Drabužiai nutukusioms moterims

Juodosios vakaro suknelės, skirtos didelėms moterims

Juodosios vakaro suknelės, skirtos didelėms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Stiliai
 3. Dar daugiau paslapčių
 4. Priedai

Visi žino, kad juoda suknelė gali pakeisti tokį skaičių, kad bus sunku atpažinti save veidrodyje. Švelnumas, vizualinis augimo papildymas, trūkumų išlyginimas, vaizduotės bajorystė, pasitikėjimas jo nenugalimu - visa tai pridės vieną elementą - juodą suknelę. Tai netgi nereiškia jūsų išsamumo, bet kokiu atveju, tokiame prabangiame aprangoje jūs turėsite malonę ir stilių, o visi aplink jus jus matys kaip patrauklus ir pasitikintis grožiu.

Privalumai

Pažvelkime į moterų meilę juodoms suknelėms:

 1. Pirma priežastis yra gebėjimas apsirengti plonas.
 2. Tada galite apsvarstyti jo universalumą, kuris yra galimybė sujungti su daugybe įvairių garderobų elementų, tuo pačiu išlaikant elegantišką. Nesvarbu, kokie papuošalai norite dėvėti: auksas, sidabras ar papuošalai.
 3. Juoda suknelė yra tinkama bet kuriuo gyvenimo atveju.
 4. Kiekviena nauja kolekcija neišvengiamai apima naują gerai žinomo vaizdo modelį.
 5. Spalva, kurioje yra tam tikra magija. Pati moteris tampa tokiu sukneliu, kurį kiekvienas norės atskleisti.

Stiliai

Nesvarbu, kokia būtų daugialypė juoda suknelė, ir ji netinka visiems moterims, tačiau su netinkamai pasirinktu stiliumi toks apranga gali su jumis žiauriai juokauti. Taigi paimkite juodą suknelę, ypač vakare, verta tik stiliaus. Tai yra ant jų, mes gyvename.

Ilgas

Jei ieškote elegancijos ir seksualumo viename apranga, tada čia be pasirinkimų yra ilga juoda suknelė.

Pernelyg didelis apvalumas dėl sklandžių linijų taps patrauklus. Ir jei jūs taip pat paliksite savo rankas, kaklą ir pečius, dėl šviesios odos ir tamsiojo audinio kontrasto jūs pritrauksite ir pritraukiate vaizdus. Mes jau minėjome juodos spalvos magiją, kuri kartu su maksimaliu ilgiu suteiks jūsų išvaizdos intrigą ir paslaptingumą.

Didelės ir gražios krūtinės buvimas būtų tikras šventvagystė jį slėpti už audinio, todėl jis tikrai yra V formos iškirpte. Jei pečiai taip pat yra pasididžiavimas, tuomet jūs neturėtumėte uždaryti juos po diržais. Padidinti harmonijos efektą leis traukiniui.

Nepamirškite kojų, jie taip pat gali dalyvauti šiame stiliaus ir grožio ansamblyje. Nebijokite ilgų pjūvių ant sijono, toks elementas pritraukia vyrų dėmesį, kurie žavisi jūsų ilgomis ir lieknomis kojomis.

Būtina padėkoti dizaineriams, kurie stengėsi sukurti savo vakaro ilgų juodų suknelių viziją. Stipri viršutinė suknelės dalis atrodo gerai su įsibrovusiomis sijonėlėmis arba sijomis. Nepalikite nuošalyje ir sluoksniuotų oro sijonų.

Na, kur yra be graikų suknelės, kuri taip pat dažnai pasirodo juoda spalva, su maksimalaus ilgio ir vakaro stiliaus. Apskritai, moteriškoms moterims, graikiškos suknelės tarnauja kaip tikras išgelbėjimas: aukšta liemenė patikimai slepia pilnumą ir visus figūros trūkumus.

Nepagrįstai atimtas dėmesys yra sijonas, kuriame yra apvyniojimo apvadas. Jo kraštai gali būti papuošti tokiais įdomiais elementais, kaip antklodės ar šlepetės. Asimetriškas pjūvis, sujungtas su įstrižomis linijomis, gali ištiesti siluetą ir nukreipti dėmesį nuo problemų, kurios gali būti drovios.

Taigi dabar populiarūs nėriniai ir užslėpti elementai ne visada gali atrodyti gerai. Ir nebūtinai vakare suknelė dekoratyvinių akimirkų, pavyzdžiui, užuolaidų ir blizgių elementų, buvimas.

Juoda suknelė, turinti didelį dydį iš reguliaraus, sklandaus trikotažo, atrodys daug geriau nei kažkas blizga ir sudėtinga.

Trumpas

Gali atrodyti, kad suknelės suknelė buvo sukurta ypač jaunoms moterims. Pridėkite jam striukę ir aukštus batus, kad išvaizda būtų visiškai išvaizda.

Kietas pjūvis turi išskirtinį pranašumą, kai moterims pasirenkamas trumpas apranga.. Tvirtai paneigti visus patarimus apie horizontalias juostas (skersines). Turėtumėte atidžiai apsvarstyti priedus, kurių skaičius yra minimalus (vienas ar du).

Kai moterys susiduria su sunkumais pasirinkti kokteilio aprangą, turėtumėte žinoti - kompaktiška juoda suknelė gali sutaupyti bet kokioje situacijoje ir netgi kokteilių vakarėlyje.

Elegantiškame amžiuje moterys, turinčios papildomų colių ties juosmeniu, turėtų kruopščiai apsvarstyti, ar juoda suknelė yra midi ilgio. Ypač jei jis turi klasikinį stilių, šiek tiek susiaurėja apačioje ir minimalus dekoratyvinis apdaila. Geras variantas būtų skaidraus šifono ir gėlių spaudinio viršūnė. Nėra jokios ypatingos priežasties dėvėti tokį aprangą. Netgi norėsite šiandien būti nenugalimas, ką galime pasakyti už triumfą.

Juoda ir balta suknelė

Kiekvienas pilnas turi savo pranašumų, o dizainerių užduotis yra tai, kad dėka jų drabužių šie privalumai būtų dar geresni ir nustelbtų esamus trūkumus. Šiuo tikslu juodos spalvos yra kontrastingos. Kiekvienas modelis gali atitikti skirtingą stilių.

Pagrindinė spalva išlieka ta pati - visada juoda. Užkandžiai sulankstytos moterys dažnai renkasi suknelę, kurios centrinė dalis yra juoda, ir šoninė šviesa arba atvirkščiai. Paslaptis slypi išilginėse juostose, kurios pritraukia dėmesį, o šviesos dalys susilieja su aplinkine erdve.

Dvigubas sluoksnis

Dideliame paveiksle visada atrodo gerai dvisluoksnė suknelė. Tarkime, kad kuriant viršų bus naudojamas atlasas, tada apatinei aprangos daliai galite pasirinkti gipsą ir net nėrinius. Viršutinis sluoksnis visada yra platus, tik spalvų pasirinkimas yra sėkmingas ir sėkmingas.

Laced

Nėriniai yra ne tik audinys, kuris žavi daugelio bet kokio amžiaus moterų širdis. Sriegių susipynimo paslaptis. Kiekvienas mados dizaineris bandė sukurti savo "nėrinių" kolekcijas prabangių ir moteriškų suknelių. Bet kuriam skaičiui galite pasirinkti vakarinę suknelę iš juodos kilnies spalvos.

Šis audinys turi įspūdingą kainą, todėl visiškai suknelės suknelė yra didelė rizika. Kitas dalykas - kombinuoti komplektai, kuriuose yra nėrinių elementai. Su nėriniais, bet kuris kitas audinys atrodo gerai.

Dar daugiau paslapčių

 • Visiškam siluetui, be jokių abejonių, galite pasirinkti juodą ilgą aksominę suknelę, kurioje rankovės yra rankovės, o iškirptė - gili. Gera suknelė taip pat būtų ilga suknelė, kurioje apatinė dalis turės trapecijos formą su šlaito pjūviu. Neįtikėtini raukšlės ir tvirtas prigludimas prie klubų - atlikite tobulą išvaizdą.
 • Jei jūsų skaičius yra panašus į smėlio laikrodį, tada formuojant vaizdą jis bus ne didesnis kaip juosmens diržas. Tai galbūt vienintelis skaičius, kuriame galima atkreipti dėmesį į šį paveikslą.
 • Platus klubas su ne ryškiu viršutiniu kūnu - tai akivaizdūs figūros ženklai, sulankstyti kaip kriaušės. Tokia moteris turi pasirinkti maksimalų ilgį sijone su giliu kvapu. Gali būti apjuostos juosmens, maksimalus iškirpimas ant krūtinės ir ištempti nėriniai ant rankovių.

Priedai

Juvelyriniai dirbiniai ir aksesuarai turi būti bet kokioje aprangoje, bet protingai. Pavyzdžiui, vakarinę suknelę, lengvą skarelę, bolero, būtų tinkama beprasmė.

Batai taip pat gali būti juodi arba turėti sidabro atspalvio. Juodas visada gerai suderinamas su auksu.

Perlai yra nuolatinis juodos suknelės draugas, ypač jei jis turi daugiau verslo stiliaus. Jei nėra perlų, galite pasirinkti vieną temą arba keletą diskretiškų karoliukų. Kadangi palietėme verslo stilių, taip pat gali būti klasikinio stiliaus sankabos maišelis ir griežti batai. Atvėsus oru išmeskite striukę ant pečių (ilgis nesvarbu).

Noras išsiskirti yra būdingas kiekvienai moteriai. Tai padės kontrastingų spalvų priedams: raudona, balta, mėlyna.

Komentarai
 1. Viktorija
  17.08.2015

  Juodoji suknelė, žinoma, niūri. Bet jei pasišviesite šviesius priedus, vaizdas tik klesti. Manau, kad šis sprendimas yra optimalus nutukusioms moterims.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys