Veltiniai batai

Valenki cuoma

Valenki cuoma

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Sudėtis ir charakteristikos
 2. Tipai ir modeliai
 3. Matmenys
 4. Spalva
 5. Kaip dėvėti?
 6. Kaip prižiūrėti ir plauti skalbimo mašinoje?
 7. Kaip atskirti netikrą?
 8. Išlaidos
 9. Apžvalgos

„Kuoma“ yra Suomijos batų prekės ženklas, kuris jau 80 metų sugebėjo laimėti klientų pasitikėjimą aukštos kokybės produktais, pradedant nuo vidpadžių iki šiuolaikinių visų amžiaus grupių veltinių batų modelių. „Valenki“ yra pagrindinis įmonės produktas, kuris yra pelnytai populiarus ne tik šalčiose Skandinavijos šalyse, bet ir Rusijoje su ne mažiau žiemomis ir žiemomis.

Sudėtis ir charakteristikos

Dauguma specialistų dirba kuriant „Kuoma“ batus. Kiekviena produkto detalė yra kruopščiai apgalvota ir išbandyta.

„Kuoma“ batai turi aukšto stiprumo tekstilės viršūnes, įmirkytas vandeniu ir nešvarumu. Batų kojinės yra sustiprintos patvariu įdėklu, pagamintu iš natūralios odos. Šoninėse dalyse yra vidinis plonas plastiko sluoksnis, kurio tikslas yra išlaikyti šilumą. Dėl uždarojo elemento konstrukcijos plastikas neužima drėgmės. Ir net jei atėjote į sniegą, batai nusausintų vos per kelias minutes. Tačiau, jei ilgą laiką pasiliekate vandenyje, jūsų batai taps šlapūs, nes šių batų drėgmei atsparumas sutelkiamas tik ant drėgno sniego.

Vienas iš svarbiausių Suomijos produktų privalumų yra 3M Scotchlite atspindinčios medžiagos, atitinkančios Europos standartus. Tai ypač pasakytina apie žiemą su trumpomis dienos šviesomis.

Kuoma batai yra aprūpinti ypač stipria ir lanksčia danga. Nenuostabu, kad rankena gerėja dėvėjimo procese, per pirmas dienas po batų įsigijimo ji gali šiek tiek slinkti ant ledo.

Taip pat svarbus Suomijos prekės ženklo batų - keičiamų vidpadžių, kurie yra uždėti į kiekvieną dėžutę su batus, privalumas. Vidpadžiai pasižymi grubiu dugno sluoksniu, dėl kurio jie nesukuria po kojomis.

Kuoma moterų veltinių batai pasižymi neįprastai patogiu elegantišku batu, skirtinguose modeliuose yra skirtingas plotis.

Dar vienas teigiamas Suomijos produktų bruožas yra dvigubas siuvimas tose vietose, kuriose yra didžiausias nusidėvėjimas.

Verta paminėti kai kuriuos „Kuomos“ veltinio batų trūkumus.

 1. Jie turi gana plačią koja, todėl per mažos kojos su jais nebus labai gražios.
 2. Vaikiškuose modeliuose kulno sritis greitai nusidėvės, ypač jei vaikas yra labai mobilus.
 3. Šiltoje patalpoje šiuose batuose kojos prakaituojamos, nes medžiaga nereiškia membranos.

Tipai ir modeliai

Kuoma batai pateikiami daugelyje populiarių modelių. Kuoma Lumikki - optimalus sprendimas sunkiems šalčiams.

„Kuoma Lady“ turi įvairių spalvų moteriškų batų, kurių dizainas atitinka šiuolaikines mados tendencijas.

Taip pat labai šiltas ir stilingas modelis - Kuoma Crosser, turintis du tvirtinimo velcro.

„Kuoma Universal“ pasižymi storu poliuretano padu ir natūraliu veltiniu.

Suomijos prekės ženklas teikia didelę reikšmę vaikų batų linijai (Putkivarsi, Tarravarsi), kuri sukurta pagal vaikų kojų anatomines savybes. Atspindintys elementai, su kuriais jautrūs batai yra ypač svarbūs jauniems klientams. Jie jaučiasi patogiai, nes vienintelis yra su amortizuojančiomis savybėmis.

„Valenoks“ yra patogi mažoms modifikacijoms, nes jums nereikia ilgai kentėti su nėriniais ar žaibais - jų batai turi būti minimalūs. Ir sniego apsaugos rankogaliai lengvai priveržiami sparnais.

Bendrovė neatnaujina modelio linijos taip dažnai, tačiau neseniai atsirado naujas produktas - paaugliams „Kuoma Lumikki“.Avalynė turi ypatingą formą - ne labai platų, gana elegantišką, skirtingą nuo vaikų modelių.

Matmenys

Pagal pėdos ilgį Kuoma batai suaugusiems yra nuo 35 iki 50 dydžių. Kalbant apie vaikų produktus, tai yra nuo 16,5 iki 37,5. Kaip matote, tai šiek tiek skiriasi nuo įprastų rusų dydžių. Todėl, renkantis batus, reikia remtis pėdos ilgiu, lyginant jį su vidpadžio ilgiu. Tie, kurie nepaiso šios sąlygos, rizikuoja padaryti klaidą pasirenkant tinkamą dydį, ypač jei batai užsakomi per internetinę parduotuvę.

Patartina pirkti žiemos batus vaikui, turinčiam nedidelę maržą (pusantrų centimetrų), nes kai jis ateina visą kelią, jo pirštai neturėtų išspausti savo batų su gaubtu. Jei perkate batus batų salone, tada nebūkite tingūs, kad iš anksto paruoštumėt pėdą, atitinkančią jo ilgį.

Spalva

Iš pradžių Kuoma pajuto, kad batai buvo vienodos klasikinės šakos spalvos. Tačiau, atsižvelgiant į laiko reikalavimus, prekės ženklas pradėjo gaminti įvairių tonų produktus: nuo šalto pastelio iki šviesaus ir prisotinto. Originalios ir drąsios neono spalvos. Valenki su įvairia spauda yra populiarus, ypač baltos spalvos piešiniai atrodo grakštūs.

Kaip dėvėti?

Kuoma batai skirti sausiems šalto orams (temperatūra žemesnė nei 5 laipsniai). Jie nėra suprojektuoti taip, kad jie nebūtų klijuojami, nes gaminių siūlės nėra klijuojamos, o batai nėra įrengti membrana. Atsparus vandeniui apsaugo jūsų batus nuo nedidelio vandens kiekio lydyto sniego pavidalu, bet jei žengsite į balnus, veltinio batai neišvengiamai susikaupia.

Kalbant apie kojines, dėvėkite vilnos ar medvilnės produktus, pridedant sintetinių medžiagų (pvz., Elastano) pagal Suomijos batus. Grynos sintetinės kojinės sukels diskomfortą - „atvėsins“ kojas.

Kai kurios rūpinančios motinos į savo kūdikių batus įdeda dar vieną kailį vidpadžio ant firminių veltinių. Tačiau tinkamai pasirinktuose batuose vaikas, netgi sėdėdamas vežimėlyje, turės pakankamai storų frotinių kojinių.

Kadangi „Kuoma“ batai neturi pilnavertės oro mainų (dėl plastikinio sluoksnio), jūs neturėtumėte perdrausti ir įdėti į kūdikį nulinės temperatūros. Be to, kai kurie judantys vaikai šiame bate bus karšti net iki penkių laipsnių.

Kaip prižiūrėti ir plauti skalbimo mašinoje?

Jei Suomijos batai yra mažai užteršti, pakaks tik nuvalyti juos minkštu drėgnu skudurėliu ir tiesiog plaukite vienintelį vandenį.

Dauguma šios tekstilės avalynės gali būti plaunamos rašomosios mašinėlės pagalba, naudojant subtilų režimą. Tačiau, jei viršus yra pagamintas iš poliamido, pageidautina tik rankų plovimas esant ne aukštesnei kaip 40 laipsnių temperatūrai. Kuoma jaučiasi greitai išdžiūvusius batus: po vakaro skalbimo ryte produktai bus sausi.

Po kelių plovimų, nepamirškite purškti produktų aerozoliais, kad atkurtumėte vandeniui atsparias savybes.

Kaip atskirti netikrą?

Bet kokie prekės ženklo batai neišvengiamai bandys suklastoti, žinoma, „Kuoma“ batai nėra išimtis. Visų pirma atkreipkite dėmesį į kainą: Suomijos firminiai produktai negali būti įtartinai pigūs, ypač sezono metu.

Valenoksas turi būti aukštos kokybės, nugaros ir nosies įdėklas turi dvigubą vėlavimą. Kokybės etiketė vidinėje batų etiketėje būtinai yra Suomijos raktas.

Pagrindinis batų originalumo įrodymas yra produktų sertifikatas.

Kaip jau minėta, „Kuoma“ batai turi savo savitą dydį. Jei batų skaičius neatitinka faktinės vertės, tada jūs turite suklastotą.

Išlaidos

Įvairiose batų parduotuvėse ir parduotuvėse „Kuoma“ batų kaina skiriasi. Bet, kaip taisyklė, jis prasideda nuo dviejų tūkstančių rublių. Apie tą pačią sumą perkate produktus internetinėse parduotuvėse.Suomijos avalynės kaina drabužių rinkoje yra šiek tiek mažesnė (1500–2000 rublių), tačiau yra rizika, kad jūsų pinigai bus padirbti.

Apžvalgos

Prieš perkant batus, nebereikės žinoti kitų pirkėjų nuomonės. Taigi, atsiliepimai apie veltinio batus Kuoma dviprasmiški. Kai kurie patenkinti vartotojai giria Suomijos prekės ženklo produktus, rekomenduoja juos savo draugams, teigdami, kad jis atitinka visus nurodytus rodiklius.

Pasak tėvų, šis batas yra labai patogus, nes net ir dvejų metų vaikas gali jį dėvėti. Be to, pirkėjai teigiamai vertina atspindinčius Suomijos produktų elementus. Patys vaikai mielai dėvi šiuos batus, nes jie yra labai lengvi (dėl tekstilės viršaus) ir patogūs. Tėvams ir vaikams lengva pasirinkti spalvą, kuri jiems patinka: šviesus mergaičių ir diskretiškas berniukams.

Kaip sako motinos, svarbus pliusas „Kuoma“ bagažas yra tas, kad jie išlaiko savo originalų, reprezentatyvų išvaizdą net po kelių sezoninių aktyvaus išnaudojimo sezonų - purkštukai neišnyksta, produktai nėra deformuoti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys