Viršutinių drabužių priežiūra

Kaip namuose išvalyti avikailio kailį?

Kaip namuose išvalyti avikailio kailį?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Taisyklės
 2. Mes vertiname spalvas
 3. Būdai
 4. Ką valyti?
 5. Pašalinkite dėmes
 6. Valome kailius
 7. Priežiūros patarimai

Avikailio kailis yra gana populiarus viršutiniai drabužiai šaltuoju metų laiku. Jis pritraukia dėmesį su komfortu, šilumu ir išskirtine išvaizda. Vienintelis jo trūkumas yra tai, kad jis gali greitai purvėti. Jūs galite naudotis sauso valymo paslaugomis, tačiau yra būdų, kuriais galėsite patys gaminti aukštos kokybės valymo avį.

Taisyklės

Norėdami valyti avį namuose ir tuo pat metu nepažeisti produkto, turite pasirinkti tinkamą priemonę, kad pašalintumėte užterštumą iš tam tikros medžiagos. Norėdami tai padaryti, naudokite įrankį ant nematomos gaminio dalies.

Avikailių kailis turi būti išdėstytas horizontaliai ant lygaus paviršiaus. Puikus pasirinkimas yra stalas. Būtina pasirūpinti, kad būtų užtikrintas geras apšvietimas, kad būtų galima gerai apžiūrėti visas užterštas gaminio vietas.

Atnaujins seną aviganį valymas konkrečiais produktais. Šis odos modelis gali būti išvalytas naudojant namų gynimo priemones. Namų darbas iš dirbtinės odos gali būti valomas amoniaku. Avikailio paltai gali būti pagaminti iš kitų medžiagų, kurių valymui būtina taikyti specialius metodus.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas užterštumo iš modelių, dekoruotų kailiais, šalinimui. Pirmiausia turėtumėte susipažinti su kailių gydymo metodais ir tik po to pradėti gaminio valymo procesą.

Avikailis yra griežtai draudžiamas išdžiovinti šalia šildymo prietaisų arba naudoti elektrinius prietaisus, pavyzdžiui, plaukų džiovintuvą ar lygintuvą. Geriausias sprendimas yra išdžiovinti produktą vėdinamoje patalpoje, o avikailio kailis turi būti vertikalioje padėtyje, naudojant pakabą.

Labai svarbu, kad patys save valytumėte, atidžiai perskaitykite visas drabužių etiketes. Pasirenkant valymo priemonę ir valymo metodą, būtina remtis medžiaga, iš kurios yra siuvami daiktai. Pavyzdžiui, labai sausas valymas tinka zomšiniams produktams. Dėl avių kailio su lazerine danga šlapias valymas yra idealus. Dėl odos modelio galima naudoti bet kurią parinktį.

Priemonės avių valymui neturėtų būti taikomos nedelsiant visoms užterštoms vietoms. Iš pradžių galima patikrinti mažoje svetainėje. Jei pasirinktas įrankis pašalino dėmę, jis gali būti naudojamas visam gaminio paviršiui apdoroti.

Rašomoje mašinoje draudžiama plauti avį iš natūralios ar dirbtinės odos, taip pat suede. Tai gali neigiamai paveikti produkto patrauklumą ir sumažinti jo dydį. Pati medžiaga taps kieta ir nuobodu.

Jei pateksite į avį pagal lietų, tada reikia pakabinti jį ant pakabos ir palikti jį visiškai išdžiūti kambaryje, toli nuo šildymo prietaisų.

Pasibaigus žiemos sezonui, būtina sukurti patogias paltų laikymo sąlygas. Griežtai draudžiama pakuoti į maišelį, pagamintą iš dirbtinės medžiagos.. Geriausias sprendimas yra medvilnės danga. Papildymas gali būti levandų šakelė.

Mes vertiname spalvas

Renkantis metodą ir medžiagas, skirtas naminių paukščių valymui, reikėtų atsižvelgti į jo spalvą, kad produktas nebūtų sugadintas.

Šviesos modelis turi būti reguliariai valomas, kad jis neprarastų patrauklios išvaizdos.

Norėdami valyti baltą modelį, galite naudoti tirpalą, kuriame yra vienas arbatinis šaukštelis amoniako, atskiestas vienu arbatiniu šaukšteliu paprasto vandens arba 3% vandenilio peroksido tirpalo. Pirmiausia reikia pašalinti dulkes, tirpalu sudrėkintą audinį, apdoroti daiktų paviršių. Po procedūros nuvalykite paviršių drėgna kempine ir leiskite jam visiškai išdžiūti.

Kitas variantas yra atskiesti vieną šaukštelį sodos stikline šilto pieno. Tamponas panardinamas į tirpalą su tirpalu sudrėkintu tamponu. Po valymo pašalinti likučius naudodami marlės audinį, anksčiau sudrėkintą actu.

Norėdami atsikratyti geltonų dėmių, galite taikyti vandenilio peroksidą. 200 ml vandens reikės tik vieno arbatinio šaukštelio peroksido. Šis tirpalas turi būti kruopščiai nuvalytas.

Daugelis mados moterų mėgsta tamsus atspalvius, nes juoda arba ruda avių kailis yra praktiškesnis. Tačiau net ir tamsūs tonai apsaugo produktus nuo taršos, kurie taip pat matomi ant jo.

Norėdami išvalyti tamsų avikailio kailį, galite naudoti paprastą tirpalą, kurį sudaro stiklinė vandens, vienas šaukštas oksalo rūgšties ir du šaukštai soda. Visi komponentai turi būti kruopščiai sumaišyti ir ant produkto paviršiaus padengti kempine. Po džiovinimo ant avių kailio atsiranda baltas sluoksnis, kuris turi būti pašalintas drėgna kempine.

Būdai

Bet kokio purvo pašalinimui ant avių kailio griežtai draudžiama plauti. Ji gali visiškai sugadinti šį dalyką. Namuose galite naudoti du valymo būdus: šlapias ir sausas.

Sausas valymas

Suede produktas pritraukia dėmesį į savo sudėtingą, elegantišką išvaizdą. Jis atrodo prabangus ir brangus. Su dažnai dėvėti zomšas praranda aksominį. Avikailių zomšas reikia atidžiai prižiūrėti ir kasdien valyti.

Lengvai suteptas avių kailis gali būti valomas druska. Jis grąžins aksominį zomšą ir pašalins mažas dėmeles.

Produktas turi būti pastatytas horizontaliai, užteršta druska ant užterštų vietų, lengvai patrinkite rankomis, be didelės jėgos ar guminiu šepečiu. Šviesos judėjimas padės išvengti medžiagos sugadinimo. Po valymo druska turi būti pašalinta iš paviršiaus sausu kempine.

Odos paltai negali būti valomi druska, nes tai reiškia, kad sąlytis su oda ne tik palieka bjaurus dėmes, bet ir gali pakeisti jo spalvą.

Norėdami išvalyti sunkius nešvarumus ar riebalus nuo odos kailio, galite naudoti vieną iš šių būdų:

 • Manų kruopos. Visos užterštos gaminio vietos turi būti pabarstytos pūkomis. Be to, jums reikia dėvėti kumštines pirštines ir gerai ištrinti užterštas vietas. Visi judesiai turi būti atliekami nuo dėmių kraštų iki jų centro. Išvalę dėmes, reikia nuvalyti visą paviršių, ir galite naudoti kietą šepetį arba smulkų šlifavimo popierių. Vietoj manų kruopos galite naudoti krakmolą.
 • Benzinas. Labiausiai įspūdingas yra pašalinti riebalų dėmes naudojant benziną. Būtina paimti audinį iš užkandžių ir pamerkti jį į benziną, po to, kai gerai jį patrinti riebiu dėmeliu. Tačiau šis įrankis tinka tik tamsiems dažams valyti.
 • Džiovintos duonos pluta. Tai leidžia pašalinti šiek tiek užterštas vietas. Avikailių kailis turi būti išdėstytas horizontaliai ir pradėkite aktyviai valyti produktą su duonos pluta. Po procedūros duonos trupinius galima pašalinti minkštu šepečiu.
 • Dantų milteliai. Šis įrankis skirtas valyti apykaklę arba riebias vietas kišenėje. Norėdami dėti ant dantų miltelius ant gaminio, turite naudoti guminį šepetį.

Šlapias

Šlapio valymo metodas idealiai tinka dengtoms dangoms ar odos pasirinkimui. Jis yra labai efektyvus šalinant sunkius nešvarumus.

Pagrindiniai būdai:

 • Baltą kailį galima valyti tirpalu iš vandenilio peroksido ir amoniako. Norint sukurti mišinį, reikia išgerti šilto vandens stiklinę, pridėti 1 arbatinį šaukštelį amoniako ir 1 arbatinį šaukštelį vandenilio peroksido. Visi komponentai turi būti gerai sumaišyti. Tai reiškia, kad verta įdėti dėmių, naudojant minkštą kempinę. Apdorojimas turi būti atliekamas prieš išimant dėmes ir atkuriant sniego baltą spalvą.
 • Geriausias būdas pašalinti stiprią taršą yra amoniako. Jis turi būti praskiestas vandeniu santykiu 4: 1. Tirpalas lengvai įtrinamas į produktą, naudojant minkštą kempinę. Pašalinus dėmę, likusį tirpalą reikia greitai pašalinti su vandeniu anksčiau sudrėkinta kempine. Po valymo, verta nuvalyti produktą sausu kempine.
 • Pienas ir soda. Prieš valydami reikia nuvalyti dulkes įprastu šepečiu. Norint paruošti tirpalą, reikės 200 ml pieno ir 10 g sodos. Norint perdirbti avikailius, reikia wadded diskų. Jie turi ištirpinti tirpaluose, kad būtų tvarkomi riebalų dėmės. Valant nešvarumus, naudokite švarias medvilnines pagalveles, kurios jau yra nešvarios. Po valymo jums reikės papildomai nuvalyti avikailio kailį minkštu audiniu, kuris anksčiau mirkytas acto ir vandens tirpale. Po išvalytų vietų būtina nuvalyti ir sausą kempinę.
 • Muilo tirpalo ir amoniako derinys dažnai naudojamas valant avių paviršių. Norint paruošti tirpalą, reikės šilto vandens, 5 ml amoniako ir 10 ml šampūno. Avių kailio valymui reikalinga minkšta kempinė. Sprendimas turi būti apdorotas visose užterštose vietose. Šis tirpalas naudojamas pirminiam produkto apdorojimui. Be to, jums reikia kito įrankio, kuriame yra 5 ml borakso, 15 ml amoniako, 20 ml glicerino ir 500 ml vandens. Šis sprendimas puikiai tinka visam gaminio paviršiui apdoroti. Valant avikailio kailį, verta jį pakabinti ant pakabos, kol ji visiškai išdžiūsta.

Ką valyti?

Norėdami išvalyti avikailio kailį nuo įvairių rūšių taršos, turėtumėte naudoti namų gynimo priemones. Norėdami pasirinkti tinkamus valymo produktus, reikia nustumti nuo medžiagos.

Produktą iš dirbtinės odos galima valyti muilo tirpalu. Avikailių kailis turi būti išdėstytas horizontaliai. Drėkinkite audinį muiluotu vandeniu ir nuvalykite visą paviršių. Norint atsikratyti perteklinių putų, reikės drėgno skudurėlio.

Po procedūros reikia išvalyti gaminį popieriniu rankšluosčiu, nes tai padės pašalinti drėgmę ir palikti avių kailį kambario temperatūroje, kol visiškai išdžius.

Norėdami greitai išdžiūti, galite naudoti garų generatorių, kuris tiekia sauso garo srautą. Nenaudokite garintuvo, nes šis įrenginys sukuria drėgną garą.

Iš natūralios odos pagaminti aviečių paltai gali būti valomi nuo nešvarumų įvairiais būdais. Kad pašalintumėte riebalus ar nusidėvėjimą, naudokite. amoniako ir dantų milteliai. Šios medžiagos sumaišomos lygiomis dalimis. Dantų šepetėlių naudojimas turi būti taikomas užterštoms vietoms.

Jei oda praranda blizgesį, ji gali būti nuvaloma glicerinu.

Pašalinkite dėmes

Avių kailis turi būti reguliariai ir kruopščiai išvalytas, bet netgi tai ne visada apsaugo produktą nuo sunkiai pašalinamų ženklų susidarymo. Pasenę dalykai gali grąžinti pradinę išvaizdą įvairiomis priemonėmis.

Jei norite pašalinti pačių riebalų dėmę nuo avių kailio, turite pasirinkti tinkamą priemonę. Jo pasirinkimas priklauso nuo produkto medžiagos.

Kartais tik specialūs purškikliai ar purškikliai padeda pašalinti riebalų dėmes, bet taip pat galite išbandyti namo gynimo priemones.

Norėdami išvalyti dirbtinį avių kailį iš vyno ar purvo, galite naudoti:

 • Krakmolas Jis turėtų būti pabarstytas ant dėmės ir paliktas penkias valandas. Nuėmus absorbentą su dulkių siurbliu arba šepečiu.
 • Amoniakas.Būtina paruošti apie 30 laipsnių temperatūrą muiluotu vandeniu ir pridėti iki 10 lašų amoniako. Sudrėkinkite vatos tamponą tirpale ir gydykite juos dėmėmis. Po valymo šią vietą nuvalykite putų guma ir popieriaus rankšluosčiu.
 • Boraksas Norint sukurti sprendimą, jums reikės vieno arbatinio šaukštelio borakso, 10 ml glicerino ir amoniako, taip pat vandens. Dėmę reikia nuvalyti tirpalu sudrėkintu audiniu ir gerai išdžiovinti.
 • Turpentinas. Ši medžiaga idealiai tinka nuimti nuovargius.
 • Norėdami pašalinti dėmes ant natūralaus avikailio kailio, galite naudoti manų kruopą, bulvių krakmolą su benzinu, pieną su soda, baltos duonos plutą arba kukurūzų krakmolą.

Valome kailius

Kailiniai viršutiniai drabužiai turi būti valomi atskirai. Galite naudoti kelis patikrintus metodus:

 • Ant kempinės reikia supilti šiek tiek citrinos sulčių ir atsargiai uždėti ant kailio. Išvalius kailį, jį reikia šukuoti naudojant įprastą šuką.
 • Katės šampūnas turi būti atskiestas nedideliu kiekiu vandens, kad susidarytų putos. Putos turi būti dedamos ant kailių kempine ir palaukti penkias minutes. Po procedūros nuplaukite vandeniu.
 • Norint atsikratyti riebių ar labai užterštų dėmių, kreida yra ideali. Puiki alternatyva yra kūdikių milteliai. Milteliai turi būti dedami ant kailio, paliekami keletą minučių ir švelniai nuimami.
 • Smėlio ar kviečių sėlenos yra dažnas būdas atkurti kailių patrauklumą. Pirmiausia reikia juos gerai pašildyti grotelėje, tada juos patrinti į kailio apdailą. Po valymo medžiaga turi būti pašalinta kietu šepečiu.
 • Natūralios kailio apykaklės valymui tinkamas vandens, acto ir alkoholio tirpalas. Visi komponentai turi būti imami tokiomis pačiomis proporcijomis. Produktas turi būti dedamas ant kailių įprastu kempine, po valymo procedūros, pašalinkite likučius nuvalydami apykaklę sausu skudurėliu.
 • Krakmolo ir benzino mišinys idealiai tinka grąžinti pradinę kailio išvaizdą. Ji turėtų būti padengta kailiui ir leidžia gerai išdžiūti. Po to mišinio likučius reikia pašalinti šepečiu.
 • Norint pašalinti dėmes ant kailio apykaklės, tinka druskos ir amoniako tirpalas. Norėdami paruošti, jums reikės 30 gramų druskos ir 4 ml amoniako pusę litro vandens. Apdorojus produktą, kailis turi būti nuvalytas drėgna kempine.

Viduje esantis avikailio kailis dažnai būna baltų avių kailių. Norėdami kruopščiai išvalyti, reikia paimti bulvių miltus ir pabarstyti kailius, tada purkšti muiluotu vandeniu. Rezultatas yra panašus į tešlos masę.

Jis turi būti tolygiai paskirstytas visame gaminyje ir palikti visiškai išdžiūti. Tada nuimkite jį iš gaminio šepečiu ar dulkių siurbliu.

Plonu avių sluoksnio valymui pakaks naudoti amoniako ir muilo tirpalo tirpalą. Grįžkite į kailio baltumą, o tai padės 200 ml pieno ir 1 arbatinis šaukštelis skysto amoniako.

Priežiūros patarimai

Kad avių kailis ilgą laiką išliktų pradinis išvaizda, turėtumėte sekti keliais eksperto patarimais:

 • Jei ant avių kailio atsiranda šviežių dėmių, ją reikia valyti kuo greičiau.
 • Nenaudokite naujų valymo priemonių vienu metu ant viso paviršiaus. Būtina atlikti bandymą nepastebimoje vietoje. Bandymui galima naudoti siūlę iš švelnios pusės. Turėtumėte palaukti, kol tirpalas visiškai išdžiūti, ir atidžiai pažiūrėkite, kaip jis paveikia medžiagą.
 • Puikus džiovinimo būdas yra natūralus. Produktas turi būti pakabintas ant pakabos ir patalpintas gerai vėdinamoje patalpoje. Džiovinimui griežtai draudžiama naudoti šildymo prietaisus ar plaukų džiovintuvus.
 • Natūralus audinio viršelis idealiai tinka paltams laikyti.
 • Kailių valymas turi būti atliekamas atskirai naudojant kitus valomus tirpalus.
 • Reikia vengti drėgmės.Nerekomenduojama, kad vanduo patektų į avių odą. Jei taip atsitiktų, ji turi būti gerai išdžiovinta. Drėgnos vietos po džiovinimo turi būti atidžiai ištemptos rankomis, taip išvengiant kietėjimo.
 • Norėdami pridėti produkto blizgesį, glicerinas yra puikus sprendimas.
 • Po sandėliavimo rekomenduojama valyti avies kailį dulkių siurbliu, sumontavus minkštą antgalį.
 • Skalbimas yra griežtai draudžiamas.

Paprasti receptai ir žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip valyti avikailio kailį namuose, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys