būtų išvengta bjaurių dėmių.

Tamsiai suede tinka kavos pagrindu, kuris yra tvarkingai uždėtas ant gaminio. Atrodo, kad probleminės sritys yra išgręžtos apvaliais judesiais, o išdžiovinus, tirštinimo liekanos pašalinamos šepečiu.

Pašalinkite nuo dėmių ir tirpalo amoniaku (1–5), kuris nuosekliai naudojamas reikiamose vietose su minkštu šeriu. Jis leidžia išlaikyti spalvą, nesuteikia skyrybų ir nepriklausomai išnyksta.

Daugelis naudoja amoniaką 50 ml 150 ml vandens. Jis naudojamas, kaip ir likęs skystis, su kempine arba audiniu, galite paimti mikropluošto šluostę. Probleminės sritys aktyviai trinamas ir paliekamos dešimt minučių, po to nuplaunamos drėgna šluoste. Jei reikia, procedūra kartojama, tačiau amoniako kiekis turės būti padidintas 20 ml, kad būtų veiksmingesnis.

Nebijokite obsesinio kvapo, nes jis greitai išgaruoja, bet turėsite dirbti gerai vėdinamoje patalpoje.

Dažnai ant maišelių yra kraujo dėmių, riebalų, vyno ar kavos, tokiais atvejais daug būdų yra neveiksmingi, išskyrus miltelius be kvapiųjų medžiagų. Tai gali būti talkas arba kūdikių milteliai, pagrindinis dalykas yra kvapiųjų medžiagų sudėties perteklinių komponentų nebuvimas. Milteliai palaipsniui pasiskirsto ant paviršiaus ir išlieka tol, kol spalvos pasikeis. Tai rodo įrankis veikia ir sugeria taršą. Jei reikia, ji turės būti pakeista, kol dėmė visiškai išnyks.

Ledų pėdsakai gerai nuvalomi įprastu šlapiu servetėliu, o po to reikia nuvalyti produktą šepečiu, kad „šukuotų“ plaukus ir suteiktų jam originalų išvaizdą.

Garų pirtis padeda atsikratyti nemalonios taršos.

Norėdami tai padaryti, jums reikia vandens puodelio ir šiek tiek laiko, kad jį pasiektumėte į norimą būseną. Maišelis tiesiog turi laikyti garą ir tada valyti guminiu šepečiu.

Benzinas yra naudojamas ne tik kaip kuras, bet ir kaip valymo komponentas. Išvalykite AI-95, AI-98. Tokiu atveju maišelis, priklausomai nuo reakcijos, lieka 5-10 minučių, po to įtrinama valgoma druska. Ji turi laiko įsisavinti riebalus ir pernelyg daug benzino, tačiau kartais ji turi pakartoti šį etapą. Po visų manipuliacijų turėtų būti šukuota krūva.

Ar galima plauti?

Visose rekomendacijose dėl suede priežiūros nurodoma, kad skalbimas yra nepriimtinas, ypač skalbimo mašinoje. Vanduo stipriai iškraipo, atspalvis tampa išblukęs, o išvaizda praranda savo ankstesnį blizgesį ir žavesį. Maišelį galima nuvalyti drėgnu skudurėliu, tačiau dėl medžiagų savybių jis nebegali stovėti.

Jei maišas sudrėkinamas lietus, tada kuo greičiau jį reikia nuvalyti sausu rankšluosčiu arba popierinėmis servetėlėmis.

Geriau išbandyti garo valymo parinktį, gerai, jei tai yra galingas garo valymo įrenginys.

Norint atsikratyti sūdymo, pirmiausia turite pamerkti produktą. Ruda ir juoda bei mėlyna dėmių dėmės nėra labai matomos tamsiame suede, bet jos taip pat gali būti lengvai pašalinamos naudojant liaudies gynimo priemones. Įleiskite riebią dėmę muilo tirpale.

Šviesos zomšos valymo būdai

Išvalyti nešvarumus ir dėmes nuo šviesių atspalvių yra sudėtinga užduotis, su kuria gali susidoroti pinigų vienetai. Čia svarbu ne tik švarumas, bet ir vėlesnis baltumas, be kurio dalykas paprasčiausiai praranda savo išvaizdą.

Vietoj miltelių ar talko, ekspertai pataria naudoti dantų miltelius, kurie nėra prastesni, palyginti su analogais, tačiau tuo pačiu metu palaiko baltumą. Jo pirštai įtrinami į odą, paliekami pusvalandį, vyniojami visa apgaubiama plėvele. Tai įvyksta kelis kartus, kol išnyks tarša. Likučiai yra tiesiog pakratomi arba nuimami dulkių siurbliu.

Šiems tikslams taip pat tinka vandenilio peroksido ir vandens tirpalas, pagamintas nuo 1 iki 4. Tai gana paprasta naudoti, nes po valymo nereikia nuplauti. Jums tereikia taikyti įrankį probleminėse srityse, mirkyti visas serveteles ir palikite išdžiūti.

Džiovinimas

Turėtų būti pasakytas atskiras žodis apie džiovinimą, nes tai svarbus aspektas rūpinantis zomšiniais produktais. Daiktai neturi būti šalia šildymo prietaisų, ypač baterijų, šildytuvų, oro kondicionavimo ir net plaukų džiovintuvų. Saulės šviesa taip pat gali sugadinti mėgstamą priedą.Kadangi jis neteks formos ir galbūt šiek tiek pakeis savo atspalvį, kitaip tariant, jis „sudegins“ saulėje.

Geriau nuvalyti maišelį ant balkono nuo saulės spindulių, bet nesant tokios galimybės, galite tai padaryti namuose, svarbiausia yra užpildyti ją laikraščiuose prieš pradėdami, kad neprarastumėte formos.

Priežiūros taisyklės

Nepaisant liaudies metodų gausos valymo maišelių, pagamintų iš zomšos, gausa yra gana sudėtingas procesas, kuris sunaudoja daug laiko ir pastangų. Geriau imtis prevencinių veiksmų ir tinkamai prižiūrėti produktą, kad nepatektų dėl dėmių buvimo. Kelios paprastos taisyklės padės pratęsti maišelio tarnavimo laiką ir išlaikyti ją nepažeistą:

 • Nereikia taupyti tokių įmonių kaip „Avel“, „Alive“, „Salton“, „Erdal“ profesionalių lėšų.
 • Iš agresyvių valymo priemonių, kurios gali pakenkti švelnioms odoms, arsenalo.
 • Drėgmė neturėtų patekti į gaminį, o plovimas visiškai neįtrauktas.
 • Antrasis etapas po valymo yra vandeniui atsparių medžiagų naudojimas.
 • Džiovinimas vyksta natūraliai, nenaudojant karšto oro.
 • Vyniojimas ir sukimas sukelia formos deformaciją.
 • Prieš atlikdami valymo darbus, pirmiausia turite patikrinti įrankį ant nepastebimos odos dalies ir stebėti reakciją, kad nebūtų sugadintas dalykas. Ne visi valymo būdai tinka vienam ar kitam zomšui.

Rūpestingas požiūris, kokybiškos prevencinės procedūros, atsakingas požiūris į lėšų pasirinkimą - tai yra priežiūros pagrindas, kuris leis maišui pasilikti kuo ilgiau ir išlaikyti pradinę išvaizdą ilgus metus.

Kaip išvalyti zomšinį maišelį namuose, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys