Viršutinių drabužių priežiūra

Kaip valyti kailius namuose?

Kaip valyti kailius namuose?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Materialinės savybės
 2. Ką galite valyti?
 3. Kaip plauti?
 4. Kaip atsikratyti geltonumo?
 5. Rekomendacijos

Kailiniai daiktai - tai kailis ar apykaklė - yra jaukūs ir patrauklūs, jie šilta mus šaltuoju metų laiku, džiaugsmingas emocijas, puošia ir leidžia kiekvienai mergaitei jaustis nenugalimas. Mūsų močiutės metu šiuolaikiniai kailiniai gaminiai neprarado savo blizgesio per metus, tačiau šiuolaikiniame miestelyje kailis tampa purvinas labai greitai, kuris siejamas su sudėtinga ekologija ir oro priemaišų masės buvimu. Kailis, praradęs savo išvaizdą, gali būti valomas arba valomas namuose.

Materialinės savybės

Kailio valymas yra būtinas norint atsikratyti natūralių abrazyvinių pluoštų (dulkių ir nešvarumų), kurie yra ant jų sudėti ir absorbuojami į natūralius aliejus, padengiantį kiekvieną vilną. Tuo pačiu metu ilgalaikis teršalų buvimas gali sukelti kailių nusidėvėjimą ir tikrai pražūtingus rezultatus, atsiradusius plikų pleistrų ir pliko pleistrų pavidalu. Štai kodėl kailiniai rekomenduoja kailius valyti ne rečiau kaip kartą per metus, pageidautina vasarą, kai ko nors nereikalauja kojinių.

Tais atvejais, kai kailių savininkas rūko, reikia išvalyti kailius žiemos sezono viduryje. Reguliarus valymas tinkamais metodais ir tinkama priežiūra gali iš tikrųjų padėti prailginti kailių gaminių tarnavimo laiką.

Kaip tiksliai galite valyti kailius namuose, priklauso nuo jo rūšies ir kategorijos. Produktas gali būti pagamintas iš lygių arba pūkų kailių, pavyzdžiui, kailis gali būti pagamintas iš ruonio arba iš audinės. Todėl tokių dalykų valymo būdai bus skirtingi. Tarp kailių, pavyzdžiui, išskiria ilgus plaukus. meškėnas, sidabro lapė, raudona lapė, lūšis ir arktinė lapė, reikalaujanti šiek tiek kitokio požiūrio į skaitymą nei trumpaplaukis kailis, pavyzdžiui, audinė ar bebras.

Kitas reikšmingas skirtumas yra elemento vertė. Triušių kailių kailių arba riešutų ir kailio kailių valymui taip pat reikalingas kitoks požiūris, bent jau dėl praktinių priežasčių.

Ką galite valyti?

Kai kurie patyrę namų šeimininkai rekomenduoja kailių gaminius valyti amoniaku arba vandenilio peroksidu. Galbūt mūsų močiutės metu šios lėšos buvo gana veiksmingos, tačiau šiuolaikinėmis sąlygomis jos mažai veikia, nes šiuolaikinėje urbanizuotame pasaulyje dumblo cheminė sudėtis kasdien tampa turtingesnė.

Šiam tikslui taip pat skiriasi ir kailių gamybos priemonės stiprus emulsija, kurie iš dalies lieka galutiniame produkte ir gali patekti į cheminę reakciją su amoniaku ir peroksidu, todėl krūva tampa sausa ir trapi.

Todėl šiuolaikiniai visų senovinių valymo būdų kailiai šiandien rekomenduoja tik druskos naudojimą. Panašus metodas tinka nebrangiems kailiams, pvz., Triušiams, avikailiams ar riešutams valyti, dėl kurių gaila praleisti didelę sumą.

Šis metodas yra užpildykite labai nešvarius kailius su daug druskos (kailis gali užtrukti iki kilogramo šios medžiagos). Tada produktas paliekamas 12 valandų, po to jis kruopščiai išmušamas. Kartu su kailiais sukaupta druska, nešvarumai ir šiukšlės. Šis metodas yra paprastas ir pigus ir bent jau negali pakenkti kailių gaminiui. Bet tai nepadės grįžti į kailio originalų blizgesį, nors jis taps švaresnis.

Ekspertai nerekomenduoja eksperimentuoti su įvairiais sudėtingais naminiais preparatais ir rekomenduoti naudoti sertifikuotus preparatus ar šampūnus žmonėms ar gyvūnams valyti ir rūpintis brangiais kailiais.

Šiandien, mūsų šalyje, garsiausia kosmetika kailių priežiūrai, kuri vadinama Biofuras. Šiuos produktus gamintojas nustato kaip tausojančias ir hipoalergines priemones natūralių kailių priežiūrai ir valymui.

Biofuras susiduria su visų rūšių tarša, nuo gatvės purvo iki tokių sudėtingų dėmių kaip kraujas arba kiaušinio trynio pėdsakai. Biofur taip pat pašalina nemalonų kvapą, blizgesį ir riebumą. Šis įrankis tinka visiems kailiams, įskaitant tokius brangius, kaip sabato ar šinšilijos kailiai, tačiau jis turi gana didelę kainą. Įsigytų butelių tūris yra pakankamas audinių kailio demi valymui.

Biofur ateina su 3 valymo emulsijomis:

 1. Putos, skirtos ypač nešvariems dėmėms valyti;
 2. Vidutinio intensyvumo valiklis;
 3. Kailio restauratorius.

Taip pat rinkinyje yra šepetys, skirtas kailių, šukos, frotinio audinio, pirštinių ir tepalo gamybai.

Kailio valymo metodas naudojant „Biofur“:

 • Ypač stiprios priemaišos yra apdorojamos muilo putomis, kurios dedamos ant dėmių šepečiu; o ne trinti pernelyg sunkiai, kad nebūtų sunaikinti krūvos struktūra;
 • Produktą palikite 2-3 minutes, kad jis veiktų, tada nuplaukite jį drėgnu valikliu, vengiant drėgmės iki šerdies;
 • Pilnai nuvalykite sluoksnio paviršių purškiant valiklį ir būtina išlaikyti 15 cm atstumą nuo kailio paviršiaus;
 • Išsiliejusį agentą palikite 30 min., Tada nuplaukite drėgnu frotiniu audiniu, užkertant kelią šerdies šlapimui, nes tokiu atveju galima tolygiai džiovinti;
 • Po valymo kailis turėtų būti padengtas ant lygaus paviršiaus arba pakabintas ant manekeno; Plaukų džiovintuvas, siekiant pagreitinti džiovinimo procesą, yra griežtai draudžiamas, nes tai sukels produkto deformaciją.
 • Džiovinimo metu kailis turėtų būti purtomas ir šukuojamas su šukomis, esančiomis rinkinyje, kaip įmanoma dažniau.
 • Visiškai išdžiovinti kailiai apdorojami purškimu, atkuriant jo blizgesį, po to paliekama apie 3 minutes, po to nuvaloma drėgna šluoste ir vėl išdžiovinta kailio kailis.

Greitai ir tinkamai išvalykite kailių gaminį, tokiu būdu padės:

 1. „Netbril-o“ koncentruota valymo emulsija (Prancūzija);
 2. Tai blizgesio apdaila / TCHB / TCSBB / Parva-cremie (Vokietija).

Tokias priemones galima taikyti bet kuriam kailiui, nuo Toskanos iki Astrachanės kailio.

Koncentruota „Netbril-o“ emulsija kainuoja 1290 rublių, butelio tūris yra 250 ml. Jei norite naudoti, turėtumėte:

 1. Praskiedžiama alkoholiu santykiu 1/3, tai geriausia padaryti maišytuvu.
 2. Taikyti kailiui su kempine.
 3. Palikite dalyką išdžiūti ištiesintoje būsenoje, nepamirštant kartkartėmis pakratyti.

Šviesiai apdaila / TCHB / TCSB / Parva-cremie sukurtas greitai išvalyti kailius su vidutiniu taršos lygiu. Be valymo, šį įrankį rekomenduojama naudoti kaip viršutinį sluoksnį, kuris apsaugo kailių pluoštus nuo nešvarumų, riebalų ir drėgmės prasiskverbimo.

Be to, „Glitter Finish / TCHB / TCSB / Parva-cremie“ emulsija gali būti naudojama kaip antistatinė priemonė ilgaplaukiams kailiams, pavyzdžiui, meškėnai, sidabro lapės ar lūšių kailiai. 250 ml kaina yra 1300 rublių.

Naudojant šį įrankį, bet kuri mergina gali:

 1. Emulsija paduodama ant kailio naudojant purkštuvą;
 2. Ekspozicijos laikas yra 10 sekundžių;
 3. Kailis yra šukuotas nuo uolos;
 4. Produktas yra kruopščiai pakratomas ir pakabinamas, kad būtų galima džiovinti ant birių pakabos.

Tuo atveju, jei kailių daiktas turi stiprią purvą ir riebias dėmes, tai padės sausas valymas su pjuvenomis.Tačiau neturėtumėte naudoti įprastinių pjuvenų, kurias galima įsigyti pjūklo statyboje. Norėdami išvalyti kailius, reikalingos specialios medienos rūšys, kurios neišskiria sultų ir dar mažiau dervų, ir turi minkštą tekstūrą, kuri negali pažeisti kailio. Tokios pjuvenos, pavyzdžiui, Eso arba Tore Cleangalima įsigyti už 750 rublių. Vienos tokių pjuvenų pakuotės svoris yra 400 g, pakanka atlikti kelias valymo procedūras.

Kailių kailių valymo metodas tinka visiems kailių gaminiams, išskyrus Toskano ilgaplaukius kailius, platų astrachaninį kailį, taip pat plačiausią, nes tai gali sutrikdyti paviršiaus modelį.

Naudojimo būdas:

 1. Būtina prisotinti skardines su Netbril-o koncentruota emulsija, stengiantis sukurti minkštą, bet ne skystą kepalą;
 2. Gautas produktas įtrinamas į kailius, ypač užterštos vietos nuvalomos kelis kartus;
 3. Didžiausias veikimo laikas yra 30 minučių, po to pjuvenos turi būti pašalintos kruopščiai purtant produktą;
 4. Drėgnas produktas yra padengtas ant lygaus paviršiaus arba pakabintas ant manekeno natūraliam džiovinimui;
 5. Džiovinimo metu kailis yra šukuotas ir kratomas, kad jis atrodytų patrauklus.

Kaip plauti?

Labiausiai paprasta valyti yra nedideli kailiai, pavyzdžiui, kailio kailiai, kuriems nereikia jokio specialaus gydymo. Netgi nereikia išimti dangtelio plaunant, žinoma, tuo atveju, kai skalbimas atliekamas rankiniu būdu.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, turėtumėte naudoti gelio valikliu. Norėdami išdžiūti tokią skrybėlę, tai geriausia ant trijų litrų stiklinio indelio, jį sukant į kaklą, kad vilna nebūtų deformuota. Nerekomenduojama skalbti skalbimo mašinoje, nes šiuo atveju produktas neišvengiamai ištemps ir neteks.

Nedidelis kailio įdėklas, pritvirtintas prie apatinio striukės ar švarko, taip pat gali būti plaunamas namuose rankomis, naudojant gelio produktus vilnui, pvz. „Weasel“ arba zoologijos sodas. Svarbu, kad kaskart po plovimo ir skalavimo gerai atspaustų kailio juostelę. Tai gali būti padaryta sulenkiant šiaudais ir tuomet ją nuspaudus ranka.

Jūs taip pat galite išspausti panašų įdėjimą į skalbimo mašiną, iš anksto jį suvynioti į bet kokią birią medžiagą, pavyzdžiui, į seną rankšluostį. Šiuo atveju spin-off metu drėgmė iš kailio pateks į audinį, todėl kailis greičiau išdžiūsta.

Džiovinimui kailiai turi būti ištiesinti, švelniai šukuoti, uždėti ant minkšto pagrindo ir periodiškai kratomi visą laiką, kol jis išdžiūsta. Gautas kailių kraštas gali būti šiek tiek standus (tuo atveju, jei jis nebuvo gerai iškirptas), tačiau tai gali būti pataisyta šlifuojant juos pirštais iki minkštos būsenos.

Kailio išvaizda bus tokio pat aukščio ir atrodys nauja.

Didesnio tūrio kailiai neturėtų būti plaunami tiesiogine žodžio prasme. Reikia nepamiršti, kad didelių natūralių kailių daiktų spaudimas skalbimo mašinoje yra neįmanomas dėl jų deformacijos pavojaus. O natūraliai išdžiovinus išteptą kailių pagrindą (mezdra), dažniausiai jis tampa panašus į kartono popierių, ty jis tampa standus ir trapus. Kaip plovimą, galite atlikti paviršiaus apdorojimą putojančiu šampūnu, veikdami itin atsargiai, kad šlapia nešlaptų.

Mašinoje galite nuplauti purvino kailio pamušalą, kad išvalius kailį iš išorės, padarykite jį švariu ir viduje. Po džiovinimo ir lyginimo, pamušalas montuojamas ant gaminio atskirai arba kailių gaminių remonto dirbtuvėse.

Kaip atsikratyti geltonumo?

Dažnai gana gerai išlikę lengvi kailiai praranda patrauklumą nuo to, kad jis pradeda geltoną. Tai būdinga lapės, lūšių ir sidabro lapių kailiams, taip pat apšviestoms ūdų kailiams. Siekiant pašalinti tokius nemalonius pasireiškimus, galima naudoti reduktorių iš „Biofur“ serijos.Gamintojas pataria apdoroti šį reduktorių. kartą per tris mėnesius, kol laukiama geltonos spalvos.

Tuo atveju, kai lengvas kailis jau tapo geltonas, gali padėti įrankis, pvz., „Magic Snow“. Padedant bus galima atnaujinti baltojo lapės kailio, audinės ar švelnių antgalių kailius ant sidabro lapių kailio. Jo taikymas yra labai paprastas ir nesukelia jokių sunkumų.

Naudojimo būdas:

 1. Sumaišykite produktą su 1-4 vandenilio peroksido tirpalu, gerai sumaišykite, sukuriant vienodą konsistenciją;
 2. Pakabinkite kailių gaminį ant pakabos arba padėkite ant stalo, jei apykaklė yra apdorojama
 3. Purškimo buteliuku purškite kompoziciją ant gelsvos spalvos kailio;
 4. Palikite visiškai išdžiūti, šukuodami kailius ir kartkartėmis kratydami.

Rekomendacijos

Norint, kad kailių gaminiai ilgą laiką neprarastų patrauklumo, reikia tinkamai jį prižiūrėti. Tai ypač pasakytina apie tuos atvejus, kai kailis ar apykaklė pateko į drėgną sniegą ir pradėjo atrodyti nepatraukli, nes įstrigo polis.

Tokiu atveju, grįžus namo, būtina nedelsiant kruopščiai pakratyti kailius, kad būtų pašalinti drėgni lašai. Tada jis turėtų būti šlifuojamas specialiu šepetėliu arba šukos su nedideliais dantimis ir paliktas ant pakabos, nenaudojant jo spintoje, kol jis visiškai nesusaus. Kartais reikia vėl purtyti kailius ir šukuoti. Dėl šios priežasties kailiai išdžiūsta be raukšlių, raukšlių ir deformacijų.

Taip pat svarbus kailių produktų saugojimas. Norint, kad dulkės neužtektų joms tuo metu, kai jos yra saugomos, kailiuose turi būti pašalintos kailio, kepurės ir apykaklės. Tuo pačiu metu kiekvienos dangos viduje turi būti kandžių priemonė, o dangčio ilgis turėtų būti pakankamas, kad būtų galima laisvai vieta gaminti.

Kaip rūpintis kailiais, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys