Vakarinės suknelės

Ilgos rankovės vakarinės suknelės

Ilgos rankovės vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Trumpas ir mažas
 2. Trumpas su viena rankovė
 3. Stilingi midi modeliai
 4. Suknelės grindyse su šifono rankovėmis
 5. Grindų modeliai su storomis rankovėmis
 6. Raštai su ažūrinėmis rankovėmis
 7. Oficialus renginys

Vasaros pradžioje atsiranda visų mergaičių troškimas plisti rankas, pečius ir atverti kojas. Bustier suknelės yra hitu. Tačiau rudens-žiemos laikotarpio pradžia priverčia fashionistas pakeisti atvirus ir atvirus komplektus modeliams su ilgomis rankovėmis. Net vakarinės suknelės tampa vis uždaresnės. Dėl įvairių stilių ir stilių jis nėra toks griežtas ir oficialus. Yra net modelių, kuriuose rankovės esmė yra ne apšviesti aprangą, bet ją papuošti. Originalumo rankovėmis nėra, dizaineriai stengėsi geriausiu.

Trumpas ir mažas

Keli metų laikai jau praėjo, o trumpos suknelės su įvairaus ilgio rankovėmis vis dar neišeina iš mados tendencijų. Kiekvienas naujas modelis yra unikalus ir ne visai panašus į viską, ką turėjote matyti anksčiau.

Bet kokią progą galima panaudoti naujoje, nerealiai madingoje mažoje suknelėje su uždarais pečiais ir rankomis: draugiški susirinkimai, ugniniai vakarėliai, šventė. Nereikia, kad rankovė nukristų prie riešo, galite pasirinkti ilgį trimis ketvirčiais arba apskritai skaidriai.

Trumpas tokio suknelės modelis gali būti naudojamas kaip kelnės tunika, pasirinkta pagal stilių ir spalvą. Tuo pačiu metu modelis gali turėti visą sijoną arba asimetrišką dugną. Bet koks trumpas modelis puikiai tinka jaunoms mergaitėms, kurios gali pasigirti gera, plona figūra ir gražiomis kojomis.

Pažiūrėkite, kaip gražiai atrodo miniatiūrinės suknelės, kuriose nugarėlė yra atvira, o pečiai ir rankos, priešingai, yra uždarytos po suknelės audiniu. Pjūvio gylis ir forma priklauso nuo kuklumo.

Tiems, kurie nebijo blizgančių suknelių, dizaineriai paruošė elegantiškas pasirinktis, išsiuvinėtas įvairių spalvų blizgučiais.

Trumpas su viena rankovė

Norint sukurti neįprastą vaizdą su egzotiškumo užuomina, labiausiai tinka miniatiūrinė suknelė, kurioje tik viena ranka yra uždaryta. Jų įvairovė leidžia daug nuvykti į pagarsėjusią madą. Stilius ir romantika yra neįprasti modeliai, kurie gali tarnauti kaip kasdienis apranga, išeiti į šviesą arba susitikti su draugais netoliese esančioje kavinėje.

Stilingi midi modeliai

70-aisiais buvo labai madingi griežti modeliai, kuriuose buvo rankovės.

Šiuolaikiniai dizaineriai naudojo šias mados tendencijas kaip muziką, kuri padėjo jiems sukurti tikrus šedevrų drabužius:

 • labiausiai uždaryti modeliai, kuriuose ilga rankovė sujungta su skirtingais kaklo ir iškirptės variantais;
 • Diana von Fürstenberg pristatė modelius ant kvapo;
 • šviesūs akcentai buvo Marc Jacobs;
 • Lakoniški korpuso modeliai, kurių ilgis yra midi, ir tam tikros apimties rankovės vis dar išlieka svarbūs;
 • Neįprastos, romantiškos ir naujos išvaizdos midi suknelė su uždaru viršumi ir pilnu sijonu.

Suknelės grindyse su šifono rankovėmis

Grindų padažas, kaip visada svarbu. Naujausia tendencija tapo šifono modeliais su rankovėmis, nes jos yra pilnos moteriškumo.

Jie labiau tinka vasaros pasirinkimui, bet rudenį ir žiemą niekas nedraudžia gražios ponios būti gražios. Atsiprašau už įprastą baudą. Taip, taip pat dažnai švenčių dienomis vyksta vakarėliai. Žiemą mados dizaineriai siūlo modelius su vtachny šifono rankovėmis. Jie sukelia suknelę paslaptingą ir sudėtingą.

Grindų modeliai su storomis rankovėmis

Ilgos suknelės, kurių viršus uždarytas, sukurtas iš storų audinių, taip pat gali būti gana elegantiškas ir labai gražus. Imtis bet kokių vakaro suknelių kolekcijų, kurias pristatė garsūs dizaineriai.

Tankūs audiniai, praturtinti turtingais atspalviais ir metaliniu efektu, yra tiesiog sukuriami, kad sukurtų maksimalaus ilgio siją su ilgomis rankovėmis. Toks apranga jus sušildys ir tuo pačiu leis jums išlaikyti pripratimo stilių. Nėriniai, turintys didelį raštą, gali būti tokioje apdailoje, skiedžiant komfortu ir elegancija.

Raštai su atviromis rankovėmis

Nėriniai visada buvo siejami su plonais subtiliais įdėklais ir permatomu, beveik be svorio audiniu. Pasiekus šiuolaikines madas ir dizainerius, jis nepasikeitė savo esme, transformavosi į naujus vaizdus. Bet kuriuo metu ir sezono metu tinkama nėrinių suknelė grindyse su uždaromis rankomis.

Kad šis vaizdas būtų sėkmingas, turėtumėte atkreipti dėmesį į išsamią informaciją:

 • audinys;
 • smulkmenos detalės;
 • dekoratyviniai elementai.

Jei pasirenkamas vasaros apranga, audinys būtinai yra permatomas, o ilgis pasiekia kelius. Pradedant žiemai, taip pat demi sezono metu, tampa svarbi tanki nėriniai ir netgi dažnai su vilnos pluoštu.

Kitu atveju, jei ne šaltu oru, galite sujungti permatomus nėrinių motyvus ir šaltus atspalvius. Nesivaržykite pasirinkti mėlyną arba mėlyną audinį su ažūriniu efektu - vaizdas bus įspūdingas jums. O jei taip pat pasirinksite tiesų siluetą ir į jį įtraukiate išsamią informaciją (gausiai papuoštą diržą ar ekspresyvią iškirptę), niekas nedrįs jums paniekinti nepakankamai moterišku vaizdu.

Kalbant apie stilių, tada suknelė yra labai sėkminga ir paplitusi galimybė. Plieninės klasikinės suknelės ir tunikos su tiesiu pjūviu, kuriame nėriniai yra pagrindinis elementas.

Kaip skaidrus suknelė priklausys tik nuo sezono, paros laiko ir drąsos, kurią leidžiate pasirinkti drabužius. Pavyzdžiui, paimkite įprasta suknelės suknelę. Po pietų ji gerai atrodys su sukneliu ant grindų, o vakare ji gali būti atviresnė.

Oficialus renginys

Oficialūs priėmimai reikalauja laikytis griežto aprangos kodo, tačiau tai nėra pretekstas atsisakyti elegancijos. Tokia situacija daro ilgesnes sukneles suknelėmis daugiau nei bet kada. Tamsūs, gilūs atspalviai bus geriausias pasirinkimas dėl spalvos, tačiau jis nebūtinai bus juodas. Tegul ši spalva lieka vyrams, o moterims yra daug kitų tinkamų variantų.

Pavyzdžiui, atspalviai, imituojantys brangakmenius. Smaragdas su būdingu prisotinimu, safyru, kuris pritraukia paslaptį ar rubiną - drąsių moterų pasirinkimas.

Kalbant apie pjovimą, tiesi yra beprotiška klasika, kuri gali būti atskiesta drąsiais ir originaliais dizaino sprendimais: užuolaidomis, labai mažais nėrinių įdėklais, putojančiais karoliukais. Nebijokite daugiasluoksnių sijonų.

Atlyginimas nėra priežastis pasirinkti griežtus komplektus. Leiskite pagrindui tapti tiesia suknelė, o iškirptė yra giliai ir V formos. Tamsiame audinyje nedidelė šviesa ir putojantis blizgučiai padarys jūsų išvaizdą išraiškingą, bet ne vulgarinį.

Vakarinės suknelės su ilgomis rankovėmis brandoms moterims

Amžius neturėtų trukdyti gražiems vaizdams, nors kasmet vis sunkiau būti tobulu. Jei laikotės tam tikrų taisyklių, tada per 50 metų galite būti stiliaus ir vaidmenų pavyzdžiu. Viena iš šių privalomų taisyklių yra poreikis aprėpti problemines kūno vietas elegantiškomis detalėmis. Pečiai ir rankos yra pirmosios sritys, kuriose laiko nėra. Laimei, suknelės su ilgomis rankovėmis buvo sukurtos vizualių dizainerių.

Įtraukti tamsinančią išblukimo išvaizdą leis tamsiai ir turtingomis spalvomis. Juodas visada liko mados ir išliks, kuris turi eleganciją ir pasitikėjimą.

Brandumas nėra priežastis griežtai ir labai trumpam. Grynas juodas audinys, neskiedžiamas kitais atspalviais, be dekoro, kuris turi šviesą ir ryškumą, bus nuobodu. Juodasis audinys su smėlio spalvos nėrinių motyvais - tai tikrasis vaizdas, skirtas senesnėms moterims.

Ištraukite liniją - ilgos rankovės visada buvo ir bus tinkamos bet kokiam stiliui, bet kokiai šventei ir, žinoma, bet kuriuo metų laiku. Šiuolaikiniai dizaineriai neskuba atsisakyti šios temos ir išmesti į ilgą praeities langelį. Tai rankovės, kurios tarnauja kaip geras suknelės apdailos sprendimas, apsauga nuo šalčio ir paslėpti problemines sritis.

Komentarai
 1. Catherine
  14.08.2015

  Suknelės su ilgomis rankovėmis vakaro versijoje vis dar retos, bet veltui. Jie prideda paslaptį vaizdui ir atneša žavesio.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys