Viršutinių drabužių priežiūra

Kaip valyti apmušalų kailį namuose be plovimo?

Kaip valyti apmušalų kailį namuose be plovimo?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savęs apdorojimo tipai
 2. Dėmių šalinimas
 3. Džiovinimo ir lyginimo taisyklės

Apsauginis sluoksnis yra gražus ir šiltas demi sezono apranga, kuriam reikia kruopščiai dėvėti ir nuolat prižiūrėti. Drapas yra sunkus dviejų sluoksnių audinys, kurio nerekomenduojama plauti skalbimo mašinoje. Tam, kad produktas ilgai truks ir neprarastų savo pradinės išvaizdos, būtina naudoti cheminį apdorojimą arba savarankišką subtilų valymą namuose.

Savęs apdorojimo tipai

Savęs apdorojimo būdai Nuvalykite drapiruotę dviem būdais - sausu ir šlapiu. Kaip tiksliai valyti, priklauso nuo produkto užteršimo laipsnio, procedūros trukmės ir būtinų lėšų.

Sausas būdas

Tai apima greitą produkto valymą be drėgmės ir poreikį naudoti papildomą laiką daiktų išdžiovinimui. Šiai procedūrai jums reikės pakabų, šepečio, ruginės duonos, drabužių ritinio, guminių pirštinių, skalbinių plovimo rankų plovimui. Prieš pradėdami valyti, reikia pakabinti ant pakabos ir apžiūrėti produktą, kad nustatytumėte labiausiai užterštus plotus.

Šiame etape audinį reikia išvalyti nuo dulkių, siūlų ir plaukų, naudojant drabužių ritinėlį arba natūralų šepetį. Valymas turi būti atliekamas polių kryptimi.

Esant vidutiniam užterštumui, valymas gali būti atliekamas taip:

 1. Būtina išimti sausą skalbinių ploviklį vilnos gaminiams, pavyzdžiui, „Weasel“, ir tolygiai apipurkšti anksčiau ant stalo padengtą kailį.
 2. Tada jums reikia dėvėti pirštines ir truputį patrinti įrankį ant gaminio paviršiaus.
 3. Šią formą palikite vieną valandą, tada išimkite miltelius elastiniu šepečiu arba šiek tiek sudrėkinta kempine.

Valant šviesą, įskaitant baltus modelius, geriau naudoti miltelius kaip miltelius. Išnykti, jis subtiliai valo paviršių ir nepalieka liekanų. Vietoj miltelių leidžiama naudoti soda, kuri pašalinama tik sausu šepečiu.

Šio metodo trūkumai - tai neįmanoma jo panaudoti tamsių spalvų drabužiams valyti.

Gali būti priskirtas sausas valymas ir putų apdorojimas. Tam reikia:

 1. Paimkite bet kokį kilimų valiklį, atskieskite jį vandenyje ir gerai ištepkite.
 2. Užtepkite putą ant sluoksnio, neleiskite medžiagai sudrėkti ir palikite visiškai išdžiūti.
 3. Tada, naudodami šepetį, pašalinkite jo likučius.

Metodas yra geras, nes jis gali būti naudojamas valyti ir atgaivinti pakankamai kokybiškus drabužius be plovimo ir pernelyg drėgmės.

Drobinių sausų valymas gali būti atliekamas namuose trupinių arba pjuvenų pagalba. Perdirbimui geriau naudoti rugių duonos veisles: ji gerai sukasi į rutulius ir adsorbuoja nešvarumus. Būtina sutrinti duonos riešutą ant kailio ir tada pradėti jį sukti. Naudojant pjuvenas būtina tolygiai juos išsklaidyti ant skaidyto produkto, padengti marle ir per ją pradėti pjaustyti pjuvenas su ritinėliais drabužiams.

Baigus apdorojimą, kailis turi būti išmuštas ir valomas vidutinio kietumo šepečiu.

Šlapias valymas

Tai daugiau darbo jėgos ir reikalauja daugiau laiko:

 1. Perdirbimui naudojami skalbinių vilna, skalbimo muilas, zomšas ir balzamas.
 2. Jie turi būti ištirpinti šiltame vandenyje ir padengti ant purvo paviršiaus.
 3. Šviesos judesiai turi įtrinti tirpalą į medžiagą, tada palikti pusvalandį.
 4. Tada skalauti audiniu šiltu vandeniu ir nuvalykite sausu skudurėliu.

Norint paruošti skystą ploviklį iš skalbimo muilo, reikia jį sumalti ant šiurkščio ryžių ir sumalti maišytuvu su nedideliu kiekiu karšto vandens. Po homogeninės sudėties ir skysčio aušinimo iki 30 laipsnių galite pradėti valyti.

Rekomenduojama naudoti minkštą natūralų šepetį.

Tamsūs ir juodi produktai gali būti valomi juoda arbata. Norėdami tai padaryti, būtina užvirinti lapų arbatą, sudrėkinti kempinę ir gydyti užterštas vietas. Po 40 minučių reikia nuplauti arbatos lapus tekančiu vandeniu ir nuplauti sausu skudurėliu.

Dėmių šalinimas

Sunkus nešvarumas taip pat gali būti pašalintas namuose. Jei apykaklė, kišenės ir rankogaliai yra labai riebūs, turite paruošti druskos ir amoniako mišinį santykiu 1: 4. Tuomet jums reikia sudrėkinti kempinę šiame tirpale ir nuvalyti blizgias sritis. Vietoj druskos galite naudoti actas, paimtas lygiomis dalimis su alkoholiu.

Prieš pradėdami valyti, būtina išbandyti kompozicijas gaminio viduje ir įsitikinti, kad medžiaga nekeičia spalvos, galite pradėti perdirbti.

Dėmės gali būti pašalintos balzamo skalavimo būdu:

 1. Tokiu atveju skiedimas vandeniu nereikalingas - naudojamas koncentruotas tirpalas.
 2. Naudojant mikropluoštą, įterptą į balzamą, reikia nuvalyti dėmę ir tada pašalinti tirpalą drėgnu skudurėliu.
 3. Pašalinus dėmes, valymas turi būti atliekamas nuo taršos krašto iki centro, ant produkto dangos dedant tankų audinį.

Taip bus išvengta užterštos zonos ribų išvalymo.

Pašalinant riebalų dėmes, apdorojimas atliekamas iš gaminio vidinės pusės:

 1. Norėdami tai padaryti, galite naudoti talko miltelius arba krakmolą, gausiai užpildydami juos dėmėmis ir paliekant juos kelias valandas.
 2. Vandenilio peroksidas ir rafinuotas benzinas taip pat atlieka puikų darbą su riebalais. Kad pašalintumėte dėmes, padėkite į šluostę, įmerktą į benziną ar peroksidą, ir švarų ir sausą audinį ant dėmės.
 3. Šviežiai pasodinta riebalų dėmė lengvai išnyks, jei ant viršaus įdėsite popieriaus servetėlę ir geležies.

Senasis užterštumas pašalinamas šiuo algoritmu:

 1. Jei užteršimas yra senas ir išdžiovintas, tada prieš jį išimdami reikia laikyti jį garu.
 2. Kad pašalintumėte užsispyręs dėmes, reikia sumaišyti pusę stiklinės vandens, 4 šaukštus indų ploviklio ir arbatinį šaukštelį skysto amoniako. Mišinys dedamas ant dėmės ir paliekamas pusvalandį, po to kruopščiai nuplaunamas vandeniu ir nuvalomas sausu servetėliu.
 3. Po valymo su valymo kompozicijomis reikia nedelsiant plauti audinį tekančiu vandeniu ir nuvalyti servetėlėmis.

Alaus dėmės valomos peroksido tirpalu, o kavos ir arbatos dėmės valomos amoniako ir glicerolio mišiniu, santykiu 1: 2.

Džiovinimo ir lyginimo taisyklės

Rekomenduojama džiovinti apmušalus ant ištiesintos ir nuplėštos formos, naudojant pakabos. Kambarys turi būti sausas ir vėdinamas. Siekiant sumažinti džiovinimo laiką, audinį reikia nušluostyti sausomis servetėlėmis arba rankšluosčiu.

Neleidžiama tiesioginių saulės spindulių ir gaminio patalpinimo prie šildymo įrenginių.

Reikalingas geležies apdangalas lygintuvas su vertikalia garų funkcija. Lyginimo lentą galima naudoti tik tuo atveju, jei gaminys išlyginamas iš netinkamos pusės. Priekinio paviršiaus lyginimas gali būti atliekamas ypatingais atvejais ir tik naudojant drėgną marlę.

Geležies šildymo temperatūra neturi viršyti 200 laipsnių. Pirmiausia turite išbandyti aukštos temperatūros poveikį gaminio viduje.

Vilnos kailio valymas namuose nesukelia sunkumų ir padeda ilgą laiką išlaikyti deramą produkto išvaizdą.Drėgnas valymas turėtų būti atliekamas kiekvieną kartą sezono pabaigoje, o sausas metodas gali būti naudojamas kelis kartus per mėnesį. Namų valymo privalumas yra švelnesnis poveikis medžiagai, palyginti su apdorojimu stipriomis cheminėmis medžiagomis. Tai apsaugo audinio pluošto struktūrą ir padeda padidinti produkto naudojimo laiką.

Išsamesnės informacijos apie tai, kaip tinkamai išvalyti užvalkalą, žr. Toliau pateiktame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys