Viršutinių drabužių priežiūra

Kaip valyti mouton kailį namuose?

Kaip valyti mouton kailį namuose?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip atnaujinti produktą?
 2. Tamsiai kailių priežiūra
 3. Lengvas kailis
 4. Naudingi patarimai
 5. Ar galiu naudoti skalbimo mašiną?

Daugelis sąžiningos lyties atstovų renkasi kailinius kailius iš kailių kailių. Prieš išimdami „Mouton“ kailį vasaros sandėliavimui, jį reikia įdėti taip, kad ji būtų išvaizda. Sauso valymo metu ne visada įmanoma perduoti viršutinius drabužius, todėl turite susidoroti su savimi.

Kaip atnaujinti produktą?

Ilgalaikiam sandėliavimui spintelėje viršutiniai drabužiai dengiami dulkėmis, mažos šiukšlių dalelės. Prieš dėvėdami kailių kailį, jį reikia atgaivinti - šiam produktui pakratomas dulkių pluoštas. Naudokite dulkių siurblį. Prietaisas sukonfigūruotas minimaliai galiai. Svarbu, kad antgalis būtų švarus.kitaip kailių kailiai tampa nešvarūs.

Puiki galimybė pašalinti dulkes, palaidus vilnius - kietas šepetys gyvūnų plaukams arba drabužių volelis. Jame yra lipni juosta, kuri pritrauks į kailį sukauptus purvus.

Tačiau taip pat svarbu užtikrinti tinkamą produkto saugojimą, tada problemos dėl tolesnio veikimo bus daug mažesnės. Paprastai rekomenduojama laikyti viršutinius drabužius. Tai padės išvengti dulkių ir kitų teršalų. Norėdami pašalinti nemalonų kvapą, naudingą maltos kavos. Kartu su kailiu gali būti dedamas nedidelis indelis.

Tamsiai kailių priežiūra

Norėdami išvalyti kailių kailį iš mutono, nereikia pirkti brangių įrankių - viskas, ko jums reikia, yra namų šeimininkių namuose. Švarių produktų valymo būdai yra tokie:

 • Actas puikiai susidoroja su užsispyrusiomis dėmėmis. Jis sumaišomas su alkoholiu ir vandeniu santykiu 1: 1: 1, po to į tirpalą įterpiamas šepetys ir plaukai šukuojami. Procedūros pabaigoje kailis yra sudrėkintas sausu servetėliu, o viršutiniai drabužiai - ant džiovintuvo.
 • Amoniakas pašalins užsispyrusią purvą. Alkoholis yra sumaišomas su vandeniu santykiu 1: 4. Į tirpalą įpilamas medvilninis tamponas, išgręžtas ir nušluostomas kailių paviršius.
 • Garų generatorius padės atsikratyti nemalonių kvapų, pašalinti mažą taršą. Produktas pakabinamas ant pakabos ar siuvimo manekeno ir yra apdorojamas garais - prietaisas turėtų veikti taupiai ir neturėtų liesti saulės.

Yra specialus šepetys, skirtas kailių gaminiams valyti. Su juo galite greitai pašalinti taršą, be daug laiko praleidžiant. Prieš šukuodami krūvą, palaukite, kol nešvaros nešvarumai, kitaip jis patruks per visą kailį. Jei dėmių nepašalina paprastas įbrėžimas, užterštoje zonoje turi būti naudojamas silpnas dėmių valiklis. Išnykti. Apdorojus tirpalą, krūva vėl šukuojama šepečiu.

Šis įrankis suteiks subtilų dėmių šalinimą, o kailiai tampa dar švelnesni.

Lengvas kailis

Šviesos muto kailis atrodo brangus, suteikia savo savininkui rafinuotumą ir žavesį. Jei norite rūpintis gaminiu namuose, tai gali būti:

 • Lengvo purvo pašalinimui naudojamas muilo tirpalas. Į baseiną pilamas šiltas vanduo, jame ištirpinamas skystas muilas ir plakimas iki putų susidarymo. Jis yra paskirstytas per kailį ir paliekamas tam tikrą laiką. Po džiovinimo krūva yra šukuota ir kailis yra gerai vėdinamoje vietoje.
 • Bulvių krakmolas sugeria bet kokį užterštumą. Užtepkite kailį ant lygaus kieto paviršiaus ir pabarstykite krakmolu.Jis įtrinamas į produktą masažuojant judesius. Kai krakmolas tamsėja, kailis kratomas. Veiksmai kartojami tol, kol krakmolas tamsėja.
 • Pašalinkite kailių geltonumą, kuris padės vandenilio peroksidui. 1 arbatinis šaukštelis peroksido yra sumaišytas su 3 šaukštais sodos ir vandens, kruopščiai sumaišomas ir padedamas ant kailio, naudojant švarų audinį arba šepetį. Po poros minučių krūva yra šukuota.
 • Efektyvus, bet ir rizikingas metodas yra lupimasis krakmolu ir benzinu. Iš jų ruošia sūrį ir padėkite jį užterštose vietose. Kailiniai kailiai yra šukuoti, kad būtų pašalintas mišinys, kailis pripildomas į gryną orą, kad būtų pašalintas benzino kvapas. Prieš valant, benzinas yra dedamas į nematomą produkto sritį - jei atsiranda nepageidaujama reakcija, geriau atsisakyti šio metodo, kad nebūtų sugadintas šviesios spalvos kailis.

Naudingi patarimai

Tai lengva prižiūrėti kailių kailį, tačiau reikia laikytis kai kurių taisyklių:

 • Neišdžiovinkite gaminio plaukų džiovintuvu ar šalia šildymo prietaisų. Kailis turi natūraliai išdžiovinti ant pakabų vėdinamoje patalpoje.
 • Viršutiniai drabužiai neturėtų būti valomi pernelyg dažnai, ypač jei nėra matomo užteršimo. Geriausia išvalyti kartą per metus.
 • Išvalius kailį, kailis yra šlifuojamas standžiu šepetėliu, auginimo kryptimi, kad gautų tą pačią formą ir tūrį.
 • Alkoholis ir actas prieš apdorojant produktą turi būti atskiestos - jos grynos formos medžiagos turės neigiamą poveikį kailiui.

Išorinio drabužio veikimo metu ne tik kailių dalis tampa nešvari, bet ir pamušalas. Jei jis neprijungtas, jis yra trinamas su kempine, iš anksto sudrėkintu muiluotu vandeniu, ir mirkomas servetėlėmis.

Išimamas pamušalas plaunamas šiltu muilo, skalavimo, sauso ir geležies tirpalu.

Ar galiu naudoti skalbimo mašiną?

Natūralių „Mouton“ paltų savininkai dažnai stebisi, ar galite plauti kailių gaminį skalbimo mašinoje. Tai nerekomenduojama daryti. Net jei spausdinimo mašinoje yra nustatytas subtilus plovimo režimas, tada po procedūros kailis pradės nykti, kailiai nuskaito, galbūt su visais pjautuvais. Tai sukels automatinį skalbimą viršutiniai drabužiai susėda ant 1-2 dydžio. Jei ant gaminio patenka didelis drėgmės kiekis, kailiai išnyks, taps standūs, kailio kailis deformuosis. Produkto apdorojimas skalbimo mašinoje gali prisidėti prie įrenginio gedimo. Kailiniai paltai, turintys drėgmės įtaką, labai apsunkina - su tokiu svorio būgno mašina tiesiog negali susidoroti.

Todėl nebūtina rizikuoti buitiniu prietaisu ir brangiu kailių produktu. Išsamiau apie tai, kaip namuose išvalyti mouton kailį, nepažeidžiant jo išvaizdos, bus rodomas šis vaizdo įrašas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys