Veltiniai batai

Kukmorskie valenki

Kukmorskie valenki

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Gamybos etapai
  3. Asortimentas
  4. Apžvalgos

Šiuolaikinės veltinio batai nebėra susiję su nešvariai pilka spalva, baisiais galosais. Šiandien tai stilinga ir populiari avalynė, ne tik Rusijoje, bet ir užsienyje. Kai kurie dizaino modeliai gali būti lyginami su meno kūriniais - elegantišku siuvinėjimu, originaliu aplikacijos, elegantišku kailio apdaila.

Kalbant apie vietinį veltinio batų gamintoją, „Kukmor“ gamykla yra neabejotinas produktų kiekio ir kokybės lyderis.

Savybės

Padarytas fabrikas, esantis totorių kaime Kukmore, kilęs nuo XIX a. Vidurio, jį įkūrė broliai Komarovas. Iki 1917 m. Gamyklos darbuotojai sudarė pusantro tūkstančio darbuotojų, iš kurių daugelis dirbo namuose. Įdomu tai, kad sovietmečiu įmonė suteikė trečiajai Sovietų Sąjungos gyventojų daliai veltinio batus. Šiandien mūsų šalyje vis dar yra didžiausia veltinių batų ir drabužių gamyba, čia sėkmingai dirba daugiau nei 700 darbuotojų.

Tradiciškai Kukmor valenki yra pagaminti iš avių vilnos (tai gali būti šiurkštus, pusiau šiurkštus arba minkštas) sezoninis kirpimas. Kalbant apie rankų darbą, garsus romėnų avikailis, kuris yra gana paplitęs Tatarstane, idealiai tinka jai.

Kukmor produktai turi vienodą tankį, be išsipūtimo ir laisvos vietos. Be to, batai nėra siūlės, išskyrus dekoratyvinius. Visi produktai yra pagaminti griežtai pagal GOST, kuri būtinai nurodoma gamintojo etiketėje.

Pagaminta produkcija dažoma įvairiomis spalvomis tik natūraliomis spalvomis.

Įmonė turi plačiai išplėtotą individualaus užsakymo sistemą - iš pradžių galite pasirinkti norimą dydį, spalvą, išskirtinius dekoratyvinius batus.

Įdomu tai, kad gydytojai labai teigiamai kalba apie kukmoro produktų naudą. Avių vilna dėl savo gebėjimo kaupti sausą šilumą yra labai naudinga tokiose ligose kaip šaltas, reumatizmas, išialgija. Ši hipoalerginė medžiaga yra būtina esant alergijai kvėpavimo sistemos sintetikai ir patologijoms. Kadangi veltiniai batai užkerta kelią kojų deformacijai, jis rekomenduojamas skeleto ir raumenų sistemos sutrikimams. Kukmorijos batų ventiliacijos savybės užkerta kelią grybelinėms infekcijoms. Be to, šis batas padeda sumažinti nervų įtampą, apsaugo nuo kojų ir nugaros. Dėvėti vilną ant pliko kojos pagerina kraujotaką, pašalinant stagnaciją.

Gamybos etapai

Ateities batai iš pradžių sukelia avių vilną. Prieš pereinant prie galutinio produkto, žaliava turi vykti daugelyje gamybos etapų.

Procesas prasideda nuo vilnos paruošimo - jis plaunamas specialioje kompozicijoje, praplaunamas vonioje ir išdžiovinamas keturiasdešimt minučių.

Gryna vilna turi sutrauktą išvaizdą. Jis atsipalaiduoja, mišrios įvairių atspalvių žaliavos (griežtai apibrėžtoje proporcijoje). Kartoninėje parduotuvėje imama homogeniška masė - ten ji yra šukuota dygliuotais voleliais ir suvyniota į ritinius.

Kitame etape vilna susiurbiama ruošinių ruošiniuose - susidaro ateities batai. Mašinose yra griebtuvas su garais. Nuėmus dangtelį, veltinio įdėklas ištraukiamas rankiniu būdu, naudojant tam tikrus modelius. Tai taip pat yra pusgaminis batas, vadinamas „kūgiu“.

Toliau ateina specialisto rankų darbas - susidaro pirštai, kulnas ir veltinio padėklas.Rezultatas yra milžiniškas, griežtai apibrėžto dydžio ir storio kojinės. Vilnos produktas vėl apdorojamas garais. Specialistas kondensuoja (pridėdamas vilną) labiausiai dėvėtinas valenokų vietas, patikrina, ar nėra plonų dėmių.

Veltinio dirbtuvėse veltinio batai eina į didžiulį medinį būgną, kur dėl mechaninio poveikio ir aukštos temperatūros ruošiniai yra dempingo ir sumažinami. Tada produktai siunčiami į džiovyklą, kur temperatūra pasiekia beveik šimtą laipsnių.

Beveik sausos prekės apdailos parduotuvėje laukia grynai kosmetinio tobulinimo - perteklinio krūvos valymas, suderinimas poromis ir viršūnių dydžio nustatymas bei apipjaustymas. Veltinio batų vulkanizavimo parduotuvėje gaminama guma.

Paskutinis etapas - batų apdaila, naudojant siuvinėjimo mašinas, o kartais ir rankomis.

Asortimentas

„Kukmorian“ batai apima vyrų, moterų ir vaikų pasirinkimą. Vyrų modeliai paprastai yra juodos spalvos, turi minimalų dekorą (užrašą arba geometrinį modelį).

Moteriški veltiniai batai yra elegantiškesni, pateikiami turtingomis spalvomis (be tradicinių spalvų yra mėlynos, mėlynos, koralinės). Šviesūs baltos spalvos modeliai, dekoruoti tos pačios spalvos kailiais. Valenki, turintis pilną kailį, atrodo turtingas.

Moterų modeliai dažnai puošia gražiais gėlių siuvinėjimais, dideliais aplikacijomis, puokštėmis ir pom-poms. Originalūs modeliai, kurie imituoja rišimą (ypač jei tai yra kontrastingos spalvos).

Dėl pado gali būti guma (moteriški modeliai, papildyti kulniumi) arba veltinis (nuleistas).

Didelę „Kukmor“ kombainų batų asortimentą užima vaikų linija (beje, be veltinio batų, taip pat jaučiamas batai, batai, šlepetės, netgi bateliai). Valenki berniukams, taip pat vyrams, daugiausia juodos spalvos. Modeliai mergaitėms dažnai yra baltos arba rožinės spalvos, su elegantišku kailiu. Vaikų pasirinkimai yra skirtingi spalvingi ir įvairūs siuvinėjimai: arkliai, Kalėdų eglutės, širdys, automobiliai, veltinio batai, netgi galite pamatyti Santa Claus ir Spiderman.

„Kukmor valenki“ pasižymi harmoningu kainos ir kokybės santykiu, todėl jie taip pat yra pirkėjų paklausa. Suaugusiųjų modelį galima įsigyti už 1500-3000 rublių, tačiau vaikai kainuoja mažiau - apie 1000 rublių.

Įmonė turi nusistovėjusią pardavimo sistemą - produktus galima įsigyti tiek didmeninėje, tiek mažmeninėje prekyboje.

Apžvalgos

Praktiškai visi „Kukmorian“ batų savininkai yra patenkinti savo pirkimu, jie laiko juos geriausiais batus šaltai ir sniegai žiemai, kai kojos niekada nesustabdys.

Vis dėlto reikia pažymėti, kad, vertinant pagal apžvalgas, miesto aplinkoje klasikinės galimybės be vienintelės padėties nėra labai patogu, pavyzdžiui, jei sėdite transporto priemonėje arba pateksite į kambarį, kyla pavojus, kad pėdos bus šlapios.

Kalbant apie tėvus, kurie perka produktus iš „Kukmorsky Combine“ vaikams, čia randame labai teigiamą vertinimą. Šie batai idealiai tinka mažiems vaikams, kurie vis dar nedaro vaikščiojimo vieni, ir vaikščioti vaikščioti vežimėliais. Jie gali būti dėvimi ant šiltos kojinės.

Svarbus veltinio batų privalumas - jų natūrali sudėtis - vaikų kojos jose nėra prakaituotos. Pirkėjai taip pat džiaugiasi šio bato spalvų įvairove.

Kadangi žiema mūsų šalyje trunka ilgai ir dažnai yra reikšmingų temperatūros svyravimų, daugelis tėvų, be veltinio batų, įsigyja skaidrių galosų. Šiuo atveju vaikas nebijo šlapio, taip pat drėgnų grindų parduotuvėse ir klinikose.

Pasak pirkėjų, maloniausias privalumas, žinoma, yra „Kukmorian“ batų kaina, kuri yra nepalyginama su žiemos odinių batų kainomis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys