Viršutinių drabužių priežiūra

Kaip galiu pašalinti dažų dėmę nuo švarko?

Kaip galiu pašalinti dažų dėmę nuo švarko?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip pareikšti šviežius dažus?
  2. Kaip pašalinti džiovintus dažus?
  3. Kaip pašalinti dažus iš balto ar juodo audinio?

Kiekvienas žmogus, bent kartą gyvenime, netyčia suteptas daiktas dažais, pasviręs ant dažytos sienos, tvora, sėdėjo ant šviežiai dažyto stendo ir daugeliu kitų būdų. Negalima paniką ir neskubėkite, kad švarkas pasiektų sausą valymą. Ne visi galėjo savo namuose pašalinti vietas. Straipsnyje bus kalbama apie tai, kokios spalvos ir kaip ją pašalinti iš švarko improvizuotomis priemonėmis.

Kaip pareikšti šviežius dažus?

Dažai, kurie tiesiog prilipo prie jūsų elemento, gali būti pašalinti įvairiais būdais. Tai tik dažai yra skirtingi ir turi tam tikrų funkcijų, pavyzdžiui, medžiagą, kuri sudaro jūsų švarką.

Jei turite odos striukę ar dirbtinę odą, tiesiog įdėkite dažų dėmę, kuri nebuvo išdžiūvusi, galite ją valyti bet kuriame augaliniame aliejuje (saulėgrąžų, alyvuogių aliejus visada yra po ranka). Sumaišykite medvilnės pagalvėlę su aliejumi ir patrinkite dažų prilipimo srityje, geriau pakeisti medvilnės pagalvėlę taip, kad ant odos gaminio nepaliktų dryžių. Stenkitės pašalinti, nes odos gaminys turi poras ir modelį, kuriame gali likti dažai.

Džiovinant dažus, naudokite tirpiklį. Tai rafinuotas benzinas, baltoji spiritas, acetonas, terpentinas, žibalas. Naudodamiesi šiomis agresyviomis medžiagomis, būkite atsargūs, nes jie gali sugadinti drabužių elementą arba nuodeginti šių skysčių dūmus. Minkštieji audiniai neturėtų būti sudrėkinti vienoje iš išvardytų medžiagų ir kruopščiai uždėti ant džiovintų dažų, kol dėmės ištirps.

Nenaudokite elemento, kadangi galima pakeisti odos gaminio paviršiaus struktūrą, sugadinti striukės spalvą. Paprastesnis metodas, bet mažiau efektyvus, yra sumaišyti šepetį valymo priemone ir patrinti taršos vietoje. Skalbimo priemonės ar kiti plovikliai netinka odos gaminiams.

Dėmę ant bolonevo striukės paviršiaus galima pašalinti šiltu alkoholiu. Mes pašaliname užterštumą alkoholiu sudrėkintu audiniu arba medvilne. Nuvalę dėmę, būtinai nuplaukite elementą iš Bolonijos, kad, išdžiovinus vietoje, po dažų neliktų žymių ar dėmių.

Apvalkalo striukė sugeria dažus ne blogiau nei kiti. Galite nuplauti dėmes, naudodami buitinį muilą, tai yra vienas iš nekenksmingų būdų, kurie nepažeis striukės audinio. Jūs turėtumėte kruopščiai užpilti dėmę ir patrinti standžiu šepečiu, po kurio švarką galite nusiųsti į skalbyklę.

Naftos dažai turi būti pašalinti su plovikliais, nes po šalinimo servetėlėmis bus riebios dėmės. Galite naudoti įprastą ploviklį indams, kurie puikiai pašalina aliejus ir riebalus. „Gouache“ ir akvarelė lengvai pašalina, jums reikia tik užteršti vietą.

Kaip pašalinti džiovintus dažus?

Šiek tiek sunkiau valyti striukę iš užsispyrusių, išdžiovintų ar senų dažų. Bet jūs nepaliekate ir neperleiskite šio dalyko, nes jis gali tarnauti jums dar kelerius metus, jei padarysite nedidelę pastangą.

Norint pašalinti seną dėmę, jums reikia jį sušvelninti. Norėdami tai padaryti, galite naudoti spiritinį losjoną. Į šiltą alkoholį įpilame nedidelį audinio gabalėlį ir įterpiame į taršos vietą. Arba galite naudoti sodos tirpalą, kuris sutepia purviną vietą. Taršos vietoje taip pat patariama taikyti margariną ar sviestą, galite augalinį aliejų.Stalo actas greitai tampa minkštu.

Po minkštos džiovintos vietos, galite pabandyti atsikratyti jos amžinai. Čia galime naudoti pirmiau aprašytus tirpiklius. Pakanka naudoti šarminę medžiagą ir tam tikrą laiką palikti stovėti, kad medžiaga būtų tinkamai absorbuojama į medžiagą. Po to galite naudoti dantų šepetėlį, jei ta vieta yra maža, arba kilimų teptuku. Intensyvūs judesiai trina dažus, kad ištirptų, ir dėmės dingsta.

Nepamirškite pakeisti po valomuoju paviršiumi audiniu, kuris sugeria perteklinį tirpiklį su dažų likučiais. Tokiam manipuliavimui reikia toliau kruopščiai nuplauti elementą.

Specialus dažų skiediklis taip pat padės pašalinti seną dėmę.

Paprastas būdas pašalinti dažų dėmes yra naudoti geležies ir tuščio popieriaus. Pritvirtinkite popierių prie užteršimo vietos ir kelis kartus geležies. Rekomenduojama naudoti švarų baltą lakštą, nes atspausdintas lapas gali išspausdinti tekstą ant audinio, kai yra šildomas geležis, ir turėsite ieškoti būdų, kaip išvalyti rašalo striukę.

Daugelis naudoja įprastą nagų lako valiklį. Tačiau ji neturi stiprių tirpių savybių, ji nėra tinkama senoms ir džiovintoms dėmėms pašalinti.

Riebalų dėmės iš dažiklių gali būti valomos amoniako. Po sudrėkinimo paviršiaus ir tada pritvirtinkite dėmę naudodami ploviklį.

Jei senas receptas nesuteikia jums vieno viename tirpiklyje esančio monoterapijos, pabandykite sustiprinti jo poveikį pridėdami kitą tipą, jei tai nepadeda, iš trijų tipų tirpiklių mišinio. Pavyzdžiui, galite sumaišyti terpentiną, acetoną ir benziną, gausite branduolinį mišinį ir tiesiog atsikratyti dažų. Tiesiog nepamirškite, kad pašalinus dėmę, jums reikia nuplauti striukę, kad nebūtų skyrybų ir bjaurus kvapas.

Yra valymo metodas be cheminio poveikio audiniui. Mechaninis valymas su aštriu peiliu arba peiliu. Aštriu peiliu, lengvais judesiais, pabandykite nuvalyti džiovintus dažus.

Kaip pašalinti dažus iš balto ar juodo audinio?

Labai dažna problema yra tai, kaip pašalinti dažus iš baltos striukės, nes lengvas audinys gali būti dažomas.

Pradėkite naudodami dėmių valiklis lengvai valo dėmę. Sugerti šiltą vandenį su kokybišku dėmių valikliu. Po to nuplaukite daiktą su plovikliu. Valymas kreida gali būti atliekamas be baimės dažyti produktą. Jei šis metodas neveikia, o dažai turėjo būti sugeriami, galite švelniai naudoti losjoną su šiltu amoniaku arba etilo alkoholiu arba tirpikliais, pageidautina skaidria spalva, kuri nespalvės šviesos medžiagos.

Juodajam audiniui naudojama ta pati valymo technika. Baimant dažus, baimė valant juodą produktą, gali nuvalyti audinį, kad ant daikto liktų ryški dėmė, kuri labai sugadintų viršutinių drabužių išvaizdą. Naudodami plovimo priemonę naudokite benzino ir acetono mišinį, išplaukite taršos vietą ir palikite.

Kaip efektyviai pašalinti dažus nuo dažų ant drabužių, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys